HEPİMİZİ 2020’YE HAZIRLAMAK İÇİN YENİDEN AYARLAMA

Yazdır Yazdır 

Patricia Cota-Robles

Bu güçlü hafta Aralık Gündönümü ile başladı ve Noel, Hanukkah ve Kwanza spiritüel gelenekleri ile ilerliyor, bu tüm dünyada milyarlarca insanın kalplerini açtığı ve Tanrıyı onurlandıkları anlamına geliyor. Bu, Baba/Anne Tanrımızın deneyimleyeceğimiz ışığı sonsuz şekilde genişletebildiği kollektif bilinç çanağı yaratıyor.

Noel’de başlayan çok zamanlı Tutulma serileri var. 2019’un 25 Aralık ve 26 Aralık günleri yeni ay Güneş Tutulması ile kutsanacağız. Bu tutulma 2020 yeni yılının doğumunda momentum inşa edecek ve 11 Ocak 2020’de dolunay Ay Tutulması ile sonuçlandırılacak.

İnsanlık kitlelerinin bu inanılmaz ışık akışından tam olarak yararlanabilmesi için, Baba/Anne Tanrımız elementlerin yöneticilerine ve görkemli Elohim’e fiziksel dönüşüm sürecimizle bu zamanda insanlığa vermekte oldukları yardımı büyük ölçüde artırmaları için izin verdi. Dünyasal bedenimiz çeşitli elementlerden oluşuyor. Fiziksel bedenimiz toprak elementi ile ilişkili. Eterik bedenimiz hava elementi ile ilişkili. Zihinsel bedenimiz ateş elementi ile ilişkili. Duygusal bedenimiz su elementi ile ilişkili. Tüm bunlar eter elementi olarak bilinen daha saf maddenin içinde kuşatılmıştır.

Elementaller elementlerin içindeki atomları veya tüm tezahür etmiş formun yapı taşlarını kullanan zeki varlıklardır. Dünyasal bedenlerimizin içinde Üstat Deva vardır, bedenlerimizdeki tüm elementleri yönetir. Bu varlık beden elementalimiz olarak bilinir. Başlangıçta beden elementalimiz DNA haberci kodlarımızdaki mükemmellik kalıplarını kolayca dışa yansıtabiliyordu. Bu, büyük ölçüde dünyasal bedenlerimizin her birindeki aktif elemental vortekslerden dolayı idi. Bu vorteksler bedenlerimizin her birindeki elementleri enerjilendiriyordu ve devam ettiriyordu ki bu, elementallerin canlı sağlık ve ebedi gençlik halini sürdürmemize yardımcı olmalarını sağlıyordu.

Ne yazık ki, düşüşten sonra her şey değişti. Elemental vortekslerimiz uykuya geçti ve insanlık ayrılık ve dualite illüzyonuna düştü. Şimdi İnsanlık düşüşün ters etkilerini tersine çeviriyor ve elementlerin yöneticilerine, dünyasal bedenlerimizdeki elemental vortekslerini yeniden aktive etme izni verildi. Bu cennetsel yardım fiziksel dönüşümümüzü şimdiye kadar deneyimlediğimiz her şeyin ötesine hızlandırıyor.

Elohim formun inşa edicileridir. Bu zamanda bu muhteşem ışık varlıkları yaşam güçlerini Tanrının on iki solar veçhesinin on iki adet beşinci boyutsal çakralarımızda, beşinci boyut kristal ve solar frekanslarını sürdürmekte insanlığın Ben’im Varlığına yardım etmeye adadı. Ve şimdi DNA’mızın yeni aktive olmuş on iki adet beşinci boyutsal ipliği ile, aşağıdaki uygulamayı yaparak tüm İnsanlığın bu Tutulma serilerinden maksimum faydayı deneyimlemesi için, elementlerin yöneticilerinin ve görkemli Elohim’in insanlığa yardımcı olmalarına yardım edebiliriz.

Bu çok önemli kozmik an sırasında, Baba/Anne Tanrımız insanlığı elemental vortekslerimizi yeniden ayarlayacak olan bu ışık aktivitesi ile kutsadı, bu her birimizin ışığın bu yepyeni, ölçülemez frekansını güvenle almamızı sağlıyor. Eğer yücelerden gelen bu armağan için açık bir kapı olma kalp çağrısını alıyorsanız, lütfen bana katılın.

İçinizden veya yüksek sesle okuyun;

“Elemental vortekslerimi yeniden ayarlıyorum. Ben, Ben’im Varlığımım ve dünyadaki her insanın Ben’im Varlığı ile birim. Bugün kendim için dua ettiğim şeyler için, dünyadaki her insan için de, onların ilahi planı ile ve en yüksek hayırları ile uyum içinde dua ediyorum. Derin ve ritmik bir şekilde nefes alıp verirken, dünyasal bedenlerimde titreşen elemental vortekslerini net bir şekilde görüyorum. Bu merkezler ilahi ışığın girdap gibi dönen vorteksleridir. Bu vortekslerden beş adet var, her biri dünyasal bedenlerimdeki beş elementin birini beslemek ve güçlendirmek için spesifik olarak tasarlandı.

Başımın üzerinde titreşen eter vorteksine dikkatimi odaklayarak başlıyorum. Konsantrasyonumun tüm gücünü bu dönen ışık vorteksine veriyorum. Bu vorteks genişliyor ve Güneş gibi parlıyor. Kutsal nefesi eter vorteksinin merkezine soluyorum ve derinden hissederek onaylıyorum;

“Ben O Ben’im, Ben O Ben’im, Ben O Ben’im.

Eter vorteksi ışığın yüksek frekanslarını almak için yeniden ayarlanıyor. Tanrının ışığı şimdi dört dünyasal bedenimdeki eter elementinde genişliyor ve genişliyor. Bunlar şimdi dünyayı yıkayan beşinci boyutsal kristalin solar ışığın yeni frekansları ile ilişkili eterlerde yıkanıyor.”

Şimdi dikkatimin tüm gücünü boğaz çakra bölgemde titreşen hava vorteksine odaklıyorum. Kutsal nefesi hava vorteksinin merkezine soluyorum. Bu vorteks genişliyor ve Güneş gibi parlıyor. Derinden hissederek onaylıyorum;

“Ben Kutsal Ruhun nefesiyim, Ben Kutsal Ruhun nefesiyim, Ben Kutsal Ruhun nefesiyim.

Hava vorteksi ışığın yüksek frekanslarını almak için yeniden ayarlanıyor. Tanrının ışığı şimdi dört dünyasal bedenimdeki hava elementinde genişliyor ve genişliyor ve eterik bedenim şekil değiştiriyor.”

Şimdi dikkatimin tüm gücünü göğsümün merkezindeki göğüs kemiği bölgemde titreşen ateş vorteksine odaklıyorum. Kutsal nefesi ateş vorteksinin merkezine soluyorum. Bu vorteks genişliyor ve Güneş gibi parlıyor. Derinden hissederek onaylıyorum;

“Her şeye kadir olanın kutsal ateş nefesiyim. Her şeye kadir olanın kutsal ateş nefesiyim. Her şeye kadir olanın kutsal ateş nefesiyim.

Ateş vorteksi ışığın yüksek frekanslarını almak için yeniden ayarlanıyor. Tanrının ışığı şimdi dört dünyasal bedenimdeki ateş elementinde genişliyor ve genişliyor ve zihinsel bedenim şekil değiştiriyor.”

Şimdi dikkatimin tüm gücünü omurgamın tabanındaki kök çakra bölgemde titreşen su vorteksine odaklıyorum. Kutsal nefesi su vorteksinin merkezine soluyorum. Bu vorteks genişliyor ve Güneş gibi parlıyor. Derinden hissederek onaylıyorum;

“Gerçek varlığımın uyumuyum. Gerçek varlığımın uyumuyum. Gerçek varlığımın uyumuyum.

Su vorteksi ışığın yüksek frekanslarını almak için yeniden ayarlanıyor. Tanrının ışığı şimdi dört dünyasal bedenimdeki su elementinde genişliyor ve genişliyor ve duygusal bedenim şekil değiştiriyor.”

Şimdi dikkatimin tüm gücünü ayaklarımın arasında titreşen toprak vorteksine odaklıyorum. Kutsal nefesi toprak vorteksinin merkezine soluyorum. Bu vorteks genişliyor ve Güneş gibi parlıyor. Derinden hissederek onaylıyorum;

“Fiziksel gerçekliğimin üstadıyım. Fiziksel gerçekliğimin üstadıyım. Fiziksel gerçekliğimin üstadıyım.

Toprak vorteksi ışığın yüksek frekanslarını almak için yeniden ayarlanıyor. Tanrının ışığı şimdi dört dünyasal bedenimdeki toprak elementinde genişliyor ve genişliyor ve fiziksel bedenim şekil değiştiriyor.”

İçimdeki beş elemental vorteks, dört dünyasal bedenimdeki başımdan ayak parmaklarıma kadar ışığın muazzam yollarını yaratarak yeniden ayarlandı. Şu anda aldığım ışığın dinamik gücü, fiziksel, eterik, zihinsel ve duygusal bedenlerimin dönüşümünü, ayrıca bilincimde gerçekleşmekte olan uyanışı hızlandırıyor. Bunun Tanrının gücüyle tamamlanmasını buyuruyorum. Ve öyledir.”

(Çeviri: Saffet Güler)