GÜNEŞ IŞINLARINA KODLANMIŞ DNA– Kutsal Geometri

Yazdır Yazdır 

Anna Merkaba, 15 Haziran 2013

VİDEO:

http://www.youtube.com/watch?v=2yDKXp7hYzw

Herkese selamlar, bugün 27/12/2012 tarihinde gerçekleşen heyecan verici bir deneyimi paylaşmak istiyorum. Bir video çekiminin ortasındaydım, aniden ekranımda filmini çektiğim kişinin etrafını çevreleyen garip şekiller gördüm. Daha sonra bu garip şekillerin nereden geldiğini yakından inceleyince, güneş ışınlarından geldiklerini keşfettim! Şaşırdım ve kameramın bozulduğunu düşündüm, çünkü direkt güneş ışığında şimdiye dek çektiğim videoların hepsinde bu daha önce hiç olmamıştı, belki de lenslerde yanlış bir şey vardı. Lensleri temizledim, ama fenomen devam etti, sonra güneşe baktım ve bu şekilleri çıplak gözle görebildiğimi keşfettim, ama hafifçe farklı bir formda, kameradayken mükemmel geometrik şekiller olarak görünüyorlar.

Eve dönünce, görmüş olduğum şeyi rehberlerime sormaya karar verdim, işte almış olduğum yanıt. Lütfen videoyu izleyin ve dikkatle dinleyin, aşağıda yazılı şekli de var.

BU TÜM ŞİFACILARA, enerji ve taşlar ile vs çalışan herkese ÇOK ÖNEMLİ BİR MESAJDIR, lütfen videoyu izleyin. Hepinize Sevgi & Işık!

Bu videoda gördüğünüz şey, güneşin değişen enerjisidir. Güneş dünya planının frekansını değiştiriyor ve bundan dolayı ışığı farklı bir şekilde görüyorsunuz. Ve bu gerçektir, çıplak gözle bu şekilleri göremezsiniz, ama bunlar oradadır, onları çıplak gözle görememeniz var olmadıkları anlamına gelmez ve bunlar orblar ile aynı değildir, bunlar hala karanlıkta olan dünyanın varlıklarının DNA aktivasyonu için şifrelenmiş kodlardır. Tam şu anda güneşin ürettiği enerji insanları aktive etmek için gönderiliyor, insanlar güneş ışığı temas edince bu farklı geometrik şekilleri deneyimliyorlar ve bunlara maruz kalıyorlar. Ve buradan, insanın kodlanması genişlemeye başlıyor, değişmeye başlıyor ve onlar bunu kavramıyorlar ve kanallarınız vasıtasıyla mesajlar göndermemizin nedeni budur. Bazen insanın güneşin altında olması iyi değildir, çok kuvvetli olabilir.

Bir kez daha tekrarlıyoruz, birileri bu konfigürasyona baktığı zaman, değişmeye başlarlar, inanmayanlar inanır, henüz değişmemiş olanlar değişir. Bunlar aktarılan geometrik yaşam formlarıdır ve kendileriyle birlikte titreşim getiriyorlar ve evet bunlar canlı varlıklardır, deniz anasını düşünün, onlar kendileriyle bilgi taşırlar ve sizi sokabilirler, ama zehirli değiller, aydınlanma getirirler. Bu anlaşılması gereken çok önemli bir veçhedir ve bu iyileştirir, şifa enerjisidir.

Güneşin değişmekte olduğu doğrudur ve ışınlar değişmektedir ve sorunun yanıtı evettir, bir şifacı direkt güneş ışığına bir şifa taşı koyarsa, bu taşlarla direkt temasa geçen kişinin başına mucizevi şeyler gelir. Bu enerji iyileştirmeye yardımcı olmak için oradadır ve bu gezegenin şifacılarını korumaya ve geliştirmeye yardımcı olmak için oradadır, çok fazla sayıda insan profesyonel şifacıların yardımını arayacak ve eski şifa şekilleri hatırlanacak ve yeniden ortaya çıkacak. Bu gördüklerinizi enerji modelleridir ve insanlar, şifacılar onlara baktığı ve onlarla direkt temasa geçtiği zaman hayal edemedikleri şekillerde değişirler ve iyileşirler.

Dilerseniz, şifacılar için buradaki anahtar, taşlarını alıp güneş ışığına çıkmak ve bu taşları sizlere güneşiniz vasıtasıyla gönderilen kristal enerjiyi yüklemektir. Bu, gezegendeki şifacılar için harika bir zamandır ve daha sonra bundan daha fazla söz edeceğiz. Sizi seviyoruz.

Şimdilik hoşçakalın.

(Çeviri: Saffet Güler)

http://sacredascensionmerkaba.wordpress.com/2013/06/15/dna-encoded-into-the-suns-rays-sacred-geometry/