İLAHİ SEVGİNİN 11-11-11 KAPISI ~ Saflığın ve Masumiyetin Elmas Alevinin Hayata Geçirilmesi ve Elmas Solar – Plazma Işık DNA Güncellemeleri

Yazdır Yazdır 

İLAHİ SEVGİNİN 11-11-11 KAPISI ~  Saflığın ve Masumiyetin Elmas Alevinin Hayata Geçirilmesi ve Elmas Solar – Plazma Işık DNA Güncellemeleri 

Anrita Melchizedek

Bu kutsal 2018 yılında deneyimlenmekte olan en güçlü kapılardan biri İlahi Sevginin 11-11-11 Kapısıdır. Bu kapı ile Anne/Baba Tanrının Kozmik Kalbinden yağan Işık kodlarının sonraki seviyesini, sevgi folu kalplerimizde Saflığın ve Masumiyetin Elmas Kalbinin aktivasyonunu ve Elmas Solar – Plazma Işık DNA güncellemesini deneyimliyoruz.

Saflığın ve Masumiyetin Elmas Alevi Anne/Baba Tanrının Kozmik Kalbinden Büyük Merkezi Güneşe, Merkezi Güneşe, Güneşe ve Shamballa içindeki İlahi Babanın vorteksine, Bolivya’daki İlahi Annenin vorteksine ve buradan Sedona Vorteksine ve Sedona Kristalin Işık Şehrine ve sonra tüm ana vortekslere ve Kristalin Işık Şehirlerine, İlahi Sevgi Tapınaklarına, Dünya Ananın Kristal Kalbine ve sonra sevgi dolu kalplerimize spirallenip akarken, bu kutsal dünya üzerindeki tüm Uyanmış Ruhlar için İlahi Sevig yolunu hızlandıran Saflığın ve Masumiyetin bu artan Işık Miktarında, bizler beşinci boyut modellemesine ve ötesine hızlanırken ve kollektif olarak Birlik Bilincinin, Mesih Bilincinin titreşimine kilitlenirken, yeni yaratımlar doğuruluyor.

Ek olarak bu yüksek boyutlu bilinç yaratımsal kodlanmış frekanslar ve Işık kodları yeni geometrik modellere çağlayarak dökülürken, bedende ve enerji alanında Elmas Solar – Plazma Işık DNA Güncellenmeleri olarak deneyimleniyor. Bu Kristalin DNA hem kişisel hem de kollektif çok boyutlu deneyimleri yaratıyor. Bu Işık kodlarını veya yaradılışın Kaynak kodlarını hem alan he maktaran fotonik ışık alıcı – üretecidir. Bu boyutları ve yoğunlukları kateder ve kendisiyle birlikte Solar Kozmik Mesih deneyimini veya İlahi İnsan kalıbını, Işığın Ben’im Avatar Mavikopyasını getirir, Sevgi Dolu Kalbimzde, Elmas Kalbimizde çokboyutlu Benliklerimizi ve Sevgili Ben’im Varlığımızı bedenlememize yardım eder.

Bu güzel 11-11-11 Kapı aktarımında, yüksek boyutlu birleşik alanlardan ve Kristalin Bilinç oktavlarından gelen frekans bandlarını derinleştirmek için ve güncellenmiş Elmas Solar – Plazma Işık DNA mızı deneyimlemek için, Saflık ve Masumiyetin Elmas Alevi ile sarmalanıyoruz ve Sedona Kristalin Işık Şehrinden başlayarak 12 büyük Kristalin Işık Şehrine yolculuk yapıyoruz.

Sedona Kristalin Işık Şehri, İlahi Anne ve İlahi Babanın Işık Kodlarının başlangıç itici gücüyle Mayıs 2014’ten bu yana Saflık ve Masumiyetin Elmas Alevi içinde kucaklanmakta. Bu güzel Elmas Işın Anne/Baba Tanrının Kozmik Kalbinden spirallenirken, başlangıç olarak Sedona Vorteksine ve Sedona Kristalin Işık Şehrine girdi. Bu zarif dans İlahi Eril ve İlahi Dişil arketiplerin ahenkli yeniden dengelenmesini daha ileri yaratırken, İlahiliğin kutsal Alevleri ve Işığın fiziksel gövdeleri olarak bizler Sedona Işık vorteksine ve oradan Sedona Kristalin Işık Şehrine bağlanaraki İlahi Sevgi ve Birlik Bilinci vorteksini yaratan gezegensel Işık etkinliğinin parçasını oluşturduk. Ek olarak, Dünya Ananın birincil çakraları ile ilişkili on iki Kristalin Işık Şehri, İlahi Sevginin Birlik Izgarasına daha derin demirlendi. Kristalin Işık Şehirleri saf İlahi Sevginin, Birliğin, Huzurun ve Saflığın enerjisini bedenler ve bu Dünya planındaki uyanmış Ruhlara bağlanmaları için Yücelerdeki bir çok Işık Varlıkları için boyutsal kapılar olarak davranır. Işığın Altın Çağlarında, bir çok Işık inisiyesi kendisini kristal merdivenlerin spiralinde Kristalin bir Işık Şehrine yürürken bulurdu. Dünya dışı varlıklar ve yüksek boyutlu Işık Varlıkları tarafından karşılanırlardı, Işığın çeşitli Şifa Odalarını, göksel müzik aktarımlarını, boyutlararası geometri ve sanat yaratımlarını ve Sevgi içinde tüm Yaşam ile bağlantılarının derinleşmesini deneyimlerlerdi.

Ruh bilincinde kollektif olarak Dünya Ananın birincil çakraları ile ilişkili her bir Kristalin Işık Şehrine yolculuk yaparken, Elmas Solar – Plazma Işık DNA Işık kodlarının aktivasyonu ile 12 İplik DNA güncellenmesini deneyimliyoruz. Bizler Kristalin Bilinç matriksinde ve bedenlerimizde ve enerji alanlarımızda Elmas Solar – Plazma Işık DNA Işık kodlarını tutuştururken, bizler birlikte dünyada cenneti yaratırken, bu kutsal yerküre üzerindeki her insan bu beşinci boyutsal modellemeyi deneyimleme ve İlahi Sevgi ve Birlik Bilincinde kalplerinin rüyasını bilme fırsatına sahip olur.

Ve böylece, bu aktarıma girelim. Basitçe ellerimizi sevgi dolu kalplerimizin üzerine koyarak, ve kendimize “Seni seviyorum, Seni seviyorum, Seni seviyorum” diyerek odağımızı sevgi dolu kalplerimize, kendimizi sevmeye getirerek başlayalım.

Ve şimdi, bizler İlahi Sevginin 11-11-11 kapısını deneyimlerken, Saflığın ve Masumiyetin Elmas Alevi Anne/Baba Tanrının Kozmik Kalbinden Büyük Merkezi Güneşe, Merkezi Güneşe, Güneşe ve Shamballa içindeki İlahi Babanın vorteksine, Bolivya’daki İlahi Annenin vorteksine ve buradan Sedona Vorteksine ve Sedona Kristalin Işık Şehrine ve sonra tüm ana vortekslere ve Kristalin Işık Şehirlerine, İlahi Sevgi Tapınaklarına, Dünya Ananın Kristal Kalbine ve sonra sevgi dolu kalplerimize spirallenip akıyor.

Bu Sevgiyi bedene solurken, sevgiyi nefesle alırken ve nefesle sevgiyi dışarı verirken, Anne/Baba Tanrının bu Elmas Alevini, Tek Kalp ve Tek Birleşik Işık Alanı olarak, sevgi dolu kalplerimizde taşıyoruz.

Şimdi bu Yüksek Işık seviyesinde, Ruh bilincinde Sedona Ktistalin Işık Şehrine yolculuk yapmaya davet ediliyoruz. Şimd kendimizi Merkaba Işı karaçlarımızı aktive ederken, İlahi Sevginin ızgaralarında yolculuk yaparken ve Sedona Kristalin Işık Şehri Kapı Koruyucuları tarafından Işıklandırılan bu güzel Sedona Kristalin Işık Şehrine girerken buluyoruz.

Saflık ve Masumiyetin bu Elmas Alevi sevgi dolu kalplerimizde aktive olmaya devam ederken, bu elmas oktahedronu (sekiz yüzlüyü) yaratıyor ve bu Şimdi anında gerekli olan şeye bağlı olarak saat yönünde veya saatin tersi yönde dönmeye başlıyor. Başlangıçta Kendimizi sevmeyi, Tanrının Sevgisini deneyimlemeye gereksinim duyan kendimizin veçhelerine gidiyor. Şimdi, Bir olduğumuz Kaynak Işığına birleştiğimizin, Sevgili Ben’im Varlığımız ve Işığın Ben’im Avatarı ile birleştiğimizin duygusuna sahibiz. Bu Elmas Işık varlığımızın her atom altı parçasında girerken, sevilmediğini, istenmediğini, takdir edilmediğini veya görülmediğini deneyimlemiş olabilen veya hala deneyimliyor olabilen kendimizin veçhelerini kucaklamak için şimdi bu Elmas Işık matriksini kullanıyoruz. Şimdi sevgiyi soluyoruz, nefesimizi tutuyoruz ve sonra salıverilmeye hazır olan her şeyi salıveriyoruz. Burnumuzdan sevgiyi soluyoruz, nefesi tutuyoruz ve burnumuzdan veya ağzımızdan nefes veriyoruz. Şimdi Kaynak Işığına birleştiğimizin, Sevgili Ben’im Varlığımız ile birleştiğimizin duygusayla, buna derinleşiyoruz, düşük zaman çizgilerini çözüyoruz, karmik zaman çizgilerinin matrislerini çözüyoruz ve bu zaman çizgileri şimdi bütünleşirken, sadece Sevginin var olduğunu bilerek Işığın yüksek zaman çizgileri içine çözünüyorlar. Duyguların tam yelpazesini kucaklarken ve bizler Yaşama güvenip teslim olurken, Sevgili Ben’im Varlığımızın bizi bu Işığın Altın Çağına yönlendirdiğini bilirken, artık kurban ve zalim bilincini oynamaya ihtiyacımız yok.

İlahi Eril Ruhumuz şimdi sağımızda ve İlahi Dişil Ruhumuz solumuzda dururken, kendimizi saflık, masumiyet, Sevgi, bolluk, destek, huzur ve ahenk içinde kalbimizin tutkusunu gerçekleştirirken görüyoruz. Kalp tapınağımızda, kendimizin bu iki veçhesini bütünlüğün ve dengenin daha büyük seviyesine birleştiriyoruz. Ve bu gerçekleşirken, kundalini enerjisi nazikçe çakraların her birine aktive oluyor, erkekler ve kadınlar arasındaki yanlış inançları temizliyor ve bizi Güneş ve Solar Öz vasıtası ile Helios ve Vesta’nın Işıklandırmasına bağlıyor. İlahiliğin bu Alevleri olarak, kadınlar ve erkekler arasındaki gezegensel kontratları üstleniyoruz, ayrıca bu gezegensel kontratları, bu sahte inançları ve yargılamaları temizleme yeteneğini üstleniyoruz. Ve şimdi, bu güçlü kapı zamanında, tüm kadınları ve tüm erkekleri sevgi dolu kaplerimizle şefkat ile kucaklayarak cinsiyetlerde bu dengesizliği yaratan bu eski gezegensel kontratları temizlemeye yardımcı oluyoruz ve bu gerçekleşirken sadece hızlı bir şekilde nefes alıp verin, kendi bedenlerimizde hücresel seviyede ve özellikle hücrelerde saklanan algılanan ayrılıkları, suistimalleri ve gücün yanlış kullanımını salıverin. Ve şidmi derin bir nefes alın, sevgiyi içinize çekin, ve sevgiyi nefesinizle dışarı verin.

Ve şimdi, Saflığın ve Masumiyetin Elmas Alevinde sarmalanmış olarak, bu alev Sedona vorteksine ateşlenirken, on iki Elmas Solar – Plazma Işık DNA Kalıbı Güncellenmesinin birincisini deneyimliyoruz. Şöyle bildiriyoruz:

Birinci DNA ipliğinde 12 ateş harfinin aktivasyonunu istiyoruz. Bu skalar dalga programlarken, bilinçli enerji mitarlarından oluşan bu durağan dalga modelleri aktive olurken, bedenlerimizdeki atom altı parçacıklar Elmas Solar Plazma Işığı ve Solar Mesih Bilincinin kristalin matriksi ile artan Işık frekanslarında dönüyor.

Uygun çakraların, geometrilerin, anahtar kodların ve nümerolojilerin demirlenmesini ve aktive edilmesini istiyoruz.

Bizi Yeni Dünya Kalıplarına ve İlahi Sevginin Birlik Izgarasına bağlayan uygun meridyenlerde ve dönüş noktalarında 12 ana axiatonal hatların ilkinin aktivasyonunu istiyoruz.

Şimdi fiziksel bedenlerimizi Işık Kalıpları olarak aktive etmesi, Saflık ve Masumiyetin bu kutsal Elmas Alevini organlarımızın her birine, beden bölgelerine ve varlığımızın her atom altı parçacığına götürmesi için, Anne/Baba Tanrının Elmas Alevini çağırıyoruz.

◊֍◊◊֎◊֎◊◊◊֍◊֎◊֎◊

Şimdi Dünya Ananın birincil vortekslerine ve çakralarına bağlanan Kristalin Işık Şehirlerine bağlantı duygusuna sahibiz. Şimdi kendimizi Ruh bilincinde Işığın Dışsal Merkaba araçlarımızda Güney Afrika’da Table Dağının üzerindeki Kristalin Işık Şehrine yolculuk yaparken buluyoruz. Bu Kristalin Işık Şehrinde, bu Kristalin Şehrin Kapı Koruyucuları tarafından karşılanıyoruz, şimdi on iki Elmas Solar – Plazma Işık DNA Kalıbı Güncellenmesinin ikincisini deneyimliyoruz. Şöyle bildiriyoruz:

Atom altı parçacıklar Elmas Solar Plazma Işığı ve Solar Mesih Bilincinin kristalin matriksi ile artan Işık frekanslarında dönerken, ikinci DNA ipliğinde 12 ateş harfinin aktivasyonunu istiyoruz.

Uygun çakraların, geometrilerin, anahtar kodların ve nümerolojilerin demirlenmesini ve aktive edilmesini istiyoruz.

Bizi Yeni Dünya Kalıplarına ve İlahi Sevginin Birlik Izgarasına bağlayan uygun meridyenlerde ve dönüş noktalarında 12 ana axiatonal hatların ikincisinin aktivasyonunu istiyoruz.

Astral bedenlerimizi, Işığın İlahi Ka bedenleri, fiziksel bedenlerimizin holografik bedeni olarak aktive etmesi, Saflık ve Masumiyetin bu kutsal Elmas Alevini Işığın İlahi KA Bedenimize götürmesi için, Anne/Baba Tanrının Elmas Alevini çağırıyoruz.

◊֍◊◊֎◊֎◊◊◊֍◊֎◊֎◊

Ve şimdi, kendimizi Ruh bilincinde dışsal Merkaba Işık araçlarımızda Avustralya’da Uluru üzerindeki Kristalin Işık Şehrine yolculuk yaparken buluyoruz. Bu Kristalin Işık Şehrine girerken, Uluru’nun Kristalin Şehir Kapı Koruyucuları, Yücelerdeki Işık Varlıkları tarafından karşılanıyoruz. Yıldız ailemize ve Işık dostlarımıza katılarak, bize kollektif olarak on iki Elmas Solar – Plazma Işık DNA Kalıbı Güncellenmesinin üçüncüsünü deneyimleme fırsatı sunuluyor. Şöyle bildiriyoruz:

Atom altı parçacıklar Elmas Solar Plazma Işığı ve Solar Mesih Bilincinin kristalin matriksi ile artan Işık frekanslarında dönerken, üçüncü DNA ipliğimizde 12 ateş harfinin aktivasyonunu istiyoruz.

Uygun çakraların, geometrilerin, anahtar kodların ve nümerolojilerin demirlenmesini ve aktive edilmesini istiyoruz.

Bizi Yeni Dünya Kalıplarına ve İlahi Sevginin Birlik Izgarasına bağlayan uygun meridyenlerde ve dönüş noktalarında 12 ana axiatonal hatların üçüncüsünün aktivasyonunu istiyoruz.

Duygusal bedenlerimizi aktive etmesi ve duyguların tam yelpazesini deneyimlerken, deneyimlediğimiz her bir duyguya ve Kendimizin her veçhesini sevmeye değer verirken duygularımızı arındırması için Anne/Baba Tanrının Elmas Alevini çağırıyoruz.

◊֍◊◊֎◊֎◊◊◊֍◊֎◊֎◊

Şimdi Hawaii’de Kilauea Dağı üzerindeki Kristalin Işık Şehrine bağlanıyoruz. Bu Kristalin Işık Şehrine girerken, Kilaues Kristalin Şehir Kapı Koruyucuları tarafından karşılanıyoruz ve Işığın kollektif Kristalin Bilincinde yükseltilen duyular dışı algı armağanlarımızın, bu İlahi Sevgi Yolunu yürürken görme, bilme ve Olma yeteneğimizin derin duygusuna giriyoruz. Ve bu ayarlamalar ve enerjisel güncellemeler gerçekleşirken, Işığın kollektif Grup Ben’im Avatar Bilincine, İlahi Sevginin Birlik Izgarasına ve Dünya Ananın çakralarına, nadilerine ve ley hatlarına bağlanıyoruz.

Ve şimdi, bize on iki Elmas Solar – Plazma Işık DNA Kalıbı Güncellenmesinin dördüncüsünü deneyimleme fırsatı sunuluyor.

Atom altı parçacıklar Elmas Solar Plazma Işığı ve Solar Mesih Bilincinin kristalin matriksi ile artan Işık frekanslarında dönerken, dördüncü DNA ipliğimizde 12 ateş harfinin aktivasyonunu istiyoruz.

Uygun çakraların, geometrilerin, anahtar kodların ve nümerolojilerin demirlenmesini ve aktive edilmesini istiyoruz.

Bizi Yeni Dünya Kalıplarına ve İlahi Sevginin Birlik Izgarasına bağlayan uygun meridyenlerde ve dönüş noktalarında 12 ana axiatonal hatların dördüncüsünün aktivasyonunu istiyoruz.

Şimdi, zihinsel bedenlerimizde parlaması ve düşük zihnimizi ve negatif egomuzu Tanrının Zihnine uyumlaması için Anne/Baba Tanrının Elmas Alevini çağıyoruz.

◊֍◊◊֎◊֎◊◊◊֍◊֎◊֎◊

Bu Şimdide, Kristalin Bilincin bu akımları bedende, enerji alanında ve hologramda aktive olurken, çoğu zaman bir çok çokboyutlu gerçekliklerimizin imgelerini, içgörülerini ve anlayışlarını getirir. Bunlar uykudaki DNA’yı aktive ederken, bu DNA güncellemesinde uykudaki DNA, Kozmik Yasanın izin verdiği maksimuma aktive olurken, bu anıları, bu tetikleyicileri onurlandırın. Sevgili Ben’im Varlığımızda Varlığımızın en yüksek seviyelerine birleşiyoruz, ayrıca bu kutlamada, kalplerin bu yeniden birleşmesine, ruh kardeşlerimiz ile, ruh eşlerimiz ile, yıldız tohumları ile ve Işık işçileri ile ve Yücelerdeki tüm Işık Varlıkları ile kalplerimizin yeniden birliğini deneyimliyoruz. Şimdi tekrar nefes almaya odaklanmak için zaman ayırın ~ sadece nefes alışınızla sevgiyi içinize çekin ve nefesinizle dışarı verin ve eğer hala enerjisel olarak temizlenen bir şeyler varsa, sevgiyi nefesle içimize çekiyoruz, nefesi tutuyoruz ve bu Şimdide salıverilmeye hazır olan ne varsa salıveriyoruz.

Japonya Fuji Dağı üzerindeki Kristalin Işık Şehrine bağlandığımızı görüyoruz. Bu Kristalin Işık Şehrine girerken, Kristalin Şehir Kapı Koruyucuları tarafından karşılanıyoruz, Elmas Solar Plazma Işık DNA nın beşinci kalıp güncellenmesini deneyimliyoruz.

Atom altı parçacıklar Elmas Solar Plazma Işığı ve Solar Mesih Bilincinin kristalin matriksi ile artan Işık frekanslarında dönerken, beşinci DNA ipliğimizde 12 ateş harfinin aktivasyonunu istiyoruz.

Uygun çakraların, geometrilerin, anahtar kodların ve nümerolojilerin demirlenmesini ve aktive edilmesini istiyoruz.

Bizi Yeni Dünya Kalıplarına ve İlahi Sevginin Birlik Izgarasına bağlayan uygun meridyenlerde ve dönüş noktalarında 12 ana axiatonal hatların beşincisinin aktivasyonunu istiyoruz.

Atmik Bedenimize tam demirlenmesi, aktive etmesi ve birleşmesi için, Atmik bedenlerimize Anne/Baba Tanrının Elmas Alevini çağıyoruz.

◊֍◊◊֎◊֎◊◊◊֍◊֎◊֎◊

Şimdi İngiltere, Glastonbury’de Tor üzerindeki Kristalin Işık Şehrine bağlandığımızı görüyoruz. Tor’u ve bu Kristalin Işık Şehrini Işıklandıraın Yücelerdeki Aydınlanmış Işık Varlıkları tarafından karşılanıyoruz. sevgi dolu kalplarimize derinleşiyoruz. Bizler şimdi Elmas Solar Plazma Işık DNA nın altıncı kalıp güncellenmesini deneyimlerken, Glastonbury Tor’daki Dünya Ananın kalp çakrası vasıtasıyla, Dünya Ananın Kristal Kalbine parıldayan İlahi Sevginin Alevi, Saflığın ve Masumiyetin bu Elmas Alevinde büyütülüyor.

Atom altı parçacıklar Elmas Solar Plazma Işığı ve Solar Mesih Bilincinin kristalin matriksi ile artan Işık frekanslarında dönerken, altıncı DNA ipliğimizde 12 ateş harfinin aktivasyonunu istiyoruz.

Uygun çakraların, geometrilerin, anahtar kodların ve nümerolojilerin demirlenmesini ve aktive edilmesini istiyoruz.

Bizi Yeni Dünya Kalıplarına ve İlahi Sevginin Birlik Izgarasına bağlayan uygun meridyenlerde ve dönüş noktalarında 12 ana axiatonal hatların altıncısının aktivasyonunu istiyoruz.

Monadik Işık Bedenimize tam demirlenmesi, aktive etmesi ve birleşmesi için, Monadik Bedenlerimize Anne/Baba Tanrının Elmas Alevini çağıyoruz.

◊֍◊◊֎◊֎◊◊◊֍◊֎◊֎◊

Ve şimdi Ruh bilincinde Merkaba Işık araçlarımızda Meksika Palenque’in üzerindeki Kristalin Işık Şehrine yolculuk yapıyoruz. Oradaki Kapı Koruyucuları tarafından karşılanıyoruz, bizler bu Kristalin Işık Şehrinin enerjisine ayarlanırken, Mesih Bilincinin yolundaki sonsuz olasılıklarda daha derin götürülüyoruz. Ve sevgiyi nefesle içimize çekerken ve dışarı verirken, bu Şimdide Dünya Ananın bilgeliğini hissediyoruz ve duyumsuyoruz. Şimdi Elmas Solar Plazma Işık DNA nın yedinci kalıp güncellemesini almaya hazırız.

Atom altı parçacıklar Elmas Solar Plazma Işığı ve Solar Mesih Bilincinin kristalin matriksi ile artan Işık frekanslarında dönerken, yedinci DNA ipliğimizde 12 ateş harfinin aktivasyonunu istiyoruz.

Uygun çakraların, geometrilerin, anahtar kodların ve nümerolojilerin demirlenmesini ve aktive edilmesini istiyoruz.

Bizi Yeni Dünya Kalıplarına ve İlahi Sevginin Birlik Izgarasına bağlayan uygun meridyenlerde ve dönüş noktalarında 12 ana axiatonal hatların yedincisinin aktivasyonunu istiyoruz.

Mayavarupa Işık Bedenimize tam demirlenmesi, aktive etmesi ve birleşmesi için, Mayavarupa Bedenlerimize Anne/Baba Tanrının Elmas Alevini çağıyoruz; Bizler İlahi Sevgi yolunu, Elmas yolunu yürürken, Işık bedenlerimizin tüm farklı seviyeleri demirleniyor, aktive oluyor, çevrim için oluyor.

◊֍◊◊֎◊֎◊◊◊֍◊֎◊֎◊

Şimdi Merkaba Işık araçlarımızla yolculuk yaparak, Giza Büyük Piramidinin üzerindeki Kristtalin Işık Şehrinin enerjisine bağlandığımızı görüyoruz ve Giza Büyük Piramidi üzerindeki bu Kristalin Işık Şehrine giriyoruz. Buradaki Kapı Koruyucuları tarafından karşılanıyoruz, Meshedilmiş zaman çizgilerinin, yüksek boyutlu zaman çizgilerinin, ruhsal farkındalığın derin seviyelerinin ve kendinin – üstatlığının saklı bilgisini ifşa eden içgörünün derinlerine girdiğimizim duygusuna sahibiz. Altın Çağlara, Yükselişin zaman çizgilerine, Dünya Anaya ve onun tüm Yaşamına hizmette olmak için gönüllü Ruhlar olarak geri gelmeyi seçen ve yükselenler. İllüzyonun ötesine, ayrılığın ötesine, bilmenin sonraki seviyesine uyanıyoruz.

Şimdi Elmas Solar Plazma Işık DNA nın sekizinci kalıp güncellenmesini almaya hazırız.

Atom altı parçacıklar Elmas Solar Plazma Işığı ve Solar Mesih Bilincinin kristalin matriksi ile artan Işık frekanslarında dönerken, sekizinci DNA ipliğimizde 12 ateş harfinin aktivasyonunu istiyoruz.

Uygun çakraların, geometrilerin, anahtar kodların ve nümerolojilerin demirlenmesini ve aktive edilmesini istiyoruz.

Bizi Yeni Dünya Kalıplarına ve İlahi Sevginin Birlik Izgarasına bağlayan uygun meridyenlerde ve dönüş noktalarında 12 ana axiatonal hatların sekizincisinin aktivasyonunu istiyoruz.

Epigenetik ve Eka Işık Bedenlerimize tam demirlenmesi, aktive etmesi ve birleşmesi için, Epigenetik ve Eka Işık Bedenlerimize Anne/Baba Tanrının Elmas Alevini çağıyoruz.

◊֍◊◊֎◊֎◊◊◊֍◊֎◊֎◊

Şimdi Ruh bilincinde dışsal Merkaba Işık Aracımızda Alaska’da Denali Dağı üzerindeki Kristalin Işık Şehrine yolculuk yapıyoruz. Bu kutsal Kristalin Işık şehrini Işıklandıran Kapı Koruyucuları tarafından karşılanıyoruz ve Saflığın ve Masumiyetin bu Elmas Alevinde sarmalanıyoruz, bizi içimizdeki sihirli, masum çocuğa bağlayan saflık ve masumiyet duygusuna sahibiz. Şimdi kendi sihirli, masum çocuğumuzu deneyimliyoruz. Bu parçamız hem başkalarını büyülüyor hem başkaları tarafından büyüleniyor; Üstat gözlerimiz ile, masumiyetimizin gözleri ile bakarken, etrafımızdaki her şeyi masumiyet içinde görüyor.

Ve şimdi Elmas Solar Plazma Işık DNA nın dokuzuncu kalıp güncellenmesini almaya hazırız.

Atom altı parçacıklar Elmas Solar Plazma Işığı ve Solar Mesih Bilincinin kristalin matriksi ile artan Işık frekanslarında dönerken, dokuzuncu DNA ipliğimizde 12 ateş harfinin aktivasyonunu istiyoruz.

Uygun çakraların, geometrilerin, anahtar kodların ve nümerolojilerin demirlenmesini ve aktive edilmesini istiyoruz.

Bizi Yeni Dünya Kalıplarına ve İlahi Sevginin Birlik Izgarasına bağlayan uygun meridyenlerde ve dönüş noktalarında 12 ana axiatonal hatların dokuzuncusunun aktivasyonunu istiyoruz.

Gematrian Işık Bedenlerimize tam demirlenmesi, aktive etmesi ve birleşmesi için, Gematrian Işık Bedenlerimize Anne/Baba Tanrının Elmas Alevini çağıyoruz.

◊֍◊◊֎◊֎◊◊◊֍◊֎◊֎◊

Şimdi Kuzey Kaliforniya’da Shasta Dağı üzerindeki Kristalin Işık Şehrine bağlandığımızın duygusuna sahibiz. Bu vorteks aynı zamanda bir Işık Yıldız Kapısıdır, Işığın bir çok çokboyutlu frekanslarını getirir ve ayrıca direkt olarak Shamballa’ya bağlar, bununla İlahi Babanın Işık kodlarına derinleşen bağlantıyı deneyimliyoruz. Şimdi bu Kristalin Işık Şehrine girerken, Kapı Koruyucuları tarafından karşılanıyoruz. Bu Yıldız Kapısının DNA’mıza daha derin alevlendiğinin duygusuna sahibiz; Kristalin Kodların, Işık kodlarının alıcısı ve aktarıcısı olan Işığın bu Yıldız Kapısı Portalı Dünya Ananın Kristal Kalbine ve İlahi Sevginin Birlik Izgarasına alevleniyor, aktive ediyor, hayata geçiriyor ve topraklıyor. Derin nefes almaya devam edin, nefes alın ve nefes verin, şimdi şimdi Elmas Solar Plazma Işık DNA nın onuncu kalıp güncellenmesini deneyimliyoruz.

Atom altı parçacıklar Elmas Solar Plazma Işığı ve Solar Mesih Bilincinin kristalin matriksi ile artan Işık frekanslarında dönerken, onuncu DNA ipliğimizde 12 ateş harfinin aktivasyonunu istiyoruz.

Uygun çakraların, geometrilerin, anahtar kodların ve nümerolojilerin demirlenmesini ve aktive edilmesini istiyoruz.

Bizi Yeni Dünya Kalıplarına ve İlahi Sevginin Birlik Izgarasına bağlayan uygun meridyenlerde ve dönüş noktalarında 12 ana axiatonal hatların onuncusunun aktivasyonunu istiyoruz.

Üstben Işık Bedenimize, tam demirlenmesi, aktive etmesi ve birleşmesi için, Üstben Işık Bedenlerimize, Yüksek Işık Benliklerimize Anne/Baba Tanrının Elmas Alevini çağıyoruz.

◊֍◊◊֎◊֎◊◊◊֍◊֎◊֎◊

Bu yıldız kapısının ve En Yüksek Potansiyelimizin sonsuz zaman çizgilerinin bu Şimdiye birleşmesine ve bizler arınırken ve eskiyi bırakırken, bu zaman çizgisinde kendinin üstatlığında kendimizin paralel gerçekliklerimizin birleşmesini getirmeye izin veriyoruz. Bunu, bu dönüştürücü süreci kendi içimizde daha fazla hissediyoruz. Bu değişim zaten önceden açılmakta ve bu Şimdide hızlanmakta, günlük Yaşamımızda hayata geçirilen eşzamanlılıkların daha derin duygusuna izin vermekte.. Hizmete daha derin, Sevgiye daha derin girmeye.

◊֍◊◊֎◊֎◊◊◊֍◊֎◊֎◊

Ve şimdi, Peru’daki Machu Picchu üzerindeki Kristalin Işık Şehrine bağlanıyoruz. Bu Kristalin Işık Şehrine girerken, buradaki Kapı Koruyucuları tarafından karşılanıyoruz. Yaratıcı fikirlerin doğumunun duygusuna sahibiz. Bunlar yaradılışa doğuruluyor, gerekli olan desteği getiriyor, sevgiyle, gerekli olan her şey tezahür ediyor. Sadece Sevgi olduğunu bilerek, yol göstericiler ve öğretmenler olarak, anneler ve kraliçeler olarak, babalar ve krallar olarak Sevgide hizmet vasıtası ile misyonumuzun derinlerine giriyoruz. Bu kutsal dünyanın hizmetkarlarıyız, Işığın bu Altın Çağına yolu gösteriyoruz.

Ve şimdi Elmas Solar Plazma Işık DNA nın on birinci kalıp güncellenmesini deneyimliyoruz.

Atom altı parçacıklar Elmas Solar Plazma Işığı ve Solar Mesih Bilincinin kristalin matriksi ile artan Işık frekanslarında dönerken, on birinci DNA ipliğimizde 12 ateş harfinin aktivasyonunu istiyoruz.

Uygun çakraların, geometrilerin, anahtar kodların ve nümerolojilerin demirlenmesini ve aktive edilmesini istiyoruz.

Bizi Yeni Dünya Kalıplarına ve İlahi Sevginin Birlik Izgarasına bağlayan uygun meridyenlerde ve dönüş noktalarında 12 ana axiatonal hatların on birincisinin aktivasyonunu istiyoruz.

Kutsanmış Mesih Işık Bedenlerimize, Sevgili Ben’im Varlığımıza tam demirlenmesi, aktive etmesi ve birleşmesi için, Kutsanmış Mesih Işık Bedenlerimize Anne/Baba Tanrının Elmas Alevini çağıyoruz.

◊֍◊◊֎◊֎◊◊◊֍◊֎◊֎◊

Ve şimdi, Peru ve Bolivya’daki Titicaca Gölü üzerindeki Kristalin Işık şehrine davet ediliyoruz. Titicaca Gölü bir Yıldız Kapısıdır ve bu dünya planına girmeleri için Işığın bir çok yüksek Boyutlu Varlıkları için bir Yıldız Kapısı olarak hizmet eder. İlahi Sevginin dişil portalıdır ve İlahi Sevginin Alevinin başlangıç itici gücü ve İlahi Annenin Işık kodları bu portalda alevlenir. Şimdi teslimiyet, güven, birlik içinde bu Kristalin Işık Şehrine giriyoruz; ve Kapı Koruyucuları tarafından karşılanıyoruz. Şimdi Elmas Solar Plazma Işık DNA nın on ikinci DNA kalıbının güncellenmesini deneyimliyoruz.

Atom altı parçacıklar Elmas Solar Plazma Işığı ve Solar Mesih Bilincinin kristalin matriksi ile artan Işık frekanslarında dönerken, on ikinci DNA ipliğimizde 12 ateş harfinin aktivasyonunu istiyoruz.

Uygun çakraların, geometrilerin, anahtar kodların ve nümerolojilerin demirlenmesini ve aktive edilmesini istiyoruz.

Bizi Yeni Dünya Kalıplarına ve İlahi Sevginin Birlik Izgarasına bağlayan uygun meridyenlerde ve dönüş noktalarında 12 ana axiatonal hatların on ikincisinin aktivasyonunu istiyoruz.

Adam Kadmon Işık Bedenlerimize tam demirlenmesi, aktive etmesi ve birleşmesi için, Adam Kadmon Işık Bedenlerimize, Ben’im Avatar Işık Bedenlerimize Anne/Baba Tanrının Elmas Alevini çağıyoruz.

◊֍◊◊֎◊֎◊◊◊֍◊֎◊֎◊

Şimdi çok boyutlu Benliklerimiz, Ruh ailemiz ve Yıldız Ailemiz ve Işık dostlarımız ile birleşmeyi istiyoruz ve şimdi, Işığın BEN’İM Avatar bilincine, Işığın bu Altın Çağında Dünyada Cenneti birlikte yaratan bu kutsal dünya üzerindeki tüm uyanmış ruhların bu kollektif Yüksek Işığına birleşmeyi istiyoruz. Ve biz bunu deneyimlerken, Tek Birlik Bilincinde tüm yaşamla birleşirken, sevgi dolu kalplerimizde Elmas Kalbin tutuştuğunu ve aktive olduğunu deneyimliyoruz. Kendimizi bu Sevgi yolunu yürüyen İlahiliğin alevleri olarak bilişte, bu güzel Elmas Kalbi alıyoruz ve onu tüm insanlığın kalplerine demirliyoruz.

◊֍◊◊֎◊֎◊◊◊֍◊֎◊֎◊

Şimdi kutal alanımıza geri döndüğümüzü, Dünya Ananın Kristal Kalbine topraklandığımızı görüyoruz. İlahi Sevgi ve Birlik Bilincinde bu bağlantıyı tüm bu Aydınlanmış Varlıklara ve birbirimize, tüm yaşama açık tutuyoruz; Saflık ve Masumiyetin Elmas Alevinde, Anne/Baba Tanrının Elmas Alevinde Tek Kalp, Tek Sevgi, Işığın Tek Birleşik Alanı olarak kucaklanıyoruz.

Ve öyledir. Ve öyledir.

(Çeviri: Saffet Güler)

The Melchizedek and Pleiadian Light Network www.pleiadianlight.net