OKYANUSLAR İÇİN BARIŞ MEDİTASYONU

Yazdır Yazdır 

OKYANUSLAR İÇİN BARIŞ

YENİ DÜNYA RÜYASININ BALİNALARI ve YUNUSLARI İle KÜRESEL MEDİTASYON

21Haziran 2009 – Gezegensel Gündönümü

Meditasyon Güney Afrika’da Celia Fenn ve Meksika’da KAI tarafından yönetilecek. Celia yıllardır yaşadığı Güney Afrika, Cape Town’un sularını ziyaret eden balinaların enerjisiyle çalışmaktadır. KAI gezegenin Işığa yükselişine yardımcı olmak için Deniz memelilerinden aldığı Işık Kodları ve Işık Aktivasyonları ile çalışıyor. Son zamanlarda hem Celia hem de KAI insanın Okyanus ızgaralarının bütünlüğüne müdahalesi ve bunun Deniz memelisi nüfusunda yarattığı karışıklığın sonucu olarak Atlantik Okyanusundaki problemlerin farkındalar. Haziranın başlarında Cape Town’da Pilot Balinalar trajik bir şekilde kitlesel olarak kıyıya vurdu, bu durum Deniz memelisi enerjileriyle bu iletişimi motive etti.

Birçok insan bizimle çalışmayı önerdi ve sizi “Okyanuslara Barış” getirme niyetiyle Deniz Memelilerine ve Okyanuslara sürekli Işık ve Sevgi dalgası göndermek için 21 Haziran’daki bu 24 saatlik periyota katılmanız için davet ediyoruz.

BALİNALAR ve YUNUSLAR ile

OKYANUSLAR İÇİN BARIŞ MEDİTASYONU

Meditasyon ~ Celia Fenn

Resimler ~ Jean Luc Bozzoli ve KAI

Meditasyona başlamak için, oturmak veya uzanmak üzere sessiz bir yer bulun. Derin nefesler alın, nefes alıp verişinizin tüm eski enerjileri temizleyip uzaklaştırmasına ve bedeninize giren titreşen bir enerji akımı yaratmasına izin verin. Her nefesle gevşeyin. Gevşemenin bedeninizde ilerlemesine izin verin ve her nefesle, gevşemenin güzel bir Altın Işık olarak varlığınızın derinlerine ve hücrelerinize akmasına izin verin. Tamamen Huzurlu ve Gevşemiş ve kendinizle ve Tüm Var Olanla Uyum içinde hissediyorsunuz. Kalp Çakranıza Altın Işığın soluyun (nefes alırken kalp çakranıza Altın Işığın girdiğini imgeleyin) ve sonra Altın Işık Bedeninizde aşağıya doğru insin, önce Solar Pleksus Çakrasına, sonra Sakral Çakraya ve Kök çakrasına. Sonra, ışığın Dünyaya, Gezegenin kalbine aktığını gözünüzde canlandırın. Orada ışık Gezegenin merkezindeki Kristal Kalp ile birleşiyor ve sonra sizi Gaia’nın Kalbinden gelen sevgiyle doldurmak için geri dönüyor. Şimdi bırakın Işık Boğaz Çakranıza yükselsin, Alın Çakranıza ve Taç Çakranıza ve yukarıya Galaksinin Kalbine yükselsin, Cennetin Kraliçesi olan Büyük Tanrıça’nın sevgisiyle birleştirsin ve sonra ışıldayan Koşulsuz Sevgi olarak size geri dönsün. Sevildiğinizi ve beslendiğinizi ve güvende olduğunuzu hissedin ve bir kez daha derin nefes alın.

Şimdi başlamaya hazırsınız. Gezegeni Uzaydan Işık yayan Güzel Mavi bir Yıldız Gezegen olarak görüyormuşsunuz gibi Dünyayı gözünüzde canlandırın. Yeni Dünyanın, güzel Mavi Okyanusların ve Vadilerin, Ovaların ve Çöllerin, Nehirlerin ve Göllerin, Hayvanların ve Kuşların ve Böceklerin ve bu yaşam için Dünyayı yuvaları olarak seçmiş olan İnsanların ne kadar güzel olduğunu görün. Dünyayı ve onun yaşam sistemleri içinde yaşayan her şeyi düşünürken, Kalbiniz Sevgi ile doluyor. O çok Güzel ve çok İyi. Mükemmel. Kalbinizde derin Şükran hissedin ve bu Sevgi ve Minnettarlığı Dünya’ya gönderin.

Bu enerjide dinlenirken, Birlik duygusu hissediyorsunuz. Her şey BİR olurken ve Işıldayan Işık ve Sevgide erirken sizi sarmalayan Mesih (Birlik) Bilincinin Altın Işığını hissedin. Ve bu Sevgi ve Coşku halinde, Elektrik Mavisi Işık olan Enerjinin yaratıcı Nabzının ve derin Sevginin farkında oluyorsunuz. Bu, Deniz Memelisi Bilincidir, Balinaların ve Yunusların enerjisi. Deniz Memelisi Işığı ile Kutsal Birliğe girerken, bu Işıldayan Mavi Işık Titreşiminin Bedeninize, Kalbinize, Varlığınıza girmesine izin verin.

Kadim Olanlar, Büyükler, Kozmik Rehberler – sizi bir kez daha karşılıyorlar ve sizi tam Koşulsuz Sevgide kucaklıyorlar. Birlikte… Işık ve yaradılışın Kozmik Okyanuslarında seyrediyorsunuz.

Evet, Deniz Memelileri Göksel Okyanusların rotasını belirleyenlerdir ve onlara katılmanızı istiyorlar.

Şimdi, Kozmos’un Kalbinden Dünya’ya inen Elmas Işığın spiralini görüyorsunuz. Balinalar enerjiyi tutuyorlar ve yönlendiriyorlar ve Yunuslar bu enerjide oyun oynayarak yüzüyorlar ve Dünya’ya doğru yönlendiriyorlar. Bu, Kozmik Yenilenmenin Elmas Işığıdır. Yeni Rüya Doğuruluyor. Deniz Memelileri Yeni Dünya Rüyasının Yaratılışını paylaşıyorlar. Sizi, Yeni Dünya Rüyasının Yaratılışında onlara katılmanız için davet ediyorlar.

Ve şimdi, Elmas ışık Taç Çakranızdan dönerek giriyor ve Kalbinize akıyor.

Ve Kalbinizden Dünya’ya akıyor. Hayal ediyorsunuz. Yaratıyorsunuz.

DÜNYA İÇİN BARIŞ
OKYANUSLAR İÇİN BARIŞ

DÜNYA İÇİN BARIŞ
OKYANUSLAR İÇİN BARIŞ

DÜNYA İÇİN BARIŞ
OKYANUSLAR İÇİN BARIŞ

Okyanusların bütün, sağlıklı olduğunu ve titreştiğini gözünüzde canlandırın. Okyanusun Manyetik Izgarasının mükemmel durumda olduğunu ve Deniz Memelilerinin Sonik Şarkıları ile yerinde tutulduğunu gözünüzde canlandırın. Okyanuslara Barış ve Sevgi ve Işıldayan Işık getirmek için İnsanlın Deniz Memelileri ile tam uyumda çalıştığını gözünüzde canlandırın. Bu Sevgi Dolu bir Partnerlik.

DÜNYA İÇİN BARIŞ
OKYANUSLAR İÇİN BARIŞ

DÜNYA İÇİN BARIŞ
OKYANUSLAR İÇİN BARIŞ

DÜNYA İÇİN BARIŞ
OKYANUSLAR İÇİN BARIŞ

Şimdi kendinizi Azure Mavi Okyanusunun derinliklerinde imgeleyin. Suyun altında nefes alarak ve Okyanus tarafından desteklenerek Balinalar ve Yunuslarla birlikte yüzüyorsunuz. Şimdi, aşağıya dalıyorsunuz, daha da aşağılara ve Okyanus tabanında güzel bir Okyanus Tapınağına geliyorsunuz. Tapınağa giriyorsunuz ve içinde gördüğünüz güzellik ve dinginliğin keyfini çıkarıyorsunuz. En güzel müzik çalıyor ve yarı şeffaf bir sunağa doğru gidiyorsunuz. Burada SEVGİ ve ŞÜKRAN adağınızı (bağışınızı) veriyorsunuz.

TÜM VAR OLANI SEVİYORUM VE TÜM VAR OLANA TEŞEKKÜR EDİYORUM

SEVGİYLE DOLUYUM

ŞÜKRANLA DOLUYUM

TEŞEKKÜR EDERİM! TEŞEKKÜR EDERİM! TEŞEKKÜR EDERİM!

DÜNYA İÇİN BARIŞ VE SEVGİ

OKYANUSLAR İÇİN BARIŞ VE SEVGİ

DÜNYA İÇİN BARIŞ VE SEVGİ

OKYANUSLAR İÇİN BARIŞ VE SEVGİ

DÜNYA İÇİN BARIŞ VE SEVGİ

OKYANUSLAR İÇİN BARIŞ VE SEVGİ

VE ÖYLEDİR

OLDU!

Şimdi, tapınaktan ayrılın ve çok nazikçe Okyanusun yüzeyine geri dönün. Burada size eşlik eden Balinalara ve Yunuslara hoşça kal diyorsunuz ve Karalara dönüyorsunuz. Güzel bir sahilde ayakta duruyorsunuz ve titreştiğinizi ve sevgi ve yaşamla dolduğunuzu hissediyorsunuz. Teninizde güneşin sıcaklığını ve saçlarınızda nazik bir esintiyi hissediyorsunuz. Derin nefes alıp veriyorsunuz ve karalara mutlu bir şekilde dönüyorsunuz.

Kalbinize derin nefesler alıp verin. SEVGİ, HUZUR, SEVİNÇ ve MİNNETTARLIĞIN derin duygularını hissedin. Bırakın bu duygular bugün ve her gün Olduğunuz Kişi olsun. Bu duygular sizi HER ŞEY ile birleştirsin, çünkü Her Şey BİR’dir ve her şey BİR’İN ARMONİSİNDE var olur.

Bir kez daha derin nefes alın ve tam olarak bedeninize ve bilincinize dönmenize izin verin. Gözlerinizi açın ve bir kez daha derin nefes alıp verin.

DÜNYA İÇİN BARIŞ VE SEVGİ

OKYANUSLAR İÇİN BARIŞ VE SEVGİ

http://www.starchildglobal.com/oceanmeditation.html

(Çeviri: Saffet)