Çokboyutlu Benliğimize Geri Dönmek – Pleiadesliler

Yazdır Yazdır 

Suzan Caroll kanalıyla

Ben Mytria’yım, Alycone, Pleiades’te Mor Alevin Koruyucusuyum ve ben Ashtar Komutasında Komutan Mytre’yım.

Bizler İlahi Tamamlayıcıyız (Bütünleyici) ve bu yazarın yüksek ifadelerinden biriyiz. Sevgili Dünyamız beşinci boyut ifadesine ilerlerken birçok İlahi Tamamlayıcıların katılmasından söz etmek için TEK varlık olarak size geliyoruz. Hepinizin bildiği gibi Gaia ve onun tüm sakinleri Onun frekansını beşinci boyuta ve ötesine geri genişletiyor. Bu nedenle, siz, Dünyanın yükselenleri, İlahi Tamamlayıcılarınız ile yeniden birleşerek eril ve dişil ifadelerinizin bütünlüğü ile yeniden bağlanacaksınız.

Üçüncü boyuta ilk girdiğiniz zaman, bir cinsiyet seçmek zorundaydınız, çünkü Dünya kutuplaşmış bir realite idi. Bundan dolayı, yaradılıştan olan androjen ifadenizin bir cinsiyet formu seçmesi gerekliydi. Sonra, fiziksel Dünyada birçok enkarnasyonlarınıza devam ettikçe, kendinizi ya erkek ya da kadın olarak ifade ettiniz. İlahi Tamamlayıcınız aynı süreçten geçti. Bu nedenle, her ikiniz de hem eril hem de dişil dünya bedenlerinde sayısız enkarnasyona sahip oldunuz. Ancak, beşinci boyuta yükselirken, form kutupluluğunuz artık gerekli olmayacak. Bundan dolayı, eğer seçerseniz, androjen, Çokboyutlu BENLİĞİNİZin bütünlüğü ile birleşebilirsiniz.

Söylemek üzere olduğumuz şeyleri tam olarak anlamanız için, çok boyutlu düşünmeniz ile okumanızı istiyoruz. BENLİĞİMİZİ dişil ve eril ifadenin iki en uç noktası olarak tanıştırdık. Yüksek boyutlu varlıkları eril veya dişil formlarda algılamış olmanız doğrudur, çünkü bazılarımız, özellikle Pleiadesliler hala eril veya dişil form taşımaktan keyif alıyoruz. Ancak, bizler her zaman İlahi Tamamlayıcımıza çok yakından bağlıyız. Beşinci boyutta zaman ve mekan fiziksel dünyadaki gibi aynı tarzda var olmadığı için, ikimizden birimiz kendi yuva dünyamızda, diğerimiz herhangi bir ayrılık duygusu olmadan Evrende seyahat eden bir Uzay gemisinde olabiliriz.

Bunu yapabiliyoruz, çünkü beşinci boyuta geri yükseldiğimiz zaman, gerçek, çok boyutlu doğamıza geri döndük. Bu yüzden, aynı ŞİMDİ anında iki veya daha fazla realiteyi deneyimleyebiliriz. Başka bir deyişle, hayatımızı aynı anda iki realiteyi, aslında ikiden fazla realiteyi deneyimleyen TEK varlık olarak deneyimliyoruz. Bu son cümle nedeniyle, çok boyutlu şekilde düşünmenizi istedik. Gerçekte, sürekli yükselen realitenizi daha kolayca anlayabilmeniz ve ona tam olarak katılabilmeniz için çok boyutlu olarak düşünmenize yardımcı olmak için bu zamanda size geldik.

Biz Pleiadesliler beşinci boyut ifademize geri döndüğümüz zamandaki yükseliş deneyimlerimizin bazılarını size anlatacağız. Sevgili dostlarımız Arkturus’lulara benzemeyen şekilde, bizler formun ifadesinden çok keyif alan bir uygarlığız. Arkturuslular bizden uzun zaman önce yükseldiler, ama bizler sürekli temas halinde kaldık, çünkü uygarlıklarımız sizin zamanınızla sayılamayacak kadar uzun süre birbirine dolandı. Aslında, Dünyadaki bir çok yükselmekte olan insanın hem Pleiades hem de Arkturus dünyalarında yüksek ifadeleri ve devam eden hayatları/deneyimleri var.

Hayat ve ifade kavramlarının çok boyutlu varlık ile aynı anlamı vardır, bizler sizin fiziksel realitede yaptığınız gibi “doğmaya” ve “ölmeye” gereksinim duymayız. Bunun yerine, o deneyimde tamam hissedinceye kadar belirli form/realitede meşgul olmayı seçeriz. Sonra, sadece o realiteden çıkarız, ama katılmış olduğumuz her realitenin her deneyimini hatırlarız. Bu hafıza hacminin üçüncü boyut düşüncenizde imkansız göründüğünü biliyoruz, ama beşinci boyutta ve ötesinde bunun tüm yaşam formları ile tutarlı olduğunu temin ederiz.

Yüksek ifadelerinize uyananlarınız söylediklerimizi anlıyor. Henüz bu deneyime sahip olmayanlar için, size söylediklerimiz imkansız görünüyor. Ancak, düşünce kalıplarınızdan “imkansız” kavramını salıvermenizi teşvik etmek istiyoruz, çünkü sizler imkansızın olası olduğu yeni hayata girmek üzeresiniz. Örneğin, birçoğunuz İlahi Tamamlayıcınız veya İkiz Ruhunuz olduğuna inandığınız yüksek boyutlu veçheniz ile buluşuyorsunuz.

Bazı durumlarda, İlahi Tamamlayıcınızın yıllardır size yakın olan biri olduğunu kavrıyorsunuz. Başka durumlarda, Tamamlayıcınız olduğunu kalbinizle bildiğiniz biriyle tanışma şansına sahip olabiliyorsunuz. Bazen o kişiyle yakın ve uzun süren bir ilişkiye girebiliyorsunuz, ama bazen o kişi kabul etmenizin zor olduğu bir nedenle hayatınızdan çıkmak zorunda kalıyor. Eğer durum bu ikinci örnek ise, bunun çoğunlukla nedeni her ikinizin de Enkarnasyon Nedeninize yalnız devam etmenizin önemli olmasıdır.

Bu durumda, her ikiniz de beşinci boyutta zaten birleşmiş BENLİĞE odaklanırken, bilinciniz vasıtasıyla fiziksel bağlantınızı sürdürerek bir yükseliş piramidi yaratıyorsunuz. Eğer durum buysa, bunun nedeni her ikinizin de şu andaki formunuzu almadan önce o seçimi yapmış olmanızdır. Beşinci boyuttaki zamansız halinizden, yalnız bir ayrılık hayatı, birbirinizle birleşmiş bilincinizi ve beşinci boyut birleşik ifadelerinizi demirleyerek Gaia’ya vereceğiniz katkıyla karşılaştırılınca önemsiz idi.

Aslında, yapmak zorunda olduğunuz fedakarlıkların çoğu, ya sizi BENLİĞİNİZE uyandırmak ya da Gezegensel Yükselişe yardım etmek için doğmadan önce seçildi. Zamansız, çok boyutlu düşünmenize geri dönmeye devam ettikçe, hayatınızın zorlukları hafızanızdan silinecek. Yalnızca bu zorluklardan öğrenmiş olduğunuz şeyler yükseliş süreciniz için önemlidir. Bu nedenle, Gaia’nın yükselişine katılmanın bir faydası olarak, korkuya dayanan deneyimlerin hafızanızdan yok olmaya başlayacağını göreceksiniz.

Bu korkuya dayanan deneyimler almak zorunda olduğunuz kötü bir tadı olan ilaca benzerdir. İlaçtan hoşlanmazsınız, ama sizi iyileştirmesinden mutlu olursunuz. Aynı şekilde, geçmiş zorluklarınız sayısız yaşamlarda bilincinizi alçaltan tamamlanmamış işlerin çözülmesini ve salıverilmesini sağlamak için Çok Boyutlu BENLİĞİNİZ tarafından seçildi. Şimdi geçmiş kurban olma deneyimlerinizin çoğunun Galibi olduğunuz için, söylediğimiz şeyi anlayabilirsiniz.

Geçmişte kapana kısılmak, zamanda kapana kısılmaktır. Ve zamanda kapana kısılmak üçüncü/dördüncü boyutta kapana kısılmaktır. Bundan dolayı, acı ve ıstırabı unutmanızı ve yeni, daha iyi bir yaşam yaratmaya devam etmenizi zorlamak için Doğum Kontratınıza bazı hoş olmayan deneyimler yazmayı seçtiniz. Görüyorsunuz sevgililer, kişisel olarak zamanı ve onun tüm problemlerini salıvermenizde yaptığınız şey Gaia’nın “yükselen” insanlığın sayısız korkuya dayalı deneyimlerinden özgürleşmesine yardımcı olmak için çok önemlidir.

Gaia’nın tüm çocukları içinde insanlık en meydan okuyucusuydu. Onun bitkileri ve hayvanları Gaia’nın formunun bir bileşeni olduklarını asla unutmadılar. Ama, insanlık başkaları üzerinde güç elde etmeye o kadar istekliydi ki, onların enkarnasyonu deneyimlemelerini sağlayan temel formu fethetmeyi bile seçtiler. Gaia’nın insanlarının çoğunun kendi güçlerini içlerinde bulmalarına ve artık başkası üzerinde güç deneyimlemeye ihtiyaçları olmamasına çok mutlu olduğunu söylemek istiyoruz. Gerçekte, karanlık/korku İnsanlık tarafından salıverilirken, Gaia’nın frekansı korkuya dayanan realitenin rezonansının ötesine yükseliyor.

Gaia ile birlikte, Gezegensel Yükselişe verebileceğiniz en önemli katkının herhangi formda korkuya katılmayı REDDETMEK olduğunu tekrar hatırlatırız. Bu her türde öfke ve üzüntüyü kapsıyor. Bu istek, ŞİMDİ anınıza kadar sizden isteyemediğimiz bir istektir. Tutulma, Sevgili Venüs’ün Pleiades’imize geri dönüşü, Venüs’ün Güneş ve Dünya arasında yolculuğu ve Dünyaya giren sayısız diğer Solar ve Evrensel enerji kalıpları ile birlikte, başlamakta olan şeyi kucaklamak için bitmiş olan şeyi SALIVERMELİSİNİZ.

Bizler, Galaktik Aile üyeleri ŞİMDİ size yardımcı olmak için BURADAYIZ!

Kutsamalar,

Pleiades’ten Mytria/Mytre

(Çeviri: Saffet Güler)