THE GROUP – 2009 AYRILIĞIN SONU

Yazdır Yazdır 

İnsanlığın Kalplerinin Birleşmesi

Yuvadan Selamlar

Zaman ve Uzayın Kritik Birleşimi

Sevgililer, yolculuğunuz sizi kritik bir birleşime getirmiş olan zaman ve uzaya getirdi. Bu yıl önünüzde olanlarla ilgili konuşmayı diliyoruz. 2009 yeni insanlık için çok kritik bir başlama noktası oldu. İnanılmaz heyecanlıyız. Sizler tekamül ediyorsunuz ve Dünya’yı ve onun her parçasını kendinizle getiriyorsunuz. Tekamül yolunuz gözlerinizin üzerine at gözlükleri yerleştirdi, nereye gitmekte olduğunuzu veya bunun neyle ilgili olduğunu bilmeden birbirinize çarparak etrafta yürüyordunuz. Şimdi tüm yükü (görevi) alıyorsunuz ve at gözlükleri çıkmaya başlıyor. Tanrı olduğunuzu ve tanrının sahip olduğunu düşündüğünüz aynı yaratıcı yeteneklere sahip olduğunuzu keşfediyorsunuz. Aslında, bu yaratıcı yetenekleri günün her anında kullanmaktaydınız, ama bunun farkında değilsiniz. Bu durum değişiyor. Ayrıca, başkalarıyla iletişim kurma ve etkileşme şekli de bir sonraki seviyeye çıkıyor ve bu şimdi tüm dünyada yayılıyor. Evet, umut sunan bir dünya lideriniz var. Evet, o bir kanal ve evet, harekete geçirdiğiniz bu değişimler nedeniyle bu noktada kendi enerjinize erişme ve kendi realitenizi bir sonraki seviyeye değiştirme fırsatlarına sahipsiniz.

Dokuz = Tamamlanma

2009 yılından söz edelim, çünkü dokuz bu rakamın sihirli kısmıdır. Kendi nümerolojinize ve araştırmalarınıza bakarsanız, dokuzun tamamlanma rakamı olduğunu görürsünüz. Bu büyük bir tarihtir ve bu yılın 9 Eylül tarihinde gerçekleşecek olan 09/09/09’u kutlamanızı istiyoruz. Bu tarih bir dönüm noktasıdır. Işığı yeni bir şekilde kutlama fırsatıdır, çünkü eski yollar sona eriyor ve bu, tamamlanmanın bir veçhesidir. Sevgililer, kutlamanızı istediğimiz şey ayrılığın sona ermesidir. Başlangıçta, birinci boyutta idiniz ve tanrının bütünleyici bir parçasıydınız. Yuva’nın yaratıcısı dediğinizin parçasıydınız, çünkü Yuva’da ayrılık yoktur. Herkes birbirinin parçasıdır. Sonsuz bilgeliğinde, tanrı tek bir şey hariç her şeyi yapabiliyordu. Kendisini göremiyor veya inceleyemiyordu, çünkü zıtlık (karşıtlık) veya kutupluluk yoktu. Böylece birinci boyuttan ayrıldınız ve ikinci boyutta yolculuk yaptınız ve ikinci boyutta dualite ile damgalandınız. Bunu bugün bile taşıyorsunuz, çünkü dualite alanında karanlık olduğu zaman sadece ışığı görüyorsunuz, korku olduğunda sevgiyi görüyorsunuz. Dualite alanında sadece zıtlıkları görürsünüz ve bu da sona eriyor. Bir sonraki seviyeye girerken, şimdi triality (üçlü) alanı başlıyor. Sadece zıtlıkları gördüğünüz illüzyon sona eriyor; sadece en büyük sevgiyi ve en büyük korkuyu, en büyük ışığı ve en büyük karanlığı gördüğünüz illüzyon sona eriyor. Bunlar illüzyondur, çünkü üçüncü pozisyon, yüksek benlik dualitenin düz çizgisini, üçlü (üçleme) dediğimiz bir üçgene dönüştürüyor. Bu, yüksek benliğe yeni bağlantıdır. Yüksek benlik farklı bir pozisyondan görebilir. Bu nedenle, hala ışık ve karanlığa sahip olacağınız üçlü alanına giriyorsunuz, ama yüksek benliğinizin yeni pozisyonu bunu dengeleyecek ve bunun lineer bir çizgi değil, bir çember olduğunu anlamaya başlayacaksınız. Üçgen bu algının başlangıcıdır. İnsanlığın başlangıcında çizginin size verdiği zıtlığa gereksiniminiz vardı. Ama şimdi artık zıtlığa gereksinim olmayan bir seviyeye ilerlediniz.

Ayrılığın birçok alanları sona eriyor, ancak hepsinden çok ülkelerin ayrılığı sona ermelidir. Bu anda bu aşağıya doğru spiraline başladı. Sonraki seviyeye adım atmanız için kendinizi görebilmeniz için ayırdığınız ülkeler, topluluklar, eyaletler ve tüm yerler şimdi bir olarak bir araya geliyor. Size bunu söylüyoruz, çünkü ayrılık olmadan yaşamak insanlar için zordur.

Derin Temas = Ayrılığın Sona Ermesi

Daha önce, gününüzün her anında bilinçli bir temelde sizin için mevcut olan derin temas seviyesinden bahsettik. Tek bir seviyede bir insan ile iletişim yerine, şimdi iletişimin içgüdüsel seviyesine gidebilirsiniz ve çok az sözcükle başka bir ruhla kalp ve ruh seviyesinde iletişim kurabilirsiniz. Bu nedenle, yeni olasıklar ortaya çıkıyor. Genelde insanlar şu anda var olan en uç ayrılığa toleransı gevşetiyor. İyi haber nedir? Dünya gezegeninde artık sır yok… ve bu iyidir. Kötü haber değil, öyle değil mi? Birçoğunuz için bu zor olacak, çünkü kendinizi bir enerji alanına kapattınız. Mahremiyetinizi ve kutsal yerinizi seviyorsunuz. Kutsal yerinizi veya mirasınızı asla yitirmeyeceksiniz. O parçalarınız daima orada olacak. Şimdi insanlık daha önce gerekli olan ayrılığa gereksinim olmayan yeni bağlantıları keşfedecek. Bu birçok farklı seviyede gerçekleşiyor olacak. Ülkeler sona ermeyecek, ancak insanlar yakında kumdaki çizgileri bulanıklaştırmaya başlayacak. Bu yıl kalplerin ayrılığı sona ermeye başlayacak ve Dünyalıların Dünya kardeşleri olması sadece bir zaman konusudur.

Yuva’da bir olduğunuz aynı şekilde birsiniz. Şimdi ruh seviyesinde gerçekleşmek üzere olan derin temas vasıtasıyla bunu görmeye başlıyorsunuz. Sihir şimdi başlıyor, çünkü bu gerçekleşirken, insanlık birleşik bir Dünya oluşturmaya başlayacak. Bununla, Dünya sizin enerjinizi absorbe ederken Dünya’nın kendisindeki gerilimin salıverilmesi gerçekleşir. Birbirinizin bir parçası olduğunuz gibi Dünya’nın bir parçasısınız. Kristallere o kadar çok çekilmenizin nedeni budur. Kristaller mineral krallığının en yüksek titreşimli çeşididir. Eğer dinlerseniz sizinle konuşurlar. Eğer dinlerseniz Dünya sizinle konuşur. İnsanlar kaya veya elemental parçalar yerine kristal ile rezonansa girerler, çünkü kristal sizin titreşim aralığınıza daha yakındır. Dünya birçok şekilde sizin yardımınıza gereksinim duyar. Dünya’yı düzeltmenin ve onunla çalışmanın birçok farklı yolu vardır. Şimdi yeşil yaşamak popüler oluyor ve bu ona yardımcı oluyor. Kalplerin ayrılığının gereksinimini salıverdiğinizde, tüm seviyelerde tekamül için kapıyı açıyorsunuz. Bu şimdi gerçekleşiyor.

Haberler Yeni Değil

Dünya olaylarına bakmanızı ve gerçekleşen şeylerin farkında olmanızı istiyoruz. Lütfen, haberleri izlemeyin ve orada gördüklerinize inanmayın. Haberleri kuşkucu gözle ve kayıp olan şeylerin olasılıkları ile izleyin. Haberleri daha yüksek perspektiften izleyin ve daha büyük resmi görün. Lütfen haberlerin yeni olmadığını aklınızda tutun. Haberler daha önce gerçekleşmiş olan olayları bildirir. Gözünüzü büyük resimde tutun ve ne kadar kötü şeylerin olduğu kötümser bakış açısına kapılmayın. Önce kendi realitenizi değiştirirsiniz, sonra etrafınızdaki her şey değişir. Arkadaşlar, komşular, aile ve çalıştığınız insanlar bu ayrılığı sona erdirmek için çok hızlı bir şekilde tekamül etmeye başlar.

Şüphesiz korku olacaktır, çünkü bu insanlar için normal bir süreçtir. Korku sadece bilinmeyendir ve siz bu vakumu doldurduğunuzda, gördüğünüz şeyden hoşlanmayabilirsiniz. Korku olacaktır, çünkü birçok insan kutsal yerlerini ve mahremiyetlerini kaybediyor gibi hissedecek. İnsanlar gerçekleşmekte olan şeyi tanımlamak için faklı sözcükler bulacaklar. Bu gezegende savaşa neden olan, büyük insan gruplarının ayrılığıdır. İnsanlar birbirlerinden ayrı olduklarına inanırlar. Kimi bombalıyorsunuz, kendinizi mi? Evet.

İslami Gelişim

2009 yılı birçok alanda değişimler görecek. Din sözcüğünü kullanmaktan hoşlanmıyoruz, çünkü bu sözcük varolmayan bir ayrılığı ima ediyor. Ayrılık insan yanılsamasıdır. 2009 yılı Arap dünyasında değişimler göstermeye başlayacak. Araplar ve İslami inanca sahip olanlar şimdi Dünyadaki tüm insanların bilincine giriyor. Bu, önce çatışma ile başlayan birçok değişimler gibi gerçekleşti. Yakında nefreti teşvik edenler ve bu çatışmalara yatırım yapanlar başarısız olacaklar. Bu gerçekleşirken, büyük birlik olanakları vardır. Bunu incelemenizi, buna bakmanızı, neyin gerçekleştiğinin farkında olmanızı istiyoruz, çünkü o farklılıklar her gün azalıyor ve korku sadece bilgi ile çözünebilir. Kuran’a bakmanızı veya Googla’da İslam’ı aramanızı istiyoruz. Farklı olduğunuz yollar yerine benzer olduğunuz şeylere bakın. O zaman, bu değişimler gerçekleşmeye başlarken, bunu destekleyebilirsiniz. Yeni bir nesil geliyor, buna yer açın ve bu kez ayrılık sona ermeye başlıyor. Bu, sürecin ve 2012 yılına hazırlanmanın bir parçasıdır. Sevgililer, yeni Dünya’yı doğurmak için, ayrılık sona ermeli ve şimdi kalbinize erişebilmenizin ve karşıtlık yerine bağlantıyı hissetmenizin zamanıdır. Şimdi, bir fark yaratabilmenizin zamanıdır.

Esnek İnanç Sistemleri ‘İS’ Değildir

Dünya’daki tüm farklı yerlere yolculuk yapmanızı ve insanların hayatlarını neredeyse sizinkine benzer bir şekilde nasıl yaşadıklarını görebilmeniz için insanların evlerinde kalmanızı dilerdik. İnanç sistemleri İS olarak adlandırdığımız şeydir. İnsanlığın tekamülü devam ederken, esnek inanç sistemleri birliği destekler, katı inanç sistemleri sadece ayrılığı destekler. Bu yıl ayrılık azalırken, kendi inanç sistemlerinizin burada Dünya’da Yuvayı bulmanızı nasıl engellediğini daha çok görmeye başlayacaksınız. Beyninizin ve kalbinizin insanlığın daha önce asla görmediği olasılıklara açık olmasına izin verin. Yeni Dünya Gezegeninin sihri tam şimdi başlıyor. Yeni Dünya’nın doğumu ve yeni insanlık sadece yeni Dünya yeniden doğduğunda burada olabilir. Sevgililer, bu 2012 için planlanmamıştır, 2010 için planlanmıştır. Bunun gerçekleşmesi için, sizi ayrı tutan ayrılık, kalplerin ayrılığı şimdi sona ermelidir ve buna dikkat ettiğiniz için size çok minnettarız.

Sizinle ilgili perspektifimizi anlamıyorsunuz ve kendinizi bizim gözlerimizle görebilmeniz için bir an için perdeyi çekmeyi dilerdik. Yaptığımız şeyi görseydiniz, kendinizden asla şüphe etmezdiniz. Daima gururla yürürdünüz, daima omuzlarınızda Yuva’nın ışığıyla yürürdünüz. Hangi yola dönmek istediğiniz önemli değil, her zaman yolunuzu aydınlatmak için orada olurdu. Başarısız olamazsınız. Bu bilmeniz gereken bir şeydir. Başarısız olmanız olası değildir, çünkü siz tanrısınız ve tanrı başarısız olmaz. Amacımız insanların görkemliliğini yansıtmak için kanatlarımızı açmaktan başka bir şey değildir. Amacımız gerçekte kim olduğunuzu hatırlamanıza yardımcı olmaktır ve bu sadece sizler Dünya gezegeninin dünyaları arasındaki ayrılığı salıverdiğiniz zaman mümkündür.

Ayrılığın Sona Ermesi İlk Teması Tetikleyecek

Hızla gerçekleşmekte olan başka bir şeyi anlatacağız. Başka alemlerden başka varlıkların bu Dünya’ya girmesi sadece yıl konusudur. Onlar başka boyutlarda her zaman buradaydılar. Onlara ET’ler diyorsunuz. Onlar başka oyunlardan varlıklardır. Sizi hayal kırıklığına uğratmaktan hoşlanmıyoruz, ama evrendeki tek oyun siz değilsiniz. Evet, her şeyi değiştiren sizsiniz ve tüm dikkatler Dünya gezegeninde ve Dünyalılarda, çünkü bir özgür seçim oyununu üstlendiniz ve yeniden hatırlamaya başlamak için titreşiminizi yükselttiniz. Bu bağlamda, bu daha önce asla gerçekleşmedi. Bundan dolayı, tüm gözler burada. Yalnız olduğunuzda kendinizi desteklenmemiş hissederek ve gerçekte kim olduğunuzu hatırlamayarak odanızda tek başına saklanırken düşünürsünüz, ama omuzlarınızdan sizi gözleyen milyarlarca varlık olduğu ile ilgili bir fikriniz yok. Ve bilseydiniz, mahremiyetiniz için kaygılanırdınız.

Ebeveyn Irklar Yardım Edecekler

Bu varlıkların çoğu Pleiades’lileri, Arkturus’luları ve Sirius’luları kapsayan orijinal ebeveyn ırlarınızdandır ve üç ırk daha sonraki seviyeye tekamül etmenize yardım etmek buradadır. Yapabildikleri herhangi bir şekilde yardım etmek buradadırlar, çünkü onlar Dünya gezegenini tohumlamaya yardım ettiler. Başlangıçta buradaydılar. Onlar sizin ebeveyn ırklarınızın parçasıdırlar ve bu nedenle bir zamanlar gerekli olan ayrılığı sona erdirmenize yardımcı olmak için tekrar bir araya geldiler. Tüm insanların garip olaylar görmeye başlamasının nedeni budur.

İlerlemeniz nedeniyle çokboyutluluk şimdi mümkündür. Tek bir kişi olmadığınızı, kendinizin çoklu veçheleri olduğunuzu görmeye başlıyorsunuz. Çoğu zaman olayların neden olduğunu merak ediyorsunuz. Neden bir insan komaya girer? Neden bir insan bu Dünyayı terk etmek ister, ama bunu yapamaz? Neden gerçekten bu dünyada kalmak isteyen bir insan aniden ölür? Bunların bir kısmı herhangibir anlam hissettirmez, ama bu çokboyutlu benlik nedeniyledir. Bir ruhun tüm boyutları üç şeyi paylaşır: doğum anı, çalıştıkları yaşam dersi ve ölüm anı. Eğer 11 boyut sağlıklı ise ve siz boyutunuzda değilseniz, bazen diğerlerini beklemek için komaya girersiniz. Çoğu insana olan budur ve bu daha berrak olacak, çünkü o diğer oyunlardan, o diğer dünyalardan gelen varlıklar çokboyutlu yetenekler vasıtasıyla erişim sağlarlar.

ET’lerin büyük güçlere, ileri teknolojilere sahip olduklarını düşünürsünüz, çünkü onlar duvarlardan geçebilirler ve sizin yapamadığınız şeyleri yaparlar. Sevgililer, onlar için duvar yoktur. Onlar ayrılık olmadan yürüdükleri bir boyutta yaşarlar. Bu, hitap etmek istediğimiz son parçadır, çünkü boyutlar arasındaki ayrılık da hızla azalıyor. Eğer hazır değilseniz, bu da korkuya neden olabilir. Ama filmlerinize, kitaplarınıza, televizyonunuza bakarsanız, her gün çokboyutluluk ile ilgili çok daha fazla şey görürsünüz. Bu gerçekleşmeye başladığı zaman kavramları anlamanız için, insanlığın kollektif zihnine aşılanması için bunlar gerçekleşiyor. Tüm bunlar ayrılığın sonlandırılması ile ilgilidir ve sizin bu gün olduğunuz yer budur. Bu, sizin bu yıl odaklanmanızı dilediğimiz en önemli bölümdür. “Ayrı” olmak yerine nasıl “benzer” olabilirim? Farklılıklar yerine nasıl ortak yönler bulabilirim? Bunun sadece algıda hafif bir değişim olduğunu söylüyoruz. Birçoğunuz o kadar hassassınız ki, bunu yapmaktan korkuyorsunuz. Ayrılığınızı kaybederseniz, dünyanın problemlerini toplayacağınızı biliyorsunuz. Toplamazsınız. Başka birinin kalbini yükseltmek için harcanan enerjiniz sizi bildiğinizden daha güçlü yapar. Gerçekleşmekte olan kollektif bir iyileşme var ve siz bunun çok büyük bir parçasısınız. Bu ailenin bağlantısını hissedenleri kılıcı alıp gömmek için teşvik ediyoruz. O ayrılık aletlerini alın ve yok edin. Elinizi uzatın ve komşularınızı tanıyın.

Siz insanlar bu ülkenin oradaki ülkeyle savaştığını düşünürsünüz… ne için? Yıllar önce olan tartışmayı unuttular ve bu tartışmalarda hala sürekli olarak hayatlar kayboluyor. Savaş kendisini çoğaltıyor ve insanların hala öğrenmek zorunda oldukları ortada. Perdenin her iki tarafını gördüğünüz zaman, herhangi bir tartışmanın her iki yönünü görürsünüz, bunun tek kalp olarak çözülmesi gereken bir şey olduğunu görürsünüz. Bu doğru veya yanlış olmakla ilgili değildir, çünkü doğru ve yanlış yoktur. Bunlar sadece dış köşeler, sevgililer. Şimdi bunu üçlü bir alanla görmeye başlıyorsunuz. Daha önce hiç görmediğiniz birçok farklı lezzete yer olduğunu görmeye başlayacaksınız. Dış uzaydan gelen varlıklar size saldırsaydı, anında hepinizin bir araya geleceğinizi anlıyor musunuz? Dünya gezegenini kurtarmak için hepiniz birlikte çalışırdınız. Bunu şimdi yapın, bir şeylere karşılık olarak değil, bir şeyin birliğinde – insan kalbinin birliğinde. Bu, gerçekleşmekte olan sonraki tekamüldür ve bu yıl başlıyor.

Yedekleme Planları Mükemmel Zamanda Sizi Buraya Koyuyor

Bu büyülü bir zamandır. Birçoğunuz back up (yedekleme) planlarındasınız. Birçoğunuz umduğunuz orijinal ebeveyne sahip olmadınız, çünkü doğumunuzun zamanlaması kritik idi. Birçoğunuz, bu anda burada olabilmek için girişi geciktirdiniz. Bunu yaptınız. Sizler Dünya gezegenini değiştirecek olanlarsınız. Bunu yapmayı istediniz ve şimdi size tüm aletler veriliyor. Teknolojinin nedeni budur, sevgililer. Derin temasın şimdi elde edilebilir olmasının nedeni budur. Bir sonraki seviyeye ilerleyebilmenizin nedeni budur ve sizinle çok gurur duyuyoruz. Gerçekte kim olduğunuzu hatırlamaya başlıyorsunuz ve bu her zaman bizim umudumuzdu. Şimdi, ayrılık olmadığını bilmeniz için kendi mirasınızı yeterince hatırlayacaksınız. Başka bir insanı kucaklarken, iki değil bir olarak kalp atışını hissedin. Bunun sizi evrene çıkaracağını ve Dünya gezegeninin bir bahçe olacağını bilin. Dünya, Evren’in kütüphanesi olacak, çünkü herkes bunu nasıl yaptığınızı görmek için buraya yolculuk yapacak. Tüm enerjiler, tüm varlıklar ve gezegenlere ve diğer oyunlara yapılacak olan tüm gelecek referanslar, bunun nasıl yapıldığını görmek için Dünya gezegenine bakacaklar, nasıl hala fiziksel bedenlerde kaldıklarını ve ayrılığa son verdiklerine bakacaklar. Sizinle çok gurur duyuyoruz.

Sadece üç basit hatırlatıcı ile sizden ayrılıyoruz. Birbirinize en büyük saygıyla davranın. Her şansınız olduğunda birbirinizi besleyin. Birlikte iyi oynayın.

Espavo

The Group

http://lightworker.com/beacons/2009/2009_02-EndofSeperation.php

(ÇEVİRİ: Saffet)