Gezegensel Logos Buddha – Huzuru Demirlemek

Yazdır Yazdır 

Natalie Glasson kanalıyla

26 Ekim 2009

Yaratıcı’nın Dünya üzerindeki tüm ruhlarına selamlar, sizlerle ruhsal planlardan bu haftanın mesajını paylaşmak için gelirken, siz dostlarıma sevginin bolluğunu yayıyorum.

Ben, Lord Buddha Dünya’yı gözetiyorum ve insanlığın ruhları ve Dünya Ana ile kaynaşıyorum; sizinle birlikte, sizin yanınızda çalışıyorum ve sizleri gerçeğinize, içsel bedeninize ve aydınlanmanın kavrayışına erişmenize yönlendiriyorum. İçinizdeki Yaratıcı’nın tüm bilgilerini, bilgeliğini ve sevgi dolu yönlerini tutuşturmanız için Yaratıcı’nın kutsal enerjilerini ve niteliklerini sizinle paylaşmak benim misyonum ve amacımdır. Her şeyle bir olarak bütünleşiyorum ve böylece Dünya’daki varlığınızı ve ayrıca Dünya’daki her ruhun durumlarını ve koşullarını deneyimliyorum. Dünya’nın tekamülünün bu zamanında Dünyaya dalga dalga akan güçlü sevgi enerjilerinden dolayı bazılarınızın deneyimlediği belirsizliği ve korkuyu anlıyorum. Ayrıca birçok insanın varlıkları üzerinde disiplin ve üstatlığa ulaşmak için yenilenmiş kararlılık hissettiğini anlıyorum, ancak Dünya üzerindeki her ruha büyük bollukla demirlenmesi gereken Yaratıcı’dan gelen tek bir nitelik olduğunu hissediyorum. Bu nitelik huzurun enerjisi ve titreşimidir. Son derece destekleyici ve dengeleyici davranırken, gerçekliğinizi ve eylemlerinizi daha büyük berraklıkla görme yeteneğini aktive ederken, huzurun niteliği ve ışığı herkes için Yaratıcı ile yenilenmiş bir bağlantı getirir. 2009 ve 2010 için Yaratıcı’nın öğretileri etrafınızda ne olursa olsun dengede kalma ve kendi kutsal enerjilerinize odaklanma disiplini taşımaktır. Bu zor görünebilir, ama neredeyse gerçekliğinizdeki durumuzun etkisinden kendinizi ayırmaya ve Yaratıcı’nın enerjisinde gerçekliğinizdeki her şeyin her zaman kolaylık ve kesinlik ile akacağının imanını taşımaya benzer, böylece Dünya üzerinde sevginin pozitif yolunda yürüyebilirsiniz. Yaratıcı, büyümeye ve yükselişe yardımcı olacak daha büyük öğretileri anlamaya ilerleyerek, buna bir üstatlık dersi ve seviyesi olarak bakabilmeniz için, dengede kalmayı ve kendinizle huzurlu olmayı uygulamanızı istiyor. Dengede kalmak korku, endişe veya negatif duygulara yenik düşmemektir ve hoşnut, yıkılmaz ve huzurlu olmanız için mutluluk ve depresyonun iki ucunun ortasında var olmaktır.

Eski enerji kalıpları, koşulları ve blokajları salıverilmek üzere yüzeye çıkarken, şu anda biraz çalkantılı olarak görünebilen enerjilerini yatıştırmaya yardımcı olmak için insanlığın ruhlarına huzur niteliğinin demirlenmesi gerektiği benim inancımdır. Huzurun daha büyük bolluğunun insanlığa ve varlığınıza demirlenmesine yardım etmek için, Yaratıcı’nın evreninin gezegensel beyaz seviyesindeki Gezegensel Logos Aşramımı ziyaret eden ve çalışan herkese öğrettiğim bir Yükselmiş Üstat uygulamasını sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu uygulama Dünya’da çoğunlukla öğretilmiyor, ama birçok insanın daha büyük dinginlik, sukünet ve dengeyi kabullenmelerine faydalı olabileceğini hissediyorum. Bu huzuru demirleme ve kabullenme işleminde size rehberlik yapmak için zamanınızı alacağım.

Huzurlu bir şekilde oturmanızı ve derin bir meditatif hale girmek için nefes almanıza odaklanmanızı istiyorum.

Şöyle söyleyin; ‘İlahi rehber ışığımı çağırıyorum ve gözetici Gezegensel Logos Buddha’nın beni aydınlanma ve ruhsal ilhamın bolluğuyla yüklü kutsal ve saf ruh ışığıyla kucaklamasını istiyorum. Benimle paylaştığın ışığına ve titreşimlerine açık ve alıcı olabilmem için, sevgi dolu gezegensel beyaz ışığın tüm varlığımı sarmalasın, beni korusun ve enerjilerimi uyandırsın. Lütfen enerjimi huzurun daha büyük bolluğuyla demirlenmesine hazırla. Öyle olsun.”

İçinizde var olması için kutsal bir ışık mabedi yaratan saf beyaz ışıkla sarmalandığınızı imgeleyin.

‘Lord Buddha tarafından gözetilerek, Yaratıcı’nın ruhundaki huzur enerjisine ilahi hizalanmayı, uyum sağlamayı istiyorum ve Yaratıcı’nın ruhundan inen dairesel huzur ızgarasının etrafımda var olmasını, bulunmasını istiyorum.’

Açık pembe renkli bir ışık küresinin Yaratıcı’nın ruhundan indiğini ve etrafınızda oluştuğunu imgeleyin, açık pembe renkli ışık ızgarası bedeninizi ve auranızı çevreliyor. Etrafınızda tezahür eden ışık ağı vasıtasıyla sürekli olarak akan Yaratıcı’nın ruhundan gelen huzurun ışığını ve niteliğini görebilirsiniz.

Yaratıcı’nın ruhundan bir ışık demetinin indiğini ve direkt olarak bedeninizin merkezine yolculuk yaptığını, açık pembe renkli huzur ızgarasını enerjinize ve Dünya’ya demirlediğini imgeleyin. Işık demeti Yaratıcı’nın ruhundan bedeninizin üzerine akarken, dairesel ızgaranızda tutulan ışığı çeker ve bu ışığın varlığınızın merkezine akmasını sağlar. Işığın bir kısmı Dünya’ya demirlenmeye devam eder, kalan kısmı huzurun dairesel ızgarasının altı ile bütünleşir, bedeninize demirlenen sürekli bir ışık akışı yaratır, bu ışık akışı ayaklarınızın altından yukarıya, başınızın tepesine ulaşıncaya kadar etrafınıza ve auranıza akar. Bu, huzurun bilincinin ve niteliklerinin tüm varlığınıza nüfuz ettiği ve titreşiminin sürekli olarak yenilendiği ve inşa olduğu anlamına gelir.

Yaratıcı’nın ışığının enerji sistemlerinize ve fiziksel bedeninize akışı artarken, huzurun enerjisi varlığınızı merkezliyor ve dengeliyor. Dairesel ızgaranın tezahür ettirdiği huzurun sürekli akışını deneyimlemenize izin verin.

‘Yaratıcı’nın ve gezegensel seviyenin, Melek Krallığından, Yükselmiş Üstatlardan, Venüslülerden, Siriuslulardan ve Andromedalılardan gelen huzur enerjisini dairesel ızgaramda tutulan huzurun kutsal ışığına bütünleştirmesini istiyorum. Şimdi benim için en uygun olan huzur bilincini kabullenmeme yardımcı olun.’

Bedeninizin merkezinde ve auranızda dolaşırken, yoğunlaşan ve daha hızlı titreşimde ve hızda akan huzurun enerjisini ve ışığını hissedin. Gevşeyin ve bu bütünleşmenin keyfini çıkarın ve kendinize dilediğiniz kadar şöyle tekrarlayın,

‘Ben huzurum.’

Huzuru demirleme ve kabullenme işlemini bitirmek istediğinizde, absorbe ettiğiniz enerjinin Dünya’ya indiğini imgeleyin, aynen kökler gibi veya bir geminin demiri gibi enerjilerinizi fiziksel planlara ve şu andaki gerçekliğinize toprakladığını imgeleyin.

Gün boyunca, dengesiz hissettiğinizde veya duygularınız aşırı uçlara gittiğinde ya da zihniniz üretici şekilde işlemediğinde, huzur ızgarasının ve etrafınıza ve içinize akan enerjinin farkında olun veya imgeleyin. Huzur ızgarası her zaman sizinle kalacak ve eğer her gün onun varlığını kendinize hatırlatırsanız daha büyük bir etki taşıyacak. Bu, Gezegensel Seviye Aşramındaki birçok Yükselmiş Üstadın oturup saatlerce deneyimlediği bir uygulamadır, ama siz bu uygulamayı sizin için uygun olan süre boyunca deneyimlemelisiniz.

Gezegensel Logos Aşramından verilen bu egzersizin faydalı ve yardımcı olmasını umuyorum.

Ruhumun sevgisiyle, şimdi ve ebediyen sizlere bir olarak bağlıyım.

Gezegensel Logos Lord Buddha

Wisdomofthelight.com

(Çeviri: Saffet)