PLEİADESLİLERDEN MESAJ

Yazdır Yazdır 

Christine Day kanalıyla

Sevgililer,

Sizi selamlıyoruz. Sizi ve bu dünya planında üstlenmek için seçtiğiniz yolculuğu onurlandırıyoruz. İnsan yolculuğunuzu onurlandırıyoruz ve yeniden dirilme sürecinize doğru attığınız adımları onurlandırıyoruz.

Gezegeninizdeki tüm diğer insan varlıklar ile ilahi birliğinizi ve gerçeği görmenin önemini hatırlatıyoruz; her insan varlığı her bir anda kendi deneyimi içinde yapabildiğinin en iyisini yapmaktadır. Her insanın kendi deneyimini seçmesine tanık olurken, bu ister onların deneyiminin 3 ncü boyut dramasında olmakla ilgili olsun, ister kendi içlerindeki deneyim ile lgili olsun ya da etraflarındaki dramaya tanık olmakla ilgili olsun, o anda nasıl olmayı seçtiklerini onurlandırmalısınız.

Bu, her bir insanın kendi zamanında yapmaya gereksinim duyduğu şeyi yaptığı anlayışı ile ilgilidir ve öğrenmek için o deneyime gereksinimleri olduğunu kabul etmek ile ilgilidir. Başka birisinin seçtiği yola müdahale etmemek önemlidir.

Gerçek sevgi dolu eylem başka birileri için bir şeyleri düzeltmeye çalışmamaktır, gereksinim duydukları deneyim için bireyi onurlandırmaktır, o deneyim nasıl ortaya çıkarsa çıksın. Etrafınızdaki dramaya tanık olmalı, ama o dramanın bir parçası olmamalısınız.

Kendi yaşam deneyiminizde, sadece deneyimle olma bilinçli seçimini yapın. Olan biten şeyler ile dramaya girmeyin. Etrafınızda yaratmış olduğunuz şeye odaklanın; öğrenme anına açık olun ve yaratımınızda anlamanız için orda bulunan şeyi hissedin. o anda kendinizi sevgiyle tutun.

Dünya planınızdaki 3 ncü boyut yanılsamasının şiddetlendiğini hatırlatıyoruz. Yanılsamaya yakalanmayın. Kutsal kalbinize bağlanarak, dinginlik, huzur ve anda size ifşa edilebilen bir Hakikati deneyimleyebileceğinizi bilin.

Kutsal kalbinize çok daha fazla uyumlanmak için bilinçli bir seçim ile başlayın. Bu bilinçli seçimle, Hakikate uyumlanmaya başlarsınız. Kendiniz için buna izin verebilirsiniz ve muazzam bir fark yaratabilirsiniz, kendinize evet deyin ve aynı anda bu enerjiyi gezegen ve insanlık için demirleyin.

Bu süreçte sizleri seviyoruz ve destekliyoruz. Bize ulaşın ve her şekilde destek için bizi çağırın. Zamanıdır.

Kutsamalar

(Çeviri: Saffet Güler)