KIRAEL: İçinizde Lemurya Enerjisi Yükseliyor

Yazdır Yazdır 

Kirael-İçinizde Lemurya Enerjisi Yükseliyor

Kirael: Size Lemurya yükseliyor derken kasdettiğim içinizdeki lemurya enerjisidir. Bu enerji kalp şakranız vasıtasıyla varlığınızın yüzeyine doğru hareket eder. Bu olduğunda bileceksiniz çünkü kalbiniz sizi cevaplandıracak.

İçinde bulunduğunuz kesafette korku her türlü hareketin temel motivasyonudur. Korkudan sevgiye doğru giden yolculuğunuzda dualitenin dengesi gelişiminize iyi hizmet etti. Öfke, korkunun çocuğudur ve bununla söylemek istediklerinizi, söyleyemez hale gelirsiniz. Bunların uygun olduğunu düşünebilirsiniz veya öfkeyle kendinizi ifade etmek gereklidir diye düşünebilirsiniz fakat ne demişler öfkeyle oturan zararla kalkar yani hatalı olduğunuzu er geç fark edeceksiniz. Hiçbir şeyi öfkeyle ifade etmek gerekmez. Korkudan kaynaklı bir öfke ile hareket ettiğinizde durun ve kendinizi hatırlayın ve bilin ki korku yolculuğunuzun sadece bir parçası ve ne söylemek istediğinizin kendi anlayışsızlığına şahit oluyorsunuz. Olayların önyargısız ve zerafetle söylenebilir olduğunu öğreneceksiniz.

Öfke dolu duygulardan dolayı savaşlar başladı. Dünyada yeterli öfke mevcut. Bu duruma yeni bir şey katmanız gerekmiyor. Bilakis eğer bu dünyaya biraz daha öfke katacak olursanız sizi öfkeniz devirip yakacaktır. Bir noktaya varmak için abartıyorum. Beşeriyetin öfkesini hissedebiliyorsunuz fakat şunu da düşünmeniz icab etmektedir ki daha fazla sayıda insan anlayış sahibidir.

Yakında öfkenin geçmiş olduğu yeni bir dünyaya gireceksiniz. Dünya üzerinde bilincin değiştiği bu süreçte sevgi enerjisi hareketlerinizdeki ana motivasyon olmalıdır. Lemurya yükselirken kendi enerjisini mavi/yeşil kalp şakrasında aktif hale getiriyor. Böylece siz korkusuzca cesaretle özürler olmadan kendinizi ifade edeceksiniz. Bu süreç Lemurya’da olduğu gibi tekamülsel bir işlem.

Sizler, lemuryalıların kendi devrelerinin son zamanlarında[1] sevgi ve ışık ile ilgili deneyimlerinin aynısını kendi kalp enerjinizi arttırmak yoluyla öğreneceksiniz. Bu noktada yolculuğunuz korkudan sevgi yerine sevgiden bilgiye -ışığa- doğru olacak. Korku bu noktada yolculuğunuzun bir parçası olmaktan çıkacak. Eğer biz beşerler bu hayatı burada şimdide yaşıyorsak enerjilerimiz sevgiye dönmeli ve hiç birimiz bu bilinçte acıyı deneyimlememeli. Bu lemurya enerjisine sarılın ve dünyayı değiştirmeye yardım edin.

içimizden yansıyanlar

–0– Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz

Yolculuğumuzda lemurya enerjisini yükseltmede DNA’nız oynamış olduğu bir rolü var. Bu kesafetin varlığının dna’sı iki iplikçikten meydana geliyor. Daha üst bir boyuta geçtiğinizde DNA’nızda dört iplikçiğin titreştiğini göreceksiniz. Dört iplikçik altın haline gelecek. Kendi kesafetinin bir üst boyutunda yaşayan varlıklar lemurya enerjisiyle ilişki içinde olacaklar. Kulaklarının ve kafalarının çevresi Hz.İsa’da olduğu gibi kor gibi parlayacak. Bilincin bu düzeyinde eğer yanan birini görüyorsanız bu varlık bir üst boyutun varlığıdır. Bu varlık lemurya enerjisinden besleniyordur.

Bir üst boyutta ve onun üzerindeki daha üst boyutlarda hastalık yoktur. Bu boyutlarda bizler terk etmeyi seçebiliriz ve bunu yaptığımız zaman biz sadece hoşçakal der ve boyutta çıkıp yeni bir yolculuğa hareket ederiz bu noktada ne drama ne travma mevcuttur. Öyleyse lemurya enerjinizi yükseltin. Böylece yeni bir bedeniz olacak ve bedeni kullanmanın yeni yolları olacak ruhla ilişki güçlenecek bedeninizin patronu kalbiniz(şuurunuz) olacak.

Soru: Lemurya enerjisinin DNA’mız üzerindeki etkisinden ayrıntılı bahsedebilir misin?

Kirael: Bu zaman diliminde DNA iplikçikleriniz daha önceki halinden daha güçlü ve daha büyük hale gelecek. Eğer mikroskop altında dna’nı incelersen orada bir gölge göreceksin. Bu gölge’nin içinde iki ekstra dna iplikçiği mevcut. Sizin bilim adamlarınız buna “Çöp DNA” diyor. Sizin herhangi çöp olan bir DNA’nız yok. Bilim adamlarınızın bu yapıyı böyle adlandırmasının nedeni gördükleri şeyin orada ne amaçla durduğunu bilmemelerinden kaynaklanmaktadır. Bedeninizdeki her şey önemlidir. Öyleyse bu “Çöp DNA” olarak adlandırılan yapınız sizin bir üst boyut deneyimi yapmanızı sağlayacak olan bilettir. Buradan Lemurya enerjisi yükselerek ortam bulacaktır. Hücresel bedeninizde 73 trilyon hücre ve her birinin içinde DNA iplikçiği mevcuttur. Bu DNA iplikçikleri genleri barındırarak genler açılıp kapatılabilir bir yapıdır. Sizin mavikopyanız bu DNA iplikçiklerinde mevcuttur. Dolayısıyla bedeninizdeki her hücrede bu mavikopya mevcuttur. Bu mavikopya DNA’nın hücredeki imzasını teşkil etmektedir.

Eğer Lemurya enerjisini yeterli seviyede yükselterek titreştirirseniz DNA’nız üzerine kontrolünüz oluşur. Bu boyutta mavikopyanız yolculuğunuzdaki her türlü ögeyi barındırmaktadır. Diyelim ki genlerinizde kanser olma özelliğini barıdırıyorsunuz. Kendi kendinize 60 yaşındayım ve kolumda kanser var diyorsunuz. Halinizi sorguluyorsunuz bu kansere nereden yakalandım diyorsunuz. Kansersiniz çünkü kanser ögesini DNA yapınıza bu yolculuğa -bedeni işleme sürecine – çıkmadan önce siz ektiniz. Öyleyse DNA’nız mavikopyaya uygun bir şekilde kanser için kolunuzda ilgili sürece basar. Kanserle radyasyon vasıtası ile savaşırsınız ama kanser genini kapatmadığınız sürece kanser bedenin herhangi bir yerinden tekrar ortaya çıkacaktır.

Eğer kanserden öldüyseniz bu buradan çıkmanın bir yolu haline gelir. Burayı terk ederek yeni bir seyahate çıkarsınız. Eğer kansere karşı yaptığınız şifa ile sağlığınıza kavuşursanız bunun sebebi kanserin ilgili genini kapatmanızdan kaynaklanmaktadır. Burada gendeki özelliği açıp kapama aynı düzeyde basittir. Burada lemurya enerjisini ortaya çıkarmanız sizin DNA’nız ile konuşmanızı sağlayacaktır.

Soru: Lemurya enerjisini yükseltmem beni hastalıklardan uzak mı tutacak?

Kirael: Evet. Şu anda size azaltılmış lemurya enerjisi korkuyla beraber hüküm sürmektedir. Sizi zayıflatan inançları terk etmeniz gerekmektedir. Bu durumu korumanız sizi daha da zayıf hale getirecektir. Farkında olmanız gereken bir durumda bedeniniz kendini şu anda içinizdeki kalp – şakrasından – kapısından etrafa tesirler kendinizi yansıttığınızdır. Kendinizi fiziksel kalbinizden yansıtmıyorsunuz. Dolayısıyla bedeniniz hakkında güçlü düşüncelere sahip olun. Eğer negatif düşüncelere sahipseniz ne kendinizi şifalandırabilirsiniz ne de lemurya enerjisini yükseltebilirsiniz.

DNA’nıza konuşabiliyor olmanız sizin için tek çıkar yoldur. Bu konuşma kafanızın içindeki seslerle düşüncelerle gerçekleşir. Sesli bir şekilde dışarıya doğru konuşarak gerçekleşmez. DNA’nıza niyetlerinizi yansıtarak hastalıklarınızı açıp kapatabilirsiniz. Şimdi yapmanız gereken kapatmaya niyetiniz olduğu ifade etmektir. Bu hakikattir. Bedeninizin sizi sıkan herhangi bir yerine gidip DNA’nıza karşı konuşun, niyet edin.

Bu boyutta korku hala bir çok şeyi kendisiyle ikame eden bir olgudur. Lemurya enerjisi yükselirken bu yolculuktan geçeceğini sana söyler. Anlayacağınız şimdi korkuyla beraber yaşadığınızdır. Kalbinizide bu yolculuğa dahil edin. Hergün bir şey bulup bu beni daha iyi hale getiriyor demelisiniz. (Çevirmenin notu: Hz.Muhammed iki günü bir – aynı – geçenin vay haline !)
Eğer kendinize zayıfım derseniz zayıf olacaksınızdır. Bunu söylemeye gerçekte ihtiyacınız yok. Lemurya enerjinizi kullanarak “Ben her gün daha iyi bir hali deneyimliyorum ” diyebilirsiniz.

–0– Kalp şakranızdan yaşayın

Soru: Duygu -astral- ve kozmik beden arasındaki ilişkide lemurya enerjisini yükseltmek için rehberlik yaparak bazı tavsiyelerde bulunabilir misin?

Kirael: Bedenleriniz sevgi enerjisine kalp kapısından -şakrasından- bağlıdırlar. Bu kapının altında duygu,zihin ve fizik beden yatmaktadır. Siz sevgiyi alıp, duygu bedenden zihin bedene doğru seyahat ettirebilirsiniz. Fiziksel yansıması sol beyinden sağ beyine doğru hareket etmektir. Bunu gerçekleştirdiğiniz taktirde ruhsal beden devreye girerek yolculuğunuza katılır.
Seçimlerinizde her zaman kalbi -şuuru, bilgiyi- yolculuğunuza dahil etmelisiniz. Bazılarınız biz bunu derken hala fiziksel kalbi düşünüyor. Bu fikri bırakın. Sevginiz sizin yeni mavi/yeşil kalp kapınızda ana motive edici güç olarak yolculuğunuzu destekliyor. Burası dünyanızda meydana gelen hareketlerden sevginizi sakınabileceğiniz koruyabileceğiniz tek yer – Eterik kalp şakrasını kastediyor –

Kalp kapınız sizin en önemli yeriniz ve o öldüğünde sizde ölüyorsunuz. O sizin fiziksel kalbinizi aniden durdurabiliyor. Sizin dikkatinizi çekmek istediğinde onu anlamınızı istiyor. “Ben senin kalbinim ve ben bu yolculuğun kalbiyim.” Çok katlı beden yapınızda fiziksel bedeniniz haricinde tüm bedenleriniz sevginin nerden geldiğini biliyorlar fakat fizik bedeniniz bunun hakkında bilgi sahibi olmak istemiyor. Çünkü bunu bilirse sorumlu hale geleceğini biliyor ve o sorumluluktan kaçıyor.

Eğer kalp kapınızdan gelenle yaşarsanız ki burada lemurya enerjisi mevcuttur çevrenize karşı farklı konuşacaksınızdır ve onlarda size farklı cevaplar vereceklerdir. Konuştuğunuzda tesir kalp kapınızdan geçerek ki bu tesir sevgi ile sarılmıştır sesinizden ve gözlerinizden çevreye yansıyacaktır. Diğer bir deyişle gelen sezgi, bedenizden sızarak çevredeki enerji ile ilişkiye geçecektir. Çevrenizdeki insanlar genelde bu durumu önemsemezler onların algılayışında sizin bu yolculuğunuzda fiziksel dış görünümüz kendi anlayışınızın bir yansımasıdır. Önemli olan fiziksel dış görünüme odaklanmamız yönünde olacaktır.

Kalp kapınız sevgi ve bilgi ile doludur. O sizi öfkelendirmez. Öfkelendiğinizde kalp kapınız kendini sıkı bir biçimde çeker. Adeta şuurunuz daralır ve siz kendi seçimlerinizi hatırlayamaz hale gelirsiniz. Eğer evde bir şeyden dolayı öfkeden kuduruyorsanız yapmanız gereken kalp enerjisinii arttırmak yönünde olmalıdır. Eğer sevgiyi hissediyorsanız işte bu sizin asıl ihtiyacınızdır. Kalbinizi herkese gösterin ve kalbiniz asla terreddüt edip bocalamaz.

–0– Lemurya Enerjisi aile ilişkilerinde yükseliyor.

Soru: Kendi dramları içinde bizim ruhsal anlayışımızı kabul etmeyen aile üyelerimize zamanı geldiğinde yükselen lemurya enerjimizin faydaları nelerdir?

Kirael: Lemurya ışığınızı yükselttiğinizde etrafınızdaki herkesi anlarken onları itelemeden nasıl sevdiğinizi fark edeceksiniz. Eğer sevgi enerjiniz yükselirse onu bedeninizin dışına taşıyın. Çevrenizdeki varlıklarda bu enerjinin sekip yansıdığını hissedeceksiniz. Eğer onlar kalıcı bir drama içindelerse onların taşımış olduğu enerjilerden uzak durun. Aile üyeleri yolculuğunuzdaki diğer insanlardan farklı değildir. Aynı kandan gelmek sevgiyi bağlamıyor. Aileniz bu zaman diliminde kimlerle olmak istediğinizin bir seçimidir. Bunun illa biyolojik bir aile olması gerekmez. Bunlar sizin arkadaş grubunuzda olabilir. Ne zaman siz aile dramalarının içinde olmayacaksınız sevileceksiniz. Eğer sevgiyi özetlerseniz bir iki aile üyesi için ağlayacaksınız fakat onlar için endişelenip üzülmeyeceksiniz.

Aile dramlarının içindeyken, lemurya enerjisi giderek artması için kendinizi bu olayın dışında tutun. Çünkü size karşı öfkeli ve ruhsal olmayan aile üyesi sevginizi azaltacaktır. Ruhsallığın iyi bir yolculuk olmadığını hissetmeye başlayacaklar çünkü onlar bu durumdan korkmaktadırlar. Sadece sizin sevginiz farkı yaratandır. Öyleyse aile üyeleri kendi yolculuklarına devam etsinler. Yapabileceğiniz tek şey onlara karşı sevgi beslemektir. Eğer onların yolculuğu size hizmet etmiyorsa kendiniz bu noktada sakınarak başka bir yolculuğa geçebilirsiniz. Ailenize istemediğiniz bir şeyi yapmanız için neden yok. Sizin sevginiz olaya anlam katar. O aile dramasından kendinizi uzaklaştırarak kendinizi güvende hissettiğiniz sevginin dünyasına götürün.

Sembolik olarak sevgiyi paylaşmanın yolu gözlerinizi kapatarak sevginin sizden aktığını hissedin. Akan sevgiyi diğer insanların kalplerine yansıtın. Şimdi kalbinizden diğer insanın kalbine giden sevgiyi hissedin. Bu sevginin en saf biçimde deneyimlenilmesidir. Sizden daha fazlası talep edilmiyor.

Soru: Lemuryalı ailemizin ismi dna katmanımızda titreşmekte midir? Eğer öyleyse, beraberimizde aynı DNA yapısını geliştikçe bu hayattan diğer hayata taşıyacak mıyız?

Kirael: Her iki soruya cevap, evet diyorum. Lemuryalı ailenizin adını bilenler onu mükemmelleşinceye kadar seslendirmeliler. O isim, bir üst boyutun bilgisiyle DNA’nızın birinci ipliğinde varolmaktadır.

–0– Lemurya Enerjisi Yükseliyor: Ünlüden bilinmeyene doğru

Soru: Albert Einstein lemurya enerjisini arttırdı mı?

Kirael: Albert Einstein’ın Lemurya enerjisi yükselmişti ve her zaman o enerjiyi belli bir frekansta tutmuştu. O bir dahiydi çünkü DNA’sında dört iplikçik titreşiyordu ve o lemurya enerjisini yaşıyordu. Eğer bir bilgi işçisiyseniz sizinde dahi olma kapasiteniz vardır. Çünkü sizin DNA’nızdaki dört iplikçik titreşmeye başlayacaktır. Eğer bir dahi olamadıysanız o zaman siz lemurya enerjinizi yeterli kapasitede aktif etmemişsiniz demektir. Dört iplikçikli DNA sizin güçle dua etmenize imkan verir ve derin içe dönüş çalışmaları yaparak tüm cevapların sevgide olduğunu görürsünüz.

Tekrar ediyorum. İçe dönüş çalışmaları ile siz dört iplikçikli DNA’nızı aktif edebilirsiniz. Böylece Lemurya enerjisini deneyimlersiniz. Albert Einstein her zaman şaşkına dönmüş bir halde bakıyordu. Çünkü o yürürken bile içe dönüş halindeydi. O hergün, günün 24 saatini bu şekilde geçiriyordu. O birisiyle işi hakkında yaptığı uzun bir konuşmadan sonra geri gelip tekrar içe dönüş çalışmalarına devam ediyordu. Böylece lemurya enerjisi onun altyapısını oluşturmuştur. Onun asla çok arkadaşı olmamıştır çünkü insanların bu kadar kızgın ve öfkeli olduğunu anlayamıyordu. O asla öfkelenmedi. Bilakis insanların dikkatini çekmek için öfkelenmiş gibi yaptı. Siz en sonunda bunları bulacaksınız, çünkü Einstein kendini size bir üst boyutta sunacak(Çevirmenin notu: Buna benzer bir sözü Mevlana’da bulabiliriz. Bizim mezarımız yerde değil, ariflerin gönüllerindedir demiştir.)

Soru: Doğum izlerinin anlamı nedir? Sana daha önce bahsetmiştim bende lemurya kıtasının şeklinde bir doğum izi mevcut?

Kirael: Doğum izleri birşeyin hatırlatıcısıdır. Sen bu ışığa bir kafkas olarak doğdun. Öyleyse bu sana Lemuryalı Atalarını hatırlatmalı. Kolundaki iz sende Lemuryalı ruhu olduğunu gösteriyor. Ruhunun enerjisi bu yolculukta seni bir üst boyuta taşıyacak. Burada bu lemurya enerjisiyle çalışacaksın. Kalbinde bir lemuryalı olduğunu bileceksin. Bazen hawai ilahilerini okuduğunda çok az cıyaklıyorsun bunun sebebi bunu kalbinle yapıyor olmamandan kaynaklanıyor. İlahiyi kalbinden okuduğunda ilahin işte o zaman tamamdır. Böylece lemurya enerjisine temas edersin. İlahi söylemediğin zamanlarda da kalbinle kurduğun bağlantı anını yakala ve hatırla.

–0– Elmas Enerji Güç Kaynakları

Soru: Lemurya enerjisi yükselirken, Lemuryadaki kristal piramit , Mısırdaki Giza Piramidi , Galaktik kardeşlerimiz ve bunların arasında nasıl bir korelayon bulunmaktadır?

Kirael: Önce küçük bir tarih bilgisi verelim. Kristal, piramidlerle ilişkilidir. Piramitlerin çekirdeği elmastır. Buna benzer kristal bir yapı bu düzlemde ilk defa Fas’ın güneyinde kuzey afrika’da konumlandırıldı. Kristal 1 metre yüksekliğindeydi. Lemurya enerjisini kendi içinizde yükselttiğinizde bu kristalleri konumlandırıp çalışabileceksiniz. Bunların rolü varolan enerji seviyesini daha da güçlendirmeye yarıyor.

Lemurya yolculuğunun uygun olması açısından elmaslar piramitlerle bir veçheden ilişkilidir.
Bu elmaslar çok eskimiş elmaslar gibi değildi. Bu elmaslar soğutmada ısıtmada elektrik amaçlı kullanılırlar. Siz bir üst boyuta doğru ilerledikçe bu elmas kristaller yolculuğunuzun temel ögelerinden biri haline gelecek. Bütün güç kaynakları bu elmas kristaller sayesinde iş yapmaya başlayacak. Bu elmasları üzerinize takmıyacaksınız. Çünkü bedeninizi onurlandırdıkça bu tarz parçalarla işiniz olmayacak. Eğer bir elmasınız olursa onun üzerine yazmayı isteyeceksiniz.

Bu bir veçheli elmaslar çok güçlüdür ve kendi bilinçleri vardır. Siz bu güçle bir üst boyutta çalışmaya başladığınızdan beri onlar bilgisayar sistemlerini kurmak için çalışmaktalar. Sizin galaktik dostlarınız bu gezegendeki yerleşmiş kristallerin yerini bilmektedir. Bu galaktik kardeşleriniz için neler yapabileceğinizi bulmaya çalışın. Onlar bu kristallerin üzerine yazabilecek zekaya sahip ve bu yolculuğu gerçekten isteyen insanları aramaktadırlar. Lemurya enerjinizi yükseltin ve bu galaktik güçlerle bağlantıya geçin böylece bu yolculuğa başlayın. Lemurya’daki kristal piramit Havai’deki büyük adanın güney noktasında yer almaktadır. Giza’daki piramidin altında elmas kristal yerin derinliklerinde olup, onun galaktik porsiyonu size bu yolculuğu getirecektir.

–0– Günde 5 dakika içe dönüş çalışması yapın

Soru: Güneşte ki patlamalar Lemurya enerjisinin yükselip güçlenmesini sağlıyor mu?

Kirael: Belkide en güçlü alevlerden biri burada tezahür etmektedir. Ancak bu sizin anlayışınıza göre değil. Bu lemurya enerjisinin yükselmesinden kaynaklanmaktadır. Bu alev – lemurya enerjisi – dünya üzerindeki her varlık içinde uyanmaktadır. O bu yolculuğa geldi ve tüm gezegeni kendi enerjisiyle yakıp yutacaktır. Lemurya enerjiniz yükseldi ve kalbiniz tekrardan hissetmeye başladı. Diğer bir deyişle kalbiniz sıkılmaya başladı. Burada fiziksel kalpten bahsetmiyorum, eterik kalpten bahsediyorum. Eterik kalb biraz daha güçlüdür. Siz bunun vasıtasıyla bir üst boyutta seyahat ederek herşeyin sevgi olduğunu fark edeceksiniz. Işık sizin şuurunuzda – kalbinizde- mevcut. Güneşten gelen bu tesir eterik kalbinizi güçlendirmek ve fark ettirmek için güzel bir nedendir. Diğer bir alev gelmekte ve tam arkanızdadır.

Soru: Güneşte meydana gelen faaliyetler aktif hale gelen lemurya enerjisini yolculuğumuzda daha rahat bir hale getirebilir miyiz?

Kirael: Belkide ben bozulmuş kayıt gibi ses çıkarıyorum fakat herhangi bir yolculuğunuzu kolaylaştırmak istiyorsanız içe dönüş çalışması yapmayı öğrenmelisiniz. Eğer günde 5 dakikanızı bu olaya zaman ayırırsanız içe dönüş çalışması ve istekleriniz el ele uyum içinde gider. Bunlar sizin sağ ve sol bacaklarınız gibidirler. Bu yolculukta bacaklarınız olmadan yer alamazsınız. Sol bacağınız ilahi irade yasaları doğrultusundaki istekleriniz ve sağ bacağınız içe dönüş çalışmalarınızdır. Bu işlemleri devam ettirin o zaman kendinizin ne yaptığını idrak edeceksiniz.

Siz burada iki hayat birden yaşıyorsunuz: uyku hali ve uyanıklı hali. Hangisi daha güçlüdür ? Şakayla karışık diyorsunuz ki, ” benim uyanık halim galiba çok fazla bir iş içinde değil ” söyleceğimi şaka olarak algılamayın ama bulacağınız durum sizin uyanık halinizin fazlasıyla zihinsel yönde programlandığı yönünde olacak. Uyku haliniz bununla beraber sizin için güzelliğin olduğu yer. İçe dönüş çalışması yaparak oluşan enerji ile bu uyku halinizdeki düzeye çıkabilirsiniz. Şu soruyu sorabilirsiniz ” Bu nasıl çalışıyor Kirael? Uyku halinde içe dönüş çalışması yaptığımı bilmiyordum”. Evet gerçekten yapıyorsunuz çünkü uyku halinizdeyken geceleri ruhunuz seyahat eder. Aksi halde uyuyamazsınız yani uyku halinizde içe dönüş çalışması olmadan buraya bu yolculuğa gelemezsiniz.

Bilinçli olarak yolculuğunuzda [2] yapmalısınız. Bunlar bir üst boyutun size göre temelleridir. Bu on prensibi kullanarak daha fazla egemen varlık haline gelirsiniz

–0– Geliştirici düşünceler içinde olun.

Soru: Lemuryalılar kendi geçişleri esnasında yaratıcının şarkı söylediğini duymuşlar. Zamanı gelince bizde bu şarkıyı tekrardan duyacak mıyız?

Kirael: Eğer bu şarkıyı duymak istiyorsanız yapmanız gereken 12 yüzlü bir kristal almaktır. Bunu kulağınıza getirirseniz bu şarkıyı duyabilirsiniz. Duyacağınız tanrının şarkısıdır. Kendi lemurya enerjinizi yükselttiğinizde bu şarkıyı duymak için kristale ihtiyacınız kalmaz.

Soru: Lemurya enerjisini kalıcı bir şekilde kendi içimizde sağladığımızı nasıl anlayacağız?

Kirael: Eğer zamanınızın %100’ünü sevgi içinde geçirebiliyorsanuz ve öfkeniz yoksa lemuryalı olduğunuzu bileceksiniz. Sahip olduğunuz tek cevap sevgidir. Lemurya enerjisi ile ilişkiye geçtiğinizde konuştuğum şeyi hissedeceksiniz. Eğer birisi öfkeyle konuşuyorsa o noktada o varlık lemurya enerjisini azaltıyordur ve bir kişi aynı anda hem sevgide hem öfkede olamaz.

Eğer siz öfkeli bir insan ile karşılaşırsanız onu dinleyin. O varlıktada lemurya enerjisi yükseliyordur fakat o anda hafif aşağıdoğru iniyordur. Ne zamanki o insan öfkeli olmayı bırakıp size seni seviyorum derse veya ne zamanki siz herkesi sevmeye başlayacaksınız – yaratılmışı severim yaradandan ötürü – kimsede yanlış olan bir şey görmeyeceksiniz işte o zaman lemurya enerjiniz yükselmeye başlayacak.

Soru: Yükselen lemurya enerjisi düşüncelerimize etki edecek mi?

Kirael: Düşünce bir üst boyutta tamamdır. Lemurya enerjiniz yükseldiğinde düşüncelerinizde yükselecektir. Bu tavuk ve yumurta bulmacasında olduğu gibi bir süreçtir. İlk önce kim gelir?
Düşüncelerinizi değiştirirseniz lemurya enerjisi yükselecektir? Evet. Lemurya enerjisi yükseldiğinde düşünceleriniz temizlenip değişecektir? Evet. Bir üst boyutta düşünce herşeydir. Eğer uçmak isterseniz suyun altında yüzmek isterseniz nefes alma ekipmanları olmadan bunlar düşünce ile olacaktır. Şimdi başlayın. Tüm zaman boyunca iyi düşüncelere sahip olun ve lemurya enerjisinin varlığınızın yüzeyine doğru yükseldiğini düşünün ve giderek kalp şakranızda merkezinizde olduğunu farkına varın. Lemurya enerjisinden -kendinizi- düşüncelerinizi soyutlayıp ayıramazsınız ya da tam tersi.

Soru: Biz bu lemurya enerjisini bu enerjinin farkında olmayan varlıklara nasıl yayabiliriz?

Kirael: Lemurya enerjisini önce kendiniz üzerinde pratikler yaparak çalışmalısınız. Bu enerji ile çalışmaya başladıkça enerji sizden dışarı yayılıp başkaları üzerinde etkisini gösterecektir. Böylece siz diğerlerini uyandırmada yardımcı olabilirsiniz. Şunu deneyin. Her gün, gözlerinizi kapatın derin bir nefes alın ve yaklaşık 5 dakika içe dönüş çalışması yapın. Etrafınızdaki yanan kor ateşi görün. Aşkı ve ışığı hissederek ruhu bedeninizden ayırın. Ruhunuzu kendinizden dışarı çıkartarak bedeninize suratınıza dönün. Gözleriniz kapalı kaldığından beri enerjinizi veya ruhunuzun bilincini göreceksiniz. Kendi bedeninize, suratınıza, saçınıza ve omuzlarınıza bakın daha sonra ruhunuza bakın ve yükselen lemurya enerjisini görün. Bunu yaparken herhangi bir yere gidebilir her hangi bir zaman diliminde bulunabilirsiniz. İşte bu enerjinin nasıl yayılacağı işlemidir.

–0– Kapanış Oturumu

Buraya lemuryadan yükseleni duymaya geldiniz. Duyduğunuz bulduğunuzda lemuryanın yükseleceksiniz. Lemurya sadece bir kelimedir taki siz bu kelimenin anlamını kendi içsel anlayış doğrultusunda geliştirdiğiniz vakit anlam değişecektir. Sizin fiziksel kalbiniz olmayan bir başka kalbiniz var. Bu bir nevi eterik bir kalp. Bir kalp kapınız mevcut. Onu çekin ve dışarı doğru itin böylece lemurya enerjisinin arttığını hissedeceksiniz. Benim kalbim sizin görmüş olduğunuz her hangi bir şeyden çok büyük ama senin kalbinle aynı büyüklükte. Bu sadece entellektüel bir çalışma değildir Bunu hissedin. -Vicdanınız bastırmayın-

[1] Lemuryanın son zamanlarında varlıklar kendi tekamülsel yolculuklarının ilgili düzeylerini tamamlamışlardı. Bu yolculuk üç aşamadan oluşuyordu. İlk hayat, ortak zaman ve geçiş aşamalarını kapsıyordu. Daha fazla bilgi için Kirael: Legacy for The Great Shift Yazar Fred Sterling

[2] Dört kolon dua,meditasyon, uyku programı, ve zihnin efendisi olma çalışmalarını kapsar. Bu dört kolon ile ilgili çalışmalar için Kirael: The Ten Principles of Consciously Creating or Guide to the Unseen Self Yazar Fred Sterling.

Medyum: Kahu Fred Sterling
Çeviri:(www.maddeveruh.org)