ISON KUYRUKLU YILDIZI

Yazdır Yazdır 

Maia Kyi’Ra Nartoomid

27 Kasımdan başlayarak 17 gün boyunca bu gezegende çıplak göze parlak bir şekilde görünecek olan Ison kuyruklu yıldızı ile ilgili çok fazla bilgi, yanlış bilgi ve spekülasyon var.

İçsel plan danışmanım ThothHorRa’ya göre Ison bir uzay maddesi yığını değil, supra – bilgisayar “gezegensel dönüştürücü”dür.

Ison’a birkaç zeki şekilde eşlik eden merkabah var – bunların iki tanesi NASA videosunda görülebiliyor.

Thoth Ison’dan gezegensel dönüştürücü olarak bahsediyor, onun misyonu Dünya Gezegeninin Yükselişine hazırlıkta bu güneş sistemindeki bazı dinamikleri hızlandırmaktır. Tüm galaksi süreçte etkilenecek. Mars’ın aktivasyonu anahtar bileşendir, çünkü bu gezegende ve onun yapay ayı Phobos’ta bir kontrol istasyonu var.

http://crystallinematrix.wordpress.com/2013/11/24/winged-chariot-of-ison/

http://crystallinematrix.wordpress.com/2013/11/21/comet-ison-the-prm/

Fredaricka Yarom;

İki gün önce oturdum ve niyet ile kendimi ISON kuyruklu yıldızına uyumladım, bu niyeti üç kez ifade ettim ve kuyruklu yıldız ile bir olduğumu söyledim ve en inanılmaz enerjiler bedenime aktı ve sonra oturduğum yerdeki toprağa aktı. İlahi kutsamalar, ilahi mucizeler, ilahi huzur, ilahi sağlık ve ilahi neşe ile dolu yıldız tozuyla sarmalanmaya niyet ettim, sonra Ison kuyruklu yıldızına ve ona eşlik edenlere teşekkür ettim, bugün bile bu harikulade enerjileri hala hissediyorum.