METATRON MESAJI

Yazdır Yazdır 

Annamerkaba

 9 Ocak 2020

Geçmişin kahinleri şimdiki gerçekliklerine uyanıyor, kadim sırları ve yaşam şekillerini hatırlıyorlar, Gaia’yı iyiliksever matriks kalkanı ile sarmalamak için Işık bedenlerini aktive ediyorlar.

Bu kahinler aranızdalar ve aydınlanmanın ve arınmanın karışık, birleşik mesajlarını alıyorlar. Karışık dediğimiz zaman, bunu bir nedenle söylüyoruz, çünkü aslında, sözlerimizi önemseyenler için almakta olduğunuz mesajlar, aydınlanma ve arınma enerjilerinin ve mesajlarının karışımını almak oldu ve bu eskiyi uzaklaştırıyor ve Varolmanın yeni temel prensiplerini getiriyor.

Böylece, dönüştüğünüzü, 12 Ocak hizalanmasının kapılarının açılmasından önce bilinmeyen güçler ile yeniden doğduğunuzu göreceksiniz. Bu hizalanma ile, hem daralma/sıkışıklık ve hem de yoğun aktivasyon, daralma ve salıverme duyumsamaları deneyimleyeceksiniz, zaman ve uzay sürekliliğinizin hızlandığını, beden enerjilerinizin hızlandığını, eski paradigmaların hızlandığını ve sıkılarak çıkarıldığını deneyimleyeceksiniz.

Hafif rahatsızlık deneyimleysek olsanız da, rahatsızlık kısa süreli olacak ve önünüzdeki haftalarda enerji bedenlerinizi dolduracak olan Varolmanın hafifliğinin görkemli güçlü titreşimleri ile aşılanacaksınız.

Sözlerimizi önemseyenler ve bu titreşimler ile rezonansa girenler, şu andaki momentumunuzun günlerinde dünyasal yakınlığınıa gelmekte olan geçiş noktalarında gerekli ışığı tutanlardır.

Size söylemeye çalıştığımız şey, kahinler, alan tutucular, ışık taşıyıcıları, kapı muhafızları, ızgaraların koruyucuları, anahtarların koruyucuları, ışık kodlarının koruyucuları, ışık dili aktarıcıları, yeni momentumun organizatörleri, yol göstericiler, şifacılar vs olarak çalışanlarınız, göklerinizde gezegensel hizalanmalarınız başlarken, gerekli ışık spektrumlarını tutmak için, mesih enerjileri ile onurlandırılmak için, tüm enerji bedenlerinizin ve çakra sisteminizin temizliği ile, itme ve çekme duyumsaması, aktivasyon duyumsaması deneyimleyeceksiniz.

Ve bu gezegensel geçit töreni gerçekleşirken ve etrafınızdakilerde çok şey hızla değişmeye başlarken, o zaman sözünü ettiğimiz onunla dolduğunuz ışık gerekli olacak ve gezegeninizdeki çoğu insanın bu olayların nedeninin tam bilişsel anlayışına sahip olmadan deneyimlemeye başlayacakları aşırı enerjileri dengelemek için salıverilecek.

Ve dengeleyecek, destekleyecek ve onların gerçek niyetlerini ve yeteneklerini odağa getirecek olan sizler olacaksınız. Varoluşun dünyasal planlarından eterlere yükselecek olan enerjileri dengelemede yardımcı olacak olan sizler olacaksınız ve sözü edilen bu oluşların nedenlerini tam olarak anlayarak güçlü duracak, huzurlu ve uyum içinde olacak olan sizlersiniz ve huzurlu bir şekilde etki edecek olan içinizde ve dışınızda dengeyi restore edecek olan sizler olacaksınız.

Ve bu nedenle, gerekli güncellemeleri, gerekli temizlikleri ve gelecek günler, haftalar ve aylarda size yardımcı olacak gerekli enerjisel titreşimsel aletleri almak için, holografik ışık istasyonlarına davet edileceksiniz.

Bilinen gerçekliğinizde tezahür etmek üzere olan yeni dünya için yol göstericiler olacaksınız ve sonraki yükseliş dalgasında, sonraki uyananların dalgasında ve sonraki evrimsel döngü dalgasında yerinizi almaya hazırlanıyor olacaksınız.

Değişim rüzgarlarında kuvvetli durun, her şeyi kapsaması için gerekli ışığı taşımak için bedenlerinizi hazırlayın. İçinizde ve dışınızda gerçekleşen değişimlerin, onların gerçek kimliklerine hizalanmaları için gerekli olduğunu bilin ve bu nedenle, bu değişimleri gerçekliğinize karşılayın.

Sizlerle el ele yürüdüğümüzü bilin, eldeki misyon için iyi hazırlandığınızı bilin. Tüm var olan tarafından desteklendiğinizi bilin. Sizinleyiz. Sizi seviyoruz.

(Çeviri: Saffet Güler)