Melchizedek – 2012’de Neler Olacağı Üzerine

Yazdır Yazdır 

Seçiminizi yaptınız mı?

Petra Margolis kanalıyla

6 Ekim 2009

2012’de gelen yükseliş ile ilgili ortada dolaşan çok fazla sayıda bilgi var ve bunun çoğu heyecan verici ve bazıları da korkutucu.

Ben, Melchizedek nelerin gerçekleşmekte olduğu ile ilgili bazı açıklamalar ve bilgiler vermek istiyorum.

Evet dünya üzerindeki her insan için, istesinler ya da istemesinler bilincin yükselişi olacak. Dünya yükseliyor ve daha yüksek bir boyuta geçecek. Ancak çoğunuzun işittiği 5 nci boyuttan daha yükseğe çıkacak. Dünya 13 ncü boyutun ötesine ilerleyecek; bu, dünyanın artık fiziksel olmayacağı anlamına geliyor.

Dünya yükseldiği zaman bir çok insanın öleceği ile ilgili hikayeler var. Bunların bazıları fiziksel bedeniniz hazır değilse, dünyanın yükselişi sırasında tahrip olacağını anlatıyor. Bu doğru değildir, dünya ile birlikte yüksek boyutlara ilerlemeye hazır olmayanlar için yaratılan güvenli bir yer vardır ve bu zamanda dünya nüfusunun çoğunluğunun dünya ile birlikte yükselmesini umuyoruz.

Gezegensel yükselişi tamamlayıp kozmik yükselişe ilerleme seçimini yapmış olanlar, yükselişten sonra gelecek olan veya kalacak olan yeni öğretmenler olacaklar ve onlar kaynağa geri dönmenin yollarının tam bilgisine sahip olacaklar.

Bu anda dünyanız yükselişine hazırlanıyor ve o yolunda ilerlerken birçokları ona yardım ediyor. Bazıları her zaman olduğu gibi müdahale etmeye çalışacak ve bu çoğunlukla yanlış bilgilendirme vasıtasıyla yapılmaktadır.

Dünyanın yükselişi için bir zaman çerçevesi vardır ve bu 2012 yılının sonunda, 2013’ün başındadır. Ama unutmayın, dünya önceden yükselmektedir. Onun frekansı yükseltiliyor.

Zaman çerçevesi birçoklarının dünyanın bu boyutun ötesine yeni bir zaman çizgisine ilerlemesine ve fizikselliğini salıvermesine izin verecek olan kapı, portal veya geçiş kapısı açmak için hazır bulunacakları yerdir.

Bu anda dünyanın kendi fiziksel olmayan bölümüyle birleşmesi başladı ve dünya fiziksel olmayan bölümüyle tamamen birleşinceye kadar bu devam edecek. Onun enerjisi veya ruhu. İnsanların kendi ruhları ile bir olmasına benzer şekilde, dünya da kendi ruhuyla birleşiyor. Tamamen yükselmeden önce bütün olmak zorundasınız.

Bazı ışıkişçileri zaman döngülerinden bağlantılarını kopardılar, yani zamansız uzaydan kendileri ve dünya üzerinde çalışabilecekler. Bu onların zamanın dışında kalmalarını sağlar, onlar zaman çerçevelerinden, güneş döngülerinden ve bu dünyasal 3B etkilerinden etkilenemeyecekler. Onlar Kozmik Yükselişe hazırlanıyorlar ve bununla dünyanın güvenli bir şekilde yükselme işleminden geçmesi için insanlık için enerjileri tutmaya hazırlanıyorlar.

Onlar Kozmik Yükselişi tamamlamak için bu zamanda seçim yapmamış olan herkesin güvenli geri dönüşü için enerjileri tutanlar olacaklar.

Dünya portaldan geçtiğinde, boyutların yeni seti yaratılacak. Aslında onlar önceden orada hazır, çünkü bu boyutlar bu zamanda zamanın döngülerinden çıkmış olanlar tarafından yaratılıyor. Kozmik Yükseliş yolunu seçmemiş olan tüm insanlar tam şimdi üzerinde olduğunuz gezegene benzeyen bir gezegene geri dönecekler. Tek fark 3 ncü boyut yerine, 5 nci boyuttan (hala fizikseldir) başlayacak olmanızdır. Oradan Kozmik Yükselişi tamamlama yoluna adım atabileceksiniz.

Şimdi bu işlem için enerjileri taşıyacak birçok kişiye gereksinimimiz var ve bu zamanda evreninizin “kural olmayan” bir zaman döngüsünde olmasının nedeni budur. Birçoğunuz bunun parçası olmak için buradasınız ve bazılarınız kalk borusunu işittiniz, birçoğu işitmedi. Birçokları hala sadece gezegensel yükselişi düşünüyor ve yaptıkları tek şey evreninize gelen enerjileri izlemektir. Daha önceki bir yaşamda gezegensel yükselişi zaten tamamladığınızı hatırlatmak istiyorum. Ve bu yaşamda bunu tekrar tamamlamak için sadece tek bir basit işlem gereklidir, Kozmik Yükseliş yoluna adım atmak için hazır olan fiziksel bir bedene sahip olmak.

Evreninize gelen enerjiler bütünleştirilmeye hazır; çoğu insanın yaptığı şey bunları kabul etmek ve akmalarına izin vermek. Her şey ile, her parçanızla ve bu evrende ve ötesindeki her parçanızla bir olmalısınız. Bu, sadece gelen enerjileri kabul ederek başarılamaz. Yanıtlar ve rehberlik aradığınız üstatların çoğunun yolunu hatırlatmak isterim. Onlar öğrenerek ve tüm var olan ile bir olarak birçok yaşamlar harcadılar. Sonunda ışık bedende yükselmek için her parçalarını bütünleştirdiler. Bu anda boyutların ötesinde, evreninizin ötesinde kozmik yükselişi tamamlamayı hedefliyoruz. Bu, fiziksel bedenle yükseliş anlamına geliyor, her bir parçanızı 3 ncü boyuttaki fiziksel bedeninize getirmek anlamına geliyor. 3 ncü boyut bedeniniz tüm var olan ile bir olacak. 3 ncü boyut bedeniniz yükseliş için ışık beden olacak.

Böylece bu zamanda hepiniz için sorum şu; Seçiminizi yaptınız mı? Gelecek için planlarınız nedir?

Bu zamanların zor olduğunu biliyorum: yolunuza birçok zihni dağıtan rahatsız edici şeyler yerleştirildi. Şimdi bunun ötesine adım atmanın ve kendi geleceğinizi yaratmanın zamanı. Bu sıkıntıları arkanızda bırakın; 3 ncü boyutta bu rahatsızlıkların olmadığı ya da bunlardan etkilenmeyeceğiniz yerinizi bulun. Bu hepiniz için gerçek bir olasılıktır.

Dünyayı değiştirmenin tek yolu onu içten değiştirmektir. Bu, değişmeye ihtiyacı olanın sizler olduğu anlamına gelir; sizin için yeni bir gelecek yaratacak olanlar sizlersiniz. Etrafınızda olup bitenler tarafından aşağıya çekilmenize izin vermeyin. Evet, bunlar zor zamanlar, ever birçok insan gergin ve sinirli hal de yaşıyor ve evet dünyayı birer birer değiştirebilirsiniz. Bu, değişim için içeriye bakmak anlamına geliyor. Değişim için dışarıya bakmayın. İçinizden değişmelisiniz.

Orada birçok öğretmen var ve birçoğu Kozmik Yükseliş yolunda size yardımcı olabilecekler. Ama birçok insan bu yol için neyin gerekli olduğunu bilmediğinden ayırt etme gereklidir, onlar hala eski öğretilere bağlılar veya yeni öğretiler bulmaya çalışıyorlar, ama Kozmik Yükseliş yolunda değillerse, bunları bulmayacaklar. Bazıları size Kozmik Yükselişi anlatıyor, ancak gerçekte hala gezegensel yükseliş üzerinde çalışıyorlar. Bu nedenle ayırt etme gereklidir. Uygun olan birçok yol arasında kendi yolunuzu bulmak zorunda kalacaksınız. Bu nedenle kalbinizi izlemelisiniz. Ama yalnızca, kalbinize, kendinize ve Kozmik Yükseliş yoluna tam bir taahhütte bulunduysanız kalbinizi izleyebilirsiniz.

Dünya yükselişine hazırlanırken hepiniz bu sürecin çok önemli parçasısınız, dünya frekanslarını yükseltmek için tüm yardımları kullanabilir. Ve sizler bu zamanda Kozmik Yükseliş yolunu seçmemiş olanlar için çok önemlisiniz, çünkü dünya yükseldiği zaman onların kalacak güvenli bir yere gereksinimleri olacak. Sadece kozmik yükselişe hazır olanlar bu güvenli cennet için enerjileri tutabilecekler.

Oradaki birçok şifacı için, birçok insan için şifa yolunu seçtiğiniz için, birçok şekillerde önemlisiniz. Şifanın en önemli kısmının önce kendinizi iyileştirmek olduğunu unutmayın. Şu anda mevcut olan birçok şifa tekniği ile frekanslarınızı yükseltin. Ve şifaya odaklanırken Kozmik Yükselişe giden yolu unutmayın. Fiziksel bedenin tamamen iyileşebilmesinin tek yolu, onu fiziksel boyutların ötesine geçirmek iledir.

2012 yakındır ve 2009 yılının sonundayız. Bu fiziksel olanın ötesine adım atma ve kendi yaşamınızın ve geleceğinizin yaratıcısı olma fırsatınızdır.

Ben Lord Melchizedek’im

(Çeviri: Saffet)