BUDDHA’dan Gezegensel Dengeleyici Işık Füzyonu

Yazdır Yazdır 

Natalie Glasson kanalıyla

23 Şubat 2009

Sizlerle şimdi çok fazla kutsamalar ve sevgi paylaşılıyor; Dünya insanlığı ve Yaratıcı’nın ruhunun büyük ışıkları, daha büyük birlik, anlayış ve sevginin bedenlenmesini elde etmek için bir olarak çalışıyor. Hepinizi onurlandırıyorum. Ben Gezegensel Logos Lord Buddha’yım. Bu değişim, karışıklık ve dönüşüm zamanlarında Dünya’ya demirlenen, Dünyada ve Dünyadaki her şeyde tezahür eden Yaratıcı’nın büyük sevgisine hazırlanmada bir armağan ve büyük bir iyileştirici olarak sizinle paylaşmayı dilediğim özel ve önemli bir mesajla geliyorum.

Yaratıcı’nın isteği O’nun evreninin birçok seviyelerinde ve boyutunda inerken, Gezegensel Logos ve Dünya’nın gözeticisi olarak, Yaratıcı’nın isteğini sürekli olarak alıyorum, farkına varıyor ve paylaşıyorum. Yaratıcı’nın Dünya’ya özel enerjilerin birleşiminin demirlenmesini, ayrıca rahatlatıcı ve şifa verici enerji olarak kullanmak üzere insanlar için elde edilebilir olmasını dilediğinin farkına vardım. Bu enerji birleşimine Gezegensel Dengeleyici Işık Füzyonu adı veriliyor. Bu, şifa elde etmek ve dengede, merkezlenmiş ve her şekilde uyumlu ve sağlıklı kalmak için ruhsal büyüme yolunu izleyen herkese yardımcı olmak için tezahür ettirilmiş olan özel bir ışık füzyonudur. Kişi hangi yolu seçmiş olursa olsun, kendisini Yaratıcı’nın ışığına, sevgisine ve bilgeliğine açma ruhsal arayışına giriştiği zaman, bu onun enerji alanında, çakralarında, fiziksel bedeninde ve etrafını görme şeklinde dönüşümler yaratabilir. Bu doğaldır, çünkü sadece daha derin nefes alarak ve meditasyon yaparak daha fazla miktarda yaşam gücü enerjisi veya Yaratıcı’nın ışığını absorbe ediyorsunuz, bu tüm negatifliğin çözünmesini sağlayarak derin bir arınma süreci yaratabilir. Kişi Yaratıcı’nın ışığını çağırmaya ve demirlemeye devam ettiğinde (bu hangi şekli alırsa alsın), o kişi daha fazla miktarda evrensel ışık/yaşam gücü enerjisi/tanrısal varlık bedenlemeye başlayabilir, buna hangi ismi verdiğiniz önemli değildir.

Ne kadar çok kendini keşfetmeye odaklanırsanız, kendinizi Yaratıcı’ya adarsanız ve Yaratıcıyı ruhunuz olarak içinizde kabul ederseniz, o kadar çok dönüşüm gerçekleşebilir. Daha fazla miktarda sevgi, ışık ve bilgelik taşımak ve ruhunuzla daha derin bağlantı ya da daha yoğun hassaslık gibi dönüşümler. Herkesin kendi eşsiz süreci vardır, ancak bunların bazen başlangıçta kavranması ve başa çıkılması zor olabilir, birçok insanın danışabileceği birileri yoktur, bu nedenle bu ışık füzyon enerjisini tezahür ettirdik ve demirledik, insanların enerjilerle başa çıkabilmesi için.

Dünya’ya daha fazla miktarda sevgi demirlenirken ve daha çok sayıda insan ışığa uyanırken, Dünya’daki ruhsal ilerlemenin hızı artıyor. Birçok insan, daha önce geliştirilmesi yıllar süren, ama şimdi birkaç ayda yakalanan büyüme ve uyanış uygulamalarına ulaşıyor. Dünya’da her şey hızlanıyor, bunun nedeni yeni bir bilinç seviyesinin ve enerjinin Dünya’ya demirleneceği ve insanlıkta ve Dünyada kalacağı bir periyoda yakınlaşmamızdır. Bu periyoda daha çok yaklaşırken, bu sanki daha önce görmezden gelinen içerideki sayısız ilahi enerjileri ve yetenekleri aktive eden, bizi ebediyen daha yakına çeken bir mıknatıs gibidir. Rahatsızlık ve belirsizliğe neden olan insanların ruhsal büyümesindeki hızlanmadır, bunun korku olarak tezahür etmesini istemeyiz, korku sadece blokajlara ve sınırlara neden olur ki bunların da tekrar çözülmesi gerekir. Bizler, birçok ışık varlıkları, rehberler ve Yaratıcı’nın evreninin yol göstericileri insanlığı desteklemeyi diliyoruz, kalplerimize akan Yaratıcı’nın ışığında sizi özenle kucaklamayı ve ruhsal yolunuzda size dikkatle ve kolaylıkla yardımcı olmak için ellerinizi tutmayı diliyoruz.

Ben, Lord Buddha, gezegensel seviyenin tüm ışık varlıklarının temsilcisi olarak size Gezegensel Dengeleyici Işık Füzyonunu getiriyorum. Bu ağırlıklı olarak gezegensel beyaz ışıktan oluşan, ama beyaz ışıkta bir çekirdek olarak işleyen deniz köpüğü yeşili sekizinci ışının ince lifini taşıyan bir ışık ışını veya kaynağıdır. Bu, enerji sistemlerinizi tazeleyen ve yeniden canlandıran, blokajları ve negatifliği uzaklaştırmaya yardımcı olan derinden temizleyici bir enerjidir. Gezegensel Dengeleyici Işık Füzyonu enerjilerinizi dengeler ve varlığınıza aldığınız ve bütünleştirdiğiniz tüm yeni enerjileri birleştirir. Bir insan kendi ruhsal büyümesine yardımcı olmak üzere yeni enerjileri bütünleştirdiği veya demirlediği zaman, bu bazen bir dengesizlik, karışıklık ve ayak uyduramama hissine neden olabilir. Enerjilerin varlığınızda bütünleşmesi ve huzurlu olması için zaman gerekir. Yaratıcı’nın isteğinden dolayı tezahür ettirilmiş olan Gezegensel Dengeleyici Işık Füzyonu denge getirmeye, dinginliğe ve enerjinizde istikrara yardımcı olabilir, böylece gelecekte tüm enerji, ışık ve bilgelik bütünleştirmeleri ve demirlemeleri çok daha kolaylaşır. Gezegensel Dengeleyici Işık Füzyonu ruhsal büyüme sürecinizde bir alet olarak kullanılabilir, şifa aldıktan, spiritüel aktivasyonlardan sonra, meditasyondan sonra çağırılabilir. Meleklerden gelen ışık veya yükselmiş üstatlardan gelen bilinç olarak, hangi formda tezahür ederse etsin, Yaratıcı’nın enerjilerinin son derece yoğun ve güçlü olduğunu, yaşamınızı ilahi bir şekilde etkilediğini kavramanız önemlidir. Gezegensel Dengeleyici Işık Füzyonu daha büyük berraklık ve farkındalık getirirken, ayrıca ruhlarına ve içsel gerçeğe bağlananlara da yardımcı olabilir.

Bu enerjiyi yaşamınızda ruhsal gelişiminize doğal ve önemli bir temel olarak kullanmanızı teşvik etmeyi diliyorum, her gün dişlerinizi fırçaladığınız veya sabahları giyindiğiniz gibi bu enerjiyi kullanın. Bunun ruhsal büyümelerini desteklemek ve beslemek için herkes tarafından deneyimlenmesi gereken gerekli bir enerji olduğuna inanıyorum; bu, her zaman özünüzde, içinizdeki ruhunuzda odaklanmaya yardımcı olan bir şifa kremine benzer. Bu olağanüstü ve esaslı enerjiyi çağırmayı ve deneyimlemeyi dilerseniz, beni, Lord Buddha’yı çağırın, enerjinizde daha büyük denge ve iyileşme süreci tezahür ettirmesi için sizi Gezegensel Dengeleyici Işık Füzyonu’na hizalamamı ve bu enerjiyi tüm varlığınıza demirlememi isteyin. Size yardımcı olması için şu duayı da kullanabilirsiniz;

‘Sevgili Gezegensel Logos Lord Buddha, beni sarmalaması ve Dünya üzerindeki ruhsal gelişimimi gözetmesi için enerjini çağırıyorum. Lütfen beni Gezegensel Dengeleyici Işık Füzyonu’nun beyaz ve deniz köpüğü yeşili enerjisine hizala, uyumla. Bu temizleyici ve dengeleyici ışığın çakra sistemime, bedenime, aurama ve ruhuma akmasını deneyimlememe izin ver. Yardımın için teşekkür ederim.’

Sonra deniz köpüğü yeşili ışıktan bir çekirdeği olan beyaz ışığın varlığınıza aktığını imgeleyin, hissedin veya duyumsayın. Bu ışığı derinlerinize emerken onun etkisinde, ışık deneyiminde yıkanın. Dengeyi sağlamak için bu duayı şifadan veya meditasyondan sonra kullanabilirsiniz, günlük rutin işlerinize devam etmeden önce birkaç dakika enerjiyi deneyimleyebilirsiniz. Yaratıcı’nın evreninin içsel planlarında gezegensel logos aşramından yayılan bu harika ışığı demirlemek için beni her zaman çağırabilirsiniz. Dünya’nın ve insanlığın enerji titreşimi artarken ve Yaratıcı’nın gerçeği ortaya çıkarken gerçekleşmekte olan değişimlerle başa çıkmasında Dünya Ana’ya yardım etmek için Gezegensel Dengeleyici Işık Füzyonu’nu Dünya’ya da demirlediğimizin farkında olmanızı istiyoruz.

Bu yeni ışık kaynağından faydalanmanızı ve size yaşamınızda şifa, rahatlık ve istikrar getirmesini umuyorum.

Sizinle ilahi sevgi anlatımlarımı paylaşıyorum.

Gezegensel Logos Lord Buddha

http://www.wisdomofthelight.com/Weekly-Messages.html

(Çeviri: Saffet)