EKİM 2017 ENERJİ GÜNCELLEMESİ – ‘EKBAH’

Yazdır Yazdır 

Rebecca Dawson

3 Ekim 2017

Serapis Bey ile

Zaman çizgimizde ve gezegenimizin deneyiminde büyük bir geçiş henüz gerçekleşti. Çağlardır ilk kez, fiziksel beden şimdi çokboyutlu realiteyi BİLİNÇLİ OLARAK gözlemeye ve duyumsamaya başlayabilir. Bu, beden fonksiyonlarında büyük değişimler anlamına geliyor. Hücresel seviyede büyük güncellemeler gerçekleşiyor, özellikle boğaz, üst göğüs, boyun ve omuzlarda.

Eğer uyku yokluğu deneyimliyorsanız, bedenin çoklu realiteleri duyumsamayı öğrenmesi için bu değişimler sırasında Bilincin sizi fiziksel olarak UYANIK olmaya davet ettiğinin farkında olun. Uyanık olmak ile uykuda olmak arasında ayırım yapmada bulanıklık şimdi olağandır ve sadece gece değil!

Ekim ayı FİZİKSEL bedenin bilme, iletişim kurma ve realiteyi yönlendirme yeteneğimizin farkında olmasının başlangıcıdır. Gözler, kulaklar ve ses hepsi yeni formatları ve algının tonlarını deneyimliyor.

Bu ayın enerji güncellemesi gerçek ile nasıl iletişim kurduğumuzda bu deneyimin başlangıcı ve “bilmediğimiz” şeyi konuşma yeni kapasitesinin ortaya çıkışının ayrıntıları ile ilgilidir.

________________________________________________________________________

“Bu gezegende Altın Çağ, yoğun yaratım zamanıdır. Ayrıca yaratılmış olan her şeyin bir damga bıraktığı zamandır. Bunlar altın ayak izleridir. Gelecek nesillerin üzerine yaratmaları için arkada bırakılan damgalar, çünkü insanlık geçmişten tekrarlamaya devam edemez. İnanç döngülerinizin sonuna gelmekte olmanızın nedeni budur. Yeni deneyim için damgalar yaratıyorsunuz.

İnsan fiziksel bedeninde 340,000 yıldan uzun süredir kullanılmayan uykudaki bir sistemi henüz ateşlediniz. Boyunda ve üst omuzlarda rahatsızlık ve kafada gerginlik hissetmekte olanlarınız – bu şimdiden itibaren daha fazla rahatlama deneyimleyeceğinizi anlamanızı istiyoruz, çünkü EKBAH adını verdiğimiz şeyi henüz yeniden canlandırdınız.

EKBAH insanlar tarafından fiilen bilinmiyordu, çünkü bildirilmiş tarihinizin parçası değildir, ama EKBAH epifiz kadar önemlidir, çünkü kozmik hakikatin ifadesidir. İnsan bedeninde burada çakra denen bir şey olduğunu anladınız, ama çakra EKBAH’ın gerçekte ifade edilmesine izin vermemiş olan bir katman oldu.

Bunu size şu şekilde açıklamak istiyoruz;

EKBAH epifiz ile birlikte çalışır. Epifiz Kozmik Zihin bilgisi ve zihin – beyin arasında tercüman oldu ve bilginin bu realiteye gelebilmesi ve 3 ncü boyut mantığına tercüme edilebilmesi için, orijinal olarak yerleştirildi (veya aktive edildi) – kavramların anlaşılabilmesi için. Epifiz devreden çıktığı zaman (veya yetkisi alındığında) – bu insanların bilgi için artık Kozmik Zihne değil, zihin – beyine güvenecekleri anlamına gelir – zihin/bedenin sadece tercüman olduğu ve bu realitede Kozmik Zihnin bir aleti olduğu unutuldu.

Ancak EKBAH Kozmik Zihnin ifadesidir ve bir beze benzemez, aslında geometrik bir anahtara benzer ve bazılarınızın rahatsızlık hissetmenizin nedeni budur. Bu, insan bedeninin orijinal mavikopyasının Kozmik Zihin ile yeterince iletişim kurmasını sağlamak için tasarlandı.

Bu birçoğunuz için problemli oldu, çünkü fiziksel olanın ötesinde olanı duyumsadığınızı biliyorsunuz, ama bunu ifade edemiyorsunuz. Epifiz beziniz yeniden görevine getirildiğinde, bunun anlık bakışlarına sahip olmaya başlayabilirsiniz. Bunun ne anlama geldiğinin vizyonları görmeye başlarsınız veya bunun ne anlama geldiğini ayrıntıları ile açıklayabilmeye başlarsınız, ama onu iletmek için ifade bulamazsınız ve bu nedenle deneyiminizde çok izole olursunuz.

EKBAH, Kozmik Zihnin ona sel gibi akması için tasarlandı, gerçeğin, bütünlüğün, evrensel yasanın bir ifadesi olacaktı ve o zaman bilginin çoğaltılabilmesi için epifiz onu zihin – beyin mantık sırasına özümseyebilecekti. Sizin için kayıp olan şey buydu – bildiğiniz şeyi konuşma yeteneğiniz. Henüz yeniden aktive ettiğiniz şey budur.

Kendi kişisel deneyiminizde bunun sizin için ne anlama geldiği, bildiğiniz şeyin daha fazlasını ifade edecek olmanızdır. Ama sizin için orada korku var, çünkü siz onu söylemeden önce burada onu anlamak zorunda olduğunuza koşullanmış olmaya alıştınız. Kozmik zihnin ifade etmek istediği şeyi ifade etmek için kendinize izin vermek yerine, birçoğunuzun “konuşacak bir şeylerim var, ama bunu biraz düşüneyim” demenizin nedeni budur.

Önce bunu anlamak zorunda değilsiniz. Bu anlaşılacak. Onu ifade etmeden önce onu anlamanız sizin rolünüz değildir – burada olmanızın nedeni bu değildir. Eğer ifade etmekte olduğunuz şeyi bilmiyorsanız, bu yaradılış ile mükemmel uyumdadır.

Ayrıca, EKBAH’ın orijinal insan mavikopyasının parçası olduğu DNA’daki orijinal kodlamayı eski görevine getiriyorsunuz. Bunun yapmakta olduğunuz her şeye fiziksel ve eterik etkisi vardır. Bunu size açıklıyoruz, çünkü bilmediğiniz şeyi iletmeniz gerektiğinde olağanüstü şekilde net olmanızı istiyoruz! Bu çok çok önemlidir.

Sizinle enerjisel ayak izleri – damgalar – hakkında konuştuk. Sesinizin ve sesinizin tonlamasının bilgi aktardığını hafife almayın. Ses bilgidir, ses kodlamadır. Önce bunu anlamak zorunda değilsiniz, ama orada olan şeyi – ister ses olsun ister sözcükler, ister içinizden ortaya çıkan herhangi bir şey – ifade etmeye başlamak için kendinize izin verirseniz, bunun yalnızca arkada bir damga bırakmayacağını, aynı zamanda bilgi aktaracağını garanti ederiz. Bu, gezegende yeni yapıların inşa edilmesi için bu zamanda gerekli olan titreşimsel bilgiyi aktarmaktır. Sizler orijinal insanlığın yürüyen mavikopyalarısınız, bu nedenle yeni insanlığın yürüyen mavikopyalarısınız. Sesinizi ifade ettiğiniz her seferinde, iletişim kurduğunuz her seferinde, bir damga bırakırsınız – nesillerin üzerine inşa edecekleri bir mavikopya bırakırsınız.

Sonraki günlerde bedeninizde direnç hissi olursa, aklınızdan geçeni konuşmalısınız. Eğer boynunuzda rahatsızlık ve ağrı varsa, aklınızdan geçeni konuşmalısınız. Seslendirmelisiniz, çünkü bu tekrar uyanmaktır ve biraz egzersize gereksinim vardır. Bu, ağrıyan bir kasınız veya bir süredir kullanmadığınız bir kasınız olduğu zamanki gibi aynıdır, biraz hantal hissettirir ve sadece biraz ısınmaya gereksinimi vardır.

Bilmediğiniz şeyi ifade etmek için kendinize izin vermenizi dilerim.”

**Not: EKBAH ile ilgili bilgi ilk kez 16 Eylül 2017’de San Francisco’da alındı ve 24 Eylül 2017’de Ohio’da tekrar alındı. Resimdeki Deb DeLisi’nin sanat eseri “Seviye 25” Ses Geometrisi EKBAH’ın enerjisel ifadesini betimliyor ve insan bedeninde ve eterik alanda işlev yapıyor. Olağanüstü vizyonu ve bilgeliği için Deb’e özel teşekkürler.

(Çeviri: Saffet Güler)