SHALA MATA – MART’IN SİHİRİ

Yazdır Yazdır 

Yükselen Kozmik Nabız

Shala Mata

1 Mart 2010

~~ Mart’ın Sihiri ~~

Mart bir kez daha güçlü 28 Şubat Dolunayının arkasında açılıyor ve yeni enerji hizalanmalarının muazzam ayına giden yolu aydınlatıyor. Şubat ayındaki “titreşimsel güncelleme” Mart ayı sırasında gelen sihirli enerji için sahneyi oluşturuyor. Kristalin 3:3:3 aktarımı var ve kutsal ekinoks Kozmik Mavikopyamızın çok daha geniş bant genişliğinde yüksek frekans ve titreşim hizalaması (uyumlaması) sunuyor. Daha önce yazdığım gibi, bizler titreşimsel varlıklarız. Her şey titreşimdir. Her düşünce, his, söylenen veya işitilen söz titreşimdir. Kalp atışımız titreşimdir. Duygularımız titreşimdir ve sıhhatimiz için çok önemli anahtarı taşır. Düşündüğümüz ve hissettiğimiz şeyin titreşimi, “titreşimsel dengemizin” “şimdi anında” nerede olduğumuzun pusula noktasıdır.

Mart eylem ayıdır; ismi bile hareketi çağrıştırıyor. Şili ve Japonya’daki son büyük depremler ve onu izleyen tsunami de titreşimin kanıtıdır. Bu olaylar ve Kanada’nın ve ABD’nin doğusundaki muazzam kar yağışı yeri yaratıyor ve bu ay gelmekte olan kristalin enerji aktarımları için hazırlıkta eski yoğun enerjiyi temizliyor.

Değişim yolda ve korku uyandırabilir, korku da bir titreşimdir, ama düşük doğada olan titreşimdir. Herhangi türde korku sevgili Dünya Anaya her gün akan yüksek titreşime direnç yaratılmasına neden olur. Gerçekte, olayların daha iyi hissedilmesini istiyoruz ve bu, Mart’ın enerjisinin dayanak noktasıdır.

Bazı aylar derin uyanışımız için tetikleme noktalarını taşır ve bu ay kesinlikle bunlardan biridir. 3 Mart 2010 nümerik olarak 3:3:3 tür. DNA’mız, Işıkbedenimiz ve zaten burada olan yeni ışığın harika dalgaları ile koordine olan kodlanmış bir uyandırıcıdır, yeni ışığın dalgaları ışığın bu kozmik üçlüsünde daha fazla yükseltilecek. 3:3:3 Merkezi Güneşten yayılan altın kristalin ışığın bir başka kapısıdır, 9 Eylül 2009’daki 9:9:9’a bağlar ve 10 Ekim 2010’daki 10:10:10’da alınacak olan daha büyük aktarıma köprü oluşturur.

Her zaman olduğu gibi, kollektifin her tarzda potansiyel ve olasılıklar ile aktive olacak olması gerçeğine karşın, bu derin bir kişisel aktarımdır. Mart’ın Sihiri, bireysel olarak her birimizin aşkın ışığın frekansını kullanmamızın şeklidir. Geçen iki ay kendimizin daha büyük fiziksel – olmayan parçamıza bağlantımızın arınması oldu. Birçoğumuz, “eski” duygusal enerji kalıpları çözülme veya tutulma (bizim seçimimiz) için farkındalığımıza gelirken sessiz olma ve düşünceye dalma gereksinimi hissettik.

Üstatlığımıza daha derin ilerlerken, yolculuklarımızın nasıl ortaya çıktığının Üstatları olduğumuz, arka arkaya hızlı olaylarla bize öğretiliyor. Nasıl hissettiğimizi biz seçiyoruz; bizi mutlu ve neşeli veya bağlantısız, hayal kırıklığına uğramış ve sabırsız hissettirmesine izin veren düşünceleri seçiyoruz. İçinden geçtiğimiz muazzam değişimde, umutsuz, kızgın, hayal kırıklığına uğramış, kayıp ve hatta depresif hissetmek kolaydır. Sevgili Dünya Anamızda bu kadar çok ışığın yayıldığı başka bir zaman hiç olmadı, evet bazen perişan hissetmemizin iyi bir nedeni var.

Mart, “bu sana nasıl hissettiriyor?” sorusunu soruyor. Var olan her şeyle “ilişki”li olduğumuzu ve düşüncelerimizle içsel ilişkimizi değiştirdiğimizi hatırlayın. Üstatlık cesaretsiz olanlar için değildir ve ruhumuz dualite dünyaları ve Kozmik Mavi Kopyamızın alemi arasında yürüme disiplinini talep ediyor. Doğuştan gelen hakkımız, Işıkbedenimizin karşılık verdiği frekans olan SEVİNCİ hissetmektir. Eski kalıplar çözülüyor, aynen zaman duygumuzun çözündüğü gibi. Ruhumuz özgür ve Kalbimiz tüm özgürlüğün bulunduğu ve tezahür ettiği yer.

Düşünceler ve enerji asla ölmez – simyasal olarak dönüştürülerek değişir. Şimdi oyun sevinci hissedebileceğimiz en iyi dengeyi sürdürmek için düşüncelerimizi kullanmaktır. Bu kadar muazzam değişim ve titreşimsel güncellemeler karşısında bunu nasıl yapabiliriz?

Geri dönmekte olan o eski zihinsel/duygusal kalıpların “hislerini” değiştirebilen ve yerlerine yükseltici hissettiren hisleri getirebilen bir şeylere odaklanın. Bu basit görünüyor ama işe yarıyor. Bazıları dünyadaki kutsal bir yerin, kristallerin, yunusların imgelerini kullanıyor.

Yükseliş sürecimiz, fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal bedenlerimiz ile interaktif bir koordinasyondur ve işimiz burada olan ve arka arkaya gelen yüksek titreşimli ışığın yeni dalgaları ile koordine olabilecek düşüncelere hizalanmak, uyumlanmaktır.

20 Mart’taki ekinoks, titreşimsel güncellenmemizin ve sıhhatimizin kabını tatlandıran bir diğer büyük enerji hizalanmasıdır. Bu, Kuzey Yarıkürede baharı, Güney Yarıkürede sonbaharı bildirir. Ekinoks “gece ve gündüzün eşit olması” demektir ve o günde, 12 saat ışığı ve 12 saat karanlığı deneyimleyeceğiz. Denge ve uyum günü.

15 Mart yeni ayının ve 29 Mart Dolunayının gezegensel hizalanmaları ile birlikte, 3:3:3 aktarımının ışığının dokusunda dokunmuş olan armonik kod dalgaları. Bu, DNA’mızın içinde taşınan daha derin öğretiye veya bilgeliğe bir giriş noktası olarak giyeceğimiz yeni bir giysidir. Bolluk evrenimiz sevgili Dünya Anamıza Merkezi Güneşin aşkın ışığını saçıyor ve uzun zamandır taşınan sınırlamaların gücünü serbest bırakma fırsatına sahibiz.

Mart’ın ilk iki haftası biraz sarsıntılı hissettirebilir. Ayın ortasına kadar oldukça farklı hissediyor olacağız, bu yılın ilk iki ayında mevcut olandan daha fazla fiziksel enerjiyle daha parlak olacağız. Engin bir enerji denizinde yaşıyoruz ve kendi enerjimizle ve etrafımızdaki enerji okyanusu ile sürekli olarak koordine oluyoruz.

Mart’ta çok büyük bir beklenti ve heyecan hissi var. Dünya Anamızdan, yıldız tohumu ailelerimizden, yükselmiş üstatlardan, meleklerden gelen çok fazla sevgi dolu destek var. Kalbimizin holografik kutsal yerinde sevgi ve sevinç bolluğu var – burası yüksek boyutlu benliklerimizin giriş kapısıdır. Mart kalbimizin içsel kapısına altın gökkuşağı ışık ışıldatarak bu fırsatı büyütüyor – tüm yapmamız gereken kapının önünde durmayı seçmektir – veya içinden geçmek!

Bu ay Nazik, Yardımsever ve İzin verici olun. Sonraki birkaç ayda, gerçeğimizle daha derin bütünleşirken ve ışığımızı daha fazla ifade ederken, tolerans, sabır, şefkat ve iletişimin keskin kenarında yürüyeceğiz.

Kahkahanın ruhunuzu hissetmenin en hızlı yolu olduğunu hatırlayın, verilen ve alınan bir gülümseme, bir meleğin öpücüğü. Hepimiz birbirimize bağlıyız ve bu görkemli zamanda ve yolculukta birlikteyiz.

Muhteşem Işığınızı parıldatmaya devam edin!

Hizmette Sevgi Dolu Kutsamalarla,