METATRON – Barack Obama

Yazdır Yazdır 

Soru: Demokratik Aday Barack Obama’nın ABD Başkanı seçilebileceği görünüyor. Barack Obama iki ırkı – biri beyaz, diğeri siyah – temsil eden ebeveynlerden geliyor. Lütfen neden bu ruhun bu seçimi yaptığı ile ilgili spiritüel perspektif verir misin, onun seçiminin ABD ve dünya insanlarına hangi reaksiyonları olacak?

Başmelek Metatron: Zihninden ve kalbinden gelen en ilginç ve önemli soruyu yanıtlamak için öne çıkıyorum. Senatör Obama’nın teması, birçok kez söylediği şeye uyarken, bu durumun çok önemli noktasını hissedebilirsiniz: DEĞİŞİM.

Bu adam değişim ile ilgilidir, birçok seviyelerde değişim. O, her ırkın bakış açısından gelen ayrımların yaralarını sarmak için geliyor. Apaçık olmayan şey, her ırkın bazı seviyelerde iyileşmeye gereksinimi olmasıdır. Onun misyonunun yaraları sarmak olduğunu ve önce insanlığa değişimi getirmek olduğunu görürken, bunun gördüğünüz şeyin ilk örneği olduğunu algılıyoruz.

Nefret ve kontrol ile tetiklenen tüm adaletsizliklerden dolayı, tüm insanların kalplerinde yerleşmiş olan titreşimsel frekanslar varken, her ırka empoze edilen derin acılar oldu. Bu nedenle, adaletsizlik/haksızlık nedeniyle şifaya ihtiyacı olanlar var ve kontrol etme arzularını ifade etmek için nefreti kullananlar tarafından da şifa gerekiyor. O kadar görünür olmayan şey, nefretin başkalarını kontrol etme arzusu hislerinden gelmesidir. Bu, sadece ülkenizde değil, ayrıca dünyada çok fazla acı getiren temelde yatan tutku oldu. Senatör Obama’yı bundan sonraki başkanınız olarak görüyoruz ve bu örnek insanlığın düşünmesini birçok seviyelerde etkileyecek. Bu sadece başkanlık seçimiyle ilgili değildir, eşitlik, adalet, kontrolden özgürlük ve insanlar arasında işbirliği hisleriyle ilgilidir. Bunların hepsi Senatör Obama’nın Beyaz Saray için deklarasyonundaki projeleri için sentezidir. Bunu, daha önceki yaşamlarında gerçekleştirmişti; ülkeyi şefkat ve sevginin kalbinden yönetmişti. Dünya ile bu geçmiş bağlantısı nedeniyle o tekrar geliyor ve bu ruhun özgürlüğünün zamanı ve kontrolün bağlarını kesme zamanı olduğu için geliyor.

Haberlerde ne anlatılırsa anlatılsın ve ne kadar konuşma yapılırsa yapılsın, açgözlülük ve kontrolün para merkezlerinin ölümünü görüyorsunuz. Zamanıdır, sevgililerim; Kaynağın veya Mutlak Yaratıcı’nın iyi haberlerinin zamanıdır. Bu, kalplerin sevgiye açılmasının ve dünyada sevginin yeniden dirilmesinin zamanıdır. Bu, dünyada yeni bir periyot olarak algılanırken, bu seçim yeni bir Noel gibi görünecek; bu periyotta Tanrı’dan insanlığa tekrar gelen bir çok armağanlar olacak. Bu, KİM olduğunuza ve neden burada OLDUĞUNUZA yeniden uyanıştır. Şimdi, Barack Obama’nın geldiği ebeveyn grubu birçok fikirler yansıtıyor. Bunlardan biri, renk veya ırkına bakmadan tüm insanların uyum içinde bir araya gelmesidir. Ve bu bir araya gelme Dünya’nın cömertliğinde paylaşma olacak, tüm zenginlikler herkes için eşitlik içinde ve şefkatle paylaşılmalıdır.

Bunun hedef olduğunu ve bunu öne çıkarmanın zaman alacağını anlayın, çünkü hala, gücü kontrol etmeyi dileyenlerden gelen birçok zorluklar olacaktır. Dünya ile ilgili olduğu sürece, ülkenizin algısında büyük ve olağanüstü bir değişim olacaktır. İnsanlarınızın renkli bir başkanı öne çıkarabilmesi gerçeği, tüm zihinlerde, bazı çok farklı şeylerin gerçekleşmiş olduğunun tetikleyicisi olacaktır. Onun sesi halkın görüşünde kabul edilecek ve kaydedilecek, çünkü konuşmasının saygı eksikliği, kibir ve boş laflar olarak algılanan duruşu yansıtan geçmiş pozisyonlardan farklı olduğu görülecek. Bu değişimlerin yapılmasının zaman alacağını belirtiyoruz, ama yükseliş olarak adlandırdığınız şeyin öne çıkması için gerekli olan temelleri sağlayan umudu ve kademeli değişimleri görüyoruz.

Başmelek Metatron *

Carolyn Evers kanalıyla

www.MetatronMinutes.com

(Çeviri: Saffet)