PUTİN VE TRUMP Yeni Dünya Düzenine Karşı: SON SAVAŞ

Yazdır Yazdır 

PUTİN VE TRUMP Yeni Dünya Düzenine Karşı: SON SAVAŞ

Sylvain LAFOREST 

 31 Mart 2020

Son bir kaç hafta son savaş için her şeyi yerine yerleştirdi.

Yeni Dünya düzeni kavramı tek mutlu bir aile olarak tüm gezegeni ekonomik ve siyasi olarak yönetmek isteyen bir avuç dolusu uluslarası bankerlerin dileği. Bu 1773’te başladı ve yıllar boyunca önemli değişikliklere uğradıysa da kavram ve amaç değişmedi. 1944’ten beri gezegeni ABD doları üzerinden yağmalayan uluslararası bankalar şimdi aşırı enflasyon tehdidi altında; baskı makineleri yıllardır, en sonunda kaybettikleri petrol ve kaynak savaşlarını sürdürmek için saçma harcamalarını karşılamak için dönmekte. Bu gelmekte olan aşırı enflasyonu önlemek için, namussuz medyalarının yardımıyla nüfusta panik yaymak için, dört ülkeye virüs saldırısı düzenlediler (Çin, İran, İtalya ve şimdi ABD). Bu korona virüs her yıl insanlara saldıran herhangi yeni virüslerden farklı olmasa da, medya insanları korku ve terör ile kendilerini gönüllü olarak izole etmeye zorlamak için korkuttu. Bazıları işlerini kaybetti, şirketler iflas ediyor, panik borsayı vurdu, cüzdanlar boşaldı, mevduatlar kurudu.

Şimdiye kadar onlar için iyiydi, ama başka her şey bu umutsuz ve nıhai durumda yanlış gitti. Gezegendeki en üst seviye virolojistler, Çinlilerin hastaları tedavi etmek için olağanüstü sonuçlarla kullanmakta oldukları chloroquine’i onayladı, daha sonra bu sihirli iksire azythromicin adı verilen zatürre antibakteriyeli eklediler ve ilk 1000 vakada herkesi kurtardılar. Donald Trump, kendi derin devlet tarafından satın alınan ve onların sahip olduğu Federal İlaç Kurumuna karşı savaşla hemen aynı tedaviyi empoze etti. Bu tüm medyayı Dr Didier Raoults’un Mucize İksiri hakkında konuşmaya zorladı, hemen sıtmayı tedavi etmek için 60 yıldır kullanılan zararsız ilacın ‘tehlikeli yan etkilerini’ icat ederken, bu hatasız doktorun itibarını yok etmeye çalıştı. Almanya’da uluslarası övgüler alan Dr Wolfgand Wodarg, tasarlanmış paniğin tamamen boşuna olduğunu, çünkü bu virüsün bizi her yıl etkileyen diğer virüslerden hiç farklı olmadığını bildirdi. Bu, Trump için şaşırtıcı bir zafer oldu. Küreselcilik ölü.

Uluslararası bankerler bunun 1991’de geldiğini göremediler, Sovyetler Birliğinin çökmesinden sonra gezegenin %95’ine hükmediyorlardı. Hiç bir şeyin Orwellian (özel hayata müdahale edici) rüyalarını tamamlamak için nıhai misyonlarını durduramayacağı görünüyordu: Orta Doğuda bir kaç ülkeyi yok etmek, İsrail’i genişletmek ve dünya petrol pazarında tam kontrole sahip olmak.

Vladimir Putin Rusya’nın başına geçtiği zaman, yerine geçtiği kişiden daha iyisini yapacağının hiç bir işareti yoktu. Ama Putin çok fazla şeye sahipti: vatanseverlik, insancıllık, adalet duygusu, kurnazlık, Yeni Dünya düzenini açıkça küçümseyen dahi ekonomist dostu Sergey Glazyev, ama her şeyden çok tam siyasi ve ekonomik bağımsızlık kayıp Rus ideolojisini yeniden ortaya çıkardı. Bir kaç yılını Rus bataklığını oligarşilerden ve mafyadan temizlemek için harcadıktan sonra, kollarını sıvadı ve işe koyuldu.

Muhalifleri gezegeni 250 yıldır askeri hakimiyet vasıtasıyla güvenceye alınan kolonileştirmeyle yağmaladıkları için, Putin yenilmez bir askeri makine inşa ederek başlamak zorunda olduğunu biliyordu. Ve bunu yaptı. Durdurulamayacak hipersonik füzelerin farklı tiplerini üretti, gezegendeki en iyi savunma sistemleri, en iyi elektronik frekans bozma sistemleri ve en iyi uçaklar. Sonra nükleer savaşın bir seçenek olmaması için, hepsi durdurulamaz ve bir kaç saatte herhangi bir ülkeyi yok edebilecek silahları yaptı.

Yeni ve emsalsiz bir cephanelik ile, Eylül 2015’te Suriye’de başladığı gibi, herhangi bir NATI kuvvetini veya onun vekillerini bozguna uğratmak için ilerleyebiliyordu. Her ülkeye, Yeni Dünya Düzeni bankacılık sisteminden bağımsız olmanın şimdi bir seçim konusu olduğunu kanıtladı. Putin sadece Suriye savaşını kazanmadı, aynı zamanda Rusya’nın nasıl yenilmez olduğunu kavrayarak aniden taraf değiştiren bir çok Yeni Dünya Düzeni ülkesinin desteğini kazandı. Diplomatik seviyede ayrıca Çin’i yanına çekti ve sonra Venezuella ve İran gibi bağımsız petrol üreticilerini korumayı başardı.

Şimdi Putin tüm petrol pazarını, ekonomileri ve orduları döndüren enerji kaynağını kontrol ediyor, hortumcu bankerlerin NATO’su sadece izleyebiliyor, geri almak için herhangi bir araçları olmadan. Son beş yılda Putin’in elde ettiği inanılmaz sonuçlarla, Yeni Dünya Düzeni aniden yıkılan iskambilden eve benziyor.

3 ncü Dünya Savaşını başlatma umutları olmadığı için, son hamle virüs ve medyanın sahte salgın yaratması şeklinde geldi. Ana odak ABD dolarının muazzam kütlesinin felaketsel aşırı enflasyonundan kaçınmak, kendi sanal dünya kripto-para birimlerini yürürlüğe koymak için yeterli zamana sahip olmak idi, sanki kronik olarak başarısız olan bankacılar hala para arzımızı kontrol etmeye devam edecek bir yasallığa sahipler. İlk başta plan işe yarıyor gibi göründü. O zaman Putin Rus ruleti oyununa başlamak için tabancasını çıkardı ve bankerler tetiği çekince beyinlerini uçurdular.

Putin Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü ile toplantı yaptı ve Rusya’nın üretimi azaltmasını reddederek varil fiyatını 30 doların altında düşürdü. Putin pahalı Batı petrol üretimini öldürdü. Şu anda kadar bankerler çözümsüz.

Bu arada, Trump da kravat giyen gangsterler ile dalga geçti. Medya sıtmayı tedavi etmek için tasarlanan eski hap, koronayı öldüren chloroquine konusundan kaçınırken, Trump FDA’ya Amerikalı enfekte olmuş hastalara bu hayat kurtaran ilacı kullanmasını empoze etti. Medyanın bunun hakkında konuşmaya başlamaktan başka şansı kalmadı, bu bir zincir reaksiyonu başlattı: büyük ilaç şirketlerinin CEO’ları işten atıldı, çünkü aşı kontratlarını henüz kaybetmişlerdi, bir hükümet tarafından en çirkin olan bir suç eylemi tam olarak ortaya çıkarken, Kanda gibi ülkeler ucuz ve zararsız ilaçları kullanmadıkları için soykırımla ilgili aptallar gibi göründüler: Macron hükümeti sahte salgının patlamasından bir kaç hafta önce Ocak 2020’de chloroquine’in zararlı olduğunu ve kullanımının sınırlandırıldığını ilan etti!

28 Mart’ta Rusya Dr Raoult’un sihirli iksirine dayanan kendi korona-öldürücü hazırladı. Çoğu batılı ülkeler şimdi iyi doktorun tedavisini uygulamak zorunda, yoksa vatandaşlarını kurtarmaya gelen Rus ilacının tokadı ile karşılaşacaklar. Putin bugünlere yaşam kurtarma işinde: Çin’den gönderilen bir uçak yardımı Çek Cumhuriyeti tarafından bloke edildikten sonra, Mart’ın son haftasında direkt olarak Kuzey İtalya’ya doktorlar ve malzemeler ile dolu 15 askeri uçak gönderdi. Avrupa ülkelerinin Çin ve Rusya’nın insanların korona virüsünden değil, ama muhtemelen menenjit ve grip için kullanılan daha önceki iki aşıdan elde edilen ölümcül melez kokteylden öldüğü İtalya, Lombardiya bölgesindeki gerçeğini öğrenmesinden korktuklarını öğreniyoruz.

29 Mart’ta sınırlı izleyiciler Trump’ın ABD Merkez Bankasının kontrolünü ele geçirdiğini öğrendiler. Son aydaki tüm çılgın haberlerden şimdiye kadar en iyi ve en şok edici olan buydu.

Bu en cesur hareket zamanda en önemli noktada geliyor ve Putin ve Trump’ın birleştiklerini ve insanlığı Yeni Dünya Düzeninin kavşağından alıp özgürlüğe götürmeleri gerçeği ile yüzleşiyoruz.

Yeni Dünya Düzeni gezegendeki en güçlü iki ülke ile karşılaşıyor ve bu sahte salgın her şeyi değiştirdi. Bu, bankerlerin ne kadar çaresiz olduklarını gösterdi ve eğer her iki yönde uçuşan nükleer savaş başlıkları ile bitmesini istemiyorsak, Putin ve Trump onları şimdi durdurmalı. Dünyamız mükemmel olmayabilir, ama yakında çok daha iyi olacak.

(Çeviri: Saffet Güler)

https://orientalreview.org/2020/03/31/putin-and-trump-vs-the-new-world-order-the-final-battle/?fbclid=IwAR29tYJqZDTVhUbp58L5E6kBUNDSvx5WavqzHeUkcCyHwtWocLXBCAl6GDA