Sanat Kumara – Bir Gezegenin Cisimlendirilmesi… Shambhala Şehriniz

Yazdır Yazdır 

Sanat Kumara ~ Michelle Coutant kanalıyla

20 Ekim 2010

Lütfen Gezegensel Logos’un bir gezegeni ve tüm yaşam formlarını nasıl şekillendirdiğini açıklayın.

Sevgili ve kutsanmış olanlar, yüksek alemlerdeki bir varlığın bir gezegeni ve onun tüm yaşam formlarını cisimlendirmeyi, şekillendirmeyi öğrenmesi büyük bir eğitimi gerektirir. Bu eğitim gönüllüdür, her ruh kendi tekamül edeceği yolu seçer, üçüncü boyut okulundan mezun olurken dördüncü boyut titreşimlerinden geçer ve beşinci boyutun uyumu, sevgisi, sevinci ve bolluğuna girer. Kişi tekamülünde dengeye erişmelidir; bütünlenmiş üstatlığa ulaşmalıdır.

Yalnızca o zaman ruh Gezegensel Logos olma eğitimine ilerleyebilir. Eğitim kapsamlıdır ve büyük sabır, adanma ve dayanıklılık, tahammül gerektirir. Birçok ruh başka yolları seçer, çünkü ruh tamamlanması için bir düşünce formunu taşımayı öğrenmelidir, yani ruh kendi aura alanını gezegenin ve tüm ruhların etrafına nasıl sarmalayacağını öğrenmelidir. Başlangıçta, bu kucaklama genel anlamdadır. Ruh yeteneklerini bilemeyi, geliştirmeyi öğrenmek zorundadır. Sonra ruh bir ruhun, bir yaşam formunun, bir su damlasının, tomurcuklanan bir tohumun, hayvan krallığının yeni doğmuş bir yavrusunun tam yerini belirlemek zorundadır. Eğitimdeki bu ruh dünya ana ile derinlemesine, ayrıntılı olarak nasıl iletişim kuracağını öğrenmek zorundadır, çünkü bu ruh dünyanın ve tüm yaşam formlarının esenliğini ve formunu sürdürmekten sorumludur. İnsanlık özgür iradeye sahipken, şefkat ile ve yargılamama ile formu taşımak ve sürdürmek ruhun amacıdır.

Bu ruh ayrıca, bir Gezegensel Logos olmanın deneyimi vasıtasıyla büyük bir büyüme, gelişme deneyimler. Kapsanan eğitim milyonlarca yıl sürebilir. Eğitimdeki ruh hazır olduğunda ve gezegenin ve tüm yaşam formlarının formunu taşıyabildiğinde, bir inisiyasyondan geçer ve Gezegensel Logos hiyerarşisine katılır. Gezegensel Logos olan ruh büyük ve genişlemiş koşulsuz sevgi kapasitesine sahip olmalıdır. Bu sevgi gezegenin kendisine olduğu kadar, üzerindeki tüm yaşam formlarına dokunmalı ve kucaklamalıdır.

Gezegensel Logos her bir ve her yaşam formunun yakın ve ayrıntılı bilgisini muhafaza eder ve her bir yaşam formunun büyümesinin her zaman farkındadır. Bir yaşam formu kendi yolunda yeni bir seviyeye eriştiğinde, ona bir inisiyasyon verilir ve dünyadakiler için bu inisiyasyon Shambhala salonlarında verilir. Gezegen kendi yolunda ilerlerken, o da inisiyasyonlardan geçer ve yüksek alemlere girer. Dünyanız yüksek alemlerin yıldızları arasındaki yerini alırken, en sonunda parlak ve ışıldayan bir yıldız olacaktır. O da büyük bir büyüme, gelişim deneyimliyor ve doğum sürecinin en zoru yakında tamamlanacak. Dünyanız beşinci boyuta geçerken, onun inisiyasyonları artık büyük sıkıntılar ve fiziksel çalkantı ile olmayacak. Onun inisiyasyonları onun doğuştan ilahi hakkı olan sevgi ve sevinç içinde olacak, aynen sizin de hakkınız olduğu gibi. Dünyanızdaki tüm yaşam formları en sonunda bu hale geri dönecek ve birbirleriyle yan yana huzurlu bir arada varoluşta yaşayacaklar.

Lütfen Shambala eterik şehrini tanımlayın.

Shambhala efsane şehriniz yüksek alemlerde var olur. O her zaman dünyanızın zaman çizgisinde var oldu. Geçmiş zamanlarda o görülebilirdi ve ona kolayca erişilebilirdi, ama uygarlığınız üçüncü boyutun yoğunluğuna düştükçe ve gezgeni ve tüm yaşam formlarını bu yoğunluğa çektikçe, Shambhala şehriniz, sizleri gözeterek, kutsayarak ve eterik atmosferinizde yaşam gücünü sürdürerek yüksek alemlerde eterik formda kaldı. Shambhala dünyanız üzerinde bir kez daha oluşacak olan düşünce formunu demirledi. Sizler uyanmaya başladıkça ve yaşam gücü maddesi, prana, yaşam nefesi çektikçe, bu düşünce formu size yardımcı olmak için çağlardır yerinde demirli kaldı.

Shambhala çok güzeldir. Taşıdığınız cennetin inci kapıları, bulutlarda yüzmek, güzellik, uyum rüyasıdır. Sevgililer bu, Shambhala’nın güzelliğine ve Shambhala’nın bilgeliğine eriştiğiniz geçmiş zamanların hatırasıdır. Ama Shambhala yalnızca ziyaret etmek, dinlenmek için bir sığınak değildir. İnsan her zaman dinlenebilir ve güzelliğin keyfini çıkarabilir, ancak insan Shambhala’ya bir amaçla gelir. Varlık yüksek Işık Konseyinden olduğu zaman, spiritüel hiyerarşiden olduğu zaman, büyük bilinç ve bilgeliğin inisiyesi olarak Shambhala’ya davet edildiği zaman, Shambhala’ya gelir. Gezegeninizde düzenli olarak Shambhala’yı ziyaret edenler vardır, onlar yükseliş öğretilerinin rehberliğine ve uygulanmasına katılırlar. Bu varlıklara ruhsal yollarına adanmalarından dolayı saygı duyulur ve onurlandırılırlar.

Bir varlık ruhsal farkındalığın yeni bir seviyesine yükseldiği ve bir inisiyasyon seviyesine ulaştığı zaman, inisiyasyon Shambhala’da verilir. Geçmişte inisiyasyonu ben verirdim, şimdi Buddha tarafından veriliyor. İnisiyasyon almak için Shambhala’ya davet edilmek büyük bir onurdur. İnisiyasyonlardan geçen birçoğunuz işlemin farkında değilsiniz, bu işlem çoğunlukla sizin uyku zamanınızda gerçekleşir.

Birçoğunuz Shambhala’daki yükseliş makamlarını ziyaret ediyorsunuz. Bu tüm ruhlara açıktır. Size sunulan bu güzel armağandan yararlanın. Sadece, rehberlerinizden ve meleklerinizden sizi eterik Shambhala şehrine götürmesini istemelisiniz. Yüksek alemlerin ışığının tadını çıkarmak için yükseliş makamına götürülürken, büyük sevgiyle selamlanırsınız ve karşılanırsınız. Kolayca ve zarafetle başa çıkabileceğinizden daha fazlasını bütünleştirmenize izin verilmez. İzlenirsiniz ve aşırı yüklenmenize izin verilmez. Sevgili ruhlar hepinizi bu yükseliş makamlarına bekliyoruz. Bu güzel Shambhala şehri sizindir, sevgililer. Biz, yüksek alemdekiler onun güzelliğini sürdürmek, bilgeliğin koruyucuları olmak için onun gözetimini emanet aldık, böylece sizler hazır olduğunuz zaman bir kez daha Shambhala’nın koruyucuları olabilirsiniz. Bu zaman neredeyse önünüzde. Bu süre içinde, ruhsal yolunuzda kendinizi yükseltirken, güzel bahçelerimize gelin, bizimle yürüyün, bizimle konuşun ve yükseliş makamlarının keyfini çıkarın.

Orada kimler oturuyor ve onların ilahi hizmeti nedir?

Shambhala’da oturan birçok varlık vardır. En önemlisi Gezegensel Logos’unuz Buddha ve onun işlerinde ona yardımcı olanlardır. Shambhala’nın içsel plan aşramı vardır. Belli bir inisiyasyon seviyesine erişmiş olanlarınız ruhsal farkındalık seviyenizi yükselten sınıflara katılmak için sıklıkla uykunuzda Shambhala’ya gelirsiniz. İçsel plan aşramında yardımcı olan ve sizler yükseliş makamını ziyaret ettiğinizde size yardımcı olan Bir’in İlahi Yasasından birçok Yükselmiş Üstatlar ve melekler vardır. Güzel şehriniz ilk ve en önemlisidir, sevgililer. O sizin içindir ve bizim ilahi hizmetimiz doğuştan ilahi hakkınıza sahip çıkmanıza yardımcı olmaktır, Shambhala bunu bir parçasıdır.

Shambhala’nın içinde harika güzellikler vardır, eğitim salonları, bilgelik salonları, yaratıcı arzunun ifadesi için birçok salonlar vardır. Shambhala’da oturanlar harika güzellik ve uyum ifadesinde yaratıcı yeteneklerini sevinçle kullanırlar. Shambhala şehri şekilde ifade edilen bu güzellikle doludur ve Shambhala’nız doğanın mükemmelliğinin güzelliği ve zenginliği ile doludur. Shambhala’da huzur, sevgi, neşe, bolluk ve uyum hüküm sürer, başka şey yoktur. Dünyada cennetinizin son şeklidir, sizin için hazırdır, onu güvende tuttuk.

Shambhala’nın içinde bilgelik salonları vardır, spiritüel hiyerarşiden olanlar size ve gezegeninize sundukları sürekli değişen yardımı belirlemek için burada sıkça toplanırlar. Her şey akışkandır, sürekli değişir ve Kozmik Yasa içinde verilen yardım ve neyin verilebileceğini belirlemedeki değişiklikler sürekli izlenir. Sizlerin büyümenizi ve genişlemenizi ve her zaman olmuş olduğunuz güzel varlıklara melek kanatlarınızı açmanızı sevinçle izlerken, özgür iradeye sahip olan sizler bizi hep sevindiriyorsunuz ve mutlu ediyorsunuz. Dünyanızın ve insan formundaki ruhlarının büyük uyanışını izlemek ve bunun parçası olmak çok sevindirici. Bizler kendi tekamülümüzde evrimleşirken bile, en sonuncunuz yuvaya gelinceye kadar, burada sizlerle birlikteyiz, kutsanmış ruhlar. Her bir ruhun evriminin bir parçası bilinci bölebilmek ve bir çok yerde var olabilmektir. Bu şekilde evrimleşebiliyoruz, yine de yüksek alemlere geri dönüşünüze yardımcı olmak için burada kalıyoruz ve sevgi ve Kozmik Kalp Atışının sevinci içinde sizlerle kalıyoruz.

Beni çağırın, sizi terketmedim. Sevgimi hissedin, varlığımı hissedin, ben içinizdeyim ve dışınızdayım, bizler tek bir bilinciz ve bu Tanrısal Kaynağın bilincidir. Sizi Kozmik Kalbin sevgisiyle kucaklıyorum.

Ben Sanat Kumara’yım.

Serbestce kopyalayabilir ve paylaşabilirsiniz. Lütfen mesajı bütünüyle kopyalayın.

www.transformingradiance.com

(ÇEVİRİ: Saffet Güler)