DOĞRU EYLEM… RUHTAN DUA

Yazdır Yazdır 

Judy Satori

Yaşamınızın bir çok alanında hangi kararı alacağınız ile mücadele ediyor musunuz?

İçiniz rahat olsun… yalnız değilsiniz… bu hisler Yükseliş sürecinin parçasıdır.

Eşi görülmemiş değişim ve dönüşüm zamanındayız; fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak. Bu biz insan varlıkları için evrimsel güncellemenin ‘hızlanmasıdır’, 12 iplikli potansiyel insan DNA’mızın daha fazla aktivasyonudur. Enerjilere hassas iseniz, muhtemelen bir çok seviyede değişimi hissediyorsunuz.

Biraz kayıp ve hayatınızı nasıl yaşayacağınız ile ilgili belirsiz hissediyor olabilirsiniz… nasıl devam edeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz… artık bir zamanlar olduğu gibi Ruha bağlantılı hissetmiyor olabilirsiniz… ne istediğinizi bilmiyor veya ona nasıl ulaşacağınızdan emin olamıyorsunuz.

Sanki hayatınızda yapmış olduğunu her şey veya bu planda hizmette olmak için yapmaya çalıştığınız her şey boşunaymış ve artık bir anlamı yokmuş gibi derin bir bağlantısızlık ve keder duygusu hissediyor olabilirsiniz.

Veya, denemeye devam ediyor, meşgul olmaya devam ediyor olabilirsiniz ve göreli olarak iyi hissediyor olabilirsiniz, ama belki gecenin sessizliğinde biraz kayıp ve korkmuş hissediyor olabilirsiniz.

Bugün bu sözcükleri sizinle paylaşmam Ruh tarafından istendi, çünkü ben de son üç ayda bu aynı bağlantısızlık hislerini hissettim ve Ruh neden bu şekilde hissettiğimizi anlamamızı istiyor.

Şimdi bir çok insanın geçtiği bu süreci bağlantı kopması ve ayrılık olarak görmüyorum, BENLİĞİN Ruhu ile ve her şeyde olan ve evrensel olan TANRININ Ruhu ile bağlantının derinleşmesi olarak görüyorum.

Her birimizin, ıstıraptan özgürleşmenin sırlarını arayarak Bodhi ağacının altına otururken, Buddha’nın yaşadığı şeyin kendi versiyonumuzdan geçtiğini söyleyebilirsiniz.

Buddha dua etti ve bu bilgiyi istedi ve sonunda ağacın altında uykuya daldığı zaman, bilgi geldi.

Ama, bilgi entellektüel olarak gelmedi. Derin bir biliş duygusu ve bilinçte çok büyük bir değişim olarak geldi.

Buddha İlahi İradeye TESLİM OLDU ve ona uyumlandı.

Ruh, bunun fiziksel yükseliş sürecimizin bir parçası olarak bizim için gerçekleşmekte olduğunu söylüyor.

Acı verici fiziksel ve duygusal hisler çok büyük bilinç değişimini tetikler ve hızlandırır. Ya hisleri reddebiliriz ya da hisleri kucaklayabiliriz. Sonunda üzüntüyü KABUL ETMEYE ve HİSSETMEYE izin verdiğimde, teslim olup onu minnettarlık ve kabullenme ile Tanrıya verdiğimde, her şey değişti.

 Beni bir çok seviyelerde etkileyen endişeyi bıraktım ve dua ettim.

Buradayım. Artık ne yapacağımı bilmiyorum ama beni benim için doğru ve neşeli olan şekilde hizmetinde kullan” dedim.

 ve aniden ANLADIM, derin bir huzur duygusu geldi ve o günden itibaren bana NEŞE getiren şeye güvenmek ve ona uyumlanmak dışında, yapmaya ihtiyacım olan hiç bir şey olmadığı derin HÜCRESEL BİLİŞİNİ deneyimledim.

 Ruh bana 2016’nın “yeni başlangıçların tohumlarını ekme” yılı olduğunu söyledi.

 Ve hatırlayın, minik tohumlar en sonunda olacakları güzel çiçeği veya ağacı bilmezler.

 “Hangi eylemi yapacağımı nasıl bileceğim” sorusunun yanıtı

 Bunu bilmiyoruz, çünkü geleceği her zaman görmüyoruz. Ama daha büyük bir resmin ve hayatınız için mükemmel bir planın olduğuna ve her şeyin ilahi doğru zamanda ve olması gerektiği gibi ortaya çıktığına güvenin. Hayatınız için doğru yolda olmanıza rehberlik yapan kalbinizin hislerine güvenin, zaten ona sahipmişsiniz gibi istediğiniz şey için minnettar olun.

ve bırakın ve TANRIYA BIRAKIN.

Doğru Eylem ve Doğru Sonuç Duası

MİNNETTARLIK ve SEVGİ içinde oturun

Kalbinizden isteyin:

Olduğum Tanrının Gücü ile, Hayatımda Doğru Eylem ve Doğru Sonucun Meleğine (Enerjisine veya Ruhuna… sizin seçiminiz) uyumlanıyorum. HEr şeyin iyi olduğuna güveniyorum ve güvenirken ve inanca sahip olurken, kalbimi sevinçle dolduran ve beni hayatın bir çok kutsamalarına ve sevinçlerine açan, mucizevi ve sevgi dolu şekillerde hayatım değişiyor. Özellikle şunlar için teşekkür ediyorum;

Sanki ona sahipmişsiniz gibi istediğiniz şeyleri söyleyin

Ve Öyledir

Ve Öyledir

VE Öyledir

AMİN

(Çeviri: Saffet Güler)