METATRON 2020 – ENERJİ GÜNCELLEMESİ

Yazdır Yazdır 

METATRON 2020 – ENERJİ GÜNCELLEMESİ

Anna Merkaba kanalıyla

15 Kasım 2019

Selamlar sevgili Üstatlar. Bu kanallıkta bir kez daha ilahi ışığımızı yakmamız ve uyanmak ve aynen kendi uyanışımızda yapmış olduğumuz gibi bilgi aramaya başlamak üzere olan tüm ruhlar için “hoşgeldiniz” tabelası asmamız isteniyor. Gerçek yaşam amacımıza tam olarak uyumlanabilmemiz için, hayatlarımızdaki şeyleri değiştirmemiz için bizi çağıran içsel Varlığımızın çağrısına geri dönmemiz isteniyor. Zamanı geldiğinde, yardımımızı arayacak olanlar için orada olabilmemiz için, içimize kıpırtı veren şeye geri dönmemiz veya başlamamız isteniyor.

Tüm bunlar ne anlama geliyor? Bizden sadece aldığımız rehberliği dinlememiz ve o rehberliği izlememiz isteniyor. Eğer hayatınızda farklı bir şeyler yapma arzusu hissetmekteyseniz, 2020’de başlamak yeni uğraşınıza başlamak için harika bir zaman olacak. Yolumuza çıkacak olan büyük hizalanmalar bizi başarıya sevk edecek, ama sadece eğer içimizdeki rehberliği dinlersek. Sadece eğer ilahi yaşam amacımızı gerçekten takip edersek.

Hazırlanmak için şu anda yapabileceğiniz şey, dikkatinizi çeken tüm şeylerin, yapmayı sevdiğiniz tüm şeylerin, sahip olduğunuz tüm ilgilerin ve arzuların listesini yapmak. Bir şekilde başkalarına yardımcı olan yeni bir projeye başlamaya mı çağırılıyorsunuz? İş değiştirmeye mi çağırılıyorsunuz? İlişkileri değiştirmeye? Diyetinizi değiştirmeye? Evinizi yenilemeye? Yeni fikirlere doğum vermeye?

Bu gezegene gelmek üzere olan çocuklar daha önce hiç deneyimlemediğimiz bir şey olacak. Eğer çok yakın zamanda çocuklarınız olursa, lütfen çocuklarınızın söylediği ve yaptığı şeyleri kaydedin. Çünkü bu çocuklar gezegenimizin ve insanlığın ihtiyacı olan bir sürü bilgi ile gelecekler. Çok önemli olan bilgi ve içsel biliş. Geldikleri yer hakkında çok şey hatırlayacaklar. Konuşmayı öğrenir öğrenmez, burada ne yapacaklarını bilmek sizin ve onlar için iyi olacaktır. Bu çocuklar bize öğretmek için buradalar, bu nedenle onlara söyleyecek şeyleri olan bireyler olarak davranmalıyız ve rehberliklerini dinlemeyi öğrenmeliyiz, gerçek doğalarına dikkat etmeliyiz ve onlara saygı ve koşulsuz sevgi ile davranmalıyız.

Hayatınızı değerlendirmeye ve 2020 ve ötesi için planlar yapmaya başlayın. Girmekte olduğumuz zaman yeniliklerin iletkeni olacak.

Metatron’dan aldığım mesajı paylaşacağım.

Düzeltici yapıların gözleme dayalı deneyimi ile büyütülen Yaratıcının göksel ışığı, geçmiş çağlardan ‘zamanda şimdi anına’ insan ruhlarının işbirliği planlarının gerçekleşmesini sağlıyor. Gezegeninizde yaşayan ruhlar, Atlantis, Lemurya ve öncesi zamanlarından gelen insan ruhları maddeyi deneyimlemek, dualiteyi deneyimlemek, benliğin ve bireyselliği deneyimlemek için varoluşun dünya planlarına geldiler.

Ve böylece, insan ruhlarının planları eterlerde oluşturuldu ve bu deneyimin ortaya çıkmasını sağlamak için varlığınızın gerçekliğine getirildi. Bu deneyim 21,6 milyon yıl sürdü ve sona ermek üzere.

Kendi gerçek kimliklerine henüz uyanmamış olan sözünü ettiğimiz insan ruhları aslında dönüşüm zamanlarında yardım etmeleri için cennetlere feryat ettiler ve dipsiz boşluğa gelmeye ve matriksin gizli kodlarını geri almaya, bu kodları büyütmeye ve bu kodları herkesin Varolmanın gerçek realitesine uyanması için ortaya koymaya gönüllü olan sizlerdiniz.

Hepiniz tarafından çok şey başarıldı, çok şey ışığa getirildi, çok şey ortaya çıkarıldı ve çok şey ışığa dönüştürüldü. Bu sözlere kulak veren hepiniz aslında gezegeninizin yakın gelecekte göreceği gerçek cenneti tezahür ettirmek için gösterdiğiniz çabalar için alkışlanıyorsunuz.

Ama önce, her zaman olduğu gibi, geçiş ve dönüşüm zamanları önünüzde. Ve yine size yapılan çağrı, gezegeninizin geçmek üzere olduğu geçiş periyotlarının mümkün olduğu kadar düzgün, yumuşak olmasını sağlamak.

Ve bu nedenle, bir kez daha içinizin derinliklerine erişmenizi ve eterik benliklerinizin ışığını yeniden kazanmanızı ve bu ışığı yolunuza çıkan herkese parıldatmanızı istiyoruz. Çünkü gelecek günlerde, haftalarda ve aylarda, çok fazla şey ortaya çıkacak, çok fazla şey tamamlanmaya getirilecek ve dualiteyi deneyimlemek için dipsiz boşluğa yola çıkmış olanların planları ışığa getirilecek. Fizikselde hayatı deneyimleme planları, unutkanlığın matriks örtüsüne bireyselliği ve ayrılığı deneyimleme planları. Bu planlar aslında başarılı oldu ve insan ruhları bu karmik oyun alanını deneyimlemek için yeterince zamana sahip oldu. Ama dualiteye hoşçakal deme ve birliğe, bütünlüğe geri dönmenin zamanı.

Gelecek haftalarda, aylarda bir çok ruhun uyanacağını ve bilinçli ve bilinçaltı zihinlerinin yönetimini alacaklarını, çok daha fazla ruhun uyanacağını ve kendi olağanüstü benliklerinin AHA anını deneyimleyeceklerini göreceksiniz. Bu AHA anları onları gerçeği aramaya yönlendirecek, bu tür anlar gerçekleştiği zaman, o ruhlara yuvaya geri dönüş yolunu, kendi gerçek benliklerine bağlantıyı, ilahiliğe bağlantıyı, birliğe bağlantıyı bulmakta yardımcı olacak olanlar SİZ olacaksınız.

Ve bu nedenle, yapabildiğiniz kadar çok ışığı taşıyabilmeniz için ve bu ışığı yolunuza çıkan herkese yayabilmeniz için bedenlerinizi hazırlamanızı istiyoruz. Bizlerden, yüksek benliğinizden, rehberlerinizden ve meleklerinizden, yükselmiş üstatlardan ve Tüm Var Olanın kaynağından almakta olduğunuz rehberliğin dinlemenizi istiyoruz.

Bildiğiniz realitede gerçekleşmek üzere olan büyük hizalanmalarda sizinle birlikteyiz. Sizinle birlikteyiz, size rehberlik yapıyoruz, sizi seviyoruz ve yolun her adımında size yardımcı oluyoruz. Kalplerinizi bu ŞİMDİ anında aldığınız, rüyalarınızda, meditasyonlarınızda, uyanık saatlerinizde aldığınız tüm faydalı bilgilere açmanızı ve bu bilgileri yolunuza çıkan herkese götürmenizi istiyoruz.

Olduğunuz şeye doğru kalın, ışığınızı bu dünyaya parlatın. Sizi seviyoruz. Sizinleyiz. Şimdilik hoşçakalın.

(Çeviri: Saffet Güler)