BM METATRON 11-11-11 ENERJİ DALGASI MEDİTASYONU

Yazdır Yazdır 

Natalie Glasson kanalıyla

Derin bir meditatif hale girmenize izin verin. Bedeninizi gevşetin, nefes alış verişinize odaklanın. Varlığınızı sarmalamaları için, sizi korumaları için, sizi sevmeleri için enerji dalgası ile çalışan Üstatları, Melekleri çağırın,

“Başmelek Metatron’u, Rehberlerimi, Meleklerimi ve Başmelekleri ve sevgilerini paylaşmayı ve 11-11-11 enerji dalgasının demirlenmesine yardımcı olmayı dileyen tüm ışık varlıklarını çağırıyorum. Lütfen beni çevreleyin ve sevginizle ve yüksek titreşimli ışığınızla yıkayın. ”

“Sevginin ve aydınlanmanın Yükselmiş Üstatlarını beni çevrelemeleri ve varlığımın aktivasyonuna ve üstatlığına yardımcı olmaları için çağırıyorum.”

“Ruhumu aktive ediyorum, ruhumun ışığını parlak bir şekilde varlığımın içinde bedenime, aurama ve realiteme yaymasına izin veriyorum. ”

“Ruhumla derin bir seviyede bağlantı kurmaları için ve beni koşulsuz sevgileriyle sarmalamaları için ruhsal ailemi çağırıyorum. Etrafımdaki varlığınızı ve ruhuma uyumlanmanızı deneyimlememe yardımcı olun.”

“Yaratıcının enerjisini varlığıma akması, enerjime en uygun ışık titreşimini aktarması için çağırıyorum.”

Kalp çakranız vasıtasıyla bu gelen enerjileri almaya izin verin, nefes alırken enerjiyi tüm yönlerden kalp çakranıza çekin, nefes verirken enerjiyi dışarı doğru yayın. Bunu birkaç kere tekrarlayın.

Varlığınızla daha yakından çalışabilmeleri için bu Üstatlarla, Meleklerle daha derin bir bağlantı kuruyorsunuz. Enerjinin yoğunlaşmaya başladığını hissedebilirsiniz. Enerjinin akışını deneyimlerken Ruhunuza bağlanın ve odaklanın.

Varlığınızın tüm veçhelerinin ve realitenizin yeni enerji dalgasına hizalanmasını, uyumlanmasını isteyin.

“Yaratıcı kaynaktan 11-11-11 yeni enerji dalgasının inmesini ve Dünyanın derinlerine akmasını istiyorum. En uygun titreşimdeki ve yoğunluktaki 11-11-11 enerji dalgası tüm varlığıma aksın, tüm yönlerden akarak kalp çakrama bağlansın. Varlığımın tüm veçhelerine ve bölgelerine ışığı solurken, ışık ruhumun derinlerine aksın.”

Zihnininizden 11-11-11’i tekrar tekrar söyleyin. 11-11-11. Bu basit mantra varlığınızın içinden enerji ve bilgeliği aktive ediyor. Siz Üstatlara, Meleklere ve Başmeleklere ışık yaymaya devam ederken bu enerji ve bilgelik varlığınızdan sürekli olarak akmaya başlıyor. Realitenizde bu enerjiyi ve bilgeliği gerçekten anlamanız, kabullenmeniz ve bilmeniz için Üstatlar, Melekler varlığınıza bu enerji ve bilgeliği gönderiyorlar.

Şimdi sizi çevreleyen Üstatların, Meleklerin, Başmeleklerin oluşturduğu çemberden tek bir Varlığın öne adım atmasını istiyoruz. Bu varlık sizin 11-11-11 aktivasyonunuzu gözeten varlıktır, bu geçiş zamanında size yardımcı olmak için ruhunuzla kontratı vardır. Bu varlık Ruhunuzun derin bir arkadaşıdır, çok yakın bir arkadaş. Bu varlığın ismini anlamanıza ve bilmenize izin verin. Ve onun yaydığı renkleri görün. Veya sizinle paylaşmak istediği bir şeyler varsa bunları dinleyin.

Rehberiniz şimdi Ruhunuzun yeni bir veçhesini aktive etmenize ve bedenlemenize yardımcı oluyor. Yeni enerji dalgası varlığınıza akarken, bir üçgen, bir üçleme şeklinde duruyoruz.

Sizin enerjiniz, Başmelek Metatron, sağ tarafınızda duruyor, Rehberiniz sol tarafınızda duruyor. Ve Üstatların, Meleklerin ve Başmeleklerin oluşturduğu bir çember ile çevreleniyoruz.

Yaratıcı ışığın en yüksek titreşiminden gelen enerji dalgası varlığınıza akarken, sizin üzerinize bir ışık sütunu şeklinde akmasını istiyoruz. Ve siz bu enerji dalgasını kalp çakranız vasıtasıyla absorbe ediyorsunuz ve absorbe etmeye devam ediyorsunuz.

Enerji dalgasının Ruhunuz ile sahip olduğunuz tüm bağlantıları güçlendirmesini istiyoruz ve Ruhunuzun şimdi deneyimlediği tüm bedenlenmeleri güçlendirmesini istiyoruz. Bunun uygun şekilde büyütülmesini istiyoruz.

Bedeninizde ve aura alanında doğal olarak taşıdığınız Ruhunuzun enerjisi, bir ışık ağı oluşturmak için şimdi bir araya geliyor. Bu ışık ağı kalbinize ve Ruhunuza gidiyor.

Ve bu ağ bedeninizin ve auranızın her veçhesini doldurmak için genişliyor, çakralarınız, kalp çakranız. Bunların hepsi şu andaki titreşiminizle tamamen bütünleşiyor.

Başınızın üstündeki Ruh yıldızı çakrasından güçlendirme niteliğini, Liderliğin sevgi dolu niteliğini, sizin için liderliği, realitenizde kendiniz için liderliği istiyoruz, çağırıyoruz. Sizin güçlendirilmenizi, bu enerjiyi, bu ışık niteliğinin aşağıya doğru akmasını istiyoruz. Çakra sütununuza akmasını istiyoruz. Bu enerji tüm çakra sütunu boyunca aşağıya akıyor, ayaklarınızın altındaki dünya yıldızı çakranıza bağlanmak için kök çakranızdan dışarıya, yerküreye akıyor, bu enerjiyi, bu niteliği yerküreye demirliyor.

Ruhunuzun yeni veçhelerini alıyorsunuz. Ruhunuzun gücünü, bilgeliğini ve rehberliğini realitenize kabul etmeye hazır mısınız?

Başınızın üzerindeki ruh yıldızı çakrasından gelen enerji kalbinize akıyor. Ve nefes verirken Ruhunuzdan gelen sevgi dolu liderliğin ve güçlendirmenin bu ışığının realitenize akmasını ve size tutunmuş olabilen gücünüzü kabullenmekle ilgili tüm korkuları çözmesine izin verin, bunların bedeninizden, auranızdan, zihinsel bedeninizden, zihninizden, çakralarınızdan, duygusal bedeninizden, varlığınızın tüm veçhelerinden tamamen ve kesinlikle temizlenmesine izin verin.

“Şimdi spiritüel ilerlememi yükselten içimde gerçekleşen yeni aktivasyonlara izin vererek, 11-11-11 enerji dalgasını varlığımda ve ruhumda kabul ediyorum, deneyimliyorum ve bedenliyorum.”

“Enerji dalgasından gelen ışığın niteliklerini kabul ederken, bunları Dünyaya yansıtıyorum ve demirliyorum.”

Ruhunuzun kendisini, kendi gerçeğini sizin varlığınızda ve realitenizde kolayca, özgürce ifade etmesini kutlayın. Ruhunuzla geçmişte sahip olduğunuz tüm bağlantılar güçlendi. Ruhunuz ruhsal yolunuzda size yol gösterecek.

Kendinize şöyle diyebilirsiniz; “Şimdi Ruhumun gücünü kabul ediyorum ve bedenliyorum. Şimdi Ruhumun gücünü kabul ediyorum ve bedenliyorum. Şimdi Ruhumun gücünü kabul ediyorum ve bedenliyorum”.

Gerçekten gelen Sevginin niteliğini kabul ediyorum, deneyimliyorum ve bedenliyorum.

Açıklığın niteliğini kabul ediyorum, deneyimliyorum ve bedenliyorum.

Birliğin niteliğini kabul ediyorum, deneyimliyorum ve bedenliyorum.

Mutluluğun niteliğini kabul ediyorum, deneyimliyorum ve bedenliyorum.

Güçlendirmenin niteliğini kabul ediyorum, deneyimliyorum ve bedenliyorum.

Bedenlemenin niteliğini kabul ediyorum, deneyimliyorum ve bedenliyorum.

Hassaslığın niteliğini kabul ediyorum, deneyimliyorum ve bedenliyorum.

Özgürlüğün niteliğini kabul ediyorum, deneyimliyorum ve bedenliyorum.

Şimdi 11-11-11 enerji dalgasının varlığıma bütünleşmesine ve ruhumla birleşmesine izin veriyorum, bu ruhumun varlığına daha hassas olmamı sağlıyor, ruhumu kolaylıkla güçlendiriyor ve bedenliyor.

Şimdi 11-11-11 enerji dalgasının ve bu zamanda gerçekleşmesi gereken aktivasyonları kabul ederek oturuyorum. Her şeyin ruhum ve Yaratıcının iradesi tarafından ilahi şekilde yönlendirildiğini biliyorum.

Enerjileri ve üstatlığın yeni kaynak kodlarını taç çakranızdan alın, omurganızın aşağıya çakra sütununuza indirin, ayaklarınızın altından bizi gezegenin çekirdeğine bağlayan dünya yıldızı çakrasına indirin.

Ruhunuzdan akan enerjiyi deneyimlemek için bir süre bu şekilde oturun. Rehberlerin, Üstatların, Meleklerin, Başmeleklerin, Başmelek Metatron’un desteğini deneyimleyin.

Üçüncü göz ve kalp çakralarınız ile Gaia’nın ızgaralarına bağlanın – yeni elektromanyetik ızgara ve Dodecahedron Mesih Bilinci Izgarası. Gaia’nın bedenindeki kristal yataklarına bağlanın ve Gaia’nın kalbi olan kristal çekirdeğe sevgi gönderin.

Hazır olduğunuz zaman, Varlığınızın, tüm Varlığınızın topraklanmasını, merkezlenmesini ve dengelenmesini isteyin.

Dünya yıldızı çakrasına ve gezegenin kalp merkezine farkındalığınızı bu günden itibaren 3 gün boyunca sürdürün.

Dünyaya ve realitenize geri dönün.