SAINT GERMAİN – ÜÇÜNCÜ ENERJİ YÜKSELTMESİ

Yazdır Yazdır 

Natalie Glasson kanalıyla

Selamlar, sevgili ışığın yoldaş arayıcıları, ben Mahachohan Saint Germain’im ve sizinle paylaşmak istediğim bazı özel haberlerle size yakınlaşıyorum. İçsel planlardaki birçok yükselmiş üstat, Merhamet Tapınağını yeniden yapılandırmakla son derece meşgul idiler; bu tapınak, varlıklarına daha fazla sevgi demirlemede ve derin duygularla baş etmede herkese yardımcı olmak üzere bir şifa, uyanış ve öğretim aşramı olarak yapılandırılıyor. Sevgiyi kabullenmek, kişi sevgiyi bedenleyebildiği sürece şifa ve arınmanın yoğun bir sürecidir. Merhamet Tapınağı bu gelişime yardımcı olmak ve korkulu veya üzüntülü zihinleri rahatlatmak için yeniden yapılandırılmaktadır. Bu, ayrıca yaşamınıza yükselmiş üstatların bolluk enerjisini kabul etmenize yardımcı olacak olan engin bir aşramdır, bu enerjiyi kabullenmek zihninizi pozitif düşüncelerle programlayarak, size realitenizde arzuladığınız herhangi bir şeye ulaşma gücünü verir. Tezahür ettirme, Dünya üzerinde gerçekleşen değişimlerin anahtarıdır. Kişi oturup, kendi yakıtı veya dürtücü düşünceleri olarak yükselmiş üstatların yoğun bolluk enerjisini kullanarak, realitesini nasıl yaşamayı dilediğini gözünde canlandırabilir; ama negatiflik üzerine odaklanmak veya nötral düşüncelere sahip olmak yaşamınızda durgun kalmanız anlamına gelir. Değişim, büyüme ve gelişim yükselmiş üstatların bolluk enerjisinin anahtarıdır, ancak güçlü enerjiler her zaman mevcut olmazken, kişi şu anda realitesini yaratmada kendi çabalarını göstermelidir. Şimdi enerjileri, yaşamınızı ilahi olarak etkilemek üzere yönlendirmek için odaklanma gereklidir. Eğer öğretilerimizi izlediyseniz ve hem Mesih (birlik) bilincinin hem de yükselmiş üstatların bolluk enerjilerini demirlediyseniz, değişim ufkunuzda olabilirken veya korku dolu düşünceler sizde endişeye neden olabilirken, gereksinim duyduğunuz rahatlığı, desteği, öğretileri ve cesaretlendirmeyi size sunmanın zamanı olduğuna inanıyoruz. Böylece herkese berraklık ve rahatlama getirmek için kutsal bir tapınak yarattık.

Merhamet Tapınağı Shasta Dağı’nda içsel planlarda yeniden yapılandırıldı ve Gezegensel Logos (yönetici) Lord Buddha tarafından yakından gözetiliyor. Tapınağın açılışı 29 Ekim’de gerçekleşecek; tapınak 17 Kasım’da kapatılacak. Bu zaman çerçevesinde tapınağa, 17 Kasım’da demirlenecek olan yükselmiş üstatların bolluk enerjisinin dördüncü enerji yükseltmesine hazırlanmada, tüm eski alışkanlıkları ve negatifliği uzaklaştırmak için ilave bir arınma tapınağı olarak gereksinim duyulacağını hissediyoruz. Birçok yükselmiş üstat bu zaman periyodunda bundan yararlanacak olan herkes için yerleşik üstatlar ve spiritüel öğretmenler olarak tapınakta kalmak için kendilerini hazırlıyorlar. Merhamet Tapınağına bu isim verildi, çünkü bu tapınak, bu zamanlarda hızlanmış büyüme veya eski enerji kalıplarının salıverilmesi nedeniyle oluşan stres, şaşkınlık, karışıklık veya rahatsızlıkları hafifletme niyetiyle ışıktan yaratılan kutsal bir yerdir. Tapınak insanların gerçekleşmekte olan değişimleri ve yükselmiş üstatların şu günden 2009’a dek olan bu özel zaman periyodunda Dünya ile paylaştığı enerjiyi anlayabilmelerine yardımcı olabilir ve de yeni ve heyecan verici bilgeliği sunabilir. İster şifa almak, arınmak, berraklık kazanmak, eğitim almak, aydınlanmak, enerji aktivasyonları almak, tezahürü anlamak veya gelişime katkı sağlamak olsun, her insanın tapınağın hazır bulunmasını kullanmasının önemli olduğuna inanıyorum. Sadece gece uykuya dalmadan önce, Yükselmiş Üstatların içsel planlardaki Merhamet Tapınağına götürülmenizi isteyin. Kişisel melekleriniz size rehberlik yapacaktır ve her zaman güvenliğinizi sağlayacaktır.

“Yükselmiş üstatların Dünya’daki gelişimime yardımcı olmak için Merhamet Tapınağına girmeye izin vermelerini, bunu kabul etmelerini istiyorum. Aşramın yüksek titreşimlerinden yararlanayım ve bu özel büyüme zamanında bana yardımcı olmak üzere benim için en uygun olan yerleşik üstada çekileyim. ………….. (örneğin şifa) elde etmeyi diliyorum. Daha derin bir seviyede, şimdiye dek deneyimlemiş olduğumdan daha fazla, yükselmiş üstatların bolluk enerjisini ve Mesih bilincini kabul etmeme izin verin. Her zaman bana rehberlik etmeleri ve korumaları için kişisel meleklerimi çağırıyorum, uyurken beni Merhamet Tapınağına götürün, lütfen sabah uyandığım zaman yolculuğumu hatırlamama yardımcı olun. Öyle olsun.”

29 Ekim – 17 Kasım periyodu boyunca tapınağı her gece ziyaret edebileceğinizi bilin. Sizin yararınıza katkı sağlamak ve büyüme sürecini hızlandırmak üzere yeniden yapılandırılan bu şaşırtıcı ve kutsal aleti kullanmanızı teşvik ediyorum.

Ben, Mahachohan Saint Germain, Dünya’yı gözetmek için Gezegensel Logos (yönetici) Lord Buddha ile çalışarak, 3 – 7 arasındaki ışık ışınlarını gözetiyorum ve gerekli olan enerjilerin Dünya’ya demirlenmesini sağlıyorum. Işığın üçüncü ışını tezahür ışınıdır ve Dünya’da tezahür etmeleri ve materyalize olmalarına yardımcı olmak ve sağlamak için ışığın üçüncü ışını vasıtasıyla birçok enerjiler, niyetler ve fikirler kanallanır (aktarılır). Merhamet Tapınağı, sarı renkli ışığın üçüncü ışınının tezahür ettirme gücüyle yeniden yapılandırıldı. Sizler tapınakta bulunurken, ilham ve aydınlanmaya yardımcı olmak için destekleyici enerji olarak Merhamet Tapınağına 3’ten 7’ye kadar olan tüm ışınları demirledim. Tapınak, ışık ışınlarını demirleyebileceğiniz ve deneyimleyebileceğiniz bir mabet olabilir.

Tapınağın sizin için mevcut olacağı kısa zaman süresini değerlendirmenin gerekli olduğuna inanıyorum, tekrar ne zaman yapılandırılabileceğinden emin değiliz. Bu nedenle, meditasyon yapıp yükselmiş üstat rehberlerinizden sizi ya Merhamet Tapınağının enerjilerine hizalamasını ya da meditasyon uygulamalarında, yüksek titreşimli sakinleştirici enerjinin taç çakranızdan varlığınıza akmasını sağlamalarını veya içsel planlardaki Merhamet Tapınağına götürülmenizi istemek harika bir fikirdir. Bunu uygulamanız ilginç olabilir. Sadece yükselmiş üstat rehberlerinizden sizi meditasyon sırasında gözeterek, Merhamet Tapınağına götürmelerini isteyin. Tapınakta, etrafınızdakileri ve yüksek titreşimleri emerek oturmayı dilediğinizi bildirin. Ayrıca tapınaktaki uygun üstadın size gelip yeni öğretiler ve rehberlik sunmasını isteyebilirsiniz. Hangi yükselmiş üstadın sizinle konuşmaya geldiğini keşfetmek ilginç olabilir, sonra o üstadı Merhamet Tapınağı ile bağlantınıza ve Dünya’daki spiritüel gelişiminize yardımcı olması için çağırabilirsiniz. Nefesinizin derinleşmesine ve zihninizin dinginleşmesine izin verin, sadece aldığınız enerjileri, vizyonları, içgörüleri ve aydınlanmayı kabul edin. Ne kadar çok uygulama yaparsanız tapınakla daha derin bir bağlantınız olur, tapınaktaki yüksek seviyedeki enerjilere ve bilgeliğe erişirsiniz. Tapınakla bağlantınıza yardımcı olmak için benim enerjimi çağırabilirsiniz, sadece ismimi tekrarlayın ‘Mahachohan Saint Germain’. Merhamet Tapınağının enerjilerini deneyimlemekte size yardımcı olmak için varlığınıza yakın olacağım.

Tapınak, içsel planlardan Dünya’daki üstatların enerjilerine alıcı olanlara ve tüm dünyada ekilmiş olan sevgi kristallerine yükselmiş üstatlar tarafından gönderilecek olan üçüncü enerji yükseltmesi ile başa çıkmakta birçok insana yardımcı olacak. Dünya’daki sevginin tezahürüne ve zihinlerini üstatlığa ve onların sevgiyi deneyimlemedeki eylemlerine odaklayanların yaşamlarında bolluğun tezahürüne yardımcı olmak için üstatlar tarafından Dünya’ya daha yüksek titreşimde bolluk enerjisi demirleniyor. İkinci enerji yükseltmesi alındaki üçüncü göz çakrasıyla sevgi ve pozitif düşünceleri tezahür ettirerek, üçüncü göz çakrasına odaklanmışken, üçüncü enerji yükseltmesi, boğaz çakranız vasıtasıyla ruhunuzun aydınlanmış düşüncelerini, sevgisini ve bilgeliğini ifade ederek, boğaz çakrasına odaklanır. Sesimiz ve kendimiz ve başkalarıyla ilgili konuşma şeklimiz vasıtasıyla düşüncelerimizin Dünya’da tezahür edebileceğini görmeye başlarken, bu özel bir zamandır. Sürekli olarak negatif düşünceleri seslendirmek, sadece negatif bir realite yaratır. Pozitiflik ve sevgiden konuşmak, sizi Dünya’da hayallerinizi materyalize ettirmenin yeni bir adımına götürmeyi sağlar. Konuşulmuş (ifade edilmiş) düşünceler çok fazla güçlü olabilir, çünkü bunlar sizin realitenizde ve auranızda tezahür eden kendi enerji titreşimini ve tonunu yaratır. Tekrar, bu, kişinin zihninde pozitif düşüncelere yoğunlaşmasını gerektiren, ayrıca yükselmiş üstatların bolluk enerjisini ve Mesih bilincinin sevgi dolu enerjisini bedeninize ve enerji sistemlerinize demirlemeye devam edeceğiniz bir zamandır. Bu enerjilerin taç çakranıza girdiğini ve boğaz çakranızı aktive etmesi ve boğaz çakrasının her zaman sevgiyi ve ışığı ifade etmesini sağlaması için, boğaz çakranıza aktığını imgeleyin. Üçüncü göz çakranız realitenize bir deniz feneri olarak ışık yayarken, düşüncelerinizin üçüncü göz çakranız vasıtasıyla ifade edildiğini imgeleyin, ama şimdi boğaz çakranızı aktive etmenin zamanıdır; bu, boğaz çakranızın, üçüncü göz çakranızın yaptığı gibi aynı pozitif düşünceleri ifade etmesini sağlar. Yükselmiş üstatlardan gelen üçüncü enerji yükseltmesinin boğaz çakranıza demirlenmesine izin verin, boğaz çakranızın aktive edilmesini ve her zaman en yüksek titreşimli ışığı ifade etmesini isteyin.

Üçüncü enerji yükseltmesinin titreşimi artarken ve sevgiyi demirlemeye ve zihinde üstatlığa ulaşmaya odaklanmaya devam ederken, bu özel bir bütünleşme durumuna işaret eder. Melek krallığının enerjisi, yükselmiş üstatların bolluk enerjisiyle birleşir ve Dünya’ya birleşik bir enerji olarak akar. Melek krallığı Dünya’yı, insanlığı ve yükselmiş üstatların son zamanlardaki çalışmasını her zaman destekledi, ama kendi sevgi ve bolluk titreşimlerini Dünya’ya ayrı olarak aktarmaktaydılar. Şimdi, melek krallığının yumuşak pembe enerjisi yükselmiş üstatların bolluk enerjisinin yakut kırmızısı yoğun enerjisiyle birleşiyor. Bu, her gün ve gün boyunca varlığınıza yükselmiş üstatların bolluk enerjisini demirlediğiniz zaman alacağınız enerjiyi yükselten önemli bir enerji bütünleşmesidir. Melek etkisi, sizler yükselmiş üstatların enerjisini çağırdığınızda almaya alıştığınız enerjide daha yumuşak besleyici bir his yaratabilir. Bolluk melekleri yükselmiş üstatların bolluk enerjisini çağıran herkese yardımcı olmak için atanmış iken, sevgi melekleri, melek krallığından gelen ilave sevgiye altın Mesih bilincini çağıran herkesi çevreleyen Mesih bilinci için atanmıştır. Kademeli olarak, yükselmiş üstatlar, içsel planlarda Yaratıcı’nın evreni ve krallıkları ile bütünleşmenize yardımcı olmak üzere, Dünya’ya o krallıklar vasıtasıyla enerji akıtmak için bir çok alemlerle ve krallıklarla birleşecek.

Yükselmiş üstatların ve melek krallığının enerjisi, üçüncü göz çakranıza ilave olarak boğaz çakranıza odaklanırken, söylediğiniz sözlerin ve düşüncelerinizin farkında olmanız önemlidir. Söylediğiniz her sözün bir titreşimi olduğunu ve sizin ve başkalarının yaşamını yönlendiren bir etki yarattığını hatırlamanızı sağlayın. Düşünceleriniz ve söylediğiniz sözlerle en yüksek titreşimde sevgiyi ifade etmeye odaklanın. Sözlerinizle ve sesinizin titreşimiyle sevgiyi ifade ederek, yaşamınızda Yaratıcı’nın sevgisini tezahür ettirmeyi ve sevginin feneri olarak var olmayı misyonunuz yapın.

Öğretilerimizi varlığınıza demirliyorsanız, Merhamet Tapınağına bağlanmanızın ve onu ziyaret etmenizin, yerleşik spiritüel danışmanınızın kim olduğunu keşfetmenizin uygun olduğunu hatırlayın.

Bu üçüncü enerji yükseltmesi periyodu sırasında amacınızı anlamanıza yardımcı olmak için, aşağıdaki listeyi yarattım;

Boğaz çakranızın temizlenmesini ve aktive edilmesini isteyin.

Yükselmiş üstatların bolluk enerjisinin ve Mesih bilincinin boğazınıza demirlenmesini ve boğaz çakranızdan ifade edilmesini isteyin.

Uyku haliniz sırasında Merhamet Tapınağını ziyaret etmeyi isteyin.

Tapınağı deneyimlemek ve tapınaktaki öğretmeninizin kim olduğunu keşfetmek için, meditasyon sırasında Merhamet Tapınağını ziyaret etmeyi isteyin.

Pozitif düşünceler yaratmaya ve söylenen sözler vasıtasıyla sevgiyi ve pozitifliği ifade etmeye odaklanın.

Sesiniz ve boğaz çakranız daima sevginin kaynağı olsun,

Mahachohan Saint Germain

Lütfen değişimler ve Mahachohan Saint Germain’in bu mesajda bahsettiği enerji yükseltmesi ile ilgili daha fazla bilgi için şu siteyi ziyaret edin; http://www.omna.org/email3-09-08.html

En iyi dileklerimle ve kutsamalarla,

Natalie

www.wisdomofthelight.com

www.omna.org

www.natalieglasson.com

NOT: Eski mesajları okumak isterseniz, www.wisdomofthelight.com’da haftalık mesajlarda.

(ÇEVİRİ ; Saffet)