Pleiades Yüksek Konseyi, Mira’dan Bir Mesaj

Yazdır Yazdır 

Valerie Donner Kanalıyla

19 Kasım 2008

Selamlar, Ben Mira. Bugün sizinle konuşmaktan hoşnutum.

Dünyada çok şeylerin sürdüğünü bilin. Kavrayacağınızdan fazlası var. Bunu görebiliyoruz ve medyanızın bilmenizi istediğinden daha büyük bir resme sahibiz. Eski dünya parçalanıyor. Gezegeninizin kontrolcüleri bile kontrolü kaybediyor. Sırlar ortaya çıkıyor. Hiçbir şey saklanamaz. Her şey ortaya çıkıyor. Meydan okuyucu zamanlara doğru ilerliyorsunuz. Bu herkese açık bir olay gibi görünüyor. Denge gelmek üzere. Bunun amacı var. Ne demek istediğimi yakında bileceksiniz.

Dünyadaki insanların düşünme şeklini değiştirecek olan yakında ortaya çıkarılacak olan bazı gizli faktörler olacak. Bu bilgi çok gecikti. Bu bilgiye tamamen hazır değilsiniz, ama karar verildi ve gerçeğin ortaya çıkma zamanı geldiğinde, ona gereksiniminiz olacak. İnsanlık 2012 ve ötesinin enerjilerine götürecek olan spiritüel uyanışın eşiğinde. Bu gerekli bir açılış ve ortaya çıkıyor olacak.

Şu anda deneyimlediğiniz kaos, buzdağının sadece ucudur. Daha da kuvvetlenecek ve içsel güce ihtiyacınız olacak. Dünya’nın kendisi kaosu hissediyor ve temizleniyor ve arınıyor olacak. Herhangi biriniz için geriye dönüş yok. Sürekli dengeyi ve yeniden yapılandırmayı sağlamak için diğer uzay aileleri ile birlikte enerjileri tutuyoruz. Işık varlıkları olarak siz de aynısını yapıyorsunuz. Önünüzdeki sert zamanlarda, spiritüel aletlerinizi kullanmanızı öneriyoruz. Sizinle birlikteyiz.

Kontrolcülerin gezegendeki iyi korunan mevkileri ortaya çıkarılıyor. Bu salıveriliş ile çarpışan hapsedilmiş çok fazla öfke ve korku var. Bunu hissettiğiniz zaman korkmayın. Plan yoğunlaşıyor ve Işık yüzeye daha çok çıkıyor. Eski yol rafa kaldırılıyor ve Yeni Dünya’da görkemli yeni gün için yolu döşüyorsunuz.

Bazı işler, organizasyonlar ve şirketler çökerken, bu serbest düşüş gibi görünebilir. Bu hızlanan değişim gezegenin yeniden – organize edilmesinin parçasıdır ve yeni odak açgözlülük, yozlaşma, kendine – ilgi, rekabet, sömürü ve yaşama ve Dünya’ya saygısızlıktan uzaktır. Bu, yüksek boyutlu enerjiler için bir diğer gerekliliktir. Bu eski enerjilerin Yeni Dünya’nın Işığında var olmasına niyet edilmemiştir.

Bu değişimler sırasında, Işıkişçileri, yerdeki mürettebatın parçası olarak, birçok insanın yardımınıza gereksinimi olacağını göreceksiniz. Onlar, eski dünyaları çökerken, sizin sahip olduğunuz sevgi ve anlayışı arıyor olacaklar. Onların korkunun üzerine çıkmalarına ve değişimin bir amacı olduğunu bilmelerine yardım edin. Bu işinizin bir parçasıdır.

İhtiyacınız olduğu her zaman, yardıma hazır bekliyoruz. Tam şimdi geniş şekillerde yardım etme yeteneğimiz hala bir dereceye kadar sınırlı, ancak düşünceler ve hareket halindeki enerjiler ile size yardımcı olabiliriz. Her zaman sizinleyiz.

http://www.thegroundcrew.com/updates/sh_frame_page.htm

(Çev: Saffet)