PLEİADES KONSEYİNDEN KALEIDOS’UN TAM MESAJI

Yazdır Yazdır 

Maria Bertram kanalıyla

1 Ağustos 2012 ( Olimpiyatlar sırasında iniş dedikoduları ile ilgili alıntı)

GERİ PLAN

Bu döküman İsveç’te Stockholm’un dışındaki küresel Dünya Ana Network’ünü yöneten Manne Lindberg ve Maria Bertram tarafından yaratıldı.

Maria Bertram bir medyumdur ve Galaktik Federasyonun aydınlanmış uygarlıklarından düzenli olarak rehberliğe kanallık yapar. Berrak kanallığına yıllar boyu süren yoğun spiritüel gelişim vasıtasıyla ulaştı.

Yıllardır başka kanallar vasıtasıyla diğer uygarlıklardan alınan birçok mesajları okuyoruz ve bilgilerin her zaman bizim mesajlarımızla uyuşmadığını görüyoruz, bazen de bizim mesajlarımız ile direkt olarak çelişiyor – mesajlar bazan aynı kaynaktan gelse bile. Diğer insanların mesajları ile bizimkiler arasındaki başlıca fark, içsel ruhsal gelişim ile ilgili mesajların yokluğudur ve topraklanmanın önemi üzerine mesajların yokluğudur, topraklanma bizim kaynaklarımızın mesajlarında en yüksek önemi verdiği şeydir. Bunun yerine odak çoğunlukla dışsal olaylardan dolayı değişimler ve tarihler üzerinedir.

Son zamanlarda 27 Temmuz’da Pleiades Yüksek Konseyindeki aydınlanmış dünya dışı varlıklardan alınan bir kanal mesajı İnternette yayıldı, bu mesaj şimdi onların ilk toplu iniş zamanları olduğunu ve bunun 4 Ağustos 2012′de Londra’daki Olimpiyat Oyunları sırasında gerçekleşeceğini söylüyor. Mesaj İnternette virüs gibi yayıldı ve büyük beklentiler yarattı. Bunun ardından, diğer aydınlanmış uygarlıklara kanallık yapan birçok diğer kanal da onların 4 Ağustos’ta Olimpiyat Oyunları sırasında inmeyi planladıkları bilgisini aldı. Bununla ilişkili olarak, insanlar iddia edilen iniş hakkındaki bilgi ile ilgili ne düşündüğümüzü sordular.

Mesaj, bizim gelecekteki toplu iniş ile ilgili Galaktik Federasyondan aldığımız önceki mesajlarımıza uymuyor. Mesajı okurken, onun yanlış olduğunu hissettik ve o mesaj ayrıca diğer doğru olmayan bilgileri de içeriyordu. Diğer taraftan, Maria metinde Pleiades Konseyinin varlığını hissetti ve onunla temas kurdular ve onun vasıtasıyla insanlığa bir mesaj getirmek istediklerini söylediler. Bir mesaj iletmek için söz konusu kanal ile temas kurduklarının doğru olduğunu onayladılar, ama o mesaj maalesef filtrelenmiş ve manipüle edilmişti – ve onların Olimpiyatlar sırasında inecekleri doğru değil.

Onlarla bir kanallık yaptık, başka şeyler arasında Dünyadaki kanallık mesajlarının çoğu zaman filtrelenmesinin ve manipüle edilmesinin nedenlerini, insanlığın neden henüz toplu inişlere hazır olmadığını ve Yeni Spiritüel Çağa geçişten önce spiritüel gelişim ile çalışmanın gerekli olduğunu anlattılar. Bu çok uzun bir mesaj olduğu ve 4 Ağustos’tan önce yayınlamaya zamanımız olmadığı için, mesajdan alıntı yayınlamayı seçiyoruz, daha sonra mesajın tümünü yayınlayacağız.

Herhangi bir şekilde diğer kanalları küçültmeyi istemeyiz, çünkü Yeni Spiritüel Çağa geçiş nedeniyle yerine getirdikleri inanılmaz önemli bir rolleri var. Bir medyum olarak çalışmanın ne kadar zorlayıcı olduğunu ve saf mesajlar aktarmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Ama hayat görevlerimize odaklanmak ve diğer kanalların hangi mesajları yaydıklarına bakmaksızın, yaymamız istenilen mesajları yaymak zorundayız. İnsanlığın gerçekte neler olup bittiğini bilme hakkı var.

KANALLIK

TAKDİM

Maria kendisiyle temas kuran varlığı tanımlayarak başlıyor:

Bu kocaman, ışıltılı bir gülümsemesi olan insan benzeri bir adam. Kulaklarına kadar inen kahverengi saçı var ve aşağı sarkan bir püskülü var. Çok etkileyici mavi – yeşil gözleri ve parlak derisi var. Adının Kaleidos olduğunu söylüyor. Aurasında kırmızımsı – mor dişil enerjiyle birleşik çok güçlü parlak ışık enerjileri var. Yaydığı son derece yüksek frekanslı enerji nedeniyle neredeyse floresan görünüyor. Sanki ona dokunursam elektrik şokuna uğrarım gibi hissettiriyor. Bana gülümsüyor ve yaydığı yoğun sevgiyi hissedebiliyorum, bana doğru gelen nazik bir esinti gibi. Konuşmaya başlıyor:

Biz Pleiades Konseyine aitiz. Bu Pleiades’in içinde ve etrafında yaşayan, Dünya’nın, insanlığın ve Kozmosun gelişimi için işbirliği yapan bir çok farklı uygarlığın bir toplamı. Zamanın çağları boyunca Dünya ile çalışmakla meşgul olmaktayız. İnsanlığın doğumundan bu yana ve Dünya’nın doğumundan bu yana sizlerle birlikte olduk. Sizlerle yakın ilişkideyiz. Dünyadaki insanlığın Pleiades Konseyimizin üyeleri olan çoğu insan uygarlıklar ile yakın aile bağlantıları var. Bizler ayrıca Galaktik Federasyonun parçasıyız.

– Öyleyse insan gibi görünüyorsunuz?

Evet, çoğumuz, ama hepimiz değil. Hem insan olan hem de insan olmayan bir çok farklı uygarlıktan geniş bir grubu temsil ediyoruz.

Bazılarımız diğerlerinden daha fizikseliz. Bu yükselen bir ölçek. Sizin terimlerinizde fiziksel veya fiziksel olmayan olup olmadığımızla ilgili bu soruya net bir yanıt veremezsiniz. “Fiziksel” veya “fiziksel olmayan” olmak iki ayrı hal değildir, ama giderek daha da fazla fiziksel – olmayan hale geldiğiniz ve giderek yüksek boyutlara yükseldiğiniz bir ölçektir. Ancak daha yüksek fiziksel olmayan hallere doğru bu gelişim, siz sadece yüksek bilinç haline eriştiğiniz için otomatik olarak gerçekleşmez. Her ruhun özgür iradesi vardır ve bilincin yüksek hallerine erişmede gittikçe fiziksel olmayan hale gelmeyi isteyip istemediğine veya gelişiminin bir parçası olarak fiziksel bedeninde kalmayı isteyip istemediğine karar verir. Farklı uygarlıklar ve bireysel ruhlar olduğu kadar, birçok varyasyonlar ve seçenekler vardır. Kendisini nasıl tezahür ettireceğini seçmek her bir ruha bağlıdır. Her ruhun deneyimi eşsizdir. Çeşitlilik ilahi sonsuzluğun en büyük armağanlarından biridir.

Uzun zamandır seninle konuşmak istedik, ama seninle temas kurmak için doğru zaman olmadı veya bizim için temas kurmak mümkün olmadı, çünkü arınmaların ile meşguldün ve bu nedenle bizden gelecek mesajlara alıcı değildin. Şimdi sizinle temas kurduğumuza, bizi dinlemeye ve mesajımızı insanlığa iletmeye hazır olmanıza mutluyuz. Sizinle konuşmamız ve neler olduğunu anlatmamız çok önemli, çünkü size anlatmak ve açıklamak istediğimiz olaylar gerçekleşiyor.

BUGÜNKÜ KANALLIK DURUMU

Bu mesajı aktarmaya çalışmak için Dünyadaki bir çok farklı kanal ile temas kurduk, ama bu mesajı alabilecekleri şekilde aktarmak mümkün olmadı, çünkü bu bilgiyi almak için veya bilgiyi alıp yorumlayabilmek için yeterince temiz olan ve yeterli yüksek bilinç hallerine erişmiş olan başka kanallar yok, çünkü onlar çok fazla topraklanmamış durumdalar ve blokajları ve karmaları tarafından oldukça filtreliyorlar, bu onlara verdiğimiz tüm bilgileri filtreledikleri anlamına geliyor. Bu da iletişimde çok büyük boşluklara yol açıyor ve saf olmayan varlıklardan yanlış bilgi, saf olmayan bilgi alıyorlar. Bu kanallarla temas kuran ve bilgiyi onlara aktaran biziz, ama maalesef bu bilgiyi saf bir şekilde aktaramadılar.

Bu durumun gittikçe kötüleştiğini keşfettik. Yani, Dünyadaki kanalların mesajlarımızı aktarmakta saf olmaması, bir kaç yıl önce olduğundan daha fazla kötüleşti. Başka deyişle, aslında bizim söylediklerimizle onların aktardıkları şey arasında, geçmişte olduğundan çok daha fazla farklar var. Şimdi tam etkiye aktive olan yüzeye çıkmış dev blokajlar var ve Dünyada çok fazla yanlış ve manipüle edilmiş, darklı yönleri işaret eden mesajların dolaşmasının nedeni budur. Bu duruma çok üzülüyoruz, ama bununla ilgili yapabileceğimiz bir şey yoktu. Bundan geçmek insanlığın kollektif karmasının bir parçasıdır. İnsanlığın kollektif bilincinde uzlaşmanız ve iyileştirmeniz gereken blokajlar vardır. Ama Dünya Ana ile çalışmanızda bunu yapma fırsatına sahip olduğunuzu biliyorum.

DÜNYA ÜZERİNDEKİ KANALLIK FİLTRESİ

Dünya üzerinde, son zamanlarda kuvvetlenmiş olan filtre gibi bir şey olduğunu keşfettik, bu her formda kanallık mesajlarının zayıflamasına ve çarpıtılmasına yol açıyor, mesajımızı insanlara getirmek için Dünyadaki kanallar ile temas kurmamızı giderek zorlaştırıyor. Ve tamamıyla doğru veya aşağı yukarı doğru olan bilgileri iletebilmeleri için, çok saf olan çok, çok, çok az kanal var. Ama olmuş olan şey, daha önce en azından yüzde 50 veya 80 doğru olan önceki mesajlara kanallık yapan kanalların bugün azalması ve çok hatalı, çok çarpıtılmış ve çok karışık olmasıdır, bazen mesajlarda aktarılan şeyin yüzde 10 veya 20 si bile doğru değil. Bu ayrıca Dünyadaki kanallık mesajlarında kaotik ve karışık durumu yaratmış olan şeydir.

Hatalı bilginin bir örneği, Dünyadaki siz insanlar için tüm yükseliş sürecini yönettiğimizdir. Elbette bu tamamen yanlıştır. Bu ne yapabileceğimiz bir şeydir, ne de yapmak istediğimiz bir şeydir, basitçe bu şekilde olmaz. Dünya ve onun sakinleri kendi yükseliş süreçlerinden sorumludur. Bu sizin için yapabileceğimiz bir şey değildir. Ancak, size şifa gönderen ve çeşitli enerji portalları açarak ve çeşitli enerji aktarımları gerçekleştirerek farklı şekillerde size yardımcı olan bir çok farklı yükselmişl uygarlıkların muazzam, devasa kozmik ağının parçasıyız.

– Ben, Maria bu filtrenin ve bu blokajların kanallıklarımda beni etkileyip etkilemediğini ve sizden bilgi aldığım zaman herhangi bir şekilde beni engelleyip engellemediğini sormak istiyorum.

Evet, geçmiş yılda bu blokajı hissettin, bilgiye kanallık yapmaya çok kuvvetli bir direnç hissettin ve bu nedenle hiç halka açık kanallık yapmadın, Güvensizlik hissettin ve halka açık bilgilere kanallık yapmak için zaman doğru değildi. Bunun nedeninin bilinçli seviyede farkında olmamış olsan bile, uzun bir ara vermenin nedeni de budur. Ama bu ayrıca sana bu mesajla gelmemizin nedenidir, çünkü insanların bugün Dünyada nelerin olup bittiğini anlamaları ve aynı anda neden bu kadar karışık ve birbirlerine aykırı olan mesajların dolaştığını anlamaları için mesajımızı temiz ve berrak bir şekilde iletme yeteneğine sahipsin.

Şimdi seninle temas kurduğumuz için, bu filtreyi uzaklaştırma çalışmasına başlamanın zamanıdır. Dünya Ana ile çalışmanın bir parçası olrak insanlığın bir temsilcisi olarak bu çabaya katılmak senin görevindir. İyi bildiğiniz gibi, kozmik ağdaki bizler karmik nedenlerle Dünyanın temsilcilerinin kendileri katılmaya hazır ve muktedir oluncaya kadar Dünya ve insanlık için belirli eylemleri gerçekleştiremeyiz. Gelişmenizde insanlığa yardımcı oluyoruz, ama bu gelişmeyi ne sizin için yapabiliriz ne de yapmak isteriz. Bizimle ve kozmik ağ ile birlikte filtrenin uzaklaştırılmasına katılmak sizin işinizdir ve bu işbirliği çabasına başlamanın zamanı geldi.

[Burada, Maria filtrenin varlığını o kada kuvvetli hissetti ki, kanallık yapmaya devam etmek zordu. Bunun yerine, filtreyi uzaklaştırma işine başlamak için kanallığa ara vermeyi seçti. Kanallığını engelleyen filtre parçasını uzaklaştırmaya çalışarak başladı. Ancak, filtrenin son derece güçlü olduğunu ve bir çok katmanı olduğunu ve filtreyi katman katman uzaklaştırmanın uzun zaman alacağını hissetti. Bir saat meditasyon yaptıktan ve filtre ile çalıştıktan sonra, Kaleidos’un kanallığına devam edebildi.]

Tam şu anda, Maria ile birlikte kozmik ağımızın çalışması başladı, gelecekteki mesajlarımızın daha saf ve temiz olması için bu filtreyi yaratmış olan blokajları iyileştirme sürecindeyiz. Bu filtre çok güçlü ve Dünyanın etrafından bir katman gibi yatıyor ve bu ayrıca Dünyanın hala içinde olduğu kozmik karantinanın parçasıdır. Kozmik karantina sonunda kalktığı zaman, bu filtrenin son parçaları da yok olacak. Bu, yüksek uygarlıkların mesajlarını iletmek için sizinle temas kurmalarını, aynı zamanda sizinle buluşup sosyalleşmelerini engelleyen şeyin parçasıdır. Bunların hepsi Yeni Spiritüel Çağa girdiğimiz zaman ortadan kaybolacak. Karantinadaki son delinme o zaman gerçekleşecek ve ayrıca son açılış o zaman gerçekleşecek. Bu, insanların epeyde gelişmiş uygarlıklar ile iletişim kurmasını ver sosyalleşmesini ve işbirliği geliştirmelerini ve çeşitlü türde deneyimleri değiş tokuş etmelerini sağlayacak. Bu aynı zamanda ilk toplu inişin gerçekleşmesini mümkün kılan aynı sürecin parçasıdır.

İNSANLIK NEDEN TOPLU İNİŞE HAZIR DEĞİL

Olimpiyatlar sırasında Dünyaya toplu iniş yapmayacağız. Ne de aydınlanmış dostlarımızın herhangi biri iniş yapmayacak. Bunun basit nedeni, insanlığın buna hazır olmamasıdır ve zamanı henüz gelmedi. Dünyadaki enerjiler gerçekleşecek ilk büyük resmi ziyaret için doğru enerjiler değil. O gün, ziyaret gerçekleştiği zaman, ruhsal gelişmelerinde en yükseğe erişmiş olan Dünyadaki en aydınlanmış insanlar ile birlikte olacak. İnsanlığı Yeni Çağa getirecek olan yarının temsilcileri ve insanlığın liderleri ile birlikte gerçekleşecek. Matriks ile bağlantılı olan herhangi bir olay sırasında [Olimpiyatlar gibi] gerçekleşmeyecek.

Bu ilk resmi inişin gerçekleşeceği zaman ile ilgili belirli bir tarih yok. Bugün tüm söyleyebileceğimiz, sonsuz şimdide ziyaretin gerçekleşmesinin beklendiği zaman ve enerjilerin doğru olduğu yerde yapılacağıdır. Size bugün verebileceğimiz tek yanıt, bu ziyaret gerçekleşinceye kadar birkaç yıl geçebileceğidir. Ziyaret Yeni Spiritüel Çağa son geçişten sonraya kadar gerçekleşmeyebilir, ama bilmediğimizden daha fazlası var [tam kanallıkta, Kaleidos Geçişin muhtemelen 2015 civarında gerçekleşeceğini, ama muhtemelen 2017 den önce olacağını söylüyor].

DÜNYADAKİ UZAY GEMİLERİNİN VARLIĞI

Ancak, gerçekleşmekte olan kademeli bir artış var, Dünya’nın sakinlerine kendimizi çok daha açık olarak gösteriyoruz ve elbette bu tür performanslar Olimpiyatlar gibi çeşitli türde büyük olaylarda gerçekleşebilir – tüm Dünyada bir çok diğer yerlerde ve bir çok diğer durumlarda gerçekleşebildiği aynı şekilde. Başka bir çok yerde var olduğumuz gibi, burada varız.

Düşündüğünüzden çok daha fazla varız. Bildiğiniz ve tanımlayabildiğinizden çok daha fazla yerlerde varız. Eğer hepimiz aynı anda görülebilir olsaydık, insanlar tüm Dünyada bulunan hem büyük hem küçük tüm gemileri görmekten şok olurlardı. Bütün gökyüzünün çeşitli türde uzay gemileriyle tamamen dolu olduğunu kavrardınız.

Ayrıca kanallık metninde söylenen başka bir şeye yorum yapmak istiyoruz. Dünyadan dört kat büyük olan bir ana gemimizin olduğunu ve bir noktada Dünyaya indiğimizde orada enerji değişimi yaratacağımızı söylüyor. Bu tamamen yanlıştır ve içinde bulunduğumuz enerji realitesi ile ilgili bilgi yokluğunu belirtiyor. Eğer o boyutta bir gemi Dünyaya yaklaşsaydı, Dünya ve tüm güneş sistemi için devasa sonuçları olurdu. Dünya’nın enerji sisteminde büyük çapta bozulma ile sonuçlanırdı – ve Dünyanın içi dışına çıkardı ve tamamen harap olurdu. Ayrıca Dünya’nın güçlü yerçekimine, Dünya’nın manyetik aurasına yakın gelmek uzay gemisini olumsuz şekilde etkilerdi. Bunun nedeni böyle devasa bir gemiyi çalıştıran kuvvetli ışık frekanslarının Dünya’nın enerji dengesini yıkacak olması ve güçlü bir karşı etki yaratacak olmasıdır. Dünyanın içinin kapıları açılırdı ve büyük miktarlarda konsantre siyah dişil enerji [manyetik radyasyon] fışkırırdı, bu Dünyanın yerçekiminin kat kat kuvvetli olmasına yol açardı.

Bugün bizden Dünyaya gelen ve ziyaret eden ana gemilerin en büyük türleri yaklaşık on futbol sahası büyüklüğündedir. Yaklaşık oranları hayal edebilirsiniz.

Tam şu anda Dünyada mevcut musunuz?

Evet, şu anda Dünya’nın etrafında dolanan ana gemimizdeyim. Ama elbette Dünyanın etrafında dolanan ve farklı yerlere inen farklı büyüklüklerde çeşitli araçlara sahibiz.

BİZ HAZIR OLMADAN ÖNCE BİZİMLE KARŞILAŞSANIZ NE OLURDU?

İndiğiniz zaman insanlarla buluşuyor musunuz yoksa görünmez olduğunuz inişler mi yapıyorsunuz?

Her ikisi de. Ama çoğunlukla görünmez inişlerdir. Kendimizi gösterdiğimiz zamanlar var ve kendimizi göstermemeyi seçtiğimiz zamanlar var. İnsanlık kozmik topluluğa katıldığı zaman, Dünyadaki karantinanın parçalanmasının doğru şekilde gerçekleşmesi bizim için çok, çok önemli. Bu zamanda Dünya’nın ve onun sakinlerinin toplu inişler için hazır olmadığına inanıyoruz ve bu fikri işbirliği yaptığımız ağdaki tüm kozmik topluluk ile paylaşıyoruz. Geldiğimiz ve sizi ziyaret ettiğimiz zaman, kendimizle birlikte Dünyayı etkileyen çok, çok güçlü enerjiler taşıdığımızı, ama en önemlisi karşılaştığımız insanları varlığımızla etkilediğini anlamalısınız. Kendimizi size görünür kıldığımızda ve bölgenizde kendimizi size gösterdiğimizde, bize uyumlanabileceksiniz ve bu, şu andaki durumda kendimizle getirdiğimiz çok tiz, güçlü enerjiler ile karşılaşmaya herhangi bir şekilde hazır olmayan insanlar için muazzam bir enerji çarpışması anlamına geliyor. Bu sizin için iyi olmazdı. Kollektif olarak insanlık bu tür ziyaretler için henüz olgun değil. İnsanlık fazlasıyla temelsiz, topraklanmamış ve ele almadığı ve işlemediği çok fazla ağır karma taşıyor. Çok fazla güvensizlik, korku ve paranoya taşıyor – bu yüksek spiritüel anlayışı ve içgörüyü bloke ediyor. Bu, insanların yüksek spiritüel mesajlar almasını ve kalplerini bize açmasını ve yüksek spiritüel seviyede bizimle iletişim kurmasını çok zorlaştırıyor.

Bu, spiritüel olarak uyanmış olan ve kendi ruhsal gelişimleri ile çalışan insanların küçük azınlığına uygulanıyor mu?

Maalesef, bizimle fiziksel karşılaşmalar için hazır olan çoğu insanın düşündüğünden o kadar çok, çok az insan var. Spiritüel uyanışlara sahip olan ve kendi ruhsal gelişimleri ile çalışan tüm insanların bizimle karşılaşarak çok, çok güçlü bir şekilde etkileneceklerini anlamak önemlidir. Şu anda Dünyadaki insanlarda gerçekleşmekte olan ruhsal dönüşüm sürecinde iken, kişi enerjilere inanılmaz şekilde şeffaf, geçirgen ve hassastır. Bu, eğer onlar kendi ruhsal gelişimlerinde temsil ettiğimiz frekansa erişmezlerse, varlığımızın onların süreçlerine onlar için iyi olmayan bir şekilde müdahale edebileceği anlamına gelir. Bu nedenle beklemeyi ve bireyler bizim enerjilerimizle karşılaşmaya hazır olunca temas kurmayı seçiyoruz. Bu, aslında spiritüel sürece başlamış ve bu süreçte olan, açılıp karmalarının çoğunun yüzeye çıktığı temizleme sürecine başlamış olan spiritüel insanların küçük grubundaki insanların da bizimle karşılaşmaya çok fazla hassas olacakları anlamına geliyor. Gerçekte 50 yıl önce insanlar ile karşılaşmak bizim için bugün olduğundan çok daha kolaydı. Bu bir çelişki gibi görünebilir, ama değildir. Bu, bugün Dünya’da gerçekleşmekte olan muazzam şekilde güçlü enerji dönüşümüne ve Yeni Spiritüel Çağa geçişten dolayı insanların içinde gerçekleşenlere bağlıdır. Enerjilerimize hazır olmayan çok fazla insan olduğu için, insanlık spiritüel gelişiminde beklendiği kadar ilerlemediği için, insanlık bu karşılaşmalara hazır oluncaya kadar beklemeyi seçiyoruz.

Eğer enerjiler sizinle karşılaşmaya hazır olmayan insanlara “çarparsa” ne olurdu?

Her şeyden önce, insanlarda çok fazla korku, panik ve paranoya aktive etme riski var – ve insanların kalplerini bize açma ve bize ve mesajımıza ve yardım etme isteğimize güvenme kapasiteleri olmazdı. Bugün Dünyadaki insanların çoğunluğu içlerinde çok fazla çok büyük yıkıcı korkular taşıyor. İyi niyetlerle gelen yüksek bilinç halinde olan ziyaret etmek için gelen uygarlıklar ile düşük bilinç halinde olan ve eşit derecede iyi niyetleri olmayan uygarlıklar arasında ayırt etme yeteneğine sahip değiller. Bu, Dünyadaki sadece çok, çok az insanın sahip olduğu bir yetenektir. Bu insanlarda muazzam miktarda güvensizlik ve korkuya yol açar ve çok fazla içsel çatışmaya yol açar. Bu, insanlığın bu tür ziyaretleri kaldıramayacağı anlamına gelir. İlk toplu inişimiz gerçekleştiği zaman koşulların çok, çok iyi olmasını istiyoruz ve insanlığın ve – o zaman aydınlanmış bir bilinç halinde olacak olan – onun temsilcilerinin, insanlığın yeni liderlerinin tam sevgide açık kalpler ve açık zihinler ile bizimle karşılaşmaya hazır olmalarını istiyoruz. Bu liderler yüksek bilinç haline sahip olan uygarlıklar ile daha düşük bilinç haline sahip uygarlıklar arasında ayırt etme yeteneğine sahip olacaklar. Kendilerini halk ışığında göstermeyi bekleyen bugün Dünyada fiziksel bedenlerde yaşayan aydınlanmış üstatlar var ve onlar da zaman hazır olduğunda bunu yapacaklar.

OLİMPİYATLAR SIRASINDA İNİŞ İLE İLGİLİ MANİPÜLE EDİLMİŞ MESAJIN NEDENLERİ

– Olimpiyat oyunları sırasında ineceğinizi söyleyen kanallık mesajının gelmesinin nedenleri nedir? İnsanların bilinçaltındaki en büyük rüyası olduğundan mı yoksa mesajlar bilinçli olarak yanlış bilgi yaymak isteyen varlıklardan mı geliyor, ya da faktörlerin bir birleşimi mi? Verilen çok spesifik bilgi.

Çok spesifik bilgilerin bile yanlış olabileceğini ve yanlış kaynaktan gelebileceğini anlamanız önemlidir. Soru bir çok seviyede yanıtlanabilir. Burada etkileşen faktörlerin çeşitliliği var. Bir veçhe insanlığın sonunda kozmik topluluğun tam üyeleri olma yoğun özlemidir, bunu çok kuvvetli hissediyoruz. Bizim bir parçamız olmayı arzuluyorsunuz, kozmik kaynağınıza geri dönmeyi özlüyorsunuz. Bu yaptığınız tamamen doğal bir şeydir. Birçoğunuz, özellikle spiritüel inanca sahip olan spiritüel dünyadaki sizler her gün sorgulamaya, eksilmeye ve diğer türde zorluklara maruz kalıyorsunuz. Başından beri haklı olduğunuzu sonunda dünyaya gösterebilmek için “kesin kanıta” sahip olmayı arzuluyorsunuz. Sonunda atalarınız, dostlarınız, aile üyeleriniz ile yüz yüze olmayı bekleyemiyorsunuz. Bu, temennide bulunduğunuz büyük özleyiştir ve ayrıca duymayı istediğiniz bu olduğundan bu tür mesajları alıyorsunuz. Çok fazla özlemini çektiğiniz şey budur. Dünyadaki birçok insan çok büyük üzüntü taşıyor, bunun farkında bile olmayabilirler, kozmik kaynaklarına geri dönmek arzusuna sahipler, çünkü başka gezegenlerde, başka zamanlarda, başka hayatlar yaşadılar ve orada sahip oldukları ailelerini ve toplumlarını özlüyorlar.

Birçok insan olması gerektiği gibi Dünyada yuvada olduklarını hissetmiyor, çünkü gerekli olan topraklanma seviyesine ulaşmayı başarmadılar. Dünyada gerçekten yuvada hissedebilmek için, Dünya Ana ile bağlantılarını iyileştiremediler ve Dünya Ana ile bir olamadılar. Dünyada çok sayıda hayatlar yaşamış olan bir çok ruh çok sayıda zorluklara ve ıstıraba maruz kaldı ve doğal nedenlerle Dünyadaki yaşamlarından çok daha uyumlu olan ve sevgiyle dolu olan diğer gezegenlerdeki önceki varoluşlarına, yuvaya gitmeyi özlüyorlar. Çoğu ruh için Dünyada hayat çok büyük zorluklar ve çok acılı deneyimler anlamına geldi. Dünyaya gelmenizin nedeni de budur. Bu sizin yolculuğunuzun bir parçası ve öğrenme sürecinizdir. Bu meydan okuyucu yaşamlarda bu acı verici deneyimlerden geçmiş olmak spiritüel gelişiminizin parçası oldu. Bu kendiniz için seçtiğiniz bir şeydir. Ama şimdi bu yolculuk sona eriyor, çünkü Yeni Çağa geçiş kırılma noktası olacak, tamamıyla yeni bir şeye, Dünyada tümüyle yeni bir enerji durumuna değişim olacak. Ama kozmik kaynağınızı bu özleyiş önemli bir faktördür.

Bir diğer veçhe, yanlış bilgi yaymaya, egolarını beslemeye ve insanların enerjilerini çalmaya çalışan varlıkların olmasıdır. Önemli olduklarını hissettikleri zaman iyi hissediyorlar, bu nedenle insanların işitmeyi istediklerini düşündükleri bilgileri, insanların ilgileneceklerini düşündükleri bilgileri uyduruyorlar. Ayrıca insanlığı yanlış yola yönlendirmek için yanlış bilgiler verebilirler, insanlara bazı umutlar veren ve sonra ezilmelerine neden olan bilgi sağlayabilirler. Büyük vaatler karşılanmadığı zaman, bu insanlarda çok fazla hayal kırıklığı ve şüphecilik yaratabilir, Olimpiyat Oyunları sırasında gelip inmedikleri zaman hayal kırıklığı ve şüphecilik yaratabilir.

Hem insanların kişisel enerji sistemlerinde hem de insanlığın kollektif bilincinde, çok fazla şüphe ve aldatılma korkusuna yol açan çok büyük blokajlar vardır. Kendi sezginize gerçekten güvenmiyorsunuz ve aldığınız mesajlara gerçekten güvenmiyorsunuz. Bu, insanların yüksek spiritüel mesajlar alma yeteneğinin zorluğudur: “Neye güvenebiliriz ve neye güvenemeyiz?” Bu, doğru olmayan bilgi almayı deneyimlemek, farklı mesajlar arasında ayırt etmeyi ve neyin doğru olduğunu ve neyin olmadığını ayırt etmeyi öğrenmek insanlar için önemli bir ders olacaktır. Medyumluğu geliştirmek, temiz olan ve temiz olmayan mesajları ayırt etmeyi öğrenmek uzun bir öğrenim sürecidir. Bu deneyim insanlığa yardımcı olabilir. Bu, neyin doğru hissettirdiği neyin hissettirmediğinin güçlü duygusunu alarak mesajlar arasındaki farkı ayırt etmeyi daha iyi öğrenmek için, spiritüel gelişim sürecinde çok önemli bir ders olabilir.

TOPRAKLANMA İLE KANALLIĞINIZI SAFLAŞTIRIN

Bu yeteneği geliştirmeleri için medyumlara neler yapabilecekleri ile ilgili herhangi bir tavsiyeniz var mı?

Evet, tüm medyunlara – ve Dünyada yaşayan tüm insanlara, çünkü ister medyum olun ister olmayın bu geçerlidir – vereceğim en önemli tavsiye, psişik yeteneğinizi kuvvetlendirmek için yapabileceğiniz en önemli şey kendinizi topraklamak ve Dünya’nın içi ile bir olmaktır. Her gün Dünyanın içinden enerjiye, kırmızı dişil enerjiye kanallık yapın. Sezginizi ve psişik yeteneklerinizi ve içsel gerçeğiniz ve içsel sesiniz ile temasta olabilme yeteneğinizi kuvvetlendiren ve geliştiren budur. Ne kadar çok topraklanırsanız, dişil enerji ile o kadar çok temasta olursunuz, psişik yeteneğiniz o kadar kuvvetli olur ve daha temiz bir kanal olursunuz ve temiz ve temiz olmayan mesajlar arasında ayırt etmeyi öğrenmeniz o kadar kolaylaşır. Dişil enerji çözümdür, yüksek seviyede psişik yeteneğe açılmanın anahtarıdır. [Yazının sonunda Dünya Ana ile nasıl topraklanacağınızın talimatları olan mini rehber var.]

Medyumluk ya sahip olduğunuz ya da olmadığınız bir şey değildir, açıp kapatacağınız bir düğme değildir. Ruhsal gelişmenizle birlikte kademeli olarak gelişen, adım adım kuvvetlenen bir yetenektir, kanal gittikçe daha kuvvetli ve daha saf hale gelir. Dünya Ananın dişil enerjileri ile daha fazla topraklandıkça, kozmik eril ışığa daha fazla alıcı olursunuz ve böylece iki farklı enerjiyi birleştirebilir ve yüksek bilinç haline ulaşabilirsiniz ve daha kuvvetli ve daha saf psişik kanal olursunuz.

YENİ IŞIK DALGALARI VE ARTAN TOPRAKLANMA GEREKSİNİMİ

Dünya 5 nci boyuta doğru, kendi ruhsal gelişiminin yeni seviyesine ilerliyor ve bildiğiniz gibi, bu çok, çok uzun bir zamandır devam etmekte olan bir süreçtir ve insanlık da bunun bir parçasıdır. Bu, insanlığın da Dünyanın yükselişinden etkilendiği “kollektif bir yükseliştir”. Ama bu, insanların otomatik olarak yüksek bir bilinç haline erişeceği anlamına gelmiyor. Bu, bireysel ruhun hangi bilinç seviyesinde olduğuna ve onun şu anda Dünyayı süpüren yeni enerjileri almaya ve kucaklamaya hazır olup olmadığına bağlıdır. Dünyadaki çoğu insanın gelen bu yeni enerjilere hazır olmadığını söyleyebiliriz – ve bunu kalplerimizde üzüntüyle söylüyoruz, çünkü onlar kendilerini hazır olmak için gerekli olduğu şekilde hazırlamadılar. Birçok insan olumsuz bir şekilde etkilenecek ve insanların bu yeni enerjiler ile başa çıkması çok zor olacak. Bu, çok uzun zamandır süren kademeli bir süreçtir ve Geçişe kadar devam edecek.

Şu anda gerçekleşen şey, yeni eşsiz bir ışık – enerji frekansını salıverilmiş olması ve Dünyayı süpürecek olmasıdır. Dünyayı süpürecek olan bu yeni enerji dalgalarına maruz kalmaya hazır olmayan insanlara olacak olan şey, bireysel ruhların ayaklarının kayacak olmasıdır. Bu insanlar gereksinim duydukları şekilde hazırlanmadılar. Bu güçlü ışık dalgalarını alabilmeye yetecek kadar kendilerini topraklamadılar. Bu insanlar yeterince topraklanmadı. Şu anda Dünyayı süpüren kuvvetli ışık formunu alabilmek için, Dünya Ana’nın enerjileri ve Dünya Ana’nın enerji sistemi ile yeterince temasta değiller. Bu insanlar niyet edilmiş olduğu şekilde bu yükselişi gerçekleştiremezler. Bu, insanların çok rahatsız, huzursuz hissetmeye ve farklı türde psikolojik ve fiziksel semptomlar ve hastalıklar geliştirmesine yol açar. Ayrıca, bireylerin ve tüm gezegenin gelişiminde yeni karma seviyeleri aktive eder. Bu insanları, çok acı verici olan çok büyük kişisel zorluklara maruz bırakır, çünkü onlar bu enerji dalgalarına hazır değiller ve Dünyada mevcut olan enerji aletlerini kullanmıyorlar. Bu bireysel ruhlar gelmekte olan bu büyük ve güçlü enerji dalgalarını alabilmek için, kendi ruhsal gelişimleri için çalışmıyorlar ve gereksinim duydukları şekilde topraklanmıyorlar.

Çok büyük bir netlikle farkettiğimiz bir şey, bazı istisnalar haricinde şimdilerde Dünya üzerinde yayılan neredeyse tüm kanallıklarda insanların kendi ruhsal gelişimleri ie çalışmanın öneminden ve insanın Yerkürenin içinden Dünya Ana enerjilerine kanal olma ihtiyacından hiç bahsedilmiyor. Bu bilgi senin kanallıkların haricinde mevcut değil. Bu çok üzücü, çünkü bu şimdiye kadar size iletmek zorunda olduğumuz en önemli mesajdır. Sizi koruyacak, kurtaracak olan ve ruhsal gelişiminize yardımcı olacak olan topraklanmadır, Dünyanın içine bağlanmak ve uyumlanmaktır. Şu anda Dünyaya yayışan kuvvetli ışık dalgalarını alabilmek için yapmanız gereken budur.

İÇSEL ENERJİ REALİTESİ DIŞSAL FİZİKSEL REALİTEYİ YARATIR

İnsanlığın yükselişi kendiliğinden gerçekleşmeyecek. Bireysel ruhlar olarak kişisel gelişiminiz ile çalışmak zorundasınız. Önemli olan içsel gelişim sürecidir. Tüm geleceğinizi belirleyen şey budur. Bunun farkında olun, bugün tüm Dünyadaki kanallıklarda dışsal gelişime olan tüm bu odak neyin ne olduğunu unutturur. Elbette Dünyada dış dünyada gerçekleşen şeyleri kutlamalısınız, elbette ilerlemeyi izlemeniz önemli ve şu anda olan şey güç elitinin Dünya ve insanlık üzerindeki kontrolünü kaybetmesidir ve onların bütün güç sistemi ve bütün Matriks çöküyor. Bu elbette inanılmaz cesaret verici bir haberdir ve sürecin çok önemli bir parçasıdır. Ama hatırlayın – ve bunu anlamanız çok, çok önemli – dışsal realitede gerçekleşen değişimler sadece yüksek boyutlarda, içsel enerji realitesinde gerçekleşen değişimlerin sonuçlarıdır. Dışsal realiteyi yaratan içsel enerji realitesidir.

İnsanlığın kollektif ve bireysel ruhsal gelişimi ve Dünya’nın ruhsal gelişimi Dünyadaki dış, fiziksel realitede gerçekleşen değişimleri yaratır ve etkiler. Bu, insanlığın fiziksel dünyada gerçek bir değişim yaratma yeteneğinin ve kendisini güç elitinden ve etraflarındaki Matriksin pençesinden özgürleştirmesinin, yalnızca içsel çalışma vasıtasıyla yapılabileceği anlamına gelir. Dışsal fiziksel dünyayı yaratan içsel enerji realitesidir. Başka her şey yanılsamadır. Bunun birbirine uyduğunu ne kadar kısa sürede anlarsanız, içsel ruhsal gelişiminizle çalışarak dışsal realitenizi o kadar daha hızlı etkileyebilirsiniz. Güç eliti dışsal realtiede insanlık üzerindeki kontrolünü kaybediyor olsa da, bireyler olarak insanların hala kendi içsel mahpus dünyaları ile çalışmaya gereksinimleri vardır. Aksi taktirde, kendi içlerindeki problemin kök nedenini iyileştirdikleri güne kadar, dışsal fiziksel dünyada sadece yeni mahpushane formları yaratırlar. Bunu anlamanız çok önemlidir.

Dışsal realitedeki değişimlere verilen bu büyük odak ve içsel, ruhsal gelişiminiz ile çalışmanın önemli hakkında bilgelik ve bilginin yayılmasının eksikliği, insanların yapmaları gereken şekilde gelişmemeleri riskini yaratır. İnsanların bugün gereksinim duyduğu şey, Varoluş ve realite ile ilgili bu çok önemli temel gerçek hakkında içgörüye erişmektir. Bugün insanlar fiziksel realiteye, fiziksel maddi şeylere çok bağlılar ve bunlarla çok meşguller. Kendi içsel realitelerini ve Dünyadaki kollektif içsel realiteyi görmezden gelme büyük eğilimine sahipler. Yani, en fazla önem verilmesi gereken şeye en az önem veriliyor. Alt Üst olmuş Dünyada yaşıyorsunuz. Bu, değiştirmeniz gereken çok, çok, çok önemli bir şeydir. Bu, Dünyadaki ruhsal gelişiminizde gerçek ilerleme yapabilmek ve Yeni Çağa girebilmek ve sevgi, hakikat ve bolluk adına tamamıyla yeni koşullardan yeni bir dünya yaratabilmeniz için ön koşuldur.

ZAMANIN YANILSAMASI VE TARİHLERE SAPLANTI

Burada değinmek istediğimiz başka bir şey Dünyada var olan tarihlere bu muazzam saplantıdır. Zamana ve zamanın var olduğuna ve aylara, günlere ve dakikalara bölünebileceğine çok kuvvetli bağlarınız var. Bu bir yanılsamadır. Zaman algınızı paylaşmıyoruz, çünkü biz zamanın ve mekanın ötesinde yaşıyoruz ve sizin sahip olduğunuzdan tamamıyla farklı görüşlerimiz var. Bizim için, tarihler tamamıyla ilgisizdir, herhangi bir işleve hizmet etmezler. Bu endenşe Kozmostaki biz dostlarınız, belirli tarihlere bağlı bilgiyi size çok nadir – pratike hiç – veririz. Gregoryan takvimi bir kurgudur ve Matriksin parçasıdır. Dünyada gerçekleşen gelişme Gregoryan takviminden veya başka takvimlerden kaynaklanan dünyasal tarihlere bağlı değildir.

Bunu açıklığa kavuşturup kavuşturamayacağınızı merak ediyorum. Daha önce başka uygarlıklardan insanlık için belirli tarihlerde ve saatlerde enerji aktarımları ile ilgili mesajlar aktardık ve Geçiş için enerji penceresinin muhtemelen 2017’de kapandığı bilgisini aldık. Bunlar tarihler ile ilgili öngörüler. Mesajlarınızda tarihlerden söz ettiğiniz zaman, tarihlere tercüme etmeye çalıştığınız, enerji durumu mudur?

Evet, bazan enerji durumunu Dünyada anlayabileceğiniz bir dile tercüme etmek için, en olası şekilde tarihleri kullanmamızın nedeni budur, çünkü Gregoryan takviminiz formunda fiziksel zamana çok kuvvetli bağlarınız var, sonsuz şimdiyi yıllara, aylara, günlere ve dakikalara bölüyorsunuz. Bizim fikrimize göre, bu bölünme yanılsamadır ve aslında mevcut değildir. Ama buna çok kuvvetli bağlarınız olduğu ve bizim zamansız yaklaşımımız ile ilişkilendirmek zor olduğu için, olanları anlamanıza yardımcı olmak üzere adapte etmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, böylece sunduğumuz bilgiyi ilişkilendirebilmeniz daha kolay olur.

Yani, belirli yıllar veya tarihler ile ilgili size verdiğimiz tüm bilgiler her zaman görelidir, çünkü sizin zaman duygunuzu paylaşmıyoruz. Bu nedenle, sizin zaman duygunuza ile aynı çizgide olan belirli yanıtları asla veremeyiz ve vermeyeceğiz. Bunun yerine uzun vadede olacak olan şey, insanlığın zaman algısının değişecek olmasıdır. Zamanı bırakacaksınız, Gregoryan takvimini ve Dünyada mevcut tüm takvimleri bırakacaksınız ve hayatlarınızı sonsuz şimdide yaşamaya başlayacaksınız. O zaman artık tarihlere ve saatlere gereksiniminiz olmayacak, onların Dünyada kullanılmasına son verilecek. Ama o zamana kadar, sizinle iletişimlerimizde, sözünü ettiğimiz şeyi en iyi şekilde anlayabilmeniz için, onu tercüme etmek için elimizden geleni yapacağız.

GEÇİŞ İÇİN KESİN BİR TARİH YOK

Dünyanın gelişimi için şu anda tüm Dünya ve insanlığın Yeni Spiritüel Çağa geçişe yaklaştığı, açılmış olan bir pencere var. Ama – bunu anlamanız çok önemli- Yeni Çağa geçişin gerçekleşeceği zamanın kesin tarihi yoktur. Yeni Çağa geçiş, Dünya ve insanlık buna hazır olduğu zaman ve doğru enerji durumu hüküm sürdüğü zaman gerçekleşecek. Bunun ne zaman gerçekleşeceğini etkileyen bir çok faktör vardır. Bu, burada ayrıntılarına girebileceğim iz bir şey değildir, çünkü bunun nasıl işlediğini tanımlamak için çok büyük bir yer gerekir. Ama söyleyebileceğimiz şey, kozmik uygarlıklar ağımızda – ve ayrıca Dünyayı Yeni Çağa mümkün olan en iyi şekilde getirmek için hep birlikte çalışan Dünyadaki fiziksel bedenlerde olan aydınlanmış üstatlarla birlikte, Kozmosumuzun ötesindeki Sonsuzluktan gelen ruhlar – amacımız mümkün olduğu sürece Geçişi ertelemek oldu, çünkü insanlık Dünyada bugün göründüğü şekliyle Geçişe hazır değil.

Büyük işbirliğimizde umudumuz mümkün olduğu kadar çok insanı uyandırabilmek ve onların içsel ruhsal gelişimleri için çalışmalarına başlamalarını ve kendilerini topraklama çalışmasına başlamalarını ve 5 nci boyuta ve ötesine yükselişe hazırlanmalarını sağlayabilmektir. Bugün göründüğü şekliyle, bizim perspektifimize göre 2017 civarında bir zamanda kapanacak olan bir pencere vardır. Bugün göründüğü şekliyle bu, Dünyanın ve sakinlerinin Yeni Spiritüel Çağa geçiş için 2017’den sonrasını beklemelerinin olası olmadığı anlamına geliyor. Tam şimdi bu şekilde görünüyor. Bu nedenle, amacımız Geçişin bundan önce gerçekleşmesidir. Ama bugün Geçişin ne zaman olacağı ile ilgili kesin bir tarih veremeyiz. Tam şu anda, en uygun zamanın 2015 olduğu görülüyor, ama bu bir çok kez değişebilir, çünkü izleyecek sabit bir zaman çizelgesi yok. Ondan önce çok şey gerçekleşebilir. Sizin zaman algınızla bazı değişimler orijinal olarak niyet edildiğinden uzun zaman alabilir, diğer değişimler çok hızlı şekilde gerçekleşebilir. Bu nedenle Gregoryan takvimi veya diğer takvimlere göre sizin standartlarınızla Geçişin ne zaman olacağının tam tarihini vermek mümkün değildir.

Bunun yol boyunca bir çok adımları olan kademeli bir süreç olduğunu hatırlayın. Bu süreç devam ediyor ve her zaman gerçekleşen yeni değişimler ve Dünyaya yeni enerji akışları var. Dünya ve onun sakinleri sürekli bir gelişim sürecindedir, bizim zamansız yaklaşımımıza göre, Geçiş zaten burada ve şimdi gerçekleşiyor. Ama son adım henüz gerçekleşmedi ve muhtemelen bir kaç yılda gerçekleşemeyecek.

21 ARALIK 2012 KIŞ GÜNDÖNÜMÜNDE ENERJİ DEĞİŞİMLERİ

Tam tarihler önemli olmasa da, dünyaca ünlü 21 Aralık 2012 tarihinde, Kış Gündönümünde gerçekleşecek enerji değişimleri üzerine yorum yapabilir miydiniz?

Evet, Kış Gündönümü civarında (Kuzey yarıkürede Kış Gündönümü, tüm Dünyada değil), bir kaç gün boyunca Galaksinin merkezindeki kara delikten Dünyaya çok ağır, siyah enerjilerin aktarımı olacak. Bunlar tamamen saf olan çok güçlü, koyu dişil enerjilerdir, ama – ve bunu hatırlamak önemli – bu güçlü siyah enerjiler Dünyanın aurasına çarptığı zaman, Dünyada bir temizlik sürecini aktive edecek. Dünyada çok güçlü reaksiyonlar başlatacak, bu nedenle 21 Aralık civarındaki belirli sayıda günde Dünyada bazı doğal felaketlerin aktive olabileceğini bekleyebiliriz, ama bunun bu şekilde gerçekleşmesi gerekmiyor. Tam olarak ne olacağını bilmiyoruz ve bilmeye gereksinimimiz yok, çünkü biz İlahi Akışa güveniyoruz. Ama bildiğimiz şey, bunun Geçişi, Yeni Spiritüel Çağa son geçişi aktive etmeyeceğidir.

Ancak, bu zaman periyodu sırasında bu başka bir adımdır, Yeni Spiritüel Çağa geçişin parçasıdır, Dünya’nın 5 nci boyuta geçişinde bir diğer adımdır. Bu koyu güçlü enerjiler elbette Dünyada başka değişimleri de aktive edebilir, örneğin küresel ekonomide değişimler ve uygarlığı diğer şekillerde etkileme. Hem bireysel hem de kollektif seviyelerde, Dünyada gerçekleşen gelişim süreçlerini etkileyecek. İnsanlar, enerjilerin yüzeye çıkıp temizlenmeye gereksinim duyan karma ve blokajları getirerek, onlarda temizlenme süreçlerini aktive edeceği bir şekilde etkilenecekler. Birçok insan Dünyada gerçekleşen diğer enerji değişimlerini hissedebildikleri şekilde, bu enerjileri hissedebilecek. Dünya ve insanlığın belirli sayıda saf, ilahi, dişil karanlık günler sırasında özellikle büyük miktarda enerji basıncına maruz kalacaklarını söyleyebilirsiniz. Bu, Dünyanın arınma sürecinin bir başka seviyeye çıkacağı anlamına gelir.

HER UYGARLIK EŞSİZ ENERJİLERDEN OLUŞUR

Getirmek istediğimiz bir diğer şey, tüm uygarlıkların ve tüm farklı gezegenlerin ve güneş sistemlerinin eşsiz enerjiler taşımalarıdır. Her uygarlık eşsizdir ve eşsiz bir enerji kompozisyonu taşır. Görevimiz ve her uygarlığın yüksek aydınlanmış bir hale eriştiği zaman görevi bu eşsiz enerjiyi yaymak ve enerjilerini ve bilgeliklerini paylaşarak diğer az daha az ileri uygarlıklara yardımcı olmaktır. Bu, Kozmosumuzda ve ötesinde var olan eşsiz enerjilerim bu büyük çeşitliliği ile birleşerek ve yayarak olur – çünkü biz ayrıca Kozmosumuzun ötesindeki diğer uygarlıklardan ve ruhlardan da büyük enerji aktarımları alıyoruz – ruhlar olarak evrimleşiyoruz ve yüksek bilinç hallerine ulaşıyoruz. Aynı şekilde Dünya şu anda gelişmekte olan, tüm Kozmosumuzda başka hiç bir yerde bulunmayan çok, çok eşsiz ve önemli enerjileri ve enerji kompozisyonlarını taşıyor. Bu enerji çok değerlidir ve insanlığın gelecekteki görevinin bir parçası bu enerjiyi kuvvetlendirmek, dengelemek ve en sonunda enerjiyi Kozmosumuza, diğer uygarlıklara yaymak ve aynen bugün bizim size yardım ettiğimiz gibi, ruhsal gelişimlerinde diğer uygarlıklara yardım etmektir. Hepimiz biriz ve hepimize gereksinim var. Hepimiz bu muazzam, devasa bulmacanın önemli parçalarıyız ve gelişmek için birbirimize yardımcı oluruz.

Auramızda sahip olduğumuz enerji şimdi Dünyada salıveriliyor ve bu enerji size armağanımızdır. Bu, sözünü ettiğimiz o filtreyi iyileştirmek için gereksinim duyulan enerjidir. Bu, çok kuvvetli eril enerjiden oluşan, ama dişil kırmızı – mor sevgi enerjiyle kombinasyonda olan parlak ve çok, çok yüksek frekanslı bir enerjidir.

“Biz” dediğin zaman, Pleiades’ten mi söz ediyorsun yoksa daha büyük bir gruptan mı?

Bu enerjiyle katkıda bulunan Pleiades’ten ve onun etrafından işbirliği yapan bir gruptur. Bu, tam burada ve şimdi açılmakta olan bir kanaldır ve Dünyanın tam şu anda içinden geçtiği 5 nci boyuta yükselişin bir parçasıdır. Bu, daha önce sözünü ettiğimiz ışık enerjilerinin kuvvetli yeni dalgasıdır. Daha önce diğer çeşitki uygarlıklardan enerji aldığınız gibi, bu size armağanımızdır ve gelecekte diğer uygarlıklardan yeni enerji armağanları alacaksınız. Bu Dünyanın tüm varoluşu boyunca hep devam eden bir süreçtir, ama şu anda Yeni Spiritüel Çağa geçişle çok, çok kesin bir şekilde yoğunlaşmakta.

Bazı uygarlıklardan insanlığa bazı mesajları aktarmak bu filtre nedeniyle çok daha zor mu? Taşıdığınız enerjilerin bu filtre ile ilişkili olduğunu söyledin, Pleiades’ten gelen mesajların aktarılmasının özellikle zor olduğunu mu kastediyorsun yoksa kozmik uygarlıkların her türlüsünden gelen mesajlar için aynı şey geçerli mi?

Her türde mesajların çok geniş kapsamlı blokajı oldu.

KÖTÜ NİYETLİ UYGARLIKLARDAN KORKU

Kötü niyetli uygarlıkların korkusu ile ilgili insanlara herhangi bir tavsiyeniz var mı? Benim anladığım, siz aydınlanmış uygarlıkların hepsi hem çoğunlukta hem de Dünyada mevcut olan tüm diğer uygarlıkları denetliyor.

Evet, bu doğruDaha önce bir çok kez söylenmiş olmasına rağmen burada bir noktayı işaret etmek istiyoruz, çünkü Dünyadaki siz insanların bunu anlaması inanılmaz önemli. Her ne koşul altında olursa olsun, daha düşük bilinç halindeki herhangi yıkıcı bir uygarlığın Dünyaya inip sizi istila etmesine asla izin vermeyiz. Bu asla, hiç olmayacak. Bununla ilgili, tamamıyla güvende hissedebilirsiniz. Siz korunuyorsunuz, sizi gözlüyoruz ve öyle yıkıcı ve tehlikeli uygarlıkların güneş sisteminizin yakınına bile gelmesine izin vermeyiz. Ancak, çok fazla zararlı olmayan, ama aydınlanmamış olan ve bazen yanlış mesajlarla gelen ve bazan İlahi olana tamamıyla uygun olmayan şekilde davranan “orta seviye” olan uygarlıklar vardır. Ama onları izliyoruz, ancak karma nedenlerinden dolayı onların Dünyaya tüm ziyaretlerini engelleyemiyoruz.

Ancak, Dünyadaki sizler daha önce yıkıcı uygarlıklar tarafından ziyaret edildiniz. Uzun zaman önce Dünyada vardılar. Dünya’nın içinde yeraltı üsleri bile vardı ve Dünyadaki güç eliti ile işbirliği yaptılar. Ama bu üsler şimdi boşaltıldır ve en son kalanlar terketmek üzereler. Dünyada bu tür kalan varlık çok azdır ve onlar hep birlikte ortadan kaybolmak üzereler. Onlar şu anda Dünyada ortaya çıkan güçlü enerjiler ile başa çıkamıyorlar. Hepsinden önemlisi, şimdi Dünyada kuvvetlendirilmekte olan kuvvetli, güçlü, dişil, kırmızı enerji ile başa çıkamıyorlar. Bu, o yıkıcı uygarlıkların kaçmak zorunda kaldıkları anlamına geldi. Ama sizi her zaman onlara karşı koruduk, her zaman ordaydık ve Dünyaya ve insanlığa kalıcı zarar verecek şekilde size zarar verememelerini sağladık. Bu, onların tüm aktivitelerini durdurabildiğimiz anlamına gelmiyor. Onlar buradaydı ve sıkıntılara neden oldular, bunun farkında olmalısınız Ama karam nedenlerinden dolayı, onları tamamıyla durduramadık. Bu insanlığın karmasının parçasıydı ve insanlığın gelişiminin bu periyodunda geçmek zorunda olduğu deneyimin parçasıydı. Ama bu periyot şimdi sona eriyor ve onlar şimdi Dünyayı daimi olarak terkediyorlar. Ancak bir kez daha tekrarlamak istiyorum, biz asla yıkıcı uygarlıkların Dünyayı istila etmesine izin vermeyiz. Bu bir daha asla olmayacak. Buna karşı tamamen korunuyorsunuz.

Dünyada bugün fiziksel uzay gemileri ile bulunan farklı uygarlıklar ile ilgili durum nedir?

Daha önce bahsettiğimiz gibi, Dünyayı ziyaret eden bir çok farklı türde uygarlık var ve bunlar yalnızca aydınlanmış uygarlıklar değil, gelişimlerinde “orta seviyede” olan uygarlıklar da var.

Ama kesinlikle yıkıcı uygarlıklar şu anda Dünyada uzay gemilerinde yok değil mi?

Yıkıcı olanlar çok küçük ölçekte varlar ve çok zayıflar, bugün insanlara zarar verecek kapasiteye sahip değiller. Ama şu anda o kadar inanılmaz azlar ki, sözünü etmeye bile değmez. Ayrıca kendi içinizde taşıdığınız şeyi kendinize çektiğinizi anlamanız önemli. İnsanın kendisini ona zarar vermek isteyen yıkıcı varlıkların var olduğu uzay gemisinin bulunduğu bir durumu çekebilmek, bu yalnızca bu eğer onun kişisel karmasının bir parçası ise gerçekleşebilir. Bunu anlamanız önemlidir. Ayrıca yaşamlarınızda olan biten şeyleri kontrol ederek kendinizi koruyamayacağınızı da anlamanız önemlidir. Kontrol asla sürdürülemeyen bir yanılsamadır.

KORKULARINIZI TOPRAKLANMA İLE İYİLEŞTİRİN

Yaşamınızda gerçekleşmesi gereken şey gerçekleşecektir ve kendinizi yıkıcılığa ve acıya karşı koruyabilmenizin tek yolu, içsel ruhsal gelişiminiz ile çalışarak, kanal olarak kendinizi topraklayarak ve dişil, kırmızı enerji ile çalışarak, Dünya Ananın içine uyumlanıp onunla bir olarak olur. Tek yolu budur. Ancak, bir uzay gemisi gördüğünüz zaman tabanları yağlamak ve kaçmak korunma değildir. Bu bir yanılsamadır. Ayrıca, iyi anladığınız gibi, yıkıcı uygarlıkların uzay gemilerinin kendilerini göstermeleri nadirdir, ama onlar gizlice buradadırlar ya da daha önce gizlice buradaydılar. Yani, daha önce yıkıcı varlıkların olumsuz deneyimlerini yaşamış olanların kaçmak için zamanları bile yoktu. Ancak bu artık mümkün değildir, bu yavaşça ama kesin bir şekilde tamamen ortadan kayboluyor.

Size söylediğim şey, korkunuzu iyileştirmelisiniz, korkunun hayatınızı tüketmesine izin vermeyi bırakmalısınız. Hayatlarınızı kontrol etmeye çalışarak ve korkunun, şüphenin ve ihtiyatın sizi koruyabileceğine inanıp ortalarda dolaşarak kendinizi koruyamazsınız. Bu bir yanılsamadır. Sizi koruyabilecek tek şey içsel güvenlki yaratmaya çalışmak ve taşıdığınız korkuları iyileştirmektir ve taşıdığınız içsel yıkıcılığı iyileştirmektir. Hatırlayın: Yıkıcı, yıkıcı olana çekilir ve saf, saf olana çekilir. Kalplerinizi açık tutuğunuz, kendinizi toprakladığınız ve dişil enerji ile kendinizi iyileştirdiğiniz – ve kuvvetli bir temel, temel güvenlik inşa ettiğiniz – sürece, yıkıcılık size dokunamaz. Sizin korunmanız budur.

Ruhsal gelişim süreci ne kadar ilerlerse, ne kadar topraklanırsanız, Dünyanın dişil enerjisine ne kdar çok bağlanırsanız, gelemkte olan bu kuvvetli, kozmik eril ışık dalgalarını alarak enerji frekansınızı o kadar fazla yükseltebilirsiniz ve daha kuvvetli olursunuz ve bu yıkıcılık şekline karşı daha güçlü bir koruma yaratırsınız. Bunun gelecekte Dünyaya ve Dünyanın sakinlerine herhangi bir şekilde zarar vermesi mümkün olmayacak, şu anda Dünyada gerçekleşen temizlik süreciyle, tüm yıkıcılık ve tüm kirlilikler giderek temizleniyor, fırlatılıyor ve çözülüyor. Ama bu süreç bitmedi, hala devam ediyor ve yüzeye çıkacak olan hala çok fazla karma ve kirlilik var. Yeni Çağa geçişe “Büyük Arınma” denmesinin nedeni budur. Daha önce söylediğimiz gibi, Dünya gezegeninin temizlenmesi ve arınmasıyla, bu hem kozmik seviyede hem de insan bireysel seviyesinde devam eden bir süreçtir.

BİTİRME

Burada korkuyu salıvermeye odaklanmanızı çağırmak istiyoruz, çünkü size hiç faydası olmaz. Korku içinde ve ihtiyatlı olmak korunma değildir, yanılsamadır. Sahip olduğunuz en büyük korunma her gün kendinizi Dünya Ana şifasına vererek Dünyanın içiyle bir olmak, Dünya Ana ile bir olmaktır.

Bu konuşma için, benden ve temsil ettiklerimden gelen mesaja kanal olmak için zaman ayırdığınız ve bunu insanlara yaydığınız için çok teşekkür etmek istiyoruz. Sizinle konuşabildiğim ve bunun parçası olduğum için çok mutluyum.

Kocaman gülümsüyor ve üzerimize ışıldayan sevgisini hissediyorum. Konuşma ve bize verdiği mesaj için ona teşekkür ediyoruz.

Dünya Ana şifasıyla kendinizi topraklayın – Mini rehber

Giriş – Dünya Ana şifası (Maria Bertram tarafından) kanallık ile alınmış bir şifa tekniğidir, bu teknikte meditasyonda Dünyanın iç çekirdeğinden dişil enerji alarak ve kendinizi dişil enerji ile doldurarak derinlemesine topraklarsınız. Şifanın amacı Kutsal Büyük Anaya yeniden bağlanmak ve içimizdeki eril enerji (“ışık”/yang/genişleme/yüksek frekans/gökyüzü) ve dişil enerji (“karanlık”/yin/çekilme/düşük frekans/Yerküre) arasındaki dengeyi düzeltmektir. Genelde insanlık eril enerjinin çok büyük fazlalığının ve dişil enerjinin çok büyük eksikliğinin ıstırabını çekiyor. Başka deyişle, aşırı derecede topraklanmamış durumdayız. Dişil enerji çok uzun zamandan bu yana burada Dünyada zayıflatıldı, inkar edildi ve baskılandı. Cinsiyetine bakmadan her insan tam dengede olmak ve dengeli bir şekilde gelişmek için enerji bedeninde yarı eril yarı dişil enerjiye sahip olmalıdır. Bu enerjiler tam dengede olduğu zaman, Sevginin En Yüksek İlahi Enerjisini yaratırlar. Bu, parçaları farklı yerli insanlar dahil tüm dünyada farklı kültürlerde saklanan kadim ve zamansız bilgeliğin parçasıdır. Dünya Ana şifası bugün insanlığın yüksek bilinç haline doğru yolu için kayıp halkadır. Ruhsal gelişimimizde daha yükseklere erişmek için topraklanma merkezimiz gereklidir. Düzenli olarak kendinizi Dünya Ana şifasına vererek, enerji dengenizi gittikçe düzeltirsiniz, enerji blokajlarınızı giderek iyileştirirsiniz, ruhsal gelişiminizi hızlandırırsınız ve Yeni Spiritüel Çağa geçiş için optimum bir yolda hazırlanırsınız.

Talimatlar – Meditasyon yapmak için oturun. Mümkünse dışarıda oturun. Ayaklarınız zeminle tam temasta olsun. Elleriniz dua pozisyonundaki gibi olsun ve avuçlarınızın üzerine koyun. Mümkünse telefonlarınızı ve diğer teknik ekipmanları kapatın. Bir kaç derin nefes alın, tüm bedeninizi gevşetin ve zihninizi rahatsız edici düşüncelerden temizleyin. Dünya Ana enerjisine kanal olarak çalışmak için zihinsel olarak hazır olun ve topraktan enerjiye kanal olma niyetinize odaklanın. Yüksek sesle veya içinizden Dünya Ana duasını okuyun. Dünyanın merkezinden bir kanalın açıldığını ve parıldayan kırmızı dişil enerjinin yukarıya çıkmaya başladığını, ayaklarınıza, kalçalarınıza ve ellerinize aktığını gözünüzde canlandırın. Enerjinin tüm bedeninizi doldurmasına izin verin ve orada kalın. Enerji akışına açıldığınızda, sadece anda var olmaya odaklanın. Enerjinin nasıl hissedildiği herkese göre değişir, ama siz hissedin yada hissetmeyin enerji çalışır. Ayrıca şifayı kuvvetlendirmek ve yönetmek için aynı anda mantralar ve onaylamalar da kullanabilirsiniz. Dünya Ana şifasını her yerde yapabilirsiniz, yüksek binalarda veya metroda bile. Günde on beş dakika iyi bir başlangıçtır ve sonra hazır olduğunuzu hissettiğinizde süreyi kademeli olarak artırın. Direkt olarak Dünyadan enerjiye kanal olarak Dünya Ana şifasını uyguladığınız zaman, düşük frekanslı dişil enerjiyi alırsınız, ayrıca gereksiniminiz olan buysa, Dünyanın enerji sisteminden belirli seviyede eril enerjiyi de otomatik olarak alırsınız. Dünya Ana şifasının amacı her zaman enerji dengenizi düzeltmektir.

Kendiniz için Dünya Ana şifasını aktive etmek için dua

Sevgili Dünya Ana,

Alçakgönüllülük, sevgi tam güvenle, senden istiyorum, lütfen bana kuvvet ve rehberlik ver.

Kendimi hem bedenimi hem de ruhumu tamamıyla iyileştirmek için içinden enerjiye kanal olmama yardımcı ol. Dünya Ana, seni çağırıyorum!

Lütfen sana yardım etmek için ihtiyacımız olan rehberliği ve kuvveti ver.
Lütfen seni tamamen iyileştirmek için bize yardım et, hem bedenini hem de ruhunu.
Bizim seninle birlikte yaşamamıza ve bolluğuna katılmamıza izin verdiğin teşekkür ederiz.
Güzelliğin ve zenginliğin için teşekkür ederiz.
Her gün Dünyada gerçekleşen tüm mucizeler için teşekkür ederiz.
Kendimizi koruyucu ışık ile sarmalıyoruz,
Gerçeğin ve sevginin ışığıyla.

Dünya Ana, seni çağırıyoruz!
“Teşekkür ederim” diyerek bitirin.

(Çeviri: Saffet Güler)