THE GROUP – ARTIK SIRLAR YOK

Yazdır Yazdır 

Işık Fenerleri ~ Yuvadan Hatırlatmalar

~ Epifiz Kristalleri ~

ARTIK SIRLAR YOK

15 Temmuz 2009

Yuvadan Selamlar

Ele alınacak çok şey var. Bugün biraz farklı bir mesaj vereceğiz, çünkü Dünya gezegeninde olup biten çok şey var. İnsanlar için sihirli bir zaman, çünkü sadece bireysel olarak değil, fiziksel bir biyoloji baloncuğu giyme rolünü oynayan ruhların ırkı olarak rüyadan uyandınız. Gerçekleşen şey, her yerde tüm insanların titreşimlerini yükseltiyor olmasıdır. Evet, etrafa bakıyor ve gezegende düşük titreşimleri görüyorsunuz ve haber başlıklarını oluşturan çoğu zaman bu düşük titreşimlerdir. İlerlemenizin gezegendeki en düşük titreşimlerle sınırlı olduğunu söylemiştik. Buna rağmen, bununla sınırlanmış değilsiniz. Çünkü siz yeni bir seviyeye eriştiğinizde, o titreşim aralığının o bölümünde kollektif titreşimi yükseltirken en düşük seviyeyi otomatik olarak yukarı çekersiniz. Olan bitene, dünyayı kurtarmaya veya bireysel bir insanı değiştirmeye endişe duymayın. Kendinize bakın ve içinize odaklanın. Gözlerinizde o ışığı aktive etmek için ne yapabileceğinize bakın. Kalbinizde onunla kalabileceğiniz ve ileriye doğru gidebileceğiniz bir amaç bulmak için yapabildiğinizi yapın. Şimdi öncesinden daha fazla, bu gezegende bu kritik oluyor.

Çoğunuzun zamanla aktive olan kontratları var ve ruhunuzun gerçekten yapmanızı istediği işi yapmak için, çok özel bir zamanda burada olmak zorundaydınız. İyi haber, bunu yaptınız. Şimdi kim olduğunuza sahip çıkmaya başlayın. Gerçekte kim olduğunuzu hatırlayabilmeniz için enerjinizi yansıtmanıza yardımcı olalım. Fiziksel beden değişim halindedir ve bu değişim şu anda birçok farklı şekilde gerçekleşiyor. Bu gezegende fiziksel hatların yeniden döşenmesi birçok insanda çok önceden başladı ve henüz farkında olmadığınız şekillerde aktive edilmeye başlıyorsunuz. Zamanın çağları boyunca ayrılmış olan kendi boyutlarınızın seviyeleri vardır. Hatlarınız yeniden döşenirken, ayrılığın tüm bu bölümleri uzaklaşmaya başlıyor ve her birinizin bilinçli olarak çok boyutlu olmaya başladığınızı söylememizin nedeni budur. Oradaki tek kişi olmadığınızı kavramaya başlıyorsunuz. İçinde var olduğunuz zaman ve uzayın 11 farklı boyutu vardır. O seviyelerin her birinin arasındaki boyutsal işaretler dağılmaya başlarken, o boyutlar çok sakin bir şekilde bir araya gelmeye başlıyor. Hatların yeniden döşenmesi devam ederken kendi fiziksel bedeniniz olayları, daha önce hiç olmadığı gibi kendi gözleriniz, burnunuz ve ağzınız vasıtasıyla algılamaya başlayacak.

Epifiz Kristalleri

Tam şimdi, fiziksel bedenin hatları yeniden – döşenirken, özellikle beyinde gerçekleşen olaylar vardır. Fiziksel beden tekamül ediyor ve bu değişimlerden biri epifiz bezinde gerçekleşiyor, değişim sadece tek bir bölgeyle sınırlı değil. Epifiz bezinde kristaller oluşuyor; bunlar her yerde insanların beyinlerinde oluşan kalsit kristaller adını verdiğiniz kristal yapılardır. Bu kristaller elektromanyetik frekansları almak için ayarlanabilir. Birbirinizle, bedeninizde seyahat eden elektromanyetik frekanslar (radyo dalgaları) vasıtasıyla iletişim kurdunuz. Tam şu anda sizi engellemeden birçok elektromanyetik frekans fiziksel bedenlerinizde dolaşıyor, sizler bunların farkında değilsiniz. Bu şimdi değişecek. Başlangıçta, hiper – farkında olabilirsiniz, bu ayrıca problemli olabilir. Fikir, kendinizi aktive etmek için onu rahatlık bölgenize getirmektir. Bu bir yarış değil, sevgililer. Lütfen zaman ayırın ve bedenlerinizi çok hızlı zorlamayın, çünkü sadece bu kadar alabilirler. Yine de bunu yapacaksınız.

Beyninizde oluşan kristaller bir süredir oradaydı. Realite şu ki, yaklaşık 60 yıl önce güçlenmenin ikinci dalgasını başlattınız ve aynı zamanda bu kristaller oluşmaya başladı. Bu kristaller aktive edilmeyi bekleyerek bedeninizde uykuda idi. Tıp bilimi şimdi bunları görmeye başlıyor ve epifiz bezinde oluşan bu kristallerin resimlerine bakabilirsiniz. Bu kristaller tıp bilimine göre problemdir, çünkü insan fizyolojik yapısında zorluklara ve meydan okumalara neden oluyorlar. Bunun, yanlış yapmış olduğunuz bir şey olduğuna inanıyorsunuz. Bunun sizin tekamülünüzün doğal bir parçası olduğunu ve inanılmaz heyecan verici olduğunu söylüyoruz, çünkü şimdi görebiliyorsunuz. İçsel iletişim ve telepati hakkında konuştunuz, bunu uyguladınız. Çoğu insan bunun gerçek olduğunu bilse de, birçokları için erişilmez bir şeydi, ama artık değil. Kristalleri nasıl aktive edebilir ve en yüksek amacınız için kullanabilirsiniz? Ve daha önemlisi, bir seferde tek bir istasyona onu nasıl ayarlarsınız? Bu kristalleri aktive ederken, bu birçoğunuzun çalışmaya başlayacağı zorluktur. Kristaller canlıdır; Dünya canlıdır. Dünya hissedebilir, çok bilinçli bir varlıktır. Ve eğer kristaller mineral krallığının en yüksek titreşim seviyesi ise, Dünya gezegeninde kristallerin beyin olduğunu kolayca söyleyebilirsiniz. Gerçekte, kristaller Dünya gezegeninin epifiz bezidir. En aşina olduğunuz kristaller mineral krallığının en yüksek titreşim seviyesidir. Birçoğunuzun kristallerden bahsetmenizin, kristallerden mesaj almanızın veya kristallerde kayıtlar tutmanızın nedeni budur. Kristallerin mineral krallığının en yükseği olması gibi, siz de hayvan krallığının en yüksek titreşim seviyesine sahipsiniz.

İnsanlar Kristal Oluyor

Telepatik iletişimlere sahip olarak gelen Kristal Çocuklar ve İndigo Çocukları işittiniz. Onlar bunu nasıl kullanacaklarını bilmiyor, ama içsel bir iletişime sahipler, biraz çalışmayla ince ayar yapabilir ve kullanabilirler. Siz de buna sahipsiniz. Bu, bu kristallerin oluşumudur. Bu kristalleri kullanmayı ve bunların nasıl adapte edileceğini öğrenmenin insanlık üzerinde çok ilginç etkisi olacaktır. Sözünü ettiğimiz sadece insan krallığı değil, çünkü eğer bitki yaşamının hücre yapısına bakarsanız bitki yaşamının çok daha fazlasının doğasının kristalin olduğunu görürsünüz. Bitkilerin ve hayvanların daha önce bu gezegende hiç gerçekleşmemiş olan kristalin enerjinin karakteristiklerini aldıklarını görmeye başlıyorsunuz. Bu, doğal tekamülünüzün parçasıdır; siz kristal oluyorsunuz.

Bu zor bir geçiş değil. Eğer periyot çizelgenize bakarsanız, şu anda sahip olduğunuz karbon – temelli yapıların ve silikon yapının aslında sadece birkaç molekül uzaklıkta olduğunu görürsünüz. Birkaç yeniden düzenlemeyle, birinden diğerine geçişe sahipsiniz. Bu sadece tüm Dünya’da gerçekleşmiyor, ayrıca bitki, böcek ve hayvan krallıkları kristalin yapılar üstleniyor. İlginç olan kısım, fiziksel kristallere gereksiniminizin olmadığı bir zaman gelecek ve kristaller çözünmeye başlayacaklar. Bunlar sizin için geçici durumlardır, ama siz tam şimdi kristallerin oluşmaya başladığı noktadasınız.

Birçok insanın epifiz bezinde kalsiyum çökeltiler oldu. Bu çökeltilerin birçok nedeni var. Biliminiz bunun sularınızdaki florür ile ilgili olduğuna inanıyor. Gezegeninizde cep telefonu kullanılmasının başlangıcında, oluşan tümörlerin kanıtı vardı ve birçok tartışma oldu. Size bunun çok gerçek olduğunu söylüyoruz, yine de beklenen büyük problem olmak için gerçekte asla materyalize olmadı. Çok yakın tutulan yeni frekansa hassas olan epifiz beziydi, ama bu önceden değişti. Cep telefonlarının çok ilgi çekmesi ve çok fazla sayıda olması nedeniyle, insan bedeni adapte oldu ve bu tekil frekansa uyumlanmayı öğrendi. Birçok şekillerde adapte olmaya başlıyorsunuz. Bu adaptasyon bilinçsiz seviyede idi. Şimdi ona bilinçli seviyede uyumlanmayı öğreneceksiniz. Sadece kendinizle değil, Dünya’nın kalanıyla iletişim kurabileceksiniz. Bir kristal vasıtasıyla konuşmalar yapabileceksiniz. Bunu aktive etmeye başlamanın birçok yolları var, ama şimdi fiziksel kanıt bu gezegende ortaya çıkmaya başlıyor. Bu, yaşlı ve genç tüm insanlıkta gerçekleşiyor.

Algı ve Ekonomi

Bir başka önemli durumdan bahsedelim, bu gezegendeki ekonomik yapılarınız. Son birkaç ayda Dünya gezegeninin ekonomisinde büyük değişimlerden geçtiniz. Bunu beklemekteydiniz ve bir süredir bilmekteydiniz. Parayı ele alacağınız yeni yapılar, yeni oluşumlar ve yeni şekiller ile ilgili konuştunuz – yeni, heyecan verici fikirler. Bu gerçekleşiyor ve şimdi fırsat açılıyor. Bizim perspektifimizden Dünyadaki birçok ekonomi sıcak havayla dolu bir torbaya benziyor. Sıcak havayla dolu olması torbaların aslında olduklarından çok daha geniş görünmesine neden oluyor. Bu torbaların en büyüğü ABD’deki ekonomik sistem idi, orada o torbadan dışarı hava sızmaya başladı. Bu gerçekten harikaydı, çünkü görmekte olduğunuz şey daha stabil bir temele inşa etme olasılığıdır. Torbada halan biraz hava var. Çok yakında gelecek olan bir olay var, size bundan ve ekonomik yapılarınızı nasıl etkileyeceğinden bahsedelim. Size söyleyeceğimiz şey, ekonomik yapılarınızın sadece algıya dayalı olmasıdır. Ekonomik yapılarınızın çoğunsa çok az gerçek temeli vardır. Bunda yanlış olan bir şey yok, çünkü oyunu oynamak için seçtiğiniz yol buydu. Koruyucu bizden ilke kez bilgi almaya başladığında, “Omuzlarımda her şeyi görebilen bu varlıklar var. Borsa ile ilgili her şeyi onlara soracağım” dedi. Çok güldük. Bize borsayı soracak olmasının çok eğlenceli olduğunu düşündük, çünkü borsa algının algısının algısına dayanan, bir oyunun içindeki başka bir oyunun içindeki bir insan oyunudur. Ve onun nereye gideceğini anlatmamızı istiyorsunuz? Bunun oldukça komik olduğunu düşündük. Bu sizin kendi yaratımınızın oyunudur ve bunu bu şekilde oynuyorsunuz. O sadece oyunun yaratıcıları tarafından tahmin edilebilir ve siz bunda çok iyi değilsiniz. Bu oyunu titreşimsel seviyede oynayabilirsiniz, ama başka hiç kimse yapamaz. Size bundan bahsedelim, çünkü önemli bir bölümdür.

ARTIK SIRLAR YOK

Tüm ekonomiler algıya dayanır ve siz perdenin bir parçasını çekip daha önce asla görmediğiniz şeyleri görmek üzeresiniz. Bu birçok farklı alanlarda gerçekleşecek. 9 -11 dediğiniz olayla ilgili şeyleri keşfedeceksiniz. Bu gezegende var olmuş olan gizli yapıların çoğunu keşfedeceksiniz. Perde çekiliyor, böylece Dünya gezegeninde artık sırlar olmayacak. Liderlerinizin çoğu bunu henüz bilmiyor olsa da, hızla keşfedecekler, çünkü Dünya gezegenindeki telepatik varlıkların önünde olup tamamen bütünlük dışı olmak mümkün değildir. Hükümetlerinizin çoğunun keşfettiği şey budur. Bu, bugünlerde İran’da görülüyor. Onlar, tüm gözlerin onlarda olduğunu görüyorlar, bu nedenle, değişim gerçekleşmeli yoksa parçalanacaklar. Bu kadar basit. Bu zaman alabilir, ama gerçekleşen işlem budur. Bu, telefonlarınız, televizyonlarınız, İnternet ve bunun tüm diğer parçaları vasıtasıyla iletişim kurabilmeyi yaratmanızın parçasıdır. Kalplerle bağlantı kuruyorsunuz ve şimdi bunu epifiz beziyle de yapabileceksiniz. Bu gelişirken, sizin teknolojiye ihtiyacınız olmayacak. Pratik ile, dışsal parçaların bir kısmını salıverebilecek ve bunun hepsini içsel olarak yapabileceksiniz.

Dünya gezegeninde büyük oranlarda olacak olan, gelmekte olan bir olay var. Tüm gerçek ortaya çıkmalı, böylece perdeler kalkacak. Hiç kimse kabul etmese de, gerçeği görecek ve hissedeceksiniz. Her yerde insanlar kendilerindeki gerçeği görmeye başlıyor. Birçok yalanların ve enerjinin yanlış yönlendirilmesinin sonucu olarak, haklın bilgisi dahilinde olmayan çok şeyler gerçekleşti. Bunlar, şimdi ışığa çıkacak olan alanlardır. Algılamaya başlayacaksınız ve herkes neyin olduğunu ve neyin gerçekleştiğini hızla öğrenecek. Bunun dünya tarafından nasıl algılandığı, ekonominin yakın geleceğini belirleyecek, önce ABD’de başlayacak ve hızla dünyanın kalanına yayılacak. Sadece aslında tek bir insan olduğunuz için kalpleriniz daimi olarak bir araya örülmeyecek, aynı zamanda ekonomileriniz de bir araya örülecek ve bu çok sağlıklıdır.

Ayrılığın Sonu

Hiç kimsenin yalnız olmadığını görmeye başlayacaksınız. Hiç kimse kendisini tamamen ayrı tutamaz ve bu ayrılık illüzyonları insanlığı sessiz bir şekilde yavaşça yok ediyordu ve öldürüyordu. Şimdi reset düğmesine basmanın zamanı. Farklı olduğunuz şeylere bakmak yerine, birbirinizden hoşlanmanın yollarını arayın. O zaman başkalarını aynı yolda görebilirsiniz, elinizi uzatıp, “Gel. Bir kapı keşfettik. Bu kapıdan birlikte girelim” diyebilirsiniz. Dünya gezegeninde tam şimdi gerçekleşmekte olan şey budur.

Bu çok yakında aktive olacak, çünkü gerçeğin bölgesinde kritik kitleye erişiliyor. İnsanlar gerçeğin söylenmesini talep ediyor. Sonraki on yıl için ekonominizin geleceğini belirleyecek olan bu olayın algısı olacağından, son netice çok fazla önemli olmayacak. Tarihinize baktığınız zaman, tam şimdi her birinizin önünde büyük değişimleri göreceksiniz.

Ayrıca, bu kristaller aktive olurken sizler daha fazla çok boyutlu olmaya başlayacaksınız, çünkü onlar yalnızda tek bir boyutta var olmazlar. Bu kristallerin doğası, tüm kristallerde olduğu gibi çok boyutludur. Bunu daha fazla kullandıkça, onunla daha rahat ve daha güçlü olacaksınız. Onu bilinçli olarak kullanabileceksiniz ve bu size bir güvenlik duygusu, bu gezegende asla yalnız olmama hissi verecek. Bu size daha önce olduğundan, bir insan rolü oynamayla ilgili ruhsal yürüyüşte daha fazla kendine güven sağlayacak. Bu fiziksel formları geliştirdiğinizde, fiziksel bedeninizde ruhunuzun, mümkün olduğu düşünülenden daha fazlasını taşımaya başlıyorsunuz. Bu gerçekleşiyor; siz buna adapte oluyorsunuz. Gerçekleşen şey budur ve bu bir adaptasyon zamanıdır. Bu, içinizde o ışığı ve tutkuyu bulmak için erişme zamanıdır. Bu yönde attığınız en küçük bir adım bile yaşamlarınızı bir gecede değiştirir.

Bazı mücadeleleri izliyoruz. Acınızı, yalnızlığınızı hissediyoruz. Kendi titreşiminizi onaylamak için tamamlayıcı bir titreşim bulamadığınız zaman, bazen enerjinizi hissediyoruz. Yalnız hissettiğinizi biliyoruz, ama eğer denerseniz yalnız olamazsınız. Burada olduğumuzu hatırlatmak için aşağıya inip dirseğinizi gıdıklarız, çünkü sizi bildiğinizden çok daha fazla seviyoruz. Siz evrenin rotasını değiştiriyorsunuz. Siz Tanrı’yı tekamül ettiriyorsunuz ve Dünya gezegeninin insanlarını, tanrı benzeri olurlarken izlemekten çok gurur duyuyoruz. Enerji alanlarınız değişecek. Birçoğunuz bazı tarzlarda şifacılar veya öğretmenlersiniz. Bu nedenle, sizin için iyi çalışan bir şey bulduğunuz zaman, gidip bunu paylaşın. Bunu başkalarına göstermenin bir yolunu bulun. Enerjiyi hareket ettirin, çünkü tüm insanlığın izlemesi için kapılar açıyorsunuz.

Bu Size Bağlı

Lütfen korkuların dramalarına yakalanmayın, çünkü çok fazla korku olacaktır. Dünya gezegeninde çok şey gizlendi. Bazı insanların gerçek olarak düşündükleri komplo teorilerinin gerçek olduğu ortaya çıkabilir. Buradaki meydan okuma dramaya yakalanmak yerine, olayları gerçekte oldukları gibi görmektir. Bu gerçekleştikten hemen sonra her türde lidere güvenmek zor olacaktır. Size bunun mükemmel olduğunu söylüyoruz, çünkü liderler yaşamlarınızı değiştirmeyecekler. Siz değiştireceksiniz. Bunun için sadece sizler sorumluluk alabilirsiniz ve keşfetmek üzere olduğunuz şey budur. Bu enerji hareket ederken, her birinizin kendi kaderinizi belirleme fırsatı var. İstediğiniz herhangi bir yerde olabilirsiniz ve istediğiniz her zaman bunu değiştirebilirsiniz. Tüm bilmeniz gereken, seçime sahip olduğunuzdur ve bu bilinç seviyesindedir.

Sevgililer, enerjiniz çok hızlı bir şekilde büyüdü. İnanılmaz güzelsiniz. Varlığınızda bu ışığı taşıyorsunuz ve bu ışığın akmasına izin vermek Yuvadan gelen ışığa enerji veriyor. Bu sihirli ve sizi her zaman kutluyoruz. Yuvaya dönmeye karar verdiğinizde, sizi Yuvada kutlayacağız. Önünüzdeki zamanlar çok stresli olurken, birçok insan bunu seçecek. Bazıları sadece, “Yuvaya gitmeliyim” diyecek. Yuvaya gitmek ile ilgili yanlış veya doğru olan bir şey yoktur. Bu kesinlikle şimdiye dek sahip olduğunuz en güzel insan deneyimidir. Yuvaya Dönmek en büyük huzurdur. Hepiniz şimdi fiziksel bedenlerinizi terk etmeden bunu yapabilirsiniz, çünkü önünüzde olan budur. Bu yolculuğun keyfini çıkarın ve sıkı tutunun.

En büyük onurla birbirinize saygıyla davranmanızı istiyoruz. Her fırsatta birbirinizi besleyin ve bunun bir oyun olduğunu hatırlayın. Birlikte oyunu iyi oynayın.

Espavo

The group

(Çeviri: Saffet Güler)

http://lightworker.com/beacons/2009/2009_07-PinealCrystals.php