Dr. Meg – Yoğun Enerjiler ve Fiziksel Değişimler

Yazdır Yazdır 

Dr. Meg’den Mesaj;

Son zamanlardaki enerjiler kesinlikle şiddetliydi. Merkür’ün gerilemesi haziran’ın sonlarında sona erdi, ama onu asla bilemezdiniz. Bazı insanlar ciddi değişimler geçirdiler. İletişimler ciddi şekilde zorlayıcı idi ve elektronikler normal şekilde davranmıyordu, özellikle elektromanyetik enerjileri kullanan silikon çiplere veya diğer çiplere sahip olan elektronikler.

Bir çok yorgunluk şikayetleri aldım. Yadsıyamayacağınız türde şikayetler bunlar. Uyku modelleri bozuldu veya uyuma süresi alışılmadık biçimde uzun idi. Günlerce süren orta derecede baş ağrıları raporları oldu.

Yemek yeme iştahı dramatik olarak değişti, az yemek yeme arzusu vardı ve bu arzu “normal” zamanlarda değildi.

Düşünce süreçleri daha da fazla holografik oluyor, görünürde zihin karıştırıcı, ama çoklu bilgiyle dolu. Ayrıca hüküm süren bir berraklık eksikliği hissi var.

Elektronik anormallikler artıyor. Bilgisayarlar ve diğer elektronik ekipmanlar kendi iradeleri ile iş yapmaya devam ediyor. Bu hayal kırıcı olabilir! Bir problem olduğundan emin olmadıkça bilgisayar ayarlarınızda değişiklik yapmayın. Sadece içteki çiplerin anormal şekilde karşılık vermesine neden olan yoğun enerjiler olabilir.

Diğer dünyalardan gelen enerjiler, gezegenimizin enerjileri ile ve galaktik ve yıldızlar arası enerjiler ile sallantılı ve inişli çıkışlı ilişkilerle birleşirken, başka bir boyutsal örtüşmeye dahil olduğumuz görünüyor. Enerjilerin içinden bize eriştiği bir tutuşma, son zamanlardaki bir süpernova var. Bunlar yoğun ve 13 Temmuz’da tam gücüne erişecek. Bu enerjiler bize ulaştığında, üç – dört gün boyunca yaptığımız her şeyde bir yoğunluk olabilir. Bu zaman boyunca herhangi yaşam değiştirici kararlar almamanızı tavsiye ederim.

Tüm bu gösterişlerin ana nedeni, Üstatların son mesajlarda sözünü ettiği devam eden nirengi teşkili (üçgenlere bölme)dir. Bu, bizi çok etkileyen dev bir çok – boyutlu olaydır.

Bu olaylar bundan sonraki 17 ay boyunca yoğunlaşmaya devam edecek. Eğer yaşamınızda yadsıdığınız veya bakmak istemediğiniz sorunlar varsa, bunu şimdi yapmanız iyi bir fikirdir. Bu enerjilerin şiddeti artmaya devam ettikçe, hem içsel dünyalarımızda, hem kişisel ilişkilerimizin ötesinde, hem de genelde dünyalarımızda uyumlanmanın yeni yüksekliklerine getirileceğiz.

Bu enerjiler çekimsel ilişkilerimizi büyük ölçüde etkiliyor. İçimizde gizli duygulara sahip olduğumuz zaman, enerji alanlarımızı sıkıştırırız. Yeni enerjiler içimizden geçerken parçacıklarımız bir süreliğine ayrılır ve armoniklerin yeni setlerini yaratmak için yeniden düzenlenirler. Dünyamızı nasıl gördüğümüzü, nasıl hissettiğimizi, her şeyle nasıl ilişkili olduğumuzu değiştiriyoruz.

Son birkaç haftada derin değişimlerden geçenlerden biri de benim. Bu endişe verici olabilir, çünkü aynı zamanda asla daha iyi hissetmediniz ve her şey bir bilmece gibi görünüyor. Hassaslık arttı, sezgisel doğa yükseldi ve enerjiler ilerlerken görsel etkiler, fiziksel hisler ve herhangi türdeki yalana, sahteliğe toleranssızlık gibi farklı anormalliklere neden oluyor.

Bu değişimler gerçekleşirken, ayrıca kalp bölgemin daha fazla açıldığını görüyorum. Yeni ve farklı enerjilere eterik olarak uyumlandım, bu enerjiler korkunç ve çok şaşırmış hissetmeme neden oluyor. Aynı zamanda hiç bu kadar dengeli ve topraklanmış hissetmemiştim. Benzer deneyimler yaşıyorsanız, yalnız değilsiniz.

Gerçek çok açık olduğunda bu zor olabilir. Eğer bunu deneyimliyorsanız, kendinizi onurlandırın ve yaşamayı özlediğiniz şeyleri yadsımayın.

Bunlar hızlı ilerleyen ciddi enerjiler. Kötü şeyler değiller, sadece deneyimlemeye alışık olduğumuzdan daha fazlasıdır. O deneyimlerde hafif olun. Gerçeğinizde durun. Hatırlayın, siz mükemmelliksiniz.

Meg

ÜSTATLARDAN MESAJ:

Enerjilerle nasıl başa çıkılır ve enerjilerin anlamı nedir

11Temmuz 2008

Asi, Asi, Asi, Anshallah!

Işık’tan, Işık İle ve Işığın İçinde, sizi selamlıyoruz!

Yeni enerjiler eski standartların üzerinde hüküm sürerken ve varlığınızın en özü yeni ve farklı frekanslara uyumlanırken, dünyanız bir akış halinde. Bu uyumlanma varlığınızda farklılıklar yaratıyor.

İçinizdeki daha büyük güçle daha hassaslaşıyorsunuz ve aynı zamanda doğru olmayan şeyler için daha az toleranslı oluyorsunuz. Normal olmuş olan şeyler artık normal değiller. Gerçek olmayan şeylerle size gelenler, enerji değişimlerinde harman gibi sallanıp dövülüyor. Başkalarından gelenleri içsel bütünlüğünüzü sürdürebileceğiniz bir şekilde kabul etmek için bilgece ayırt etmelisiniz.

12 Temmuz’da ikinci bir triangulation (nirengi, üçgenlere bölme) geliyor. Buna öncülük etmek içinizde ve etrafınızdaki enerjetiklerin ciddi bir yeniden yapılandırılmasıdır. İletişimler hedefi kaçırmaktaydı. İşitildiğinizi hissetmezken, sanki havaya konuşuyormuş gibi hissedilebilir. Yapmakta olduğunuz düzenlemeler lojistik zorluklara uğruyor görünebilir. Bunun nedeni dünyanızı eski paradigma düşüncesinden görmeye devam etmenizdir.

Enerjiler değişirken, şimdi her biriniz için fırsatların sonsuz olasılıklarına ve realitenizde mevcut değişimlere izin vermenizin zamanıdır. Bunu yapmak kontrol içinde olduğunuz imgelemi tamamen salıvermektir. Sizi bir andan diğerine taşıyacak seçimler yapmak için özgür iradeye sahipsiniz. Varlığınızda yaratmayı dilediğiniz şey nedir? Yolculuğunuzda olmaya çalıştığınız kim? Neden şimdi de olmuyorsunuz ve sonsuzluğa taşınmanıza izin vermiyorsunuz? Seçebildikleriniz size yolculuğunuzda otantik ve saf olmanız için özgürlük verir. Değişimin belirsizliği olduğunda duygusallıklarınızı korkudan gelir.

Nirengiler (üçgenlere bölme) yaklaşırken, bunların her birinin sizin ve dünyanızın üzerinde daha büyük gösterişi olacak. Hizalanma modelleri spiral hareket içinde olurken, bu nirengiler yoğunlaşıyor. Nirengilerin gerçekleştiği spiralin zirvesi yakınlaştıkça, sizin için etkisi daha odaklanmış ve daha yoğun olur.

İletişim kurduğunuzda, sadece sözler ve eylemler ile değil enerjisel olarak da iletişim kurarsınız. Her düşünce, her hareket, söylediğiniz her sözcük ve sahip olduğunuz her deneyim ile, enerjinizi dışarıya doğru ifade ediyorsunuz. Enerjinizi yaradılışın tümüne ifade ediyorsunuz. Nirengiler hizalanmanın tam anları tesis ederken, enerjisel ilişkideki değişimin yoğunlaşması gerçekleşir. Yoğunluk artarken, evrensel alanda geçici kaos olur.

Nirengiler zamanındaki sert değişim sırasında veya size verdiğimiz tarihlerin 2 hafta öncesinde ve bir hafta sonrasında düşüncesizce davranmayın veya kararlar almayın, kararlarınızın kaotik enerjilere dayandığını ve bu nedenle gerçeğin göründüğü gibi olmadığını görebilirsiniz.

Nirengiler çok boyutludur ve sayısız paralel evrenlere erişir. Her birinizin yaradılışın tüm seviyelerinde veçheleriniz var. Eğer evrensel dengenizi bulmazsanız, eğer duygusal dengeyi bulmazsanız, enerji yayılımı ve kargaşadan daha fazla etkilenirsiniz. Kaygılanmayın. Sizler yeniden – uyumlanırken, bu enerjilerin şiddetini hissetmeniz oldukça normaldir.

Şu andaki nirengi Lira Takımyıldızında başlayan ve paralel evrenlerdeki Indiron B ve Lechtalli yıldızları ile üçgen oluşturan spirali izler; bu yıldızlar Lira’daki kök koordinatlarını alıkoyarak Alders ve Asteron’a ilerliyor. Bu yıldızlar dışarıya doğru daha uzaktalar, ama şimdiki yılın 12 Temmuz’unda gerçekleştiği gibi, hizalanma ile açısı aynı kalıyor.

Her üçgen daha da yüksek frekanslı uyumlamaların ve bedenlerinizde ve yaşamlarınızdaki ayarlamaların nedenidir.

Tezahür ettirme güçlerinizde bazı zamanlar zorluklar olduğu görünebilir. Bunun nedeni enerjisel iletişimlerin bazen statik olmasıdır, mesajlarınız önceki iletişimlerde olduğundan daha farklı aktarılıyor.

Bu enerjilerin şiddetine ayarlanmak için daha fazla esnek olmak gereklidir. Şimdi ile eğilmeye istekli olun, şimdi sizsiniz ve siz şimdisiniz. Şimdide olmak enerjilerin sizi şaşırtmasına izin vermez. Siz şimdide olurken, sahip olduğunuz tek deneyimin sizinki olduğunu hatırlayın. Başkalarının yolculuğu ile karşılaştırmak için bir neden yok, bu tek başına onların yolculuğu. Armonik frekans setleriniz bireysel olarak size aittir. Bu nedenle, nasıl olduğunuzu ve belli bir noktada yolculuğunuzda olmayı istediğiniz yerde olup olmadığınızı sadece siz bilirsiniz.

Ölçülemez olanı sayısallaştıramayacağınızı daha önce birçok kez ifade ettik. Zihinleriniz sonsuz olanı kavrayamaz. Zihniniz tanımlamak ve ilişkilendirmek ister. Beyninizin bu aktivitesi, insan varlıklar olarak tekamülünüzde geliştirdiğiniz hayatta kalma tekniğinden daha fazla bir şey değildir. Korkularınıza ve geçmiş deneyimlerinize dayanarak doğrulamayı öğrendiniz. Bunu yapmak alternatif olasılıkların ve fırsatların kapılarını kapattı.

Şu andaki enerjileri en yüksek potansiyeliniz için kullanmak için, bu enerjileri kendinize çektiğinizi, bu enerjiler size girerken, hayal gücünüzün ötesinde genişlediğinizi imgeleyin. Bilinciniz gibi enerji alanınız da sonsuzdur ve bundan dolayı çabalarınızda sınırsızsınız. Alanlarınız genişlerken, sizi çevreleyen elektrik menekşe rengi vardır. Bu alan genişlerken, renkler elektriksel statik ile hareket eder, kıvılcımlanır; enerji alanlarınızın farklı katmanları genişlemeniz sırasında birbirine temas eder ve birbirini geçer. Bu yaradılışın ateşidir, enerjinin sürdürülmesinin özüdür. Her şeyin geldiği yer burasıdır ve siz busunuz ve o da siz.

Bilinmeyen ve bilinen hepsi aynıdır. Bildiğiniz şeyler doğanızda vardır. Henüz bilmediğiniz şeyler sadece, farkındalığınızın sonsuzluğa yükselmesine izin vermediğiniz içindir. Eğer izin verirseniz, bilmediğiniz hiçbir şey olmadığını görürsünüz.

Huzur içinde olun. Sizler Bir Olanlarsınız.

Antui anshlli ansi entui nahallah.