OCAK 2017 ENERJİ GÜNCELLEMESİ

Yazdır Yazdır 

Üstatlar Serapis Bey, St Germain & Kuthumi’nin Grup Enerjisi ile

Rebecca Dawson

Selamlar. İnsanlık kendinizi yeni bir potansiyel alanın eşiğinde buluyor, sizler Yaratıcılığa ait olasılıkların yeni periyoduna girmeye başlarken, burada bu yapıbozum ile ilgili daha az, “yaratıcı olmama” ile ilgili daha az oluyor.

Son dört – beş ayda içinde bulunduğunuz itme – çekme, durma – başlama deneyimi rahatlamaya başlıyor. Bu, sizin için sonraki bir kaç ayın gerçekten tohumlarınızı ekmeye başlamanızın güvenli olduğu bir farkındalık haline girmek üzere olduğunuz anlamına geliyor. Zihinlerinizde çok fazla şüphe oluştu, çünkü yeni bir şeyi gerçekleştirmeye çalıştığınız her seferinde, yeni bir projeye veya yeni bir yöne başlamaya çalıştığınız her seferinde, onun uzun ömürlü olmadığı görüldü. Son bir kaç ayda, oldukça fazla kafa karışıklığı oldu, çünkü değişimin itici gücünü ve Yaratıcılık kuvvetinin coşkusunu hissediyorsunuz ve yine de onda sürdürülebilirlik olduğu görünmüyor.

Bunun nedeni toprağın verimli olmamasıydı. Gezegende uzun ömürlü veya sürdürülebilir bir şeyi gerçekleştirmenin doğru zamanı değildi, çünkü kitlesel inancın yapıyı bozması hala gerçekleşiyor.

Sonraki bir kaç ay Varolmanın içsel halinin son derece farkında olmak ile ilgilidir. Bu, sonraki bir kaç ayda bunun dışsal inşa etme ile ilgili olmadığı, içsel yaratımı yürütmek ile ilgili olduğu anlamına geliyor. İçinizde gitme ve orada yatan şeyi anlama zamanıdır. Orada ifşa edilecek ne var?

İlerlemesini istediğiniz her şeyi, ulaşmak ve yaratmak istediğiniz her şeyi kendi farkındalık alanınızda bulacaksınız.

Bu zamanda dış dünya kaotik, karışık ve parçalanmış görünüyor. Sizin için güvenliğin sürdürülebilirliğinin, tüm Bilincin farkındalığın sürdürülebilirliğinin içinizde durduğunun farkında olun. Tam olarak nerede olmanız gerektiğinin güvencesi veya referansı için dışsal dünyanıza bakmayın. Çünkü bu zamanda siz güvenliksiniz, siz güvenilirliksiniz, siz yeni gezegen için demirleme noktalarını işaret edensiniz.

Bir çoğunuz hala beynin elektriksel bağlantılarında ayarlamalar deneyimliyorsunuz. Bir çoğunuz hala bedenin sinir sisteminde epifizin yeniden bağlantısını ve yeniden döşenmesini deneyimliyorsunuz, böylece zihni/beyni içsel Kozmik Farkındalık ile uyumlamak için bir alet olarak kullanılmaya başlayabilir.

Bu yüzden sadece içsel hissetme halinden yönlendirildiğiniz bir periyoda giriyorsunuz. Bu, zihnin çok kolayca karışabileceği ve düşünmenin lineer sıralamasını kolayca sürdüremeyebileceği bir periyottur. Mantıklı olarak çalışabileceğiniz bir süreç yaratabilmeniz için çok zor bir periyottur. Başka deyişle, bu zamanda hedefler yaratmak bile zordur. Bu zamanda uygulanabilir olan tek hedef, vizyondan yaratılanlardır ve o zaman bile tek gerekliliğiniz vizyonu farkındalığınızda tutmaktır, çünkü buna doğru ilerleyebilmeniz için altyapı henüz yerinde değildir.

Vizyonunuzu desteklemesi için dışsal alt yapıya bakmayın. Bunun yerine, yeni yollar ve yeni alt yapı için haritayı koyun. İçsel vizyonunuzu, hayallerinizi ve arzularınızı bedenlemek ve onurlandırmakta, aslında onun eşzamanlı olarak gerçekleşmesini sağlamak için yol yapıyorsunuz ve yolları döşüyorsunuz. Bu nedenle bu bir şeye doğru çalışma durumu değildir, bu, farkındalığın çok güçlü halinden yolların tohumlanmaya başlayabilmesi için içinizdeki o vizyonun tamamlanmasını taşıma durumudur.

Tam olarak aynı şekilde, sinir sistemleriniz içinizdeki kristalinden tohumlandı, böylece sizin içinizde yatan şeyin vizyonunu taşımanızla gezegende yeni yollar ve alt yapı tohumlandı.

Başdönmesi, sersemlik ve sıralı düşünme eksikliğinin sadece bu yeniden tohumlamanın semptomları olduğunun farkında olun. Ayrıca, içsel uzaydan seyreylemeye başlarken insanlar için diz ve ayak ile devam eden sorunların dışsal işaretlerden olmadığının farkında olun, bu nedenle sizler içsel işaretler almak için teşvik edilirken, fiziksel dengeniz ve fiziksel yön duygunuz  engellenebilir.

Bu hayal kurma zamanıdır. Ocak hayal kurma ve içsel vizyonunuzu taşıma zamanıdır. Eylem zamanı değil, içsel tefekkür zamanıdır. Bu zamanda dışsal alt yapı yaratmanızın gerekli olmadığını, odağınızın içsel bilişi taşıma olduğunu anlama zamanıdır. Bundan, tüm yeni yollar filizlenir.

Bu nedenle size huzur zamanı ve içsel biliş zamanı diliyoruz – yeni yolların üreticileri olduğunuzun bilişi. İçinize ne kadar çok bakabilirseniz ve içsel vizyonlarınızı taşıyabilirseniz, bu yolların ortaya çıkmasını görmeniz o kadar kolaylaşır, bu nedenle yanısıra yürümeniz için bir şey var.

Bulunduğunuz yerde sıkı tutunun. Bulunduğunuz yerden başka yerde olmayı aramayın, çünkü çok – boyutluluğun şu andaki halinizde, mükemmel şekilde dingin kalabilirsiniz ve aynı zamanda sayısız potansiyeller yaratıyor olabilirsiniz.

Size huzur diliyoruz, bunun sadece başlangıç olduğu bilişini diliyoruz.

Huzur sizinle olsun.

(Çeviri: Saffet Güler)