MASARU EMOTO – Dünyadaki Tüm İnsanlara

Yazdır Yazdır 

Lütfen Fukushima, Japonya’daki nükleer santrallerdeki suya sevgi ve minnettarlık dualarınızı gönderin!

9 Büyüklüğündeki muazzam depremler ve gerçeküstü tsunamiler ile 10,000 den fazla insan hala kayıp. Felaketin gerçekleşmesinden bu yana 16 gün geçti. Durumu kötüleştiren şey, Fukushima Nükleer Tesislerinin reaktörlerindeki suyun sızmaya başlaması ve okyanusu, etraftaki bölgelerdeki hava ve su moleküllerini kirletmesidir.

İnsan bilgeliği problemi çözmek için çok fazla şey yapamamakta, sadece reaktörlerdeki radyoaktif malzemelerin öfkesini su sıkarak söndürmeye çalışıyoruz.

Gerçekten yapabileceğimiz başka bir şeyler yok mu?

Olduğunu düşünüyorum. Yirmi yıllık hado ölçümü ve su kristali fotoğraf teknolojisi araştırmalarında, ne kadar uzakta olursa olsun suyun insan duasının saf titreşimini aldığı zaman, pozitife dönüşebileceğine tanık oldum.

Albert Einstein’ın enerji formülü E=MC2 gerçekte Enerji = İnsan sayısı ve insanların bilincinin karesi anlamına gelir.

Şimdi gerçek anlamı anlamanın zamanıdır. Dünya gezegeninin sakinleri olarak hepimiz dua törenine katılalım. Sadece Japonya’daki değil, tüm dünyadaki insanların bu gezegenin krizlerini çözmenin yolunu bulmamıza yardımcı olmalarını istiyorum!!

Törenin ismi:

“Fukushima’daki nükleer tesislerdeki tüm sulara sevgi ve minnettarlık düşüncelerimizi gönderelim”

Gün ve Saat:

31 Mart 2011 (Perşembe)

Her zaman bölgesinde öğlen 12:00

Lütfen aşağıdaki cümleyi söyleyin:

“Fukushima Nükleer Tesisinin suyu, sana ıstırap çektirdiğimiz için üzgünüz. Lütfen bizi bağışla. Sana teşekkür ediyoruz ve seni seviyoruz”

Lütfen bu cümleyi yüksek sesle veya zihninizden söyleyin. Ellerinizi dua pozisyonunda tutarken üç kez tekrarlayın. Lütfen samimi dualarınızı gönderin.

Kalbimden pek çok teşekkürler.

Sevgi ve şükranla,

Masaru Emoto
Suyun Habercisi