BÜYÜK UNUTMAYI İYİLEŞTİRMEK

Yazdır Yazdır 

BÜYÜK UNUTMAYI İYİLEŞTİRMEK

Yıldız Büyükleri, Başmelek Mikail ve Lord Pakal

Aluna Joy kanalıyla
16.3.2019

Bir atomun hücrelerimizin her birinde yaptığına benzer çılgınca salınım yapan küçük bir kare küp görüyorum. Işık küpü hızla içeriye doğru patlıyor ve çember halini alıyor ve sonra küpe geri dönüyor. Küp ve çember kadim Maya kozmolojisinin çekirdek sembolleridir. Kare Dünya ve fiziksel gerçekliktir ve çember ruh ve fiziksel olmayan her şeydir. Kare insan giysimiz ile ilgilidir ve çember sınırsız ruhumuzdur. Bunlar cennet ve Dünyadaki her şeyin yapı taşlarıdır ve her olasılığı ve yeteneği içerirler. O salınım yaptığı zaman, biz hem beden hem de ruh olabiliyoruz. Bu ışık küpü hatırlamamıza ve iyileşmemize yardımcı olmak için bir armağandır, çünkü kim olduğumuzu unuttuk… Şimdi hayret verici, canlı bir gökkuşağı, kaleydeskop enerjisi görüyorum. Bu, bana küp ile biraz önce gösterdikleri şeyin ileri karmaşık bir formu. O ortasından dışarı doğru biçim değiştiriyor ve dünyaya doğru hareket ediyor. O güzel ve çok renkli… Bize bir aktivasyon sunmakta olduklarını sanıyorum. Öyleyse hazır mıyız? Tüm bunların ne ile ilgili olduğunu görmek için daha fazla araştıralım.

Başmelek Mikail bana buraya (Palenque) tüm seviyelerde iyileşme niyeti ile geldiğimizi hatırlatıyor. Bunun, bu şifanın başlangıcı olduğunu söylüyor. Bugün ne yapacağımızı sordum ve bunu şimdi işitiyorum… Hızlı, salınan ışık küpü ile birleşeceğiz ve sonra onlar sürekli hareket, gökkuşağı, kaleydeskop enerjisi katmanları yapacaklar. Biz devam ederken, bunun anlamı olacağına ve insan formundaki yaşamlarımızla ilişkili olduğuna eminim.

Bu canlı gökkuşağı, kaleydeskop enerjisinin önce gezegenin ley hatlarından ve düğümlerinden yükseldiğini görüyorum. Sonra enerji yavaşça dünyaya ilerliyor, böylece tüm dünya bu enerjinin fırsatına ve faydasına sahip olacak. Şimdilik, enerjinin kaynaktan dışarı gittikçe daha az yoğunlaşmış olduğunu görüyorum. Yerkürenin tüm ley hatları tam olarak aktive olduğunda, enerji gezegen boyunca hareket ederken onun gerilemesi olmayacak. Tüm Dünyadaki enerji ızgaralarında her gün çalışmakta olan bir çok cesur insanlar var. Palenque gezegenimizin çevresini dolaşan iki ana ley hattından birinin tepesinde inşa edilmiş. Burada, Palenque’de, Tüylü Yılan Ley Hattı ile çalışıyoruz. Bugün burada sunulan şifa, salınan küpün ve büyüleyici gökkuşağı kaleydeskobun bilgeliği ile aşılanmış, bu ley hattından gelen bu enerjinin saf ve yoğunlaşmış formundan başlayacak.

(Başmelek Mikail, Yıldız Büyükleri ve Lord Pakal bu yazıyı açık bir kalp ile okuyanların, nerede olurlarsa olsunlar bu enerjinin saf ve yoğunlaşmış formunu alacaklarını söylüyorlar).

Bu yaşamdaki hafıza kaybınız, geçmiş yaşamlarınız ve kadim soyağacınızı da kapsayan tüm seviyelerde fiziksel, ruh ve spiritüel şifa almaya açık mısınız? Onların bugün bize sundukları şey bu. Bu yazıyı okurken bu aktivasyonun gerçekleşmesi için izin vermelisiniz, çünkü hiç kimseye hiç bir enerjiyi asla zorlamayız, çünkü bu özgür iradenin, kişisel sınırların ve kutsal alanın ihlalidir.

Başmelek Mikail, Yıldız Büyükleri ve Lord Pakal enerjinin varlığımızın kalbine girmesine izin vermemizi istiyor. Lütfen ayaklarınızı zemine koyun ve bu işlem bitinceye kadar rahatsız edilmeyeceğiniz bir yerde olduğunuzdan emin olun. Yanınızda içmek için su bulundurun. Ayrıca, sizin için doğal hissettiren şeyi yapın.

İşlem başlıyor…

Aşama 1 – Güncellenmiş dolaşım sistemi ve evrensel hafızanın geri dönüşü.

Bu güçlü, Tüylü Yılan Ley Hattından yükselen Yerkürenin dolaşım sistemini görebiliyorum. O şimdi bizde de yükseliyor ve bizi Yerkürenin enerji hatlarına topraklıyor. Bu enerji önce ayaklarımıza yükselecek ve bacaklarımıza ve bir kaç an içinde, taç çakramıza kadar tüm yolu kat edecek. Bu bize, bunu izleyecek olan şey için çok fazla gereken topraklanmayı verecek. Şimdi bana Palenque’deki Sarayı gösteriyorlar. Bana Kayıtlar Salonunun (canlı bir kütüphane) bize açılmakta olduğunu gösteriyorlar. Bu titreşim formunda gelecek, çığır açan ve ileri bir enerji olacak ve bu Dünya için yeni olacak. Bu enerji zaten ulaşmış olan yeni döngüden gelen saf bilinçtir. Bir titreşim hissedebiliriz veya kulaklarımızda biraz geçici basınç veya çınlama olabilir. Bu dolaşım sisteminde, renklerin iplikçiklerini görüyorum, bir miktar beyaz/gümüş parlak ışıkla kırmızı ve sarı/altın, bacaklarımıza geliyor ve kalçalarımıza ve yavaşça bedenlerimize süzülüyor. Bu enerjinin koruyucuları olacağımızı ve bunun Palenque’deki canlı kütüphaneden bir armağan olduğunu söylüyorlar.

Bu enerjiyi bir kaç dakika soluyun. Biraz topraklanmaya ihtiyacımız var, bu nedenle ayaklarınızın yere bastığına emin olun.

Bana tekrar Kayıtlar Salonunu gösteriyorlar. Kayıtlar Salonu evrenin ve bizim onun içindeki yerimizin tarihidir. Ama ayrıca geleceğimiz için sonsuz olasılığı içerir. Kişisel geçmişimiz, deneyimimiz ve perspektifimiz nedeniyle Evrenin tarihindeki yerimiz her birimiz için biraz farklı. Ama özünde aynıdır. Onlar bize, bize ait olan canlı kayıtları veriyorlar, buna geçmişte sakladığımız şeyler ve ruhumuzun devam ettirmeyi kabul ettiği şeyler dahil. Asla hiç bir şeyi kaybetmedik, ama gelecek kullanım için çoğunu kilitleyip sakladık. Belki de bazen Dünyaya çok erken gelmiş olduğumuzu hissetmemizin nedeni budur. Bu bilgelik ve bilgi çağlar boyunca geriye gidiyor, eğer sonsuzluğun zaman çizelgesine koyabilirsek. Bugün bize sundukları şifanın, eski beden anılarımız kenara çekilirken ve gerçekte hiç unutmadığımız bilgeliği ve gerçekleri hatırlarken, otomatik olarak ve aşamalar halinde geleceğini söylüyorlar. Bu, kafamıza alacağımız bir hafıza olmayacak. Aradığımız gerçekten iyi şeylerin çoğu bedenimize bir his olarak gelir ve sonra o paketi açan “aha” uyanışların serilerine sahip oluruz.

Şimdi kırmızı, sarı, altın ve gümüş beyazına sarmalanmış ışık ipliklerinin bedenlerimizde yukarıya doğru çıktığını görüyorum. Şimdi bu ışığı kalbinizde tutun ve tüm var olanın kaynağını hatırlamaya niyet edin. Bu, her zaman bir parçası olduğumuz kaynaktır. Eğer sersemlemiş hissederseniz, stabil bir şekilde oturduğunuzdan emin olun. Ve bu yerin koruyucularının bugün bize (ve bunu okuyanlara) çok fazla minnettarlık gönderdiğini görüyorum. Bir kaç dakika bunu soluyun ve kalbinize ve ne hissettiğinize dikkat edin.

Bu bedene geldiğimiz zaman, bildiğimiz neredeyse her şeyi unutmak zorundaydık. Eğer her şeyi hatırlamış olsaydık, o kadar dayanılmaz olurdu ki, hayatta kalamazdık. Bu nedenle, tüm evrensel geçmişimizi ve içindeki yerimizi hatırlamıyoruz. Yine de bu ruhumuz için tüketici, çünkü tüm kayıp parçaları buluncaya kadar aramaya hiç son vermiyoruz. Bu neredeyse bujisi kayıp olan bir arabayı çalıştırmayı denemeye benziyor. Her zaman araba çalışmıyor ve bunu kalbimizde biliyoruz. Bu nedenle bu, bugün bize bu şifayı sunmalarının nedenlerinin bir parçası. Bu nedenle bu işlemin bir parçası yükseltilmiş bir dolaşım sistemini ve her şeyin geçmişinin ve içindeki yerimizin anılarını almamızdır.

Şimdi enerji kalplerimize yükseliyor ve yüksek kalbimize ve taç çakramıza çıkıyor. Bu işlemi tamamlamak için, bu enerjinin başınızın tepesine, taç çakranıza kadar çıkması için bir kaç dakika ayırın…

Şifanın bu aşamasının yüksek kalplerimize ve içimizdeki en değerli olan şeyleri taşıdığımız kutsal yerimize mühürlenmesini istiyoruz. Tüm zaman, uzay ve boyutlarda içimizde mühürlenmesini istiyoruz; beden, zihin ve ruh; geçmiş, şimdi ve gelecek; tüm zamanlar için … VEYA … alıcı artık bu aktivasyonu istemeyinceye kadar. Başımızın tepesinde veya kalp merkezimizde karıncalanma noktası veya basınç hissedebiliriz.

Bu yükseltmenin, güncellenmenin tamamlandığını hissedinceye kadar bir kaç dakika bekleyin. Bu bir kaç saniye veya bir kaç dakika sürebilir. Bu kısmın tamam olmasını istiyorlar, çünkü sonrakinde, vites değiştiriyorlar ve bu işlemin başka bir katmanını sunuyorlar.

Aşama 2 – İçe yönelim ile bilinçte yolculuk.

Şimdi bana tanımlaması zor olan bir çok geometrik imgeler gösteriyorlar. Bunlar içe içe geçmiş küplere benziyor, tüpler, tüneller ve spesifik yönler var. “Yönler ne için?” diye soruyorum. Bunun “ORAYA ve ORADAN” dolaşabilmenin kavramı veya bilinci (bilinç ile seyahat etme) olduğunu söylüyorlar. .. Şimdi neden güncellenmiş dolaşım sistemi olan Yerküreye ve bu ley hattına derin bir şekilde topraklanmamızdan emin olmayı sağladıklarını anlıyorum, çünkü bize hiç topraklanmamış olan bir şey sunacaklar. Bana bunun Yıldız Büyüklerinin bilinçte nasıl yolculuk yaptıklarının enerjisi olduğunu gösteriyorlar. Bana bu işlem ilk kez gösterildiğinde, 1990’da burada Palenque’te idim. Bana, Yıldız Büyüklerinin bu realiteye gelmek ve ayrıca yuvaya geri dönmek için kullandıkları tüpü gösteriyorlar. “ORAYA ve ORADAN” her şey veya her yer, herhangi bir zaman, herhangi bir düşünce, her şey arasında gidiyor. “Nereye” ve “nereden” olduğu bizim seçimimiz. Şimdilik, onlar bize sadece kavramı ifşa ediyorlar. Bu bize yeni frekansların yıldırımı gibi geliyor. Şimşek gibi, Yerküreden enerjiyi yükseltiyor eşzamanlı olarak tacımızdan aşağı gönderiyor. Bu, “ORAYA ve ORADAN”ın özüdür. Bugün bunu hissettiğimizde ve zamanla, tüm parçalar bir araya geldikçe, bunu kullanabileceğiz.

Şimdi bana gösterdikleri şeyler Dünyadan değil. O ruhumuzda ve şimdi bedenimizde. Yıldız Büyükleri bizden çok farklı değiller, çünkü onlar atalarımız. Doğal, içsel navigasyon ve bilinç ile zaman ve uzayda nasıl yolculuk yapıldığını biliyorlar. Haritasız, GPS siz ve yönler için dışarıya sormak gerekli değil. Bizler zaten bunu yapmayı biliyoruz, ama unuttuk. Hatırlayabilmemiz için, zaten sahip olduğumuz şeye bir tetikleyici sunmalarının nedeni bu.

Yıldız Büyüklerinin “oraya ve oradan” yeteneğini hatırlamamızı istemelerinin bir çok nedenleri var. Bu, unuttuğumuz bir şeyleri sürekli aramayı sona erdirir. Bu yorgunluğa, endişeye ve belirsiz hayal kırıklığına yardımcı olur. Gelen günlerde hatırlamaya ihtiyacımız olacak diğer şeyler olabilir, ama bunu bir kez daha aramayacağız. Bu hatırlayış özgür olma gereksinimi duyduğumuz derin hissine yardımcı olur, çünkü özgür olduğumuzu bileceğiz. O ilahi amacımız içinde olduğu sürece, her zaman yolculuk yapma yeteneğine sahibiz. Bu kaotik ve hızlı dönüşüm zamanlarında, parçalanır programların yolundan çok hızlı bir şekilde çıkmaya ihtiyacımız olabilir. Bu nedenle “oraya ve oradan” yeteneğini bilmek bize huzur verir, rahatlamamıza yardımcı olur ve kapana kısılmış hissini terk ederiz. İnsan türünün bizim yaptığımız gibi kapana kısılmış hissetmesi doğal değildir. Özgür ve sınırsız hissetmek doğaldır. Çılgınlığa ve savaşa sahip olmamızın nedeni budur, çünkü insanlık seçeneklere sahip olmadığını sanıyor. Kapana kısılmış hissediyorlar ve kapana kısılmış insanlar dehşetli şeyler yaparlar. Yıldız Büyükleri elde edilemez düşünce olmadığını söylüyor. Eğer bunu düşünürsek, bunu görürsek, bunu hissedersek, o zaman bu mümkün olur. Bu kadar basit. Yaratıcı olun ve büyük hayaller kurun.

Tekrar şifanın bu son aşamasının yüksek kalplerimize ve içimizdeki kutsal yere mühürlenmesini istiyoruz. Tüm zaman, uzay ve boyutlarda içimizde mühürlenmesini istiyoruz; beden, zihin ve ruh; geçmiş, şimdi ve gelecek; tüm zamanlar için … VEYA … alıcı artık bu aktivasyonu istemeyinceye kadar.

Bugün bunu bitirirken, birçok insanın merak ettiğini işitiyorum… “Bilinçte nasıl yolculuk yapabileceğiz?” Bu çabalamadan, tam olarak ona en çok ihtiyacımız olan doğru zamanda eşzamanlı olarak gerçekleşecek, çünkü %100 mevcut olacağız. Hatırlayın, yolculuk yapmaya çalışmak sadece süreci durdurur, çünkü “çabalayarak”, evrene yapışıp kaldığımızı söylüyor oluruz. Bu anlamlı mı? Sadece bırakın, doğal olun ve mümkün olduğu kadar mevcut olun.

Yıldız Büyükleri, Lord Pakal ve Başmelek Mikail bizi onurlandırıyor, çünkü yaradılışın büyük hızlanmasının bu anında bu çok önemli işi üstlenmek için, bu bedenlerde gelmeyi seçtik. Bu çok cesur bir seçimdir, çünkü neredeyse her şeyi unuttuk ve bir bedene düşmemize izin verdik. Şimdiye kadar, ne kadar kaybettiğimizi unutmak bir kutsama oldu. Ezici yuva özlemimize yardımcı oldu. Ama şimdi hatırlamanın zamanı. Her şeyi hatırlamanın. Unuttuğumuz şey tam olarak geleceği inşa etmek için gereksinimimiz olan şeydir.

Aluna Joy Yaxk’in – Ⓒ 1995-2019

https://www.alunajoy.com/2019-03-16-heal-forgetting.html

(Çeviri: Saffet Güler)