KASIM 2016 ENERJİ GÜNCELLEMESİ

Yazdır Yazdır 

Rebecca Dawson

Bizler, insan enerji sistemine Elmas Işık Enerjisinin bütünleşmesine tanık olmaya başlarken, Kasım ayı tüm ihtişamı ile geldi.

Fiziksel beden programlanabilir Kristalin yapılandırılmış temelden Yaradılışın en son platformuna – Elmas Işık ızgarasına – güncelleniyor. Özünde bu, dışsallaşmış inanç sistemlerine ve yapılara daha az maruz kalmakta olduğumuz anlamına gelir. Özgür yaratımın Orijinal İnsan Gündemine geri dönerken, ait olma, boyun eğme gereksinimine hoşçakal diyoruz.

Eğer bu ay yapılarınız ve rutinleriniz ile uyumsuz ve gittiğiniz yönünüzden hayal kırıklığına uğramış hissediyorsanız, cesur olun – en muhtemel olarak potansiyellerin yeni çerçevesine yeniden konumlandırılıyorsunuzdur. Bu enerjide yöne inanılmaz hızlı ortaya çıkıyor ve çoklu yönlerde. Hızlı çoklu – yön hareketine hazır olun ve sıkı tutunun!

Yeni Üstatlık şimdi hissedilmek, ifade edilmek ve gösterilmek için elde edilebilirdir. Elmas Işık Enerjisi Beyin ve Sinir Sistemine girerken, İnsanlar olarak kendi orijinal potansiyelimize geri dönüyoruz ve karmik zorunluluk ve sınırlamanın yapısından uzaklaşıyoruz. Döngünün sonu.

Bu insanlık için , daha önce deneyimlenmekte olan şeyin bir başka yer değiştirmesi değil, Yeni Dünyanın birlikte – yaratıcıları olduğumuz ve gerçekliğin tamamıyla yeni bir versiyonunun oluşturabilme yeteneğini geri kazandığımız, “Hizmet ediyorum” dan “Yönlendiriyorum”a bir geçiştir. Bu nedenle, tekrarlama, yeniden icat etme ve sınırlama döngüsünün bitişi. Bu, insanların oluşturulmuş inancın tüketicileri değil, bilinçli yaratıcılar oldukları yerdir.

Yeni uyanan hafıza halleri ve kişisel ilgi ve meşguliyetin yeni yönleri bir çok insan tarafından deneyimlenirken, Epifiz Bezinin tam yeniden aktivasyonu gerçekleşiyor. Epifiz omurgadaki Sinir Sistemi ile sıkı bağlar kurarken, kafatası tabanında (C1-2) hafif baskı hissedilebilir. Omurga sütununda artan hassaslık ve bu gerçekleşirken normal günlük hareketlerinizde omurların hafif ayarlanmasını deneyimliyor olabilirsiniz.

İnsan elektromanyetik alanında Yeni Elmas Izgara noktaları ortaya çıkıyor ve sonraki bir kaç ayda insan enerji sistemlerinde daha fazla değişimler olurken göze küçük flaşlar şeklinde görünür oluyor. Görmeye başladığınız şeye dikkat edin – Sinir Sisteminin Elmas Işık ile etkileşimi, daha önce referans bulamadığı şeyi kapsaması için görüşünüze izin veriyor. Görünür dünya sizin için ışıklanmak üzere!

İlgili Fiziksel Semptomlar:

* Elmas Işık Sinir Sistemine yerleşirken sıcak basma, gece terlemesi, kalp çarpıntıları, hızlı nabız atışı ve hızlı nefes alma.

* Sinir sisteminin yeniden ayarlanması el ve ayaklarda geçici uyuşma, azalan hassaslık ile sonuçlanabilir.

* Sinir sisteminin titreşim frekansındaki artış nedeniyle ciltte döküntüler, deride tahriş ve hassaslık.

* El ve ayak parmaklarında fiziksel duyu tepkisinin genel yokluğu – duyusal aralık fiziksel olandan ışık duyusal aralığına değişiyor; örneğin fiziksel koşullardaki değişikliklerden daha çok ışık frekansından değişikliklere daha fazla fiziksel hassaslık.

* Bu zamanlarda, yoğunlaşan rüya halleri, buna sık sık uyanma ve rüyaları daha çok hatırlamak da dahildir.

* Çocukluk rüyalarının/arzularının olası yeniden ortaya çıkışı.

*Meditasyonda “merkezlenmekte” daha fazla zorluk, artık bireysel benliği referans almadığımızdan uygulamalar gittikçe zorlaşıyor.

* İç organlar uyumlanmanın birleşik haline ilerledikçe, iç organlar yeniden ayarlanmaya başlıyor – organlar Elmas Işık ızgarasında birleşik halde işlev yapmaya başlerken, hızlı nabız ve nefes alma, kendiliğinden toksin giderimi ve kısa süreli rahatsızlık.

(Çeviri: Saffet Güler)