GÜNEŞ’İN YENİ ŞAFAĞI

Yazdır Yazdır 

Kevin G. Blackwell

Birçoğunuzun bildiği gibi, müşterilerimle bire bir seanslar yapıyorum, bu seanslarda değişik hizmetler sunuyorum.

25 Haziran 2011’de bir müşterimle telefonda bir seans yapıyorduk. Müşterim ve ben seansın bir bölümünde birlikte meditasyon yapıyorduk. Onun rehberleriyle bağlantı kurmaya hazırlanırken, altın bir ışıkla çevrelendiğimi fark ettim ve canlılık ve sevinç hissiyle doldum. Neler olup bittiğini ve bu ışığın nereden geldiğini ayırt etmeye çalışırken, Güneşin ruhunun bizi ziyaret ettiğini kavrayarak hayretten donakaldım!

Tarih boyunca gelmiş geçmiş her spiritüel üstat/öğretmen, farklı boyutlardan ve uzay – zaman sürekliliğinden üstatlar ve Gaia & Luna – dünyanın ve ayın ruhları – ile iletişim kurdum, ama Güneş tarafından hiç ziyaret edilmemiştim.

Ve güneş acil bir mesajla geldi. Şu anda bir uyanış deneyiminden geçtiğini – yeniden doğmakta olduğunu – söyledi ve onun özünden gelen sevinç patlaması neredeyse beni ve müşterimi uçuracaktı. Kaynaktan, evrenin merkezinden ve galaktik merkezden gelen yayınımların kendisinin uyuyan veçhelerini aktive ettiğini ve şu anda tamamıyla yeni bir enerji frekansı ile parıldamakta olduğunu söyledi – şimdiye kadar yaşamış olduklarından daha yüksek bir enerji frekansı.

Ve şimdi, güneş bizi bu yeni enerjide yıkayacaktı ve bunun sonucu olarak dünyadaki tüm yaşam dönüşecek ve yükseltilecekti. Onun ışığının bizlerde parıldamasına ve bizden geçip bu yeni enerjinin gezegene demirlenmesine izin vermemizi rica etti, sadece her birimiz güneş gibi ışığımızı yayacağız.

Bu mesajı birçok arkadaşımla paylaştım ve birçok onay mesajı aldım. Ve son günlerde mesajlar gelmeye devam ediyor. Melchizedek evrendeki enerji matrislerinin Güneş’in uyanışını sağlayacak şekilde yeniden ayarlanmakta olduğunu ve bizim kendi kollektif uyanışımızın kaçınılmaz olduğunu söyledi. Aslında, Güneşimiz son zamanlarda dönüşmekte olan tek yıldız değil. Güneşin yeni enerjisinin sonucu olarak Gaia’nın süreci hızlanıyor, onun iyileşme & yeniden dengelenme sürecinin doruk noktası önümüzde. Ve belki de en derin olanı, İsa & Buddha Güneşin yeniden doğmakta olduğu aynı şekilde, dünyanın da yeniden doğmakta olduğunu açıkladılar. Enerji bedenlerimizin içinde, insan kalbi benzer dönüşümden geçiyor, bu bizin gerçek doğamızı deneyimleme ve ifade etme yeteneğimizi genişletecek.

Bu derin iletişimin ışığında, güneşi ne kadar özlediğimi görerek şaşırdım. Sanki birini yıllardır görmemişsiniz ve aniden karşınıza çıkmış gibi, o zaman onu ne kadar özlediğinizi anlıyorsunuz ve hatırlıyorsunuz. Güneşi hatırlıyorum! Geri dönmesine ve bu yeni ışıkla parıldamasına çok memnunum. Şimdi güneşimiz dönüşmekte ve sonra bizim kendi dönüşümümüzün merkezi motorlarından biri olacak.

Hepinize kutsamalar. Işığımızı parıldatarak dünyayı değiştirelim – güneş gibi!