LORD MAİTREYA – 11.11 YENİ AYI

Yazdır Yazdır 

Amara Tia Ann

Sesin ifadeleri olarak isimler kendi eşsiz enerjisel özellikleri ve nitelikleri ile kodlanmıştır. Nümerolojinin uygulamalarından biri isimlerin titreşim kalıplarının şifresini çözmektir. Örneğin, “MAITREYA’ ismi Üstat Rakamı ’11’ ile titreşir. 11 Kasım 2015’in (11:11) Yeni Ayına yaklaşırken, Lord Maitreya’nın bu sabah bu Yeni Ay mesajını paylaşmak için gelmesi sürpriz oldu.

***

Her yıl 11:11 gününde, insan bilincinin daha ileri genişlemesini teşvik etmek için gelmekte olan galaktik titreşimli dalgaların alıcıları olarak Dünyadaki enerji portalları aktive olur. Diğer benzer önemli günler 12:12’yi (12 Aralık), 21:12 ‘yi (21 Aralık) kapsar. Bu yılın 11:11’i aynı gün gerçekleşecek Akrep Yeni Ayının sayesinde çifte aktive olacak.

11:11’de GMT 0600’da Büyük Beyaz Kardeşliğin Yükselmiş Üstatlarının, en son galaktik yükseliş programlarını getiren boyutlararası bir kapı olarak hizmet eden devasa bir ışık sütunu yaratmak için Giza’nın Büyük Piramidine bağlanacakları söylendi.

Büyük Piramit portalının aktivasyonu, tüm Dünyada 11:11 galaktik aktarımını yaymak ve topraklamak için piramitler ağını aktive edecek. Aşağıdaki çizime bakın (J.J. Hurtak’ın Enoch’un Anahtarları kitabından alınmıştır)

PYRAMIDS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yükseliş kodları, korku ve yoksunluğun eski hafıza kalıplarını yüksek oktav frekansına – sevgi ve bolluk- dönüştürerek zihinsel yeniden programlamayı hızlandıracak. Günün 11:11 gezegensel titreşimi de ’11’ sembolünün daha ince niteliklerinin ifadesine katalizör olacak – ‘11‘ spiritüel lider, ilham veren öğretmen, vizyoner, ışık elçisi, dünya barışçısı.

***

Lord Maitreya vasıtasıyla galaktik yükseliş programlarını almak için 11.11 Meditasyonu

1) Dinginliğinizde, kalp çakranızı bu enerji portallarının merkezi ile uyumlayarak Dünyadaki en sevdiğiniz piramide (veya piramitlere) bağlanın.

2) Enerji alanınızın bu piramit ile (veya piramitler ile) birleştiğini gözünüzde canlandırın veya duyumsayın.

3) Galaktik yükseliş kodlarını bütünleştirmek ve düşünceleriniz ve eylemleriniz vasıtasıyla ’11’in yüksek ifadesini çağırmak için “Om Maitreya” mantrasını 3 kez veya dilerseniz 3 ün katları olarak (6, 9, 12 …) seslendirin.

4) Piramitten (piramitlerden) ayrıldığınızı ve bilincinizi tamamen bedene getirdiğinizi görün veya hissedin.

NOT: Meditasyon için en iyi zaman 11 Kasım’da GMT 0600 (Türkiye saati ile 08:00) veya yerel saat 11:00 ya da 23:00.

(Çeviri: Saffet Güler)