BAŞMELEK METATRON; GÜNEŞ TUTULMASI – 29 NİSAN – DEĞİŞİM – GÜÇ – TEZAHÜR

Yazdır Yazdır 

ANNA MERKABA

24 Nisan 2014

Sevgili Işık Çocukları. Günlük realitenize kısa süre sonra ulaşacak olan güneş tutulmasının atmosferik basıncı bir çok insanın psişesini etkileyen güçlü titreşimlerin enerjisel alanını yarattı.

Evrensel buyrukların dökülüp taşması etkili olmaya devam edecek, dünya gezegeninde yaşayan tüm ruhları etkileyecek. Ve gerilim ve yanlış anlama enerjileri zamanda bu anda ortaya çıkacak. Sevgili ışık ve sevginin çocukları, günlük işlerinizi yaparken hasımlarla karşılaşabileceğinizi, zorluklarla ve fikirlerinizin yanlış yorumlanmasıyla karşılaşabileceğinizi aklınızda tutun.

Günlük realitenizin görünürdeki zorluklarında, harika büyüme ve psişenizin genişlemesi fırsatları ile karşılaşacağınızı anlayın. Görünürde tartışmalı durumda olduklarınız aslında realitenize yeni farkındalığı getirenler olacaktır.

Yolunuza çıkan herkese akıtacağınız ışık geçmişin realitesini temizleyecek ve onların varlıklarının psişesine şimdinin realitesini aşılayacak. Bununla birlikte, görünürdeki “Hasımlarınız”dan alacağınız bilgiye yakın dikkat gösterin, çünkü onların gündeminde kendi büyümenizin ve bilinç genişlemenizin anahtarı saklı olacaktır. Onların rezonansa girmediğiniz fikirlerini reddederken, anlayış vorteksinizi daha fazla açacaksınız ve içinizden hissedeceğiniz şeylerin yanıtları, kavrayışı ve onaylanması bu tür hislerin kanıtını sunacaktır.

Etrafınızdakilere ve haberlere dikkat edin, çünkü insanlığın geçmişi, şimdiki anı ve geleceği ile ilgili her gün size ifşa edilecek olan hakikat patlamasını görmek üzeresiniz. Arkeolojik ilerlemelerle, çok şey gün ışığına çıkacak. Toplumunuzun yönetim yapıları içinde, dünyanızda çağlar önce oluşturulmuş olan sistemin işleyişinin daha fazla gerçeğini ortaya sermek için öne adım atacak olanlar olacak. Fizikselliğinizin yapısı içinde çok şey meydana gelecek, ortaya çıkacak ve değişecek. Hazır olun sevgililer, çünkü değişim önünüzde. Size gelmekte olan zamanların teması DEĞİŞİMdir.

Görünürdeki aksiliklerin gerçekte sizi arzu ettiğiniz sonuçlara doğru daha hızlı sevk etme yolu olduğunu anlayın. Yoldaki engeller, yapmaya devam edeceğiniz şeyi vitrine çıkarmak için rehberlik yapan noktalar olarak davranacak, sizi “işlerin halledilmesinin” alternatif yollarını aramaya yöneltecek.

Gelmekte olan haftalarda ve aylarda ana amaçlarınız odağı dünya gezegeninde bolluğa değiştirecek. Çünkü bir çoğunuz gerçekte sizi imkansız olduğunu varsaydığınızdan çok daha hızlı ve çok daha ileri sevk etmek için gerekli enerjileri üreteceksiniz. Çünkü deneyimlemekte olduğunuz realite eriyip gidiyor ve hızlı tezahürün yeni realitesi yaklaşıyor.

Düşünce süreçlerinize dikkat edin ve dikkatinizi realitenize tezahür ettirmeyi DİLEDİĞİNİZ şeye odaklayın, olmamasını dilediğiniz şeye dikkat edin, çünkü enerjinizi koyduğunuz her şey etrafınızda ortaya çıkacaktır.

Ve bu nedenle ışıkta kalın ve dengede kalın, önünüzde ortaya çıkan çeşitli senaryoları ve fırsatları iyi karşılayın, her anı ağırbaşlılık ve zarafetle karşılayın.

Gelen haftalarda minnettarlık çok önemli bir rol oynayacak. Şükran duyacağınız şeyler üç kat çoğalacak. Çünkü minnettarlığın enerjileri küreniz içinde sevgi, ışık ve bolluk vorteksini açacak ve sizi hayallerinizin yönüne sevk edecek.

Realitenizi kontrol edenin siz olduğunu anlayın. Zamanda bu anda GAIA’ya gelen yeni enerjileri kullanma fırsatlarına sahip olduğunuzu anlayın.

Sizler yardım eli uzatmaya hazır olarak durduğumuzu, sizinle el ele yürüdüğümüzü bilin. Dilediğiniz her zaman bizi çağırın. Evren ve tüm var olan tarafından desteklendiğinizi bilin.

Şimdilik sizin için sahip olduğumuz bunlardır. Sizi seviyoruz. Sizinleyiz. Şimdilik hoşçakalın.

(Çeviri: Saffet Güler)

http://sacredascensionmerkaba.wordpress.com/2014/04/24/solar-eclipse-april-29-change-power-manifestation-aa-metatron/