PLEIADES’LILER – KURESEL ISINMA

Yazdır Yazdır 

9 ncu Boyut Pleiadian Kollektifi

Wendy Kennedy kanalıyla

Selamlar sevgililer. Sizinle tekrar konuşma fırsatına sahip olduğumuz için çok mutluyuz.

“Küresel Isınma” yaklaşık 25 – 30 yıldır tartışılmakta, çünkü iklim modellerinizde bir değişim, küresel ikliminizin sıcaklığında bir değişim gördünüz. Ama buna yalnızca insanların karbon dioksit kullanımının neden olduğunu söylemek yanlıştır. Bu bir yanıltmacadır. “Küresel Isınma” bu zamanda en büyük illüzyonlardan biridir, söylenen en büyük yalanlardan biridir. İletişimlerimizi yeni okumaya başlayanlar için, başlangıçtan başlayalım.

Dünya üçüncü boyuttan dördüncü ve en sonunda beşinci boyuta geçişine başlıyor. Dördüncü boyut Dünya ve insanlar için yeni daha yüksek frekanslara ayarlanmak için geçici bir yer olmaktan fazlasıdır. Bu bir gezegenin yükselmesi için olağandışı değildir. İnsanların bir deneyimden öğrenebilecekleri her şeyi öğrenip daha ileri gitmelerini kavradıkları gibi, göksel bedenler de bunu yaparlar. Ancak eşsiz olan, göksel beden Dünya’nın bu geçişi kendi sakinleri ile birlikte yapacak olmasıdır. Her zaman söylemeyi sevdiğimiz gibi, biz bunun kendisini nasıl oynayacağını tam olarak bilmiyoruz, çünkü bu daha önce hiç yapılmadı. Sizler duygusal bedeninizi üçüncüden dördüncü boyuta götürüyorsunuz, temizlenecek ve işlenecek tüm çözülmemiş sorunları beraberinizde götürüyorsunuz. Meydan okumalarla ne yapacağınızı görmek bize çok heyecan veriyor.

İklim değişikleri bir gezegenin geçişinde olağandışı bir şey değildir. Gezegen geçiş yaparken, kendi merkezi yıldızından talimatlar alır. Her yıldız bir metronom gibidir, gezegenler büyük gelişim döngülerinden geçerken onlar için ritmi ve hızı tutar. Ama Güneş’in kendisi de birçok değişimlerden geçiyor, kendi frekansını değiştirmeye hazırlanıyor. Ve giren yeni frekansların ve geçip giden eski kalıpların kaotik akışıyla, enerjinin harcanması vardır. Güneş’ten gelen enerjinin daha fazlası harcandıkça, daha fazla ısı Dünya’ya yönleniyor, bu da onun dengesini etkiliyor. Bununla beraber artan toplam sıcaklık geliyor. Bu, Dünya Ana için ileri gitmenin zamanı olduğunun bir işaretidir.

Sizlere değişimlerin birçoğuna artan solar aktivitenin neden olduğunu anlatırken, lütfen bunun tek neden olmadığını kaydedin. Hükümetlerinizin gerçekleştirdiği, Dünya Ana dengesini yeniden kurmaya çalışırken büyük dengesizliklere neden olan ve doğanın kuvvetinde dramatik gösteriler yaratan sayısız deneyler vardır. Bizim yüksek perspektifimizden, bu deneyleri Dünya’nın ve sakinlerinin büyüme fırsatını sağlayan öğrenme sürecinin parçası olarak görüyoruz. Temelinizin sürekli değişmesi ve geçiş yapması ile eskiyi salıverme ve yeniyi inşa etme yeteneği gelir.

Sizlere daha önce anlattığımız gibi, kendi gündemlerini karşılamak için küresel olayların çoğunu manipüle eden başka varlıklar vardır. Anunnaki’den söz ediyoruz. Anunnaki’yi bilmeyenleriniz için, onların da Dünya’nın yükseliş sürecinde kendi rollerini oynamakta olduklarını söyleyelim. Onlar karanlıkların en karanlığı rolünü oynadılar ve sizler onların kaynağa kendi yolculuklarına yardımcı olmayı kabul ettiniz. Niyetimiz sizde korku yaratmak değildir. Sadece sizleri varlığının farkında olmadığınız, oynamakta olduğunuz oyuna uyandırmayı diliyoruz. Çünkü bir zamanlar oyunu biliyordunuz ve kuralları anlıyordunuz, oyunda bir parça eğleniyordunuz.

Anunnaki tarafından oynanan tüm oyunlarda olduğu gibi, yürünen ince bir çizgi vardır. Onlar “Küresel Isınmaya” dikkati çekerken, ayrıca Dünya’ya bağlantınızın daha düşünceli olmasına da dikkati çekiyorlar. Bunu bilerek, sizi gezegene enerjisel olarak yeniden bağlamayan çözümlerle oynuyorlar, bunlar çözümmüş gibi sunuyorlar. Onların çözümleri korkunuzla oynuyor ve size yanlış bir eylem hissi sunuyor. Bunun mükemmel bir örneği kompakt floresan ışık ampulleridir. Floresan ışıklandırma insan bedeni için çok sert, ağırdır. Yüksek beyin fonksiyonlarınızı etkiler. Işığın bozucu dalgası bedenlerinizin frekansları ile uyumlu değildir ve düzgün nöral fonksiyonları bloke eder. Size “Küresel Isınma”nın bir “çözümünü” sunarken, kendi gündemlerini daha fazla gerçekleştirebilir ve kaynağa ve gezegene bağlantınızı bozabilirler.

Şu anda yoksunluğun algılandığı bir dünyadasınız ve bu devam ettirilen bir zihin halidir. Bunun farkında olmanızı istiyoruz. Bunların transparan olduğu noktaya dek, size küstahça sunulan bu kalıplara aşina olmanızı istiyoruz. Küresel ısınmanın ve CO2 seviyelerini elimine etme fikrinin buradaki nıhai hedefi, nükleer programlarınızı genişletmek, alternatif enerji kaynağı olarak çığırtkanlığı yapılan daha fazla nükleer reaktör inşa etmektir. Bu zorlanacak, baskı yapılacak olan bir gündemdir. Bunun da farkında olmanızı istiyoruz, çünkü nükleer reaksiyon çare değildir.

Şimdiye dek bu teknolojiyi kullanmış olan her dünya bunun yıkıcı olduğunu gördü. Bu teknolojinin, bu bilginin 3 ncü boyutta kullanılması sağlıklı değildir, insan türleri ile uyumlu değildir.

Nükleer güç zorlanacak, baskı yapılacak, çünkü o kuvvetli bir enerji kaynağıdır, Anunnaki’nin rafine edebildiği, tasfiye edebildiği bir enerji kaynağıdır. Onlar hala göksel bir beden ile (gezegen) denge içinde yaşamayı öğrenmediler. Bu sizin, insanlığın onlara öğreteceği bir derstir. Burada arınma ve yükseliş sürecinde öğrendiğiniz her şeyin, başkalarının da sizin deneyimlerinizden öğrenebilmesi için evrenin tarih kitaplarına hakkedildiğini (yazıldığını) hatırlayın. Daha önce söylediğimiz gibi, bu evrenin çoğu “özgür irade” bölgesinde değildir ve bu büyük döngünün sonuyla ve 3B’de dualiteyi dengeleme üstatlığı ile, bir çok dünyalar onlar için normalde mevcut olmayan şekillerde öğrenecek ve büyüyecekler, çünkü onlar “kapalı” sistemlerdir.

Bu üstatlık dersleri holografik olarak aktarılır.

Anunnaki enerjisel portallar yaratmak üzere yeterli enerji üretmek için nükleer reaksiyon ile çalışır. Bu onlara başka dünyalara erişme ve başka sistemlerle iletişim kurma yeteneğini sağlar. Hatırlayın, onlar ayrılığın karanlık enerjisine o kadar yerleştiler ki, sizlerin ışığa ve sevgiye açıldığınızda erişebildiğiniz bilgiye onlar erişemiyorlar. Bu nedenle onların sadece düşük seviyedeki bilgiye erişimleri vardır. Bilgi seviyeleri onların duygusal bedenleriyle kısıtlıdır. Duygusal bedenin frekansı, Kayıtlar Salonu’nda olduğu gibi, “kasaları” açabilir. Erişilebilen bilgi onların kendi spiritüel gelişimlerine uygundur.

Bunu şu şekilde düşünün. Onlar üst raftaki kitaplara erişecek kadar uzun boylu değiller ve merdiven de yok. Onlar önce büyümeliler ve sonra kitapları raftan alabilirler. Bu, evrensel oyunun parçasıdır. Her “oyun arena”sı için kurallar ve düzenlemeler oluşturulur ve daha ileri bir oyuna geçmeden önce belirli yetenekler kazanmalısınız. Tüm bunlar illüzyondur ve hepsi kendini (kendi benliğini) öğrenmek üzere deneyimin varyasyonlarını öğrenmek için tesis edilir.

Bu zamanda tüm yaşayan canlılara bağlantınıza ve gezegenin doğal kaynaklarını nasıl kullandığınıza bakmaya başlamanız önemlidir. Alışkanlıklarınız Dünya Ana ile uyum içinde mi? Doğal kaynakların tüketilmesi toksik, zehirli dünyanın nedeni değildir. Toksisite, başka canlı yaratıklarla dengeyi tükettiğiniz zaman yaratılır.

Sizlere çok boyutlu perspektifimizden sınırsız bolluk kaynakları olduğunu anlatıyoruz. Ancak şu andaki realite algınız, sınırlamalar ve yoksunluk olduğunu söylüyor. Sizler çok boyutlu perspektife girmeye başlarken, Dünyayı maruz bıraktığınız en zehirli “kimyasalların” duygularınız olduğunu görmeye başlayacaksınız. Yarattığınız savaş kesinlikle tahrip edicidir. Daha fazla öfke, korku ve nefret, daha fazla sınırlamalar ve yoksunluk yaratırsınız. Bu, Dünya’ya, havaya pompaladığınız herhangi bir kimyasaldan daha fazla zarar veriyor.

Gezegeninizi iyileştirmenin en iyi yönteminin ne olduğunu sorarken, dünyanızı toksik olarak algılamanın ve dışsal olarak çalışmanın sizi 3 ncü boyut zihin halinde tuttuğunu bilin. Sizler durumu çok boyutlu bir perspektiften görmeye başlayana kadar, erişilemez olan bir hedef için bir koşu bandı üzerinde ebediyen çabalıyor halde kalırsınız. Ve siz perspektifinizi değiştirebilene, Dünya’nın kendi yansımanız olduğunu görebilene ve kendinizi iyileştirmeye başlayana kadar o hedef erişilmezdir. Dünya’nın sadece bir grup olarak, kitlesel bir bilinç olarak kendi içsel duygusal halinizin bir yansıması olduğunu anladığınız zaman, kendi bedeninizin toksinliğini değiştirerek, Dünya’nın toksinliğini değiştirebilirsiniz. Şu anda, gezegen üzerinde oldukça hasta olan birçok varlık var ve Dünya bunun yansımasıdır. Sizlerin doğanız holografiktir. Mikrokozmosa olan şey, makrokozmosa olur. Ya da – yukarda nasılsa, aşağıda öyledir.

Ayrıca dünyanızı gelişmekte olan bir dünya olarak görmeye başlamanız önemlidir. Dünyanıza yeni yaşam ve fırsat dökülmektedir. Onu düzeltilmesi gereken hasta bir şey olarak görmek yerine, sağlıklı ve büyüme halinde görmeniz çok önemlidir. Bu hastalık kavramı gezegenin psişesi için çok zararlıdır. Dünyayı toksik bir dünya olarak düşündükçe, toksik bir dünya yaratırsınız. Odaklandığınız şeyi yaratırsınız.

Size satılan şeyi inatla savunanlarınız için, şunu tavsiye edelim. Diğer bilim adamlarının bulduklarını araştırın. Size anlatılan hikayeyi araştırın ve sizin kandırılmanızdan kimin zenginleştiğini görün. Size söylüyoruz, bir grup olarak kontrol ediliyorsunuz ve manipüle ediliyorsunuz. Dünyanızda gerçekleşen şeyleri apaçık görüyorsunuz, ama türler olarak henüz gücünüzü tam olarak kucaklamadığınız ve yaratma yeteneğinizi unuttuğunuz için, geleneksel yanıtlara bakıyorsunuz ve birilerinin sizin için problemi çözmesini bekliyorsunuz.

Tek bir varlık olduğunuzu düşünüyorsunuz ve sizin fikriniz nasıl önemli olabilir diye soruyorsunuz. Sizin fikriniz önemlidir. Büyük ölçüde önemlidir. İçsel duygularınızla toksik bir dünya yaratanın siz olduğunuzu anladığınızda, içsel olarak çalışarak Dünya’yı iyileştirebilirsiniz. Eğer 6 milyar insanın 144,000’i bunu görebilirse ve değişimi yaparsa, başkalarının takip etmesi için yeni bir kalıp yaratabilirsiniz ve gezegende bir değişim görmeye başlarsınız.

Evet, her biriniz çok önemlisiniz…

Çok iyi dileklerimizle, sevgililer.

http://www.higherfrequencies.net/

(Çeviri: Saffet)