İNSANLIĞIN DÜNYASAL BEDENLERİNİ DAHA FAZLA IŞIĞA DAYANMASI İÇİN HAZIRLAMAK

Yazdır Yazdır 

Patricia Cota-Robles

Cennet Topluluğu şimdiye kadar Dünyasal Bedenlerimize güvenli bir şekilde özümseyebildiğimiz 5 nci Boyut Kristalin Solar Işığın en yüksek frekanslarını almak için, her insanı atomik hücresel seviyede hazırlamasına niyet edilen bir çok Işık aktivitelerinde bize rehberlik yaptı. Bu aktiviteler sadece İnsanlığın bedenlerinde değil, aynı zamanda Dünya Ananın Bedenlerinde de güçlü Mor Alev temizliği ve arınması ile başladı. Mor Alev aktivitesini takiben, Elementlerin Yöneticileri Kristalin Işığın yüksek frekanslarını almak üzere Elemental Vortekslerimizi yeniden ayarlamak için her insanın BEN’İM Varlığına ve Beden Elementalimize yardımcı oldular. Bu ayrıca Dünya Ananın Bedenlerinde gerçekleşti.

Baba/Anne Tanrımız ve Cennet Topluluğu, Dünyasal Bedenlerimize ve Dünya Ananın Bedenleri ile ilişkili olan Elemental Krallığa ne kadar çok 5 nci Boyut Kristalin Işık özümseyebilirsek, İklim Değişiminden deneyimlemekte olduğumuz sert iklim koşullarının ve gerekli arınma sürecinin o kadar nazik olacağını temin ettiler.

ARALIK 2019 İÇİN FIRSATLARIN KISA BİR LİSTESİ

İlk göksel olay 26 Ekim’de Güneş sistemimize giren yıldızlararası uzaydan gelen bir kuyruklu yıldızı kapsıyor. İsmi 2I/Borisov olan bu kuyruklu yıldız NASA’ya göre 8 Aralık’ta Dünyaya yakın geçti. Bu, Güneş sistemimizin dışından gelen bir kuyruklu yıldızın astronomlar tarafından sadece 2 nci kez belirlenmesiydi. Cennet Topluluğu bu kuyruklu yıldızın eterleri yeni şekillerde salladığını ve İnsanlığın uyanış sürecini hala ters şekilde etkileyen ayrılığın ve dualitenin eski kalıplarını parçaladığını söylediler.

12 Aralık’ta çok güçlü bir Dolunay ve 500 yıldır momentum kazanmakta olan bir Işık Portalını açacak olan çokboyutlu göksel hizalanma deneyimleyeceğiz. Bu Portaldan gelen bu Işık akışı 21-22 Aralık 2019’da Aralık Gündönümüne kadar yoğunlaşacak. Gündönümü sırasında, bu beklenmedik Işık akışı İnsanlığın Dünyasal Bedenlerinin hücresel seviyesine demirlenecek.

12 Aralığın kendisi güçlü bir gün, ama bu yıl Dünyayı yıkayacak olan Işık akışı, son zamanlarda Dünyadaki her insanda DNA’nın aktive edilen On İki adet 5 nci Boyutsal İplikleri nedeniyle üssel olarak genişliyor.

Dış dünyada son 500 yıldır, 12 Aralık’ta tüm dünyadan insanlar Meryem Ana’nın Guadalupe Bakiresi olarak bilinen veçhesini onurlandırmakta. Anne Tanrının ve İlahi Dişilin sembolü olan Meryem Ana’ya bu kollektif ve ritmik odak yıldan yılda momentum kazanmaktaydı. Bu, Baba – Anne Tanrımızın Kalbinden Dünyanın Merkezine uzanan görkemli bir Işık Portalı yarattı.

12 Aralığın İnsanlığın dikkatini, her insanın Kalp Alevinde demirlenen Tanrının Sevgi Doğası olan İlahi Dişile çeviren kutlama günü olması tesadüf değil. 12:12, İnayetten düşüşümüzden sonra BEN’İM Varlığımız tarafından İnsanlığın DNA’sına damgalanmış olan kutsal geometrik koddur. Bu kodun İlahi Niyeti, BEN’İM Varlığımızın düşüşten sonra parçalanan ve uykuya dalan DNA’nın On İki İpliğini yeniden aktive etmesini sağlayan Işık frekansında yükseldiğimizde, İnsanlığın hızlanmış uyanışı için bir katalizör olarak hizmet etmektir. Cennetin ve Dünyanın birleşik çabaları ile, bu mucizevi olay Ağustos 2019’da gerçekleştirildi.

Şimdi İnsanlığın DNA’sında kodlanan 12:12 katalizörünün, Baba – Anne Tanrımızın kitlelerin uyanışını hızlandıracak şekilde aktive edilmesinin zamanı. Her şey hazır. Baba – Anne Tanrımızın yönetimi altında, her insanın BEN’İM Varlığın 12 Aralık 2019’da bu 12:12 katalizörünün başlangıç aktivasyonuna başlayacak. Bu aktivasyon on bir gün için momentum inşa edecek. Bu 12:12 aktivasyonunun tam İlahi Momentumu, İnsanlığın Dünyasal Bedenlerinin her atomik ve atomaltı parçacığında Saflığın Özünde hücresel seviyede daimi olarak mühürlenecek. Bu, 21 – 22 Aralık’ta Gündönümü sırasında gerçekleşecek.

2019 sayısal olarak bir on iki yılıdır, 2+0+1+9 = 12. Bu, bu yıl 12 Aralık’ın 12:12:12 titreşim frekansı olduğu anlamına gelir, ki bu her insanın DNA’sında uyanan 12:12 katalizörünün aktivasyonu için mükemmeldir. 12:12 kodu Güneş Sistemimiz ile ilişkili Kutsal Geometri ile uyumludur. On İki adet 5 nci Boyut DNA İpliğimiz, On iki adet 5 nci Boyut Solar Çakralarımız, Tanrının On İki Solar Veçhesi, Zodyağımızda On iki Takım Yıldızı ve Ekinoksların 26,000 yıllık Presesyonunda On İki Çağ olmasının nedeni budur. Bu ayrıca, bu Yükseliş süreci olayları ile ilişkili 12×12= 144’ün gücü veya 144,000 hakkında çok şey işitmemizin nedenidir.

DNA’mızda kodlanan 12:12 katalizörünün aktivasyonu 12 Aralık’ta başlayacak. Bu aktivasyon 21 – 22 Aralık’ta Gündönümü sırasında momentum kazanacak ve BEN’İM Varlığımız tarafından İnsanlığın Dünyasal Bedenlerinin hücresel yapılarındaki Saflığın Özünde mühürlenecek. Cennet Topluluğuna  göre, bu katalizör İnsanlık kitlelerinin kalplerinde ve zihinlerinde uyanışı hızlandırmak için tasarlandı.

25 – 26 Aralık 2019’da, kısmi Yeni Ay Güneş Tutulması ile kutsanıyor olacağız. Bu Tutulma 2020’nin Doğumunda momentum kazanacak ve 11 – 12 Ocak 2020’deki Dolunay Ay Tutulması ile zirveye varacak.

Cennet Topluluğu tarafından, 2020 için İlahi Planın İnsanlık kitlelerinin bilincini yükseltmeye ve ortaya çıkan dış – dünya olaylarının daha önce hiç girişilmemiş şekillerde dönüştürülmesine niyet ettiğini anlattılar. Cennet Topluluğunun ve uyanmakta olan İnsanlığın birleşik çabaları ile, İnsanlığı ve Dünya Anayı bu kuantum geçişe hazırlayacağız.

(Çeviri: Saffet Güler)