SON SALIVERME

Yazdır Yazdır 

SON SALIVERME

Aralık 2016

Maria, lightlover1964

Bu Noel/Gündönümü/Ay/2016 Tamamlanma Kaynak Enerjilerinin yeni kutsal geometri ızgaralarına inanılmaz demirlenmesi o kadar yüksek seviyelere ulaştı ki, ışıkişçilerini ve bize yardım eden Işık Ailelerini şaşırttı.

Başka bir çok ışıkişçisi ile birlikte 11/11 Portalında Sedona Vorteksine en yüksek olası Kaynak Enerjilerini demirlemek için Sedona, Arizona’da hizmette olmak için çağrıldım.

11:11 demirleme zamanında birleşik AnneBabaDünya’dan bir mesaj geldi:

TAMAMLANDI.

O kadar yüksekti ki varlığımın her ipliğinde yankılandı. Tüm sistemimde yankılandı ve frekansımı çok yükseltti. O anda sözlere dökemeyeceğim şeyleri anladım.

Kasabada yeni yükselmiş Terra var ve oyun sona erdi.

Dünya Ana kendi İlahi İkiz Baba Kozmosu ile tamamen birleşti. Onların birlikte mesajı net: Evrim ve yeniden doğuşun bu gezegensel periyodundan geçerken hiç kimse zarar vermeyecek.

Gezegendeki TÜM yaşam, gezegenin kendisi tarafından tamamen korunuyor.

Dışsal müdahale yok.

Altın Gezegensel Kalkanlar aktive oldu ve yerinde.

Bu, ortada temas eden, bizi “kutsal rahim” bir türünde çevreleyen, gezegen etrafında dönen iki altın yüzüğe benziyor. Bunlar, Gaia kendi İkiz Alevi ile birleşirken, Gaia’nın Kalbinden aktive ediliyor, yeni dünyaya doğum vermeye hazırlanıyor. Bu dünya deneyiminde tüm alemlerde ve boyutlardaki tüm yaşayan ruhlar onunla aynı zamanda doğuruluyor, HEPSİ yeniye yükseliyor.

Hayvan dostlarımızın ne kadar akıllı olduklarını fark ettiniz mi? Neredeyse insan gibiler..

Eski 3B ve 4B matriks sistemlerinin kendine hizmetteki kutupluluğun 3/4 insanlık zaman çizgilerinin sonuncusunu çöktürmeye hazırlanırken, bu zamanda gezegensel doğum kanalındayız.

O ızgaraların kutsal geometrisi değişirken, enerji akışlarına son verirken, üzerlerindeki herhangi yaratımı artık sürdürmezken, eski sistemler artık uygulanabilir değil.

Bu ızgaralar değişti, çünkü gezgenin bilinci yükseldikçe Dünyanın “tonu” (Schumann Frekansı) değişti.

Kaynak Enerjisi Yaradılışın TÜM ızgaralarına demirlenirken, gezegenin bilinci yükseliyor. İlahi Süreç ebedi.

Kalplerimizi korkusuzca açarak ve bu evrimsel geçişi bilinçli olarak desteklemeyi taahhüt ederek, kendine hizmet matriksini ve bireysel acı ve ıstırap enerjimizden beslenen tüm zaman çizgilerini salıvererek buna yardımcı oluruz.

En yüksek hayrımıza veya HERKESİN en yüksek hayrına olmayan HER ŞEYİ ve HERKESİ bırakmamızın nedeni budur.

Başkalarına hizmet etmeyi seçiyoruz, çünkü hepimizin Bir olduğumuzu ve başkalarını desteklediğimiz ve sevdiğimiz zaman, kendimizi desteklediğimizi ve sevdiğimizi anlıyoruz.

Frekansı yükseltmenin kum tanelerini nasıl etkilediğini, onların yeni bir geometri oluşturmalarına neden olduğunu gösteren bir çok video var. Frekans arttığı zaman, kaos olur, yeni kutsal geometri yeni frekansa hizalanır. Kum taneleri, yeni tasarıma yerleşinceye kadar kaotik formda sıçrarlar.

Kum taneleri her tarafa sıçradığı zaman, düşük frekans ve yüksek frekans arasındaki geçiş, insan ırkının tam Şimdi bulunduğu yerdir.

Ve her yeni frekans demirlendiğinde ve enerjisel olarak yerleştiğimizde, daha da kuvvetli bir Kaynak Işığı Evrimsel Dalgası gelir ve frekansı tekrar yükseltir. Ve “dalgalar” artık dalgalar değildir, artan Kaynak Enerjisinin sürekli akışına birleşmişlerdir.

Bu enerjisel sallama, 2017’de insan ırkının kitlesel uyanışını başlatan şeydir.

Salıvermekten başka seçenek yok. Evrim durdurulamaz.

İnsanlık, homo sapiens nesli tükenirken, yeni çokboyutlu bir ırka evrimleşiyor.

Kaynak Enerjileri çakra sistemimize demirlendiği zaman, çakraların herhangi birindeki blokaj tezahür eder, böylece görülebilir, salıverilebilir ve temizlenebilir. Önce alt çakralar temizlenir. Her insan sadece kendi bilinci (Kalp Bağlantısı) izin verdiği kadar Işık alabilir.

Ama Işık bizden ızgaralara gider. Bu gezegendeki her yaşayan ruh bir ızgara işçisidir ve bilsinler ya da bilmesinler geçişe yardım ediyorlar.

Kaynak Enerjisinin artışı önce taç çakra vasıtasıyla insan kalbi tarafından alınır, omurga sütunu boyunca aşağıya doğru çalışır ve ayak çakralarımızdan Dünyanın derinlerine topraklanır. İçimizden bir Işık Sütunu geçer. Bu şekilde Işığı Dünyanın Izgaralarına demirleriz (bilinçli veya bilinçsiz olarak). Biz insanlar galaksideki tüm galaktik ırkların DNA’larını taşıyoruz. İnsan DNA’mızı temizlediğimiz zaman, galaktik DNA’mızı temizleriz ve yıldız tohumu ırkımızın da evrimleşmesine yardımcı oluruz.

Bu zamanda yıldız tohumları Dünyaya yardım ederek kendi yuva dünyalarının yükselişine yardımcı olmak için buradalar.

Tam şu anda öncüler için, eski zaman çizgilerini salıverebilmeleri için ve 5B veya daha yükseğe kendi olası en yüksek enerjisel yükseliş zaman çizgilerini demirleyebilmeleri için, insan illüzyonlarının son salıverilişi gösteriliyor. Onlar için, insan olmanın rolleri ve programlaması temizlendi ve eski dünyalarına bağlılık olmadan tam hizmette yürüyecekler.

Bu, insanlığın kendi uyanışında yardımcı olmak için Şimdide tüm zamanlarda kendi Kalplerinde merkezlenmeyi ve Tam üstatlığı sağlar.

Dualitenin 3B ve 4B matrikslerinin bu son salıverilişi onların son kalan galaktik DNA’larını aktive eder, bu da kişisel merkabalarını ve tüm olası çokboyutlu araçları aktive eder. Bu, öncülerin 5B’ye veya daha yükseğe ve kendi yuva dünyalarına tamamen demirlenmişken, kolaylıkla ve inayetle ve dışsal müdahale olmadan başkalarına hizmette olarak boyutlarda dolaşmalarını sağlar.

Ruhun seçimleri için yargılama yoktur, bu sadece ilahi şekilde mükemmeldir.

Ve öyledir.

Maria (lightlover1964)

(Çeviri: Saffet Güler)