Büyük Hadron Parçacık Hızlandırıcı – Andromeda Kollektif Bilinci

Yazdır Yazdır 

12 Eylül 2008

Andromeda Kollektif Bilinci

Bu Andromeda Kollektif Bilincidir.

Selamlar.

Sevgililer, Dünya realitelerinin ayrılmaya başladığı bu anda mutlu olun.

Şu anda hadron parçacık hızlandırıcısı işlemde, onun yaratılmasının nedenlerini düşünmenizi istiyoruz.

Onbinlerce yıldır Dünya, Işığın Galaksilerarası Federasyonu tarafından kovalandıktan sonra bu gezegene “çekilen” ve burada karantinaya alınan saldırgan fesat kuvvetler tarafından mesken tutuldu.

Bu fesat kuvvetler bir çok galakside bir çok yıkım yarattıktan sonra bu güneş sisteminde ortaya çıktılar, astral planda oturan o kuvvetler.

Astral plandan ayrı olarak bu fesat kuvvetleri ağırlayan insansılar (ruhu olan insanlardan farklılar) vardı.

Bu gezegende karantinaya alındıktan sonra ve evrenin kalanında yıkıcı yollarını sürdüremedikleri için, bu gezegenin orijinal insan sakinlerinin genetiklerini kurcalayarak kendilerini evlerinde hissetmek için ellerinden geleni yaptılar.

Onların planları bir noktaya kadar işledi, ama insan ruhunun ihtişamını ve onun çok boyutlu yükselen bağlantısını yok edemediler.

Bu fesat kuvvetler o kadar kötü niyetliler ki, yollarına devam etmek için gezegenleri yok etmekte tereddüt etmezler. Ve gerçekte, birçok gezegeni yok ettiler.

Şimdi, büyük döngünün sonunda (dünyanın 250,000 yıllık döngüsü) ve Dünya’nın foton kuşağına tam girişi ile, bu fesat kuvvetler mahvolmaya programlandılar.

14,000 yıl önceki kutup değişiminden sonra yeniden düzenleyebildikleri teknolojik ilerlemelere rağmen, bu kuvvetler asla karantinalarını yarıp geçemediler ve bu nedenle başka bir plan tasarladılar.

Bu plan bir zaman yolculuğu makinesi yapmaktı = hadron parçacık hızlandırıcı

Onların niyetleri, karantinayı delemedikleri için geleceğe seyahat etmektir.

Dan Burish’in deneyimlerini görmüş/okumuş olanlar için, onun sözünü ettiği şeyin bu J – Çubukları olduğunu söyleyebiliriz.

Onlar aslında bu gezegeni terk edecekler ve geri dönmemek üzere bu zaman çizgisini terk ederek paralel bir Dünya zaman çizgisine yerleşecekler. O zaman onlara ne olacağının bir önemi yok, onların iyi olmalarını dilemek ve kendi planları ile baş başa bırakmak daha iyidir.

Dünya ve daha aydınlanmış varlıklar için, hadron parçacık hızlandırıcı, dünya ve aydınlanmış insanların spiritüel gelişimine hızlanma getiriyor.

Bu yokuş yukarı, zahmetli bir yürüyüş olacak, ama eğer kalp çakranızı açarsanız ve koşulsuz sevgi ve bağışlamanın yanıt olduğuna güvenirseniz, diğer tarafa güvende ve sağlam erişirsiniz. Gerçekleşmekte olanları yargılamayarak kendinizi dualite paradigmasının dışında tutun.

Tüm dünya sakinleri bu insansılardan gelen DNA özelliklerine sahiptir. Bu özellikler, atmosfere daha fazla foton nüfuz ettikçe kademeli olarak yok olacaktır. Bu özellikler “illüzyon perdeleri” ve inanç sistemleridir. Yolculuğunuzu çabasızca sürdürmek için modası geçmiş sosyal idealleri taşımaktan kaçının.

Deneyimlemekte olduğunuz olay, parçacık hızlandırıcı tarafından getirilen çağların değişimidir. Tüm yapmanız gereken sevgide olmak ve her gün gezegene bağlanmaktır. Yumuşak bir yükseliş için niyetinizle parçacık hızlandırıcının enerjisini kullanın.

Daha fazla jeolojik olaylar olacak, bilge olun. Artan miktarda enerjinin basıncı salıverilmesi gereken duygusal sorunları ileri sürerken, genel bir huzursuzluk olacak.

Yakında hükümetleriniz olmayacak, kalacak olan şeyler sadece ruhsuz androidler olacak. Artık hükümetler aramayın; kendini yöneten küçük topluluklar yaratın.

Fesat kuvvetlere hizmet eden androidler, parçacık hızlandırıcının ve foton kuşağının artan miktardaki ışığı ile helak olacaklar. Olağandışı hastalıklara yakalanacaklar. Onlar bunu biliyorlar ve öfkeliler.

Bu geçişi huzurla yapabilirsiniz, tüm yapmanız gereken öfkeyi ve yargılamayı atmaktır.

Sevgi ve ışıkla

(ÇEVİRİ: Saffet)