~ ELDERS – ON İKİNCİ IŞIK İNİSİYASYON KAPISI ~

Yazdır Yazdır 

~ ELDERS (BÜYÜKLER) – ON İKİNCİ IŞIK İNİSİYASYON KAPISI ~ (MEDİTASYON)

Anrita Melchizedek kanalıyla

Sizler bu büyük Işık hizalanmasına, bu yükseliş sürecine, Birlik Bilincinin 12:12:12 Kapısına girerken, bu Şimdide sizinle olmak bize büyük haz veriyor. Sevgililer, bu Şimdi anına hazırlanmaktaydınız, bu geçen yıl İlahi Sevginin 11:11:11 Kapısını izleyerek ve İlahi Dişil kucaklayarak, İlahi Erilin enerjisine bütünleşerek ve Birlik Bilincinin On İkinci Işınıyla güçlendi. 12:12:12’de İlahi Sevginin Birlik Izgarasında tamamlanacak olan Birlik Bilincinin, Mesih Bilincinin bu On İkinci Işınıdır. Bu yıldız kodlarının ve vorteks kalıplarının yayılan frekanslarını alarak, Kristo Güneş Diski ve on iki büyük Altın Solar Güneş Diski vasıtasıyla, bu Altın Işık Çağının yeni Dünya Kalıplarını ve yükseliş kodlarını indirirken ve aktive ederken, İlahi Sevginin Birlik Izgarasında aktive edilen bu Işık geometrilerini deneyimleyeceksiniz. Birlik Bilincinden söz ettiğimiz zaman, bu dualitesizlik bilincinden ve “Aşkınlık Yolundan” konuşuyoruz; ve bunun nasıl deneyimlendiği tüm Yaşama Üstat gözlerinizden bakarak ve bilincinizi yüksek boyutlara yükselterek ve Anne/Baba Tanrının Kozmik Kalbini deneyimleyerek olur. Ve eski hücresel anılar, yanlış inançlar ve yargılamalar bedeninizden, enerji alanınızdan ve hologramınızdan temizlenirken şimdi bu sizin için gerçekleşiyor ve bu “Aşkınlık Yolu” deneyimleniyor.

Bu On İkinci Işık İnisiyasyonu Kapısı vasıtasıyla, aktive etme ve hayata geçirme potansiyeline sahip olduğunuz on iki iplikli DNA’da ve tüm on iki Işık boyutunda deneyimlenen Kozmik Bilinç farkındalığı anı vardır; bu sizi kendinizi İlahi Sevginin kutsal dönüştürücü Alevleri olarak bilmeye götürür. Bu sizi dualite bilincinin ve kurban ve zalim bilincinde oynanan bir çok arketipin ötesine, bu derin Sevgiye ve tüm Yaşama ve birbirinize bağlı olmaya götürür. Ve bu yeni anahtar kodlar ve Dünya Kalıpları deneyimlenirken, sıfır noktasına, İlahi Sevginin ebedi Şimdi anına girersiniz: ve bu kendinizi Sevgili BEN’İM Varlığınız ile birleşme ve bütünleşmeyle BEN’İM Avatar ırkı olarak deneyimlerken, Birlik Izgarasında ve Işık Bedenlerinizde aktive olan fraktal armonik frekanslar, kristalin kodlar ve vorteksler vasıtasıyla, bilinçte ve titreşimde deneyimlenir.

Bu, bu sihirli Üstat Varlıklar olarak, olduğunuz En Yüksek Işığı sürdürebildiğiniz zamandır. Bu, eski karmik bağlantıların sona erdiği ve çakralarınız tek bir birleşmiş Işık sütununda birleşmeye başlarken, Gücün, Sevginin ve Bilgeliğin üç katlı aleviyle ve Güçlendirme ve Birlik Bilincinin Altın Aleviyle belli bir anda ihtiyacınız olan her şeyi manyetize ederken ve realitenize getirirken, on iki çakranızda yeniden hizalanmanın deneyimlendiği zamandır.

Bu yönlendirmeli meditasyonda sizleri yıldız mirasınızın daha derin bir seviyesine götürüyoruz. Bu Şimdi anında aktive edilmekte olan şey, sizin yıldız Işık anahtar kodlarınızdır. Her biriniz Işığın gezegensel anahtar kodlarıyla birlikte İlahi Sevginin Birlik Izgarasında aktive edilecek olan bireysel kişisel yıldız anahtar kodlarını taşıyorsunuz. Yıldız tohumları, yol göstericiler ve ışıkişçileri olarak, bir çok farklı yıldız takımlarından ve yıldız sistemlerinden geldiniz ve birçoğunuz Pleiades’ten, Sirius’tan, Andromeda’dan veya Arkturus’tansınız ya da zamanın çağları boyunca Melchizedek Düzenine Işık inisiyeleri oldunuz; sizler orijinal İlahi Sekiz hücre mavikopyanıza uyumlanırken ve kolaylaştırıcılar, yol göstericiler ve Dünya Ana’nın koruyucuları olarak dünya hizmetinin daha büyük seviyesine adım atarken, uykuda olan DNA’nızda aktive edilmekte ve tetiklenmekte olan şey yıldız tohumu Işık kodlarınızın tam hatırlayışıdır. Ve aslında birçoğunuz farklı gezegenlerde ve yıldızlarda yaşamlar deneyimlediniz, ama genelde tek bir çekirdek grup ile rezonant bir frekans taşıdınız ve İlahi Sevginin Birlik Izgarasında Işığın bu yıldız anahtar kodlarını aktive edebilmeniz ve bu dünya planındaki tüm Yaşam için bu yeni Altın Işık Çağına bu boyutsal geçişe yardımcı olabilmeniz için, bu aktarımda sizi bu Yıldız Varlıklar ile, yıldız aileniz ile ve Işık dostlarınız ile yeniden bağlantıya götüreceğiz.

Kendinizi rahatça gevşeterek, bedeninize derin nefesler alarak başlayalım, nefes alırken alt karnınızı şişirin, nefes verirken alt karnınızı içinize çekin. Sizler Sevgili Ben’im Varlığınız ve Yücelerdeki tüm Işık Varlıkları ile birleşirken, Dünya Ananın Kristal Kalbine ve Anne/Baba Tanrı’nın Kozmik Kalbine topraklanıyorsunuz. Üstat Rehberlerinizi ve Koruyucu Meleğinizi çağırın, floresan Işık tüpünüz, antakarananız, Işık köprünüz vasıtasıyla yüksek boyutlara bağlanıyorsunuz; Yüksek Işığınızın tüm veçhelerine, tüm boyutlara, on iki boyuttaki tüm bu Işık Varlıklarına bağlanıyorsunuz. Şimdi İç Dünya Güneşine, Güneşe, Merkezi Güneşe ve Büyük Merkezi Güneşe bağlanıyorsunuz. Size sunduğumuz bu enerji sisteminde, bu Galaktik Işık hizalanmasında Merkezi Güneş Pleiades tarafından ve Büyük Merkezi Güneş Sirius tarafından temsil edilir. Ve eterik elektronik Işık Bedeninizin, Adam Kadmon Işık Bedeninizin yaratılmasında, Sevgili Ben’im varlığınız ile birleşebilmeniz ve bütünleşebilmeniz için, tüm Işık boyutlarında Anne/Baba Tanrı’nın Kozmik Kalbine yükseltiliyorsunuz.

Bu aynı zamanda Yükselmiş Üstat yeteneklerinin birçoğunun başlangıcıdır. Kendinizi yükselmiş üstatlar olarak bilirken, birbirinizle ve tüm Işık Varlıkları ile telepatik iletişim seviyelerinin arttığını ve durugörü ve duruhissetmenin daha derin seviyelerini göreceksiniz – bunlar Dünya Ana ve onun tüm Yaşamı ile daha doğal ve uyum içinde yaşama arzusuyla birlikte şimdi hızlandırılacak olan genel armağanlardır. Bu yeni Altın Işık Çağında Dünya Ana’nın enerjisini sürdüren ve Işık Bedenlerinizi sürdüren özel biyoritme sahip olmak, doğal olarak beslenmek, topluluk içinde yaşamak. Ve sözünü ettiğimiz sizleri dualitenin ötesindeki Birlik Bilincine götüren bilinçteki bu değişim, etrafınızdaki tüm Yaşama Üstat gözleriniz ile bakarken, İlahi Sevgide Kalp Tapınağınızı deneyimlerken Şimdi anlarında deneyimlenmekte olan değişimdir. Ve şimdi sizler bu dünya planındaki tüm yaşam için Meshedilmiş Zaman Çizgilerinde Işığın yeni Dünya Kalıplarına götüren bu Işık yollarını yaratırken, Işık İnisiyeleri olarak bunu sürdürecek ve taşıyacaksınız. Ve size yardımcı olan Yücelerde bir çok Işık Alayları var, buna Dünya Dışı varlıklar ve Melchizedek Düzeni de dahil.

Ve şimdi odağınızı Arkturus’a, bu Işık kapısına, yükseliş sürecinizin parçası olan Arkturus’taki bu Işık Varlıklarına getirirken, kendinizi dışsal Merkaba Işık Aracında Arkturus’taki Yükseliş Makamına yolculuk yaparken buluyorsunuz. Arkturuslu Işık Temsilcileri, Işık Bedenlerinizin/Merkabalarınızın aktivasyonunda, Işık Bedenlerinizi/Merkabalarınızı beşinci boyuta ve ötesine stabilize edecek olan Işığın uygun salınımlı dalga – boyu frekanslarına getirme yeteneğinde size daha fazla yardımcı oluyorlar. Ve şimdi Arkturuslu Işık temsilcileri tarafından karşılanırken ve selamlanırken, sizi Arkturus’taki orta yol istasyonuna götürüyorlar ve burada bu güzel Işık Varlıkların çalıştıkları, alt dünyaların daha ileri evrimi için bir çok Işık Şifa Odalarını ve ileri teknolojileri görüyorsunuz; ve kuantum fiziği onların tutkularından bir tanesi. Ve onlar şimdi bu size “Aşkınlık Yolunda” yardımcı olmak için sizi bu ileri Işık Şifa Odalarından birine davet ediyorlar. Bu Şimdide olduğunuz En Yüksek Işığa doğru evriminizin hızlanmasına yardımcı olacak olan bir Şifa Odası seçerek tüm hücresel ve yanlış inançlarınızı salıvermeniz için davet ediyorlar.

Size, Meshedilmiş Zaman Çizgilerinde bu yaşama taşıdığınız olayları ve eylemleriniz ve düşünceleriniz ile sizin için bu Şimdide bu olayları devam ettiren şeyleri gösteriyorlar. Şimdi bu ileri Şifa Odasında size bunu dönüştürme armağanını sunuyorlar. Harikulade. Şimdi, kendinizi Çakra Hizalama Işık Odasında bulurken, bedeninizdeki atom altı parçacıkların artan Işık frekanslarında döndüğünü deneyimlemek için kendinize izin verin. Bu yanlış inançlar ve yargılamalar uygun ışın frekansları, renkler ve ses titreşimleriyle bu çakraların her birinde temizlenirken, çakralar yeniden dengeleniyor ve on iki çakra sistemi tam olarak aktive oluyor. Kalbinize girin ve şimdi bu birlemiş Işık sütunundaki çakralarınızın harmanlanmasını deneyimleyin. Şimdi Arkturuslu Işık Temsilcileri size hatırlama armağanını vermek için öne çıkıyor. İllüzyon perdelerinin kalkmasıyla ve Dünyanın etrafındaki karantinanın ötesine ilerleyerek, sadece iyileştirilmekte olan yaraların ve birikmiş karmik kalıpların deneyiminde değil, aynı zamanda “Yüksek Rahip” olarak bu inisiyasyon kapısında kendinizi Işık İnisiyeleri olarak bilme ve deneyimlemede yolculuk yapmış olduğunuz yolları içgörü ve anlayışla gerçekten görebilirsiniz. Birçoğunuz kendinizi Arkturus uzay gemilerinde deneyimlediniz ve onlar şimdi sizi uzay gemilerinden birine götürüyorlar. Bu güzel Işık Varlıkları ile etkileşirken ve enerjiyi paylaşırken, bu güzel Varlıkların bilincin bu dualitesiz halinde Hayatı nasıl yaşadıklarını ve deneyimlediklerini görüyorsunuz.

Ve şimdi, odağınızı Pleiadesli Işık Temsilcilerine getiriyorsunuz, Kendinizi Pleiades’e, özelde Alcyone’daki Yükseliş Makamına yolculuk yaparken buluyorsunuz. Bu Yükseliş Makamında etrafınızda bir çok üstat kristal görüyorsunuz, bazıları sizin için tanıdık, bazıları değil. Bu canlı kütüphanede bir çok kristalin Işık frekansları var ve şimdi size sunulan şey Işığın tüm on iki boyutundan kristalin frekansları alma fırsatıdır. Kendinizi İlahi Sevgi Tapınağında bulurken, bir Işık Temsilcisi tarafından karşılanırken, deneyimlemeye gereksiniminiz olan her boyutsal frekans şimdi bedeninize, enerji alanınıza bütünleştiriliyor. Şimdi Işığın Fotonik Işınlarını deneyimlerken, bu Kozmik Ruhsal Yeniden Bütünleştirme Odasına konuluyorsunuz. Bedeninizdeki elektron/pozitron çiftlerini artan Işık frekanslarında dönerken, eski karmik kalıpları ve şartlanmaları temizlerken, tüm geçmiş ve gelecek Yüksek Benliklerinizin birleşmesiyle orijinal Ruhsal frekans imzanızı alırken, apışarası merkezindeki orijinal İlahi sekiz – hücre mavikopyanıza hizalanıyorsunuz, uyumlanıyorsunuz. Bir Işık İnisiyesi olarak bu koridorlardan geçiyorsunuz ve tam değerliliğinizi ve ihtişamınızı bilerek, Ruhsal ve Yıldız Işık Ailelerinize yeniden bağlantınızı bilerek, En Yüksek Potansiyelinizin Işığının elbisesini giyiyorsunuz. Şimdi Pleiadesli Işık Temsilcileri telepatik olarak size bağlanıyorlar, Işığın bu güzel ses titreşimlerinde kişisel Pleiades Işık anahtar kodlarınızı aktive ediyorlar ve bu ses kristalin frekansları ve Işık geometrileri vasıtasıyla Yaşam Amacınızın fikrini veriyorlar. Bu Işık frekansları yaratıcı armağanlarınızı, öğretmenler, şifacılar, yol göstericiler, yazarlar, şairler ve sanatçılar olarak sahip olduğunuz bir çok armağanları daha fazla aktive ediyor.

Ve şimdi, odağınızı Sirius Başmelek Işık Ekibine getirirken, kendinizi bu kristalin matrikste yolculuk yaparken, İlahi Sevginin bu portallarında Sirius’un eteriğindeki Yükseliş Makamına giderken buluyorsunuz. Birçoğunuz Sirius Başmelek Işık Ekibine aşinasınız ve onların birçok armağanlarından biri kutsal geometridir. Ve siz bu güzel Işık Varlıklarını selamlarken, etrafınızda şekil değiştiren en inanılmaz kutsal geometrik kalıpları ve yapıları deneyimliyorsunuz; ve yeni Dünya Işık Kalıplarının bu bir çok geometrik kalıplarını ve mühürlerini almak için Işık tomarlarında üçüncü göz aktive oluyor. Ve sizler Birlik Izgarasında bulunan Işığın yeni piramit oktahedronal kristalin geometrilerini aktive eden bu Kutsal Geometri Yeniden Yapılandırma Odasını bedeninizde, enerji alanınızda ve hologramınızda deneyimlerken, bu mühürlemeleri üçüncü gözünüz ile alıyorsunuz. Çok boyutlu Işık Bedenlerinizi yaratırken, bedeninizin etrafında aktive olan bu yeni Işık geometrilerinin duygusunu yaşayın. Etrafınızda 16 metre çapında Altın Yaşam Çiçeğinin Işık Bedenine/Merkaba alanına tam olarak aktive edilen bu çok boyutlu Işık Bedenlerdir ve bu Işık geometrileri kübü, oktahedronu (sekiz yüzlü), yıldız tetrahedronu, dodecahedronu ve icosahedronu kapsıyor. Bu toroidal (halka şeklinde) geometriler ve Işık vorteksleri şimdi boyutsal olarak aktive oluyor, bedeninizde, enerji alanınızda ve hologramınızda aktive oluyor.

Birçoğunuz bu boyutsal seviyede var olan Büyük Beyaz Locayı (Merkezi) biliyorsunuz, şimdi bilinçte ve Işıkta Yücelerdeki bir çok Işık varlığına bağlanıyorsunuz, bunlara Yükselmiş Üstatlar, Işın Üstatları ve Galaktik Işık Federasyonu Üyeleri dahildir, onlar sizleri bu yeni Altın Çağda Galaktik Işık Federasyonunun onursal üyeleri olarak karşılıyorlar.

Ve şimdi odağınızı Andromedalı Galaksiler Arası Işık Varlıklarına getirirken, kendinizi Andromeda’daki Yükseliş Makamına yolculuk yaparken buluyorsunuz, bu boyutsal seviyede bu Işık Varlıkları ile birleşiyorsunuz ve Birlik Bilincinin, bu dualitesizlik halinin, birarada bütünleşebilmenin daha derin duygusunu yaşıyorsunuz, yine de bireysel kimlik olarak kalıyorsunuz. İlahi Sevginin bu kutsal dönüştürücü Alevi ve Işık İnisiyeleri olarak, kendi değerliliğinizin ve ihtişamınızın bilincinin bireysel kıvılcımını onurlandırırken, olarak tüm etrafınızdakileri kendinizin bir parçası tanımanız, İlahi Sevgi ve Birlik Bilincinin bu kollektifinin parçası iken, kendi bireysel imzanız ve ihtişamınız olarak tanımanız.

Şimdi İlahi Eril ve Dişil Ruhlarınızın birleşmesini deneyimliyorsunuz ve eğer iyileştirilmesi gereken çok fazla yara varsa, Andromedalı Galaksiler Arası Işık Varlıklarının sizi İlahi Sevgide Tüm Yaradılışın Kozmik Kalbinde kucaklayacak olan frekansları getirmesine izin verin. Kendi içinizde bütünlüğü ve tamamlanmayı bulurken ve Işığın İlahi Eril ve Dişil arketipleriniz ile birleşirken, bu kutsal yerde, artık gücün suistimalini ve kötüye kullanımını, İlahi Dişilin baskılanmasını, İlahi Eril çarpıtmalarıyla güç ve kontrolü deneyimlemeye ihtiyacınız olmadığını bilin. Tam ihtişamları, güzellikleri ve Sevgilerinde, onlar sizi iyileştiriyor. Kim Olduğunuz budur ve Kalp Tapınağınızda kendinizin İkiz Alev (İkiz Ruh) veçhelerini deneyimlerken, şimdi Sevgili BEN’İM Varlığınız ile birleşiyorsunuz. Sizi duyusal sistemin ve merkezi sinir sisteminin ötesine, zihnin ötesine – “Boşluk”, Abyss (dipsiz uçurum) olarak adlandırılan Işık bilincine ve vorteksine – götüren bilincin ve farkındalığın genişlemiş bir hali vardır ve burası şu anda İlahi Sevgi merkezinde, sıfır noktası enerjilerinde ve Işık Kalıplarında kendinizi deneyimlediğiniz yerdir. Tüm çok boyutlu benlikleriniz ile, kendinizin tüm veçheleriyle, Sevgili BEN’İM Varlığınızın 144 Ruh ışınını oluşturan tüm 143 Ruh ışınıyla birleşirken, tüm boyutlardaki, tüm realitelerdeki tüm bu Işık Varlıkları ile iletişimde ve bağlantıdasınız.

Yüksek Rahip ve Işık İnisiyesi olarak odağınızı Melchizedek Işık Kardeşliğine getirirken, kendinizi yolculuk yaparken ve Işık Kardeşliğine bağlanırken buluyorsunuz. Şimdi bu Işık İnisiyesi olarak karşılanıyorsunuz ve On İki İplik DNA Aktivasyonu Işık Odasına konuluyorsunuz, DNA’nızın tam aktivasyonunu ve DNA’nızın hayata geçmesini sağlıyor. Kendinizin tüm zaman çizgilerine bakın, kadim Mısır ve Atlantis, Maya ve Aztek kültürleri, yükselişe ulaştığınız tüm boyutlara ve Işık realitelerine bakın ve bunu bu Şimdiye getirin. Tüm illüzyon perdeleri kalkerken ve ölümsüzlük kromozomları hücresel seviyede aktive olurken kendinizi bu Yüksek Rahipler olarak onurlandırın. Sadece Ruhunuz ölümsüz değildir, fiziksel beden de ölümsüzdür, fiziksel bedeni bu Işık Bedene dönüştürebileceğinizi bilin. Ve bu On İki İplik DNA Aktivasyonu ışık Odasında, atom altı parçacıklar bu kristalin Işık matriksinde artan frekanslarda dönerken, fiziksel bedeninizi gençleştirme yeteneğine sahipsiniz, fiziksel bedeninizi Adam Kadmon Işık Bedeni olarak deneyimleme yeteneğine sahipsiniz. Ve çoğu Işık İnisiyesi için, sizler Melchizedek Düzeninizin Yüksek Rahibi olarak bu inisiyasyondan geçerken, bu, Yaşam Çiçeğinin soğuk alevlerinde Amenti Salonlarında gerçekleşecek. Şu anda için, sadece bir kez daha etrafınızdaki 16 metre çapındaki Altın Yaşam Çiçeğine odaklanın, Işık Bedenlerinizin/Merkabalarınızın aktivasyonuna yardımcı olan tüm geometrileri getiriyor.

Ve şimdi, odağınızı İlahi Sevginin Birlik Izgarasına geri getiriyorsunuz. Bu Işık portalları bu dünya planının içinde ve etrafında aktive olurken, bunlar Kristo – Güneş Diski ve on iki büyük Altın Solar Güneş Diski vasıtasıyla büyütülüyor. Bu yeni Işık geometrileri İlahi Sevginin Birlik Izgarasında deneyimlenirken, kalplerinizdeki Altın Solar Güneş Diskine girin. Ve şimdi, sizlere tüm bu Işığın Yıldız Varlıkları tarafından hem kişisel olarak hem de gezegensel olarak verilen tüm bu Işığın anahtar kodlarının aktivasyonunu deneyimliyorsunuz ve Dünya Anayı ve onun tüm Yaşamını Birlik Bilincinin ve Güçlendirmenin bu Altın Aleviyle sarmalarken, İçsel Güneşin geri dönüşünü deneyimlerken, tüm Işık işçilerine, yıldız tohumlarına ve Yücelerdeki Işık Varlıklarına bağlanıyorsunuz. Bu, alt kişilik veçheleriyle, negatif ego veçheleriyle bu eski rolleri oynamak zorunda olmadığınızı göreceğiniz Şimdi zamanıdır. Kendinizi bu Mesih Bilinçli Işık varlıkları olarak bilmenizde, bu Altın Mesih Işığının Alevinde bu şimdi dönüşüyor. Ve Işığınızı onurlandırıyoruz, bu yeni Altın Işık Çağında sizi onurlandırıyoruz.

Bu yeni Altın Işık Çağında bağışlama, şefkat, İlahi Sevgi ve Birlik Bilincinde Meshedilmiş Zaman Çizgilerinde bu yolları deneyimlediğiniz kutsal yerinize geri dönün. İç Dünya Güneşine ve Dünya Ananın Kristal Kalbine bir kez daha topraklanırken, bu yeni Dünya Kalıplarının ve Işık Geometrilerinin İlahi Sevginin Birlik Izgarasında hayata geçmesini deneyimliyorsunuz. Bu sizin yükseliş süreciniz ve eğer kendinizi “Aşkınlık Yoluna”, dualitesizliğe ve Tüm Yaradılışın Kozmik Kalbine yükseltirseniz, buradan, Anne/Baba Tanrının Kozmik Kalbine inayetle ve kolaylıkla ilerleme yeteneği her zaman deneyimlenecektir.

Sizi kutsuyoruz ve Dünya Anaya ve onun tüm Yaşamına hizmet çalışmanız için teşekkür ediyoruz ve bununla, sizlere en sihirli günü diliyoruz.

(Çeviri: Saffet Güler)