SİZ KARANLIKTAN ÇIKARTAN KÖPRÜSÜNÜZ

Yazdır Yazdır 

SİZ KARANLIKTAN ÇIKARTAN KÖPRÜSÜNÜZ

Yıldız Büyükleri

Aluna Joy kanalıyla

Realiteniz önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Bu, istemiş olduğunuz değişimdir. Bu yeni zamanlarda nasıl yol alacağınız üzerine talimatlar yok, kalp merkezinizi izleyerek her anda yaratılır. Yeni boyut/gerçeklik/Dünya kalıbı şimdi topraklanıyor. Bunun için kelimelerimiz yok ve sizin de yok; ama bu yeni enerjiden gelen yansımayı veya dalgacıkları hissedebildiğinizi görüyoruz. Şimdi ona uzanıyorsunuz ve erişiyorsunuz. O yeterince yakın değil ve sıçrama yapmanın zamanı değil. Hala temizlenecek bazı kutuplaşmış yükler var.

Dualite ileriye doğru düşünme ve insanlıktaki geçmişe bağımlı düşünceler arasında yaratılan abartılmış aşırılıkların kullanılmasıyla kendisini iptal ediyor. Eskimiş programlamalar, son savaşlarını verirken çözünmeye başlıyor. İnsanlığın bilinci, ruhun kollektif karanlık gecesi yoluyla muazzam bir uyanıştan geçmeye devam ediyor. İnsanlıktaki radikal duygular ve tepkiler bunun semptomlarıdır. Kollektif bilinç saklandığı yerden çıkıyor ve gelecek için hazırlanıyor. Kutupluluklar şimdi çözünmeye başlıyor, çünkü her yönde ve tüm cephelerde kirleniyor. Bu şeyler yeni Dünya çekirdeklerine ait. Bu noktadan itibaren, geriye baktığınızda, bu dönüşüme nasıl ulaştığınızı merak edeceksiniz.

Sizler üstadın yolundasınız. Bu çok ince ayarlı bir danstır… taraf tutmamak veya silaha sarılıp herhangi aşırı pozisyon için savaşa gitmemek. Bundan geçme yolu, dengenizi korumak, merkezinizde kalmak ve etrafınızda olan kaousun daimi olmayan dikkat dağıtmasının dışında kalmaktır. Merkezinizden akmaya devam edin. Esneklik tutumu ve herhangi bir anda önünüzde olan sürecin radikal kabullenmesini benimseyerek dengenizi sürdürün. Yargılar olmadan kalbinizde kalın. Çok sabırlı olun ve topraklanmış bedeninizde kalın. Eğer kutuplaşırsanız, daha sonra daha çok zorluklarla temizlemek ve iyileştirmek zorunda kalacağınız safsızlıkları toplayabilirsiniz. Temiz kalmak ve tamamen hazır olan yeni Dünya kalıbına tam olarak inmek için, denge geri dönünceye kadar kendinizi nötr merkezde tutmaya devam etmelisiniz. Ve denge geri dönecek. Bu karışıklık ve zorluk zamanı ebedi değil.

Merkezinize ve yüksek frekanslara demirlenmeye başladığınız zamanı bileceksiniz. Herhangi bir “tarafı” tutarak veya “savaşarak” rahatsız hissetmeye başlarsınız. Önyargılarınız çok az olacak, çünkü kendinizi yeni Dünya kalıbına ve onun dengeli ve kutuplaşmamış olan yeni frekanslarına  demirlemeye başladınız. Yargıladığınız yerler, siz onun ötesine geçmeyi öğreninceye kadar yapışıp kalacağınız bilincin yerleri, boyutları ve seviyeleridir. Artık faydalı olmayacak kadar çok yoğun olduğu zaman, bırakın eski çöküp gitsin. Şefkatli olun ve kaybolmuş görünenlerin yeni programa yetişmesine izin verin. Tüm bunlar zaman alır ve onlar gerçeğe dalgalar halinde gelecekler. Ortaya çıkmakta olan tüm olaylar ilahi düzendedir. Bunun hakkında endişelenecek hiç bir şey yok. Sadece yeni frekanslar ile denge dışında olan her şeyin kesinlikle ileriye geleceğe GELEMEYECEĞİnin bilişinde rahat olun. Bu gerçeğe güvenebilirsiniz.

Enerjinizi koyduğunuz yer, bulunduğunuz yerdir. Merkezi yerde dingin olun ve şu anda oynanmakta olan dramaya çekilmeyin. Evrenin kendini dengelemesine izin vermekte güç vardır. Sizler insanlık için bir köprü olacaksınız.

Zaman ayrımının ötesine ilerliyorsunuz. Anda var olmanın daha kolay olduğunu göreceksiniz, ama geçmişin keder ve pişmanlık ve gelecek endişesi seviyelerinden ve kendinden şüphe  ve kendini sorgulamadan geçme, sürecin doğal bir parçası olacak. Bu hislerden kaçmayın, bunları yaşayın, öğrenin ve şimdiye ve merkezinize geri dönün. Yarın birlikte yol alacağımız büyük bir gizem olacak.

Keşfettiğiniz gibi, kaynak ne olursa olsun gerçeği “orada” bulmayı ummak anlamsız. Dengesizlik (karma) tarafından yaratılan bir olayı çekmemek için, kendi içsel kaynağınızı ve merkezinizi bulmalı ve oradan yaşamalısınız. Eğer herhangi bir durum sizi tetiklerse, onu çevreleyen inanç sisteminizin kaynağını yeniden inceleyin. Siz inançlarınız değilsiniz. İnançlar gerçek değildir ve daima zaman ile değişir. Ama özünüz asla değişmez, çünkü o ebedidir. Siz aynasınız, onun gönderdiği yansıma değilsiniz.

Tüm yaradılış yeni Dünya çekirdeği ve daha büyük Dünya kalıbı için yeni bir gövde yaratmak üzere temizleniyor. Tekrar söylüyoruz… merkezde sörf yapın … fırtınanın gözünde yaşayın. Birlik veya kabile bilincinden hareket edin ve seçimlerinizi kollektif esenliğe dayalı olarak yapın, sadece bireysel benliğinize değil. Bu yeni dengeden yaşadığınız zaman, tüm bunların içinde, herkesin izleyeceği bir yol yaratır ve desteklersiniz. Siz karanlık geceden çıkartan köprülersiniz. Siz yeni vizyonerler ve yol göstericilersiniz.

Yan Notlar  …

Yıldız Büyükleri bana Covid’in küresel deneyime gelmesinin, insanlığın küresel bir durumda birlik içinde bir arada harekete geçip geçmeyeceğini görmek için beklenmedik bir tarama testi olduğunu gösterdi. Sanki başka bir dünyadan temas almışız gibi. Eğer değişime dirençlerimizi bırakabilirsek ve tüm farklılıklarımızın ötesine geçebilirsek, iyileşebiliriz. Eğer bir araya gelmeyi, problemlerimizi birlikte çözmeyi öğrenmezsek, bunu öğreninceye kadar sonra gelecek olan şey daha zor olacaktır. 

Kuvvetli şekilde hissettiğim başka bir nokta… Atlantis’in çöküşünün neden olduğu derin kollektif yaraların olduğu aynı enerjiden veya zamanda aynı yerden direkt olarak geçiyoruz. Kutupluluğun, aşırı tepkinin ve derin direncin çoğu şimdiden değil, geçmişin derin yaralarından geliyor. Bu, yüzleşilmesi ve iyileştirilmesi için tetikleniyor, çünkü bu yaralar geleceğe gidemez. Nazik olun. İnsanların muhtemelen kavrayabileceğinizden çok daha fazla şeylerden geçmekte olduğunu bilin.

https://www.alunajoy.com