KUTHUMİ – 4 NCÜ ENERJİ YÜKSELTMESİ ve Merhamet Tapınağı

Yazdır Yazdır 

ÜSTAT KUTHUMİ

Ben Üstat Kuthumi’yim ve yükselmiş üstatların sözcüsü olmak ve dördüncü enerji yükseltmesi ile ilgili haberleri getirmek benim için bir zevk. Eğer bağlanmayı seçerseniz, yükselmiş üstatlardan gelen enerji şimdi yüksek, yoğun ve güçlü bir titreşime sahip ve realitenizde harika bir dönüştürücü etkiye sahip olabilir. Şimdi, Dünya’ya ve birçok insanın yaşamlarına demirlenirken sevginin gerçek gücünü görebiliyoruz ve deneyimleyebiliyoruz. Sevgi enerjisi, içsel planlardan ve Yükselmiş Üstatlardan gelen enerji yükseltmelerinin ana faktörü olan arınma ve iyileşmeye neden olur. Sevginin, tüm negatif durumları veya problemleri Dünya’ya ve birçok insanın yaşamına demirlenen Yaratıcı’nın iradesinde sonuçlanan birçok şaşırtıcı şekilde çözme gücü vardır.

29 Ekim 2008’de Shasta Dağında Merhamet Tapınağının açılışı şifa ve arınmayı ilerletmek için destekleyici bir kutsal odadır. Dostlarım, Merhamet Tapınağı ile ilgili bazı harika haberlerim var. Onun yeniden yapılandırılması yankılanan bir başarı oldu ve birçok ruh burayı ziyaret etti. Tapınak çok başarılı oldu ve bu nedenle yükselmiş üstatlar Gezegensel Logos Lord Buddha ile konuştular. Buddha, birçok insanın bir şifa odası olarak kullanabilmesi için tapınağın 2009 yılı boyunca açık kalması ricasıyla daha yüksek Logoi’ye danıştı. Bu öneri kabul edildi ve biz, yükselmiş üstatlar Merhamet Tapınağını ziyaret etmeye ve size tahsis edilen yükselmiş üstat danışmanınız ile 2009 yılında istediğiniz sürece veya gerekli olduğunu hissettiğiniz sürece çalışmaya devam edebileceğinizi söylemekle sevinç duyuyoruz. Merhamet Tapınağı şimdiye kadar sadece kısa zaman periyotları için açık olduğundan, bu bize verilen büyük bir onurdur. Bu, Dünya üzerinde hazır olan ve yükselişlerine doğru çalışan sayısız ruhun olduğunu gösteriyor. Hem Yükselmiş Üstatlar hem de Lord Buddha, tapınağın ve üstatlarının ruhların ziyaretinde sahip oldukları etkiyi ve dönüştürücü süreci görebiliyor ve ayrıca bunun sayısız insana Yaratıcı’nın sevgisini bedenlemede ve böylece Dünya’ya sevgiyi demirlemede yardımcı olduğunun farkındalar. Bu harika bir başarı hikayesidir ve bu haberleri size getirebilmekten onur duyuyorum. Tapınağı ziyaret eden veya tapınağa hizalanan herkesi kutlamak istiyorum, çabalarınız daha bir çok ruhun, tapınağın yüksek iyileştirici enerji titreşimlerinin avantajını alması için açık kalmasını sağladı.

Şimdi yükselmiş üstatların hazırlandığı dördüncü enerji yükseltmesi, 11 Aralık’a kadar olan özel periyot boyunca içsel planlardan gelen ışık dalgaları akışını sağlayacak, bu ışık akışı solar pleksus çakrasına bağlanıyor. Bu kez, geçen enerji yükseltmesinin hala devam ettiğini ve yükselmiş üstatlardan hala aktığını ve bu enerjilere erişilebileceğini hatırlamalıyız. Zihin üstatlığını kazanmak ve Dünya üzerinde hayallerinizi tezahür ettirmek için yükselmiş üstatların enerjisini üçüncü göz çakranıza demirleyerek bu enerjilerle çalışmaya devam edebilirsiniz. Zihninizin pozitif düşüncelerini, ruhunuzun ve Yaratıcı’nın bilgeliğini materyalize etmek ve seslendirmek için enerjiyi boğaz çakranıza demirlemek hala çok önemlidir. Birçoğunuz için bu misyon 2009’a kadar devam edecek, ancak 2009’da üstatlıktaki başarınızı belirleyecek olan şu anda inşa edeceğiniz temeldir. Dördüncü enerji yükseltmesine hizalanmak ve solar pleksus çakranıza demirlemek önemlidir. Solar pleksus çakrası duygulara bağlıdır ve dördüncü enerji yükseltmesinin amaçlarından biri tüm negatif duyguları temizlemek ve solar pleksus çakrasında sadece pozitif sevgi dolu duyguların varolmasına izin vermektir. Tekrar, bu bir üstatlık formudur, duyguların üstadı olmak çok önemlidir, çünkü duygular yakıttır ve zihnin düşüncelerinin tezahüründe yardımcıdır. Şimdi, Yaratıcı’nın ve yükselmiş üstatların tüm pozitif duygularını varlığınıza demirlemenin zamanıdır. Birçok şekillerde, bu en zor zaman olabilir, çünkü duygular kişinin enerji sisteminde güçlü bir şekilde tutulabilir veya bunları salıvermek büyük bir içsel güç gerektirebilir. Bu derin arınma sürecine girerken, yükselmiş üstatların ve meleklerin tam desteğine sahip olacağınızı anlamak önemlidir. Sevgimiz sizleri bir sevgi beşiğinde sarmalıyor. Yükselmiş üstatların dördüncü enerji yükseltmesinin enerjileri duyguların salıverilmesine yardımcı olur, ancak bizim enerjilerimizi, özellikle meleklerin enerjilerini çağırabilirsiniz.

“Pozitif ve sevgi dolu yükselmiş üstatları çağırıyorum ve beni enerjilerinizin dördüncü yükseltilmesine hizalamanızı ve bu enerjileri şimdi varlığıma ve realiteme demirlemenizi istiyorum. Dördüncü enerji yükseltmesinin duyguların ve solar pleksus çakrasının derin arınma süreci olduğunu anlıyorum ve böylece bu büyüme sürecine açığım ve duygularım vasıtasıyla yükselmiş üstatların sevgisini ve bilincini ifade etmede bana yardımcı olmanızı istiyorum. Lütfen şimdi dördüncü enerji yükseltmesini solar pleksus çakrama demirleyin. Teşekkür ederim ve öyle olsun.”

Dördüncü enerji yükseltmesi ayrıca Dünya Ana’nın kutsal ve özel enerjilerinin bütünleşmesini işaret ediyor. Üçüncü enerji yükseltmesini getirmek için melek krallığının enerjileri yükselmiş üstatlar ile birleşirken, onların enerjileri Dünya Ana’nın görkemli ruhu ve onun birçok harika krallıklarının sevgi dolu enerjileri ile bütünleşiyor. Bu, 4 ncü enerji yükseltmesinin Dünya’ya ve Dünya üzerindeki birçok fiziksel yaşama, diğer enerji yükseltmelerinin sahip olmadığı yeni bir şekilde tezahür etmesini sağlayan kombinasyondur. Dünya Ana’nın enerjisi, sevgi dolu enerjinin Dünya’nın derinlerine akması için, Dünya üzerinde ve içinde sevginin tezahür etmesi için tüm dünyada enerji vorteksleri açıyor. Dünya’daki enerji titreşimindeki bu değişim birçok insanın yaşamlarında büyük değişim yaratacak. Bu, duygular ile bütünleşen değişim sürecidir. Dördüncü enerji yükseltmesi, değişimin gerekli olduğunu ve Yaratıcı’nın görkemli ruhuyla daha büyük bütünleşmeye ulaşmak için büyüdüğünüz ve tekamül ettiğiniz anlamına geldiğini anlarken, Yaratıcı’nın ve ruhunuzun iradesine güvenmenin önemini öğretiyor. Değişimden korkulmamalı, tekamülün bir veçhesi ve eski enerji kalıplarının salıverilmesi olarak kabul edilmelidir. Dördüncü enerji yükseltmesinin erişilmesi en zor olabilecek olan veçhesinin bu veçhesidir, ama bir kez demirlendiğinde ve realitenize etkisine izin verdiğinizde, eğer odağınızı sevginin bedenlenmesi olarak kendinizde devam ettirirseniz ve yolunuza çıkabilecek olan değişimleri kabul ederseniz, bu süreçten kolaylıkla geçersiniz.

Dördüncü enerji yükseltmesinin Dünyaya demirlenmesi ile daha büyük bilgeliğin geleceğini hatırlatmak istiyorum ve böylece kendinizi 4 ncü enerji yükseltmesine hizalamanızı ve bu enerjileri solar pleksus çakranıza bütünleştirmenizi istiyorum. Uygun olduğunu hissettiğinizde, Merhamet Tapınağını ziyaret etmeye devam etmek önemlidir.

Ruhumdan ve yükselmiş üstat bilincinin ruhundan size bir çok kutsamalar ve sevgi gönderiyorum.

Yaratıcı’nın enerjisi ve 4 ncü enerji yükseltmesi bu hızlanmış büyüme zamanında sizinle olsun.

Ben Üstat Kuthumi’yim

Natalie,

http://www.omna.org/email3-09-08.html

www.wisdomofthelight.com

(Çeviri: Saffet)