BAŞMELEKLERDEN BİR ARMAĞAN

Yazdır Yazdır 

Kutsamalar Sevgili Kalpler,

Enerjisel bir destek olarak ve ilahi enerjinizin ışıklanması – mutluluğunuz için size bu kutsal armağanı sunuyoruz. 7 gün boyunca aşağıdaki yazıda kapsanan 4 basit adım ile çalışırsanız, mutluluğunuzun akmaya başlamasını veya zaten olduğundan daha fazla büyümesini yaratırsınız. Sevgi ve mutluluk ile dolup taşmanızı dilerim, sevgi ve mutluluğunuz kalpten kalbe yayılsın!

Sri’ama Qala ve Başmelekler

QALA VE BAŞMELEKLERDEN BİR ARMAĞAN

© Qala Sri’ama Phoenix, 2012

Lütfen Not Edin: Bu yazıyı başkalarına bir armağan olarak gönderme izniniz var! Telif hakkını onurlandırmak için, herhangi bir sözcüğü değiştirmemeniz veya çıkarmamanız isteniyor. Bu bir armağan olsa da, tüm materyal telif hakkı ile korunmaktadır ve izin yalnızca ücretsiz bir armağan olarak e- mail yoluyla başkaları ile paylaşmak için verilmektedir.

‘Kalbinizi Gerçekleştirmek ve Mutlu Olmak Ne Kadar Kolay!’
Size İlahi Yardım Armağan Etmek İçin Başmeleklerden Bir Ziyaret

Siz otururken ve bu sözcükleri okumaya başlarken, içinde bulunduğunuz mekanda bir enerji portalı açılmaya başlıyor. Sizi çevreleyen mekan içinde ilahi enerjiyi aktive etmek için ve enerjilendirmek için Başmelek Mikail ve Başmelek Uriel mekanınıza odaklanmaya başlarken, altın ışık akmaya başlıyor.

Şu anda içinde bulunduğunuz bu odada veya yerde, etrafınızdaki alanda yüksek bir titreşimin aktive olma ve açılma potansiyeli var. Şimdi kalbinizde oturun ve alanınızda en yüksek enerjinin aktive edilmesini isteyin ve evinizi, iş yerinizi, toprağınızı veya şu anda içinde bulunduğunuz yeri kutsamaları için Başmeleklerin ve İlahi Varlığınızın ilahi kutsamalarını ve inayetini çağırın.

Bunu yaparken, bir portal yavaşça açılmaya başlar ve etrafınızdaki yaşam alanı yüksek bir frekansa yoğunlaşır ve aktive olur. Bu, enerjinizi genişletmek için sizi desteklemeye başlar.

Bir ışık varlığı olduğunuzu ve ruhunuzun saf ışıktan yapıldığını ve zaten olmaya ihtiyaç duyduğunuz her şey olduğunuzu kabullenmeniz isteniyor. Bu gerçeği zihninize taşırsanız, mutlu olmak için hayatta ihtiyaç duyduğunuz her şeye erişebilirsiniz.

Başmelek Mikail ruh alemlerinde size doğru adım atıyor ve kalbinize odaklanıyor, sizi mutluluğun sadece kalbin gerçekleştirilmesi olduğunu ve bu gerçekleştirmenin bedeninizi çevreleyen, kalp çakranıza topraklanan ve özünüz ile birleşen ruhunuzun ışığıyla yaratıldığını farketmeye davet ediyor. Özünüzün bir can olarak taşıdığınız ışık olduğunu açıklıyor. Bu, şu anda bedeninizde taşınıyor. Ruhunuz canınızı güçlendiren sonsuz ışıktır.

Başmelek Mikail, siz omurganızın ve beyninizin içindeki ışığın kristal özünün farkında olurken ve omurganızda ve beyninizde ışıldayan ve alanınıza yayılan bu kristal öz üzerine bir süre meditasyon yapmaya başlarken kutsal ruhunuzu sizinle birleşmeye davet etmenizi istiyor. Bunun sizin içine yeni olabileceğini, ama bedeninizin içinde saf ışık özü olduğunu söylüyor. Bu, omurganızda ve beyninizde çalışıyor ve sadece onun bedeninizin içinde ışıldadığını gözünüzde canlandırarak, zihniniz ile onu ışıklandırma gücüne sahipsiniz. Bu gerçekleşirken, ruhunuzun ışığı bedeninizin özünden dışarı enerji alanınıza her yönde genişlerken, titreşiminizi yükseltirsiniz.

Bu enerjinizi genişlemeye başlaması için açar. Mikail derinden sevildiğinizi, ama bedeninizin içindeki ışığı genişletmeden kalp çakranızın ruhunuzun ışığını almak için tamamen açılmayacağını bilmeye davet ediyor.

Kalbinizin ruhunuzun ilahi enerjisi ile yalnızca kısmen dolacağını ve tatmin olmamış ve mutsuz hissedeceğinizi paylaşıyor. Hayatınızda etrafa baktığınız zaman, zihniniz gereksinim duyduğu ışığa sahip olmaz ve ruhunuzdan gelen çözümlerin hafif düşüncelerini, yaratıcı ilhamları veya sevgi dolu vizyonları almak yerine problemleri görür.

Realitenizin yaratıcı olarak gücünüze canlılık katın ve enerjisel bir deneyim olarak burada mutluluk yaratabileceğinizi kabul edin ve mutluluğunuzun hayatta yaptığınız şeyle, maddi dünyada sahip olduklarınızla ya herhangi bir ilişkiyle ilgili olmadığını kabul edin. Mutluluk tüm durumlarda veya koşullarda yaratılabilir, çünkü mutluluk sevgiyle dolu olan kalbinizde tezahür eder. Eğer kalbiniz sevgiyle doluysa, günlük yaşamınız hayata bu bakış açısıyla dolu olabilir.

Bu sevgi kalp çakranıza giren ve canınızın ışığı ile birleşen ruhunuzun ışığının simyasal evliliği vasıtasıyla içinizde yaratılır. Ruhunuz her zaman sizinle birlikte ve bedeninizi çevreler ve enerji alanında yaşar. Eğer kalbiniz canınızın özüyle tutuşursa, ruhunuz her zaman kalbinize girebilir. Bu kendinizi ilahi bir varlık olarak kabullenmekten ve yaşam durumlarınız değil, bir ışık varlığı olduğunuzu tanımaktan gelir.

Ruhunuz kalbinizi doldururken can özünüz ile tutuşur ve bu evlilik sevgi enerjisinin akmasını ve çiçeklenmesini yaratır, içinizde olağanüstü iyi hisler yaratır. Bu dışsal realitenize ve yaşam durumunuza dayanmaz. Bir can olarak kendiniz ile bağlantınıza ve kendi ışığınıza bağlantınıza ve sizi çevreleyen ışık alanına açıklığınıza dayanır. Bu simyasal birlik aşağodaki dört adımı izleyerek, herhangi bir durumda gerçekleşebilir.

ADIM BİR:

Birinci adım basittir: Hayatınızda Rahmet isteyin. Tanrı/Tanrıça, Evrensel Ruh, İlahi Varlığınız (kutsal ruhunuz) veya Evrenden, etrafınızdaki mekanın olası en yüksek frekansa aktive edilmesini isteyin. Hangi ismi kullanırsanız kullanın, etki gücü aynıdır. Mekanınızın titreşimi yükselmeye başlarken, kalbinize girebilir ve bağlanabilirsiniz ve ışığınızı çok daha güçlü yayabilirsiniz.

ADIM İKİ:

İkinci adım basitçe kristal özünüzü ve kalbinizi aktive etmesi ve enerjilendirmesi için Kutsal Ruhunuzu veya İlahi Varlığınızı çağırmaktır. Bu inayeti isterken, beyniniz ve omurganızın bağlantısına meditasyon yapmanız önemlidir, beyniniz ve omurganız aldığınız her nefeste ışıldasın, ışığı yaşama alanına genişletsin ve ışıklandırsın.

ADIM ÜÇ:

Üçüncü adım farkında olarak ve bilincinizi göğsünüzün tabanının içindeki ışığa merkezleyerek ve zihninizin odağı ve nefesinizle bu ışık alevini genişleterek ve o etrafınızda tüm yönlerde ışıyıncaya kadar onun ışıltısını artırarak kalbinizi açmaktır. Bu ışık etrafınızda tüm yönlerde yayılırken, kalp çakranız ruhunuzun ışığını almak için açılır. İçinizdeki sevgiyi aktive etmek için ve bu sevginin kalbinizi doldurması için, sonsuz ruhunuzun ışığını kalbinize soluyun. Sevgi titreşimi kalbinizde aktive olurken, enerjinizin yumuşadığını hissedersiniz.

ADIM DÖRT:

Dördüncü adım bu sevgi ve ışığı altınızdaki yerküreye topraklamaktır. Bu sevgiyi alırken, ona teslim olun ve sizinle rezonansta olmadığını hissettiğiniz kendinizle ve hayatınızla ilgili zihninizde ve bedeninizde tuttuğunuz her şeyi salıvermeye izin verin. Bununla ilgili bağlılıkları nefesinizle dışarı atın ve Tanrı’nın sevgisini veya evrensel alandaki sevgiyi nefesinizle içinize çekin. Mutlu olmak için yapmanız gereken şeylerin hepsiyle ilgili taşımakta olduklarınızı nefesinizle dışarı atın ve evrensel alandan sevgiyi soluyun ve mutlu olmak için tek gereksinim duyduğunuz şeyin bu sevgi olduğunu kabul edin.

Nefes verin ve mutluluğunuzun işinizden, ilişkinizden veya kalbinizin dışındaki herhangi bir şeyden geldiği kavramlarını salıverin. Mutluluğunuzun basit bir şey olduğunu kalbinizin enerjiyle dolmasını ve enerji akışını her zaman yaratabildiğiniz gerçeğini ve güçlendirmesini nefesinizle içinize çekin.

Fiziksel gerçekliği ve fiziksel yaşamı deneyimleyen bir ışık varlığından, saf bir ışık varlığından başka bir şey olduğunuz inançlarını ve kavramlarını nefesinizle salıverin. Fiziksel gerçekliğinizde ve fiziksel yaşamınızda mutlu olmak için Evrenin veya Tanrı’nın verdiği tüm gücü nefesinizle içinize çekin.

Hayatınızda mutlu olmayacağınız korkularını derin nefeslerle dışarı atın. Sevgiyi soluyun ve sizi çevreleyen Başmeleklerin, Ruhunuzun ve Evrenin sevgisini kabul edin.

Bu Basit 4 Adım Yolculuğu 7 Gün Uygularsanız
Başmeleklerin Desteğiyle, Kalbinizi Sevgiyle Doldurursunuz ve Her Şey Sevginizin Gücüyle Değişmeye Başlar

İnayet her günün her anında sizin için mevcuttur. Her gün sevgiyi bu şekilde alabilirsiniz. Başmelek Mikail ve Başmelek Uriel şimdi yanınızda duruyor ve size şu basit soruyu soruyor.

Her gün mutlu olmayı diler misiniz? Eğer dilerseniz, size her gün yardım edeceğiz. Bizi çağırın ve inayet isteyin ve bu 4 adımı uygulayın, siz bunu yaparken kalbinizi ışıklandıracağız.

Eğer bunu 7 gün boyunca yaparsanız ve kalbinizi ruhunuzun sevgisi ve ışığı ile doldurmaya adanırsanız,

Stres halinden derin kabullenme veya huzur haline girersiniz.
Veya derin kabullenme ya da huzur halindeyseniz, sevgi haline girersiniz,
Ya da sevgi halinden vecit (esrime) haline girersiniz.

Enerji alanınızın şu andaki durumu ile ilgili dürüst olun, kendinizle bağlantınızın yüksek durumuna ilerlemenize yardım edeceğiz. Her biriniz ilahi varlıklarsınız ve içinizde sevgi ve ışık kaynağını taşıyorsunuz, içinizdeki ışığı aktive etmek için enerjinizi ve farkındalığınızı hareket ettirmek zor değil.

Stresli mi, huzurlu mu (hayattaki her şeyi kabullenmek) hissediyorsunuz yoksa sevgi mi hissediyorsunuz? Bunların dünyadaki çoğu insanın deneyimlediği üç hal olduğunu bilin, ama eğer kalbinizi daha fazla sevgiyle doldurarak ve sonra daha da fazla ve sonra çok daha fazla sevgiyle doldurarak kalbinizde bu halden geçerseniz, vecit (esrime) olan yüksek bir sevgi halini deneyimleyebilirsiniz.

Kalbiniz ışıkla dolu olduğu sürece, mutluluğunuz gittikçe büyüyebilir ve sizler ışık olduğunuzu kabullenmeye isteklisiniz. Saf ışık olduğunuzu kabul ederseniz ve ruhunuzun ışığını kalbinize alırsanız, kalbinizde akıp taşması, kalbinizi doldurması için sevgi yaratırsınız.
Mutluluk bu kadar basittir sevgililer ve esrikliğe giriş kapısıdır.

Tüm sevgimizle ve kutsamalarla,

Başmelekler

(Çeviri: Saffet Güler)