HIZLANMIŞ ZAMAN ÇİZGİSİ SEÇİLDİ

Yazdır Yazdır 

Jenny Schiltz

31 Ağustos 2016

Hızlanmış zaman çizgisinin seçildiği heyecan verici haberiyle geliyoruz. Yüksek Benliklerinizin her birine soruldu ve bir bütün olarak fikir birliği, insanlığın bu büyük adıma hazır olduğu idi. Yüksek enerjiler zaten önceden başladı ve aranızda çok hassas olanlarınız geçişi hissedebiliyorsunuz. Her birinizin kendi kişisel varlığınızda en yüksek olası realiteyi getirmeniz önemlidir. Tüm varlığınızın, düşüncelerinizin, sözlerinizin ve eylemlerinizin en yüksek zaman çizgisinde olduğundan bilinçli olarak emin olun.

 Bu zamanda en büyük kaygı, ortada dolanan korkuya dayalı korku miktarıdır. Bu bilginin, içinizde iyileştirilmesi ve değiştirilmesi gereken şeyleri tetiklemekte yararlı olabilecek bilgi olduğunu anlayın. Ama, ayrıca güçsüzlük hislerinin sizi kurban olma kalıbına kilitlemesi gibi, titreşiminizi düşük tutmaya da hizmet edebilir. Bedenlenmiş ruh üzerinde hakimiyete sahip olan hiç kimse olmadığından hiç bir şeyin size zarar veremeyeceğini bilmelisiniz. Göreviniz kim olduğunuzu bedenlemektir. İster finansal, siyasi veya çevre ile ilgili olsun, yakın zamanda felaket ile ilgili bilginin size sunulduğu anlarda, güvende olduğunuzu ve her şeyin olması gerektiği gibi olduğunu kavrayın. Dünya tarihinde her zaman kültürlerde, ekonomide iniş çıkışlar oldu ve dünyanın şeklinde büyük değişimler oldu, yine de insan her zaman sonuna kadar direndi. Tam olarak bedenlenmiş bir ruh olarak, sadece hayatta kalmaktan fazlasını yapacaksınız. etrafınızda olaylar olurken, her şeyin iyi olduğu ve sakin bilişini sürdürebildiğinizi göreceksiniz.

 Hızlanma herkesi, örnek olarak kimin yol gösterebileceğini görmek için sınayacak. Etrafta her şeyin son derece uç noktada olduğu görülürken kim titreşimini devam ettirebiliyor? Sadece fırtınada sakin kalarak başkalarının frekansını kim değiştirebilecek? Bunlar sınanacak olan yeteneklerdir ve insanlığın tümü şimdi hızlandırılmış uyanış kursunda iken buna büyük ölçüde gereksinim vardır. Bu daha yoğun kurs, uyanışın bir anda gerçekleşeceği anlamına gelmez. Enerjinin durmadan artacağı ve bunun yüksek ışıkta hayata kalamayan her şeyin önceki kollektif zaman çizgisinden daha hızlı bir şekilde açığa çekileceği anlamına gelir. gezegeni terk etmeyi seçenler olacak ve yolculuğa devam etmek için kendilerine walk – in’leri (diğer ruhlar) alacak olanlar olacak. Bu, tümüyle tükenmiş, yine de formları hala kuvvetli olanlar için erteleme karşılaması olacak. Bazıları için walk – in önceki ruhun yaşamını ve anılarını özümseyecek ve sanki o insan yeni bir enerji patlaması yaşamış gibi görünecek. Diğerleri için walk – in’ler nakil olduklarının tamamıyla farkında olacaklar ve bunun başkalarının uyanmasına yardım etmek için kullanacaklar.

 Hızlanmış zaman çizgisi ayrıca yüksek alemlerden gelen yardımla ilgili yerinde olan kısıtlamaların yavaşça kaldırılacağı anlamına geliyor. Ama, herhangi bir anda bu kısıtlamaları iptal edebilirsiniz ve sadece içinizdeki mevcut olan rehberliğe bağlanarak yardımı hızlandırabilirsiniz. İnsan içine gidip iletişim kanallarını kuvvetlendirdiği zaman, daha fazla yardımın verilmesini sağlar. Bu, yüksek bir varlığını iradesini size empoze etmesi değildir, ruhunuzdan yardım istemenizdir ve uygun olarak yardım edilmesine izin vermektir. Anahtar, gücünüzde ve anlayışınızda yürümenizdir. Bu, hologramınızın yaratıcısı olduğunuzu anlamaktır ve bir yaratıcı olarak, misyonunuzda size yardımcı olacakların olmasını temin ettiniz.

 Dünyanızda size üzüntü getirme potansiyeli olan başka bir çok şey ortaya çıkacak. Buna izin vermeyin. Bunun yerine, dualitede oynadıkları rol için bu dahil olanlara bağışlama ve sevgi gönderin ve ışığa çıkan her şey için şükran gönderin. Bu, öfke ve ihanetten çok farklı bir frekanstır. Biri uyumsuz enerjinin alanınızı terk etmesini sağlar, diğeri size bağlanır.

 Yapabilen hepinizin dünyanıza öncekinden büyük hızda gelmekte olan enerjileri dengede tutmaya yardımcı olmanız zorunluluktur. Bu sadece dünyanızın ve insanlarının enerjileri az dirençle, serbest şekilde kabul ettiğini ve varoluştaki her şeyi değiştirdiğini tasavvur edilerek yapılabilir.

 Galaktik Işık Konseyi

http://www.kosulsuz-sevgi.com/yeni-eklenen-mesajlar/hizlanmis-zaman-cizgisi-secildi/

 (Çeviri: Saffet Güler)