ENERJİ GÜNCELLEMESİ: EKİNOKS PORTALI AÇILIYOR, ZAMAN ÇİZGİSİ GEÇİŞLERİ VE İLERLEMEDEKİ DÖNGÜLENME

Yazdır Yazdır 

22 Eylül 2017

Diane Canfield

Mutlu Ekinokslar,

Ekinoksun enerjisi 2 gün önceden gelmeye başladı. Hatırlayın, Ekinoks enerjisi asıl 22 Eylül tarihinden 10 gün önce ve 10 gün sonra çalışabilir. Portal açılmasının semptomları yoğun açlık ve yoğun rüyalar olmakta. Ayrıca gelmekte olan çok mutluluk dolu hisler deneyimledik. Bunların hepsi portal açılışlarını işaret edebilir. Bir çok işaret var ve bunlar, bu işaretlerden sadece birkaçı. Ben ve ailemdeki bir çok kişi son bir kaç gündür yeterince yiyemiyormuşuz gibi yoğun açlık hissettik. Bu çılgıncaydı! Ayrıca bir çok insan çok yoğun rüyalar görüyor ve astral yolculuklar yapıyor, bu da zaman çizgilerindeki değişimleri ve gelmekte olan yoğun enerjiyi işaret ediyor. Rüyalar o kadar derin ki, bunları fark etmemenin yolu yok.

Biz 2018’ye daha tam ilerlerken zaman çizgileri daha fazla bölünmeler ve döngüler yapıyor. Son kasırgalar ve depremler, aynı zamanda son zamanlardaki jeomanyetik fırtınalar ve patlamalar bunun işaretidir. Bunların hepsi, bizim için yeni zaman çizgileri üretmek için birbirleriyle kombinasyon halinde çalışabilirler.

Kasırgalar ve depremler gelirken, çoğu kez kümeler halinde geldiklerine dikkat edin, yani aynı anda bir çok şey oluyor. Son zamanlarda İrma, Jose, Maria kasırgaları, ayrıca Meksika, Japonya, Vanatu ve Yeni Zelanda’daki büyük depremler ile gerçekleşen şey bu. Bunlar gerçekleşiyor, çünkü eski zaman çizgileri çöküyor ve bu çöken zaman çizgilerinden üretilen enerji salıverilmeye gereksinim duyuyor. Bazılarının bunun kabalın işi olduğuna inanmalarının tersine, yeni zaman çizgileri yaratılmakta.

Enerji asla ölmez, sadece dönüşür. Bu yeni zaman çizgileri yerleşirken, insanlar kendilerini Galaktik alemlere daha fazla evrimleştirme şansına sahipler. Bu, 2012’den bu yana spiritüel topluluğun muazzam gelişmesi ile ilgili olarak aşikardır. Ortaya çıkan bu zaman çizgilerinin her birinde kendilerini evrimleştirmek için çalışan bir çok insan var. Anahtar budur, zaman çizgisi güncellemelerini almak, bunlarla çalışmak ve yapabildiğiniz kadar kendinizi evrimleştirmek. Sizin için çalışacağınız yeni düşünceleri ve yeni yolları fark edeceksiniz. Bunlar zaman çizgilerine tutunmanın ve kendinizi evrimleştirmenin işaretleridir.

Mandela etkisi son zamanlarda bir çok ünlünün vefatı ile çılgınlaştı. Neredeyse her gün bir ünlü vefat ediyor. Bu da gerçekleşmekte olan yeni zaman çizgilerinin bir göstergesi. Buna zaman çizgisi döngülenmesi diyorum. Zaman çizgileri, en iyisi seçilebilinceye kadar ileri geri döngü yapıyor. Bu bir süre devam edecek ve son bir kaç yılda yoğun şekilde hızlandı.

Sabit bir realitede var olmuyoruz, akışkan bir realitede var oluyoruz. Gezegende bilinç ne kadar yükselirse, daha fazla insan bu döngü yapan zaman çizgilerinin etkilerini hissedecek ve kendileri için neyin gerçekleşmekte olduğunu anlayacak. Bu onlara geçmişten programlanan, realitenin sabit ve katı olduğu illüzyonlarını paramparça edecek. Realite sabit ve katı değildir. Tüm boyutlar birbirlerine karışıyorlar ve diğerleri tarafından etkileniyorlar. Medyum olan bazılarımızın başkalarının başka boyutlardaki vefat etmiş sevdiklerine erişmemizin nedeni budur. Aynı zamanda ETleri görebiliyoruz ve diğer boyutlardan gelen mesajlara ulaşıyoruz. Bir çok insan şimdi bunu anlıyor ve vefat etmiş olan kendi sevdikleriyle temas kurabiliyor. Ölüm olmadığını, sadece bilinçte değişim olduğunu kavradığımız zaman, kendi içinde bu bilinçte muazzam değişim üretiyor.

Telif Hakları © 2017 by Diane Canfield. Tüm Hakları Saklıdır. Bu materyali tam makale ve tüm linkler içerildiği sürece kopyalayabilir ve dağıtabilirsiniz.

(Çeviri: Saffet Güler)

http://www.dianecanfield.com/energy-update-equinox-energy-portal-opens-timeline-shifts-and-looping-in-progress/?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork