- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

LYRA KONSEYİNDEN DAVET 12:12

Amara Tia Ann kanalıyla

 

 

 

 

 

 

 

Lyra Konseyi 12 Aralık tarihinin veya 12:12 nin beklenmedik şifre çözümüyle geldi, aşağıdaki gibi:

untitled

[Yukarıdaki diyagramın metafiziksel açıklaması: (a) ‘3’ rakamı yaradılışın temel sembolü olarak üçgen ile ilgilidir; (b) Oktagon (sekizgen) olarak düzenlendiğinde 8 üçgen maddenin spiritüelleşmesini veya Cennet ile Dünyanın bir olmasını sembolize eder]

11 nci/12 nci boyut yıldız ulusu olan Lyra, Samanyolu Galaksisinin ilk sektörünün en evrimleşmiş yıldız uygarlığı olarak düşünülebilir. Lyra’nın genetik damgası, insan ilahi mavikopyasında gömülüdür.

Diğer metafiziksel semboller gibi rakamlar hafıza tetikleyici olarak hizmet edebilir. ’12’ rakamı ile karşılaştığımız zaman bilinçaltımızda bizi enerjisel olarak Lyra’ya bağlayan bir kapı açılır. Bu tür katalizör etki, aynı anda insan kitleleri tarafından ilişkilendirildiği zaman (takvimde kullanılan tarihler gibi) büyük ölçüde güçlenir.

Lyra Konseyi 12:12 nin onların dünyasına bir kapı olduğunu söylüyor – Sekizgenin basit geometrisini kullanarak.

 

 

 

 

 

 

12.12.2016 da Lyra ile Bağlant Kurmak için Meditasyon

1 – Sessiz meditatif bir durumda, yıldız tetrahedron Merkabah’ınızı gözünüzde canlandırın ve enerjilendirin. Aşağıdaki diyagrama bakın. Bu, doğal halindeki insan enerji alanının geometrik modelidir. Aynı zamanda meditasyonlarda astral seyahat aracı olarak kullanılır.

840918907 [1]2 – Gerçek yüksek benliğinizin ve kişisel olarak çalıştığınız ruhsal rehberlerinizin koruması altında Lyra’ya seyahat etmek için Merkabah’ınıza komut verin.

3 – Lyra’ya yaklaşırken, zihninizde Sekizgen kapı imgesi ortaya çıkar.

4 – Kalp merkeziniz vasıtasıyla, Sekizgenin saat yönünde toplam 8 kez döndüğünü gözünüzde canlandırın.

5 – Kapının açıldığını gözünüzde canlandırın ve eğer öyle hissederseniz, sizi Lyra’dan kişisel rehberlerinizin selamlayacağı kapıdan adım atın.

6 – Sezgisel olarak Lyra dünyasını keşfedin ve yeniden bağlanın.

7 – Astral olarak Lyra’dan ayrılıp Dünyaya geri dönmeye hazır olduğunuz zaman, kapıda aynı Sekizgeni gözünüzde canlandırın; tekrar kalp merkezinizle ona bağlanın ve Merkabah’ı 8 kez saatin tersi yönde döndürün.

8 – Sekizgen kapı açıldığında, ona adım atın ve Merkabah’ınızın sizinle yeniden bağlanması ve bilincinizi Dünya alemine geri getirmesi komutunu verin.

9 – Astral seyahat tamamlandığında ve fiziksel bedeninize yeniden bağlanma duygusuna sahip olduğunuzda meditasyondan çıkın.

———————-

Galaktik Logos Melchior tarafından aktarılan galaksimizin organizasyonu ile ilgili bilgi;

Melchior kendi ışık bedenini, tüm Samanyolu Galaksisinin bedenlenmesi olarak tanımladı. Yedi farklı ama birbiriyle ilişkili ışık katmaları ile ayarlanmış insan aurasına benzer şekilde, galaksi boyutsal frekansların bir çok sektörlerinden oluşmuş olarak görülebilir. Her sektör kendi 12 boyutsal dünyasından oluşur, ama tüm sektörler birbirleri ile bağlantılıdır ve kollektif bir bütün olarak bütünleşmiştir. Melchior’un Taç Çakrasına geri götüren Gittikçe artan zekada, toplam 6 sektör vardır. Başka deyişle, Samanyolunda Galaksisinde var olan 72 boyutsal dünya vardır. Bazılarımız ilk sektörden, Dünyayı ve Pleiades, Sirius, Arkturus, Orion, Andromeda ve Lyra’yı içeren “alt cennetler’ olarak bahsederiz. Bu galaksinin varlıkları için, 72 nci boyutsal realite, Kaynağa açılan kapıdır.

Her sektör temsilcileri her bir kurucu yıldız ulusundan temsilcileri olan bir Konsey tarafından yönetilir. Örneğin, benim kanallık yaptığım Galaktik Konsey alt cennetlerin ilk sektörünün “yönetim kuruludur”.

Galaksinin organizasyon yapısı, Galaktik Işık Federasyonu olarak bilinen yönetim kurulunda temsil edilen her sektör ile aynı tarzda şekillendirilmiştir. Melchior’u Federasyon şefi olarak düşünebiliriz.

(Çeviri: Saffet Güler)

presentation1