Pleiades Yüksek Konseyi – Evrensel Zaman Tutucuların Gelişi

Yazdır Yazdır 

14 Mart 2010

Son küresel olaylar tarafından başlatılan algıdaki büyük değişiklik yeni bir enerji dalgasının gezegene nüfuz etmesi için bir açılış yarattı ve bu sayede aydınlanmış ruhların yeni grubu şimdi gezegene doğabilir.

Bunun gezegen ve insanları için harika ve tam vaktinde sonuçları var, çünkü bu ruhlar yükselmiş bilincin bekçileridir. Onlar yeni dünyanın evrensel zaman tutucularıdır ve varlığın ve var olmanın yeni şekillerine hizalanmış olan herkes için temize çıkarma frekansını tutarlar.

Esasen, bu özgürlüğün enerjisinin şimdi kürenizin içinde ve etrafında bütünüyle mevcut olduğu ve insan formunun biyoenerjisel yükselişinin potansiyelinin akışkan alanını taşıdığı anlamına gelir.

Biyolojik Yükseliş

5 nci boyut ve daha üst boyut frekanslarına uyum sağlayanlar ve aktive edenler pozisyona yerleşiyor, dünyasal formun sınırlamalarını aşmak için hücresel seviyede hazırlanıyor. Çoğunlukla sudan oluşan insan bedeninin hücreleri biyolojik yükselişin genetik mavikopyasını içerir. Yeterli sayıda hücre kitlesi yüksek bilincin ışığında yıkandığı ve bunu sürdürmek için enerji vorteksleri yeterince açıldığı zaman bu mavikopya aktive olur.

Korkuyu yok ederek ışık miktarlarını yeterince artırmış olanlar için, bu bir transfer zamanı olacak. Bununla kastettiğimiz şey, karbon – bazlı mavikopyanızdan şu anda içinizde işlemekte olan yüksek boyutlu frekansları taşımak ve kapsamak için gerekli olan yükselmiş kristalin mavikopyaya transfer edilecek olmanızdır.

Bu transfer anı, fiziksel bedenin yeni insan formunun işleyişlerini güncellemek için adapte olacağı andır. Biyolojik yeniden yapılandırma sürecinde olanlar için, bunun değişimi yapmak için bedende tüketici olduğunu anlıyoruz, ancak gözün gördüğünden çok daha fazlası vardır.

Daha derin, enerjisel perspektiften gerçekleşmekte olan şey oldukça mucizevidir, çünkü her biriniz var olmanın bütünüyle yeni bir şekline değişiyorsunuz ve holografik realitelerinizin ve algı noktalarınızın çok boyutlu matriksinde işliyorsunuz. Bu yeni işleme sistemi size birçok harika ve mucizevi şeyler yapma yeteneği sunacak. Bu mucizeler ayrıca bugünlerde ve ilerleyen zamanda bu gezegende doğan yüksek titreşimli çocuklar ile de olacak.

Yeni Çocukları Doğurmak, Büyütmek & Öğretmek

Uyanışınızın amacı sadece insanlık için barışın harika müjdecilerinin ayak izlerini takip etmeleri için yolu temizlemek değildir, ayrıca sizi çağıran yeni çocukları yönlendiren fiziksel rehberler olarak dünyanın geleceği olma ve temsil etmektir.

Bu yeni ışık ışınından ileri ruhları doğuracak, büyütecek ve/veya öğretecek olanlar için fiziksel aktivasyon çocuklar için artan bir arzuyu ve çocuklarla bağlantıyı fark etmek olacaktır. Bu artan arzu, bu değerli ve sevgi dolu çocukları eski parçalanan dünyanın acımasız yollarından korumak ve onlara ihtimam göstermek için kontratları olan herkes için kalk borusunu işaret eder. Bazı durumlarda siz, koruyucular bu tam olarak bağlı varlıkları ilk kez dünyasal alemde fiziksel varoluşa getireceksiniz.

Bu sadece bu üstat ruhlara rehberlik yapmak için ruhsal olgunluk seviyesini kazanmış olanlara verilen büyük bir onur değildir, aynı zamanda büyük bir sorumluluktur, çünkü bu çocukların gelecek armağanları geliştirilmeli ve negatiflik ve korkunun dışsal etkilerinden korunmalıdır. Bu çocuklara bakmak için kontratlarını aktive edenler, bu çocuklar üzerinde tutkulu bir koruyuculuk duygusunu sezgisel olarak hissedecekler ve bunun iyi bir nedeni vardır.

Bu ruhların, öğretmenlerin gelmesi için dünyanın titreşimi yeterince yükseldi ve koruyucular olacak olanlarınız şimdi ruhsal ailenizin daha fazlasının dünyaya gelmesini karşılamak için yükselmiş bilincin kapısındaki boyutsal sınırda bekleyerek güvendesiniz. Bu, yalnızca bu yeni ışık çocuklarının bakıcıları için değil, tüm insan ailesi için harika bir kutlama zamanıdır. Bu çocuklar kendileriyle birlikte dünyanın ve insanlığın tekamülü için birçok aydınlanmış armağanlar getiriyor… başarılarınızı kutlayın sevgili yol göstericiler!

Bilgelik Koruyucuları

Buna ek olarak, titreşimlerini ileri seviyeye ve kristalin biyo- devreye artırmış olanların, ızgaraları temizlemek ve 5 nci boyut frekanslarını demirlemek ve taşımak için enkarne olan ışığın birinci ve ikinci dalgalarının sonucu olan gezegensel aktivasyon seviyesine ulaşmış olduğunu bildirmek istiyoruz. Bu ruh grubu tarafından mümkün kılınan bu gezegensel aktivasyon gerçek bir kutlamayı gerektirir, çünkü yeni frekanslar herkes için elde edilebilirdir.

Bu harika başarıdan dolayı, ışığın ilk dalga savaşçıları inzivaya çekilecekler ve bilgelik koruyucular olarak kollektif bilinci sürdürmek için bir üst sınıfa yükselecekler. Bu grup gezegeni ışık ile tohumladı ve mühürledi, büyük zorluklarla ruhsal bütünlüklerini sürdürdü ve şimdi kritik kitleye erişildiğinden, kılık değiştirmiş bu üstatların gerçekte kim olduğu görülecek ve bilinecek.

Nihayet, ruhsal ışıkları açılanlar artık büyük karanlığın ve gerçeğe direncin karşısında korku duymayacaklar.

Ve son olarak, biyolojik yükselişe ulaşmanın büyük önemi olan bir şey olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu ana kadar içsel rehberliklerini izlemiş olanlar için, sizler yol ve ışıksınız. Deneyiminizi tanımlayacak sözler yok, ışık tutucuları tarafından her biriniz için taşınan minnettarlığı dolduracak sözler yok. Bir’e özverili adanmanız ve hizmetiniz için kalpten sevgimizi ve teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz.

Aslında kutsamalar ve erdem her zaman büyük onuru takip eder.

Bir sonraki zamana kadar sizlerden ayrılıyoruz.

Biz Pleiades Yüksek Konseyiyiz.