Pleiades Yüksek Konseyi, Mira’dan Bir Mesaj

Yazdır Yazdır 

Valerie Donner tarafından alınmıştır

31 Aralık 2008

Selamlar,

Ben Pleiades Yüksek Konseyi’nden Mira’yım. Sizinle birlikte olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Sizin göklerinizdeyiz. Sizi gözlüyoruz. Tam şimdi Dünya’da olup bitenleri biliyoruz.

Değişim zamanlarındasınız. Bu, gezegeninizde görmüş olduğumu en kargaşa dolu, en korku dolu zamandır. Ayrıca yükselen Işık piramitlerini görüyoruz. Enerjiler yükseğe erişiyor. Daha önce asla olmadığı şekilde temizlik gerçekleşiyor. Bu, büyük uyanışın zamanıdır. Gözler açılıyor, kalpler de öyle. İnsanlar derin uykudan uyanmaya başlarken, kalplerin açıldığını ve zihinlerin esnediğini görmeye başlayacaksınız. Konseyimiz, insanların soracağı birçok soruya bazı yanıtlar vermeye hazır. Tarihinizi akıp tam bu an için sakladık. İnsanlık gerçeğe uyanırken Işığı yaymak, akıtmak için buradayız. Bu, gezegenin dönüşümü için gereklidir. Geçmişi açık bir şekilde bilmeden ileriye nasıl gidebilirsiniz?

Bazı büyük kurumların (Katolik Kilisesi gibi) arşivlerinin açılmaya başladığını göreceksiniz. Bu, insanlığın çoğu için muazzam olacak. Gezegeninizdeki hükümetler, gezegende bulunmuş olan ve tekrar sizinle olmaya gelecek olan uzaylı kardeşler ile ilgili gerçeği anlatmaya zorlanacaklar. Zaman boyunca sizinle birlikte olduk ve şimdi de sizinleyiz. Lineer zamanda bunun olması biraz zaman alabilir, ama bu gözler önüne seriliyor.

Dünya berrak bir yükseliş yolunu izliyor. Önünde bazı sarsıntılı zamanlar var. Hepimiz, onun geçtiği süreci stabilize etmek için yardımcı olacağız. Dünya’nın ve sizin bu yükselişi yapacağını temin ediyoruz. Ayaklarınızı zemine bütünüyle basın, gözleriniz göklerde olsun ve bilincinizi sürekli olarak yükselmekte tutun, bu süreci geçeceksiniz.

Kutsamalarınızı saymanızı istiyoruz. Birçok kutsamaya sahipsiniz. Ayrıca sizler Dünya için bir kutsama, lütufsunuz. Harika varlıklar olduğunuzu biliyoruz ve en sonunda karşılaşabileceğimiz zaman paylaşacağımız sevinci tahmin ediyoruz. Kutsamalar, Yaratıcı’dan gelen iyi medcezirlerdir. Varlıklarını fark edebileceğinizden çok daha fazla bollukla gelirler. Tam şimdi Dünya’da olmanız için armağana sahipsiniz. Sizinle yükseliş sürecinin parçası olarak kutsanıyoruz.

Şimdi 2012’ye geri sayımdasınız, Dünyasal zamanla sadece birkaç yıl kaldı. O zamana kadar sizinle birlikteyiz. Dünya yıllarının sonraki ikisinde, çok şey değişecek. Gelişimiz için bir açılma olacak. O zaman eğlence başlayacak. Hepimiz için yenilecek bazı engeller olabilir, kültürler, diller ve anlayışın yeni yolları. Gelişimizle rezonansa giren birçoğunuz, bizim için elçiler olarak hizmet edecek. Tekrar galaktik ailenin parçası olmak ve bağlantı kurmak için insanlığa yardımcı olacaksınız. Dünyanın yalnız olmasına asla niyet edilmedi. Bu, Dünya’nın tarihinin hazin bölümüdür.

Yükseliş sürecinde Dünya’yı geride tutmuş olanlar kendilerinin yer değiştirmiş olacaklarını görecekler. Kontrolu sürdürmemeleri için düzelmek zorunda kalacaklar. Ya bununla yüzleşecekler ya da Dünya planını tamamen terk edecekler. Bazıları bunu yapmayı seçebilir. Bu pekaladır, çünkü olmaları gereken yerde olacaklar.

İçinde yaşadığınız illüzyon gerçek gibi görünmesine rağmen, gerçek olan tek şeyin Sevgi, ışık ve tüm yaşamın birliğinin gerçeği olduğunu hatırlayın. Üçüncü boyut kendisini soyup yok olurken, birçok açılışlar gerçekleşecek. Tekrar birlikte olmamızın fırsatı önümüzde. Tekrar birleşmemizi bekliyoruz.

Ben Pleiades Yüksek Konseyi’nden Mira’yım.

http://thegroundcrew.com

(Çeviri: Saffet)