SİHİRLİ 13: YÜKSELİŞ FREKANSI

Yazdır Yazdır 

Lauren GORGO, 6 Kasım 2012

Temizlik enerjisinin muazzam kuvvetleri fiziksel dünyada her yeri karmaşaya sokarken, sizler merkezlenmiş & dingin olmayı, SEVGİ olmayı öğreniyorsunuz. – Pleiades Yüksek Konseyi.

Pleiadesliler bu konuyla ilgili bazı yüksek boyutlu içgörüler paylaşmak istiyor, ama buna girmeden önce herkese bu doğal felaketlerin (temizliklerin) gelecekte de muhtemelen devam edeceğini hatırlatmak istiyorum. Uyanık olduğumuzda, kalplerimizle düşündüğümüzde, iyi hissettiren şeylerden seçimler yaparız, en yüksek hayrımıza hizalanırız ve en yüksek amacımıza hizmet edecek olan insanlara, yerlere ve coğrafik bölgelere çekiliriz.

Yükseliş Kodu

Şimdiye kadar bu mesaj için aldığım en hoş bilgi, yakında 13 ncü (DNA aktivasyon) kodunu bedenleyecek olmamız, Pleiadesliler buna “yükseliş frekansı” diyor.

Görünüşe göre, bu dualiteyi aşmak ve fiziksel bedenlerimiz ile birlik bilincine girmek için gerekli olan üstat koddur.

13 Kasım’da tam güneş tutulması var ve bu görünmeyenlere (varlıklar) göre gerçekten önemli. Anladığım şeyden, bu portal 2013’ün her şeyi kucaklayan enerjisine zemin hazırlıyor… yükselişin önemli (13) kodunu aktive eden ikili ve zamanda – açığa çıkan bir program. 11/11/11 den bu yana bu özel frekansı indirmek için hazırlanmaktayız ve gelen güneş tutulmasında, yeni ışık kodlarını aktive edeceğiz… evrensel SEVGİNİN 13 frekansına özel… bu 2013’te tam olarak ortaya çıkacak. Pleiades Yüksek Konseyi bu tutulmaya 1999 güneş tutulmasından bu yana etkisi sürmekte olan dönüşümün tapası adını veriyor.

Bu tutulma yükselişin kutsal kodunu getiriyor.. hem bireysel olarak sizin için, hem de bir bütün olarak gezegensel bilinç için. Bununla, 13 ncü aktivasyon kodunun, fiziksel yükselişin her şeyi kucaklayan frekans olduğunu kastediyoruz … her birinizi ruhsal benliğiniz ile fiziksel hizalanmaya getirmek için gerekli olan kod. – Pleaides Yüksek Konseyi.

Özet Olarak

Başka her şeyden fazla, görünmeyenler 13 Kasım’daki güneş kapısında 13 ncü kodun aktivasyonunun yükselişin habercisi olduğunu ve 13 Ocak 2013’e kadar, bunun indirilmesini & aktivasyonunu tamamlamış olacağımızı özellikle netleştirmemi istediler.

13 ün aktivasyonu Varlığınız için çok önemlidir… Bu, Mesih’in (yeniden) doğuşunun yılı olan  13 ncü yılın öncülüdür – Pleaides Yüksek Konseyi.

11:11 kapısı ile birbirine bağlı olan bu tutulma yeni kristal ızgaraya açılış olarak davranacak ve Pleiades Yüksek Konseyine göre: siz, sizlere ve gezegene çok fazla iyileşme getirecek olan Yuvanın, SEVGİNİN frekanslarında yıkanırken, getirilen enerji üçlü tarih yüklemelerine hazırlanmanız için titreşen salınımlarda bedenlerinize akmaya başlayacak.

Onlar ayrıca bu ay bu güçlü portalların sonucu olarak… son 11:11 kapılarının kapanmasının tamamlanma enerjilerinin & 13 enerjisinin aktivasyonunun sonucu olarak, çoğunlukla makro seviyede olan, içimizi dışarı çıkaran BÜYÜK değişimlerin olacağını paylaşıyorlar.

13 ncü kodun bütünleştirilmesinden sonra, artık izleyecek talimatlar olmayacak…

(Çeviri: Saffet Güler)