- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

CHRISTINE DAY ve PLEİADES’LİLERDEN ÖZEL BİR MESAJ

Christine Day

Tam şimdi heyecanlı zamanlarda yaşıyoruz ve kendi içimizde çok daha fazla uyumlanmak her birimiz için çok önemlidir, kendimizi odaklamamızın zamanı. Dışarısı yerine içimize kendi Benliklerimize bakmaya istekli olmalıyız. Evet, başkalarıyla yapacak işlerimiz var, ancak çalışma içeriden başlamalı.

Bu iç gözlem için, hissettiğimiz şeylere açılmak ve içimizde yarattığımız kişisel blokların ötesine ilerlemek için, yaşam hakkında Benliğinize hangi mesajları veriyor olabileceğinizi, ayrıca geçmişte yaptığınız şeyler için kendinize karşı neleri tutuyor olabileceğinizi araştırmak için güçlü bir zaman. Bu yaşamdaki yolculuğunuzu onurlandırma, yaşamış olduğunuz deneyimleri onurlandırma, şimdiye kadar yolculuğunuzda tahammül ettiğiniz her şey için kendinize şefkat duymanın ve kendinizi sevgiyle, sabırla ve tüm insanlığınız için şefkatle tutarak insan Benliğinize destek getirmenin zamanıdır.

İlerlemenizi engelleyen sorunları anlamak ve kendi içinizde oluşturduğunuz içsel savaşları araştırmak önemli bir süreçtir. İçsel huzur geliştirmek yalnızca diğer insan varlıklara karşı huzur üretmez, aynı zamanda erişmeniz için yeni fırsatlar açar.

Kendinize karşı taşıdığınız şeyler şu anda almanız için mevcut olan ışık enerjilerini almanızı durduran bloklar olarak davranır. Anda Benliğiniz için yapmaya gereksinim duyduğunuz şeyi bilinçli olarak onurlandırarak, önceliklerinize ve niyetlerinize bakmak ve Benliğinizle buluşmak önemlidir.

Kalbinizin arzusuna açılmaya başlarken, bu yeni enerjiye uyumlanabilirsiniz. Bu, Dünya planımızda doğan gerçeğin veçhesine açılmanızı sağlar ve bu gerçeğin önemli bir veçhesi olmanıza izin verir.

Siz ve Dünya birlikte bilincin bu ortak yeni doğumundan geçerken, siz ve Dünya’nın doğal kuvvetleri arasındaki bağlantı derinleşiyor. Enerjileriniz dönüşürken “perdelerin kalktığını” anlayın, perdelerin kalkması Dünya ile iletişimde daha belirlenmiş bir ilişki oluşturmanızı sağlar.

Dünya’nın bilincindeki bu yeni hizalanmalar sizi bu “yeni ağaran enerjiye” uyumlanmanın yeni seviyesine götürür. Dünya ile bu derinleşen ittifak bu Dünya planında daha büyük bir rol oynamanızı sağlar, Dünyanın kendisinin içindeki enerji ızgaralarının süregiden demirlenmesine yardımcı olmanızı sağlar.

Dünya hızlı genişlemenizi destekleyebilen ve sonra kendi içinizde bütünleşmenize yardımcı olan boyutsal enerjileri taşır. Sadece yerküre üzerinde oturarak veya yatarak ve bilinçli niyetinizi Dünyaya getirerek Dünyanın doğal güçlerine açılabilirsiniz. Aldığınız her bilinçli nefesle, altınızdaki dünyayı hissedin ve sonra nefesinizle akın. Sizinle Dünya arasında sinerji yaratmaya başlayan enerjisel bir nefes olacaktır. Sizinle Dünya arasında açılan enerji örgüsünü hissedinceye kadar bu bağlantıda akmaya devam edin. Bu süreç sırasında Dünya ile neredeyse telepatik bir iletişim gibi, derin bir birlik seviyesi oluşur. Dünya ile bu bağlantı vasıtasıyla, bedeninizdeki hücreler derin bir iyileşme ve yenilenme işleminden geçebilirler.

Yeryüzüne uzanın ve bedeninizin bu enerjilerle dinlenmesine izin verin. Rüzgar ve güneş hücrelerinizde çalışırken, kendinizin Dünya tarafından taşınmasına, tutulmasına izin verin. Bedeninizde güneşin sıcaklığını hissetmeye açılın ve bilincinizi güneşe getirin. Güneşten gelen yeni bir enerji var, bu enerjiyi bedeninizin hücrelerinde kendinizi iyileştirmek için kullanabilirsiniz. Gündoğumu sırasında, hücrelerinizde yenilenme yaratma gücüne sahip olan yeni yaşam gücüne hücrelerinizi uyumlayarak, bedeninizin hücrelerinde çalışmak için tasarlanmış dinamik ışık gücüne açılmanızı sağlamak için perdeler kalkar.

Ufukta doğmadan önce bilincinizi yükselen güneşe getirin, güneşe bir iletişim gönderin ve bilinçli nefesinizi kullanın. Güneş gerçekten yükselirken, güneşe dokunmak için bilincinizi/dikkatinizi kullanın, bu dinamik şifa ışığını bu anda alabilirsiniz. Lütfen güneşe bakmanıza ihtiyaç olmadığını not edin.

Ruhsal doğanızın hatırlayışına geri doğuyorsunuz. Size verilen şeyleri kullanmanın zamanıdır; bunu ne kadar çok yaparsanız, sizin için o kadar çok elde edilebilir olur.

Bu gerçektir. Sizi seviyoruz ve seçtiğiniz yolculukta sizi destekliyoruz.

Sevgi ve kutsamalar,

Christine ve Pleiades’liler