Büyük Hadron Parçacık Hızlandırıcının Yarattığı Enerji Dalgası

Yazdır Yazdır 

10 Eylül 2008

Kanal: Magenta Pixie

Sevgili Pixie,

Bize bu sabah Büyük Hadron Parçacık Hızlandırıcı çalıştırıldığı zaman hissettiğin enerji dalgasını sordun… bu enerji dalgası seni uykudan uyandırdı.

Bu dalgayı hisseden sadece sen değilsin… bir çok insan enerjide açıklayamadıkları hafif bir değişim hissetti, diğerleri belirli bir reaksiyon verdi ve başkaları da çok büyük enerji dalgasını hissetmiş olacaklar, bu dalga fiziksel bedeni, aurayı ve çakraları etkiledi.

Bu enerjiyi hissedenlere, bunun pozitif bir olay olduğunu güvencesini vermek istiyoruz.

Ben tamamen negatif olarak algılanabilirim ve negatif olarak hissedilebilirim ve bunu bilen ve hisseden insanlar doğrudur… ama size HER negatif olaya, hissedilen HER korkuya karşılık eşit miktarlarda pozitiflik ve sevgi olduğunu söylüyoruz.

Bugün gezegeninizde çok özel bir doğum gerçekleşti. Korku olan rengin tam spektrumunun sevgiye bedenlendiği bilincin doğumu.

Bilinç, şimdi daha önce olduğundan çok daha fazla, ona verdiğiniz enerjiye reaksiyon gösterecek ve korku içinde olanlarla gittikçe büyüyen sevgi içinde olanlar arasında ayrılma/bölünme görüyoruz.

İnsanlığın, Işık kürelerinden olan pozitif yardımcıları olarak işimiz, sizler sevginin pozitif gücüne ilerlerken ve onu kucaklarken yardıma ve iletişime gereksinim duyanlara rehberlik yapmak ve yardımcı olmaktır.

Negatiften konuşmak sadece araştırma amaçları için iyidir… ama bugün bahsetmek istediğimiz sevgidir, hepinizin hissetmenizi dilediğimiz sevgi.

Bu doğumun negatif yanları ile ilgili çok fazla konuşmalar olacağını kavrıyoruz… yine de gezegeninizde şu anda pozitif daha önce olduğundan çok daha güçlüdür.

Büyük Hadron Parçacık Hızlandırıcı olarak bilinen üçüncü yoğunluk Dünyanızdaki kontrol edilen mekanda gerçekleşen bu doğum anı, hepiniz için bir doğum anı getiriyor. Tekrar yaratılan makrokozmos, mikrokozmos içinde ve sizin DNA’nızda yansıyor.

Şimdi DNA aktivasyonu artacak, enerjilere hassaslık artacak ve bununla Dünya’da bu enerjileri hissedenler için çok daha fazla pozitiflik gelecek.

Yaratıcılık büyüyor, her zaman “o kitabı yazmak” veya “o müzik parçasını yaratmak” isteyen birçok insan için yaratıcı enerjiler sizin için orada.

Yüksek ışık ile telepati ve yüksek benlik ile iletişim çok daha kolay olacak.

Dokuzların beyaz kanatlı kollektif bilinci olan bizler, bilincin bu yeni doğumunun parçasıyız ve aslında “Biz büyük Hadron Parçacık Hızlandırıcının içindeyiz” metaforunu kullanmak doğrudur… ayrıca onun dışındayız.

Aynı şekilde “siz” olarak bildiğinizi oluşturan Rehberleriniz, yüksek benlik veçheleriniz, melekleriniz ve Yükselmiş karşılıklarınız da büyük Hadron Parçacık Hızlandırıcının İÇİNDEdir… bizler zamanın yörüngelerine ve burada üçüncü yoğunluk Dünyasındaki fizikselliğe demirlenen yeni boyutların frekansına göz kırparken (girip çıkarken), tüm bunların parçasıyız.

Bu 2008 yılı birçokları için mükemmel bir uyanış oldu.. sadece bugün, bu enerji dalgaları hissedildiğinde…. Uyanmış olduğunuzu hissediyor musunuz.

Birçoklarınız, “benden binlerce kilometre uzakta olan bir makineden çıkan enerjiyi nasıl hissedebilirim?” diyecektir, bu insanlar bunu sorgulamalı, düşünüp taşınmalı ve araştırmalı. Ve bazı insanlar, parçacıklar olarak bildiğiniz bilincin yeni doğum anının bedenlerinizde var olduğu ve hepinizin ışık enerjisinin sürekli akan akışında var olduğu gerçeğine yönlendirilecek. Bu nedenle bugün daha fazla uyanışlar gerçekleşti.

Bu olay binlerce yıldır biliniyordu ve insanın daha önce sadece Tanrı’nın yarattığını gerçekten yaratma yeteneğini müjdeliyor. Bu ifadenin negatif ve pozitif algılar içerdiğini biliyoruz… ama sözlerimizi işitenleri ve size gösterdiklerimizi görenleri, bu yaratımın pozitif veçhesini kucaklamaya davet ediyoruz… çünkü size tevazu ve hizmet içinde güvence veriyoruz.

Bugün, bu bilinç doğduğunda hissettiğiniz yeni enerji dalgalarından korkmayın ve sözlerimizi işiten arkadaşlarınıza da anlatın. Bu enerji dalgalarını kucaklayın, bu frekans değişimlerini kucaklayın ve boyutların bu birleşmesini kucaklayın, çünkü bunların yoğunluğu artacak sevgililer. Her biriniz bu kozmik dalgaya rahatça binmek için içinizde yetenek ve aletlere sahipsiniz.

Alanınızdan ayrılıyoruz, ama varlığınızı sevgiyle doldurduğumuzu söylüyoruz… her birinizin bu sevgi enerjisini almanızı diliyoruz…. Birlikte yarattığınız gezegen güzellik ve ışığı ile istisnadır. Her biriniz Dünya’daki kozmik yıldızlardan birisiniz, ışığınızı yaymaya, parıldatmaya devam edin, bugün, tüm boyutlar sizi görebiliyor.

Biz Dokuzların Beyaz Kanatlı Kollektif Bilinciyiz.

http://lightworkers.org/content/44709/the-surge-energy-created-large-hadron-collidera-new-birth-consciousness

(ÇEVİRİ: Saffet)