THE GROUP – GERÇEĞİN KOZMİK PARÇACIKLARI

Yazdır Yazdır 

Dünya’nın Yeniden – doğuşu

~ Yuvadan Hatırlatmalar ~

15 Ocak 2009

Steve’den:

Bu mesajda Grup bize üç farklı perspektiften şu andaki genel bakışı verdi. Dünya’nın değişen rolü, güneşteki değişiklikler ve bunların herkesi nasıl etkilediği ile ilişkili olarak şimdiki olaylara baktılar. Kozmik seviyede büyük resme bütünüyle uyduklarını söyledikleri tam şimdi gerçekleşmekte olan bir olaydan söz ettiler. Güneş fırtınaları dediğimiz şeyden evrenin tohumlarına kadar parçacıkları anlattılar. Ayrıca bu tohumların şimdi direkt olarak Dünya’nın manyetosferinde birikmekte olduğu zamanlar olduğunu ilişkilendirdiler. Bunun maksatlı tohumlar ekme olduğunu, Dünya gezegeninin yeniden doğumu için maksatlı olduğunu söylüyorlar. NASA’nın gerçekleşmekte olan şeyi bilimsel bir perspektiften tanımladığı makaleyi şu linkten okuyabilirsiniz.

http://science.nasa.gov/headlines/y2008/16dec_giantbreach.htm?list43262

Bu makalenin Türkçesini şu linkten okuyabilirsiniz;

http://www.kosulsuz-sevgi.com/index.php?option=com_content&task=view&id=544&Itemid=570

(Dünya’nın Manyetik Alanında Dev Bir Yarık)

Enerjisel bir perspektiften, onlar bunun Üçüncü Dünya’nın hologramının yüklenmesi/binmesi olduğunu söylediler. O şu anda hareket halinde. Tutunun, gidiyoruz!

Sihirli An

Bu zaman sihirlidir. Bu yer sihirlidir, çünkü siz bunu harekete geçirdiniz. Bu gezegende sihirli bir deneyime sahip olmaya niyet ettiniz ve o şimdi gerçekleşmeye başlıyor. Birer birer yapmayı sevdiğiniz şeylere başlatılıyorsunuz; kendiniz için oluşturduğunuz kutsal kontratlara başlatılıyorsunuz. Yapmayı istediğiniz şeyi biliyordunuz ve yönünüzü seçtiniz. Yuva’nın anılarını ve kim olduğunuzun gücünü tamamen silmek için beyninizin iki parçasının arasına bir perde yerleştirdiniz. Sonra Saklan ve Ara oyununu oynamaya geldiniz. Hepsi de yanlış yaptığınızı veya bir hata yaptığınızı düşünen diğer insanlara ve duvarlara çarptınız. Gerçekte, o bağlantıyı, kendi yüksek benliğiniz vasıtasıyla bütünüyle bağlantılı olduğunuz Yuva’nın parçasını bulmaya çabalayarak etrafta dolanıyordunuz.

Şimdi bu daha önemli oluyor. Bugün size birçok farklı seviyelere bir genel bakış sunmayı diliyoruz. Hem kozmik seviyede hem de Dünya seviyesinde gerçekleşmekte olan şeyden birazını size göstereceğiz. Sonra sizlere kişisel seviyede olasılıkları anlatacağız, çünkü birçoğunuz şimdi ilerlemeye hazırsınız. Sizi arkanızdan itecek olan nazik esintiyi bekleyerek kendinizi uçurumun kenarına yerleştirdiniz. Nazik bir rüzgar henüz geldi. Bizler insanları uçurumdan nazikçe itmekle tanınırız. Kanatlarımızı yayarken yapmayı sevdiğimiz şeylerden biri budur, gerçekte kim olduğunuzu hatırlatmak. Bu kez sizinle ileride olmayan şeylerin, geleceğinizde veya kaderinizde olması gerekmeyen şeylerin bazı görünüşlerini paylaşacağız, gitmekte olduğunuz yönü ve bunu sağlamak için Dünya’da gerçekleşen şeylerin görünüşünü paylaşacağız.

Kozmik Genel Bakış

Önce kozmik seviyeden konuşacağız, çünkü kozmik olaylar evrenin sizin bulunduğunuz bölümünde biçimlenmeye başlıyor. Kozmik olaylar basitçe bir olay olarak adlandıracağımız bir dönüm noktası inşa etmek için gerçekleşmeye başlıyor. Tüm bunlara bu anda bilimsel dünyanızda bile değiniliyor. Ama izleyen herkes sadece tek bir şeyi görüyor: bu büyük bir olay olacak. Hiç kimse bunun nasıl gerçekleşeceğini veya nasıl meydana geleceğini tam olarak bilmiyor. Sizinle kendi perspektifimizi paylaşalım.

Öncelikle, birkaç yıldır sahip olduğunuz güneşle bağlantılarınız var. Bunun Dünya’nın manyetiklerinin yeniden – yapılandırılması ile ilgisi var ve bir süredir devam etmekte, bir sonuca ulaşmakta. Ayrıca gerçekleşmekte olan şey, güneşten gelen solar patlamaların çoğunun Yuvadan gelen enerji olmasıdır. Merkezi Güneş’ten gelip sizin kendi güneşinize yönlenen enerjidir; güneş patlamaları güneşin içinde içerilen enerjiden kaynaklanan uzayda gerçekleşen patlamalardır. Zorlayıcı olan kısım şu ki, bu patlamaların herhangi birinin enerjisini ölçtüğünüz zaman, o patlamaların sadece üçünün güneşin içinde kapsandığını kavrardınız ve buna rağmen böyle yüzlerce patlama gördünüz. Enerji nereden gelmektedir? Neler oluyor? Güneşte devam eden kimyasal bir reaksiyon mu var? Gerçekleşmekte olan nedir? Size Güneşin, olduğunu düşündüğünüz şey olmadığını söylüyoruz. Güneş kendisinin bir nesnesidir. O, enerji için boyutsal bir portaldır ve zamanın başlangıcından beri bir portal idi. Bu gezegende yaşamanıza yardımcı olan sıcaklık ve gamma ışınları bile dünyanıza bu portaldan devamlı olarak gelmektedir. Bu, Merkezi Güneş vasıtasıyla Yuva’dan direkt olarak gelen bir portaldır, böylece harekete geçen şeyler normal olarak güneşiniz vasıtasıyla gerçekleşir. Bu sizin enerji dağıtım networkunuzdur.

Önünüzde olanı temin etmek için tam şimdi ortaya çıkan iki olay var. Bilim adamları bunların yeni keşifler olduğuna inanıyor, henüz keşfettikleri çok uzun zamandır gerçekleşmekte olan olaylar. Ancak, durum bu değildir; bu olaylar daha önce asla gerçekleşmedi. Bu olaylardan biri, Dünya’nın manyetik alanının Güneş’in manyetik alanıyla birleşmesidir, birbirlerine karışmasıdır. İkincisi, güneş fırtınasında içerilen parçacıklarla ilgili son zamanlardaki keşiflerdir. Bu olayı tanımlamak için güneş fırtınası sözcüğünü asla kullanmazdık. Bu iki keşif Dünya’nın manyetik alanı, bu manyetik alanı bu tohumların zengin miktarıyla doldurmak için yeterince uzun süre açmak için birlikte çalışır. Bunların hepsi gelecek olan büyük, ama henüz tanımlanmamış olay için hazırlıktadır. [Bilim adamlarının keşfi için yukarıda verilen link;

http://www.kosulsuz-sevgi.com/index.php?option=com_content&task=view&id=544&Itemid=570

Ayrıca şu linkte de bir keşif var:

http://www.kosulsuz-sevgi.com/index.php?option=com_content&task=view&id=514&Itemid=540]

Dünya – Güneş Bağlantısı

Daha geniş perspektiften, sizlere Güneş ve Dünya arasındaki etkileşimlerin değişmekte olduğunu söyleyeceğiz. Dünya bir kez daha Güneş tarafından yüklenmekte (şarj edilmekte); ilk kez olanı güneş patlamalarından gelen manyetik yük idi. Şimdi Güneş ve Dünya bir bağlantı noktası oluşturdu. Bu bir portal olarak etiketlendi, çünkü Dünya’nın ve Güneş’in iki enerji alanı ara sıra bağlanır ve birbirlerinin enerji alanlarına bağlanmak için zaman ve uzayda esnerler (uzarlar). Bu zamanlar sırasında, parçacıklar birinden diğerine geçer. Bu noktaya kadar bu hadiseleri sadece güneş fırtınaları olarak bildiniz, çünkü bunun ne olduğunu anlamak için kullanabileceğiniz tek sözcük budur. Ancak, o bundan çok daha fazlasıdır; o evrenin yaşam gücüdür. Eğer fiziksel bedenden söz ediyor olsaydınız, buna cinsel enerji derdik; bu, şeylerin arasında akan Tüm Var Olan’ın enerjisinin yaşam gücüdür.

Bu güneş parçacıkları ilk yerinde Dünya gezegenini yarattı. Bu parçacıklar olasılıkların parçacıkları olarak adlandırılabilir, çünkü kendileriyle birlikte süreçte yarattığınız herhangi bir şeyi taşırlar. Hatırlayın, bu sizin yaratımınızdır, çünkü sizler Dünya’nın yaratıcılarısınız. Yerinde olan büyük plan yok. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu söyleyerek herkesin üzerinde duran, Charlton Heston’a benzeyen sakallı bir tanrı yok. Sahip olduğunuz her düşünceyle realitenizi siz yaratıyorsunuz. Dünya sizin düşüncelerinize ayarlanıyor. Gerçekte kim olduğunuz budur; ayaklarınız yere vurmadan önce saniyeler içinde yolu yaratırsınız, çünkü onun orda olmasını umarsınız ve bu nedenle o yaratılır. Bu olayların bazıları ortaya çıkarken, bundan sonraki üç yılda Dünya ve tüm Kozmos ile ilişkiniz daha berrak olacak.

Üçüncü Dünya’nın Doğumu

Sizler Dünya ve Güneş bağlantısını bulurken, güneş patlamaları veya koronal kitlesel püskürmeler olarak adlandırılmakta olan şeylerin bazıları daha çok anlaşılacak, çünkü bu parçacıklar Dünya gezegenine hayat aktarıyor. Dünya gezegeni bu parçacıklardan biri olarak başladı. Bu parçacıkların birinin etrafında bir enerji alanıyla başladı ve alan büyümeye başladı. Tanrı’nın niyetini şekillendirmeye başladı. Tanrı’nın Dünya gezegenini yaratma düşüncesi vardı. Birçoğunuz tanrı’yı başka her şeyden çok daha güçlü olan her zaman her yerde var olan bir varlık olarak düşünürsünüz. Bu doğada olan şeyler düşündüğünüzde, onları yaratırsınız. Üçüncü Dünya dediğimiz bir şeyi yaratmaktasınız, Tanrı’nın bir düşüncesi. Bu sizin sahip olmayı istediğiniz şeylerin ve Dünya tekamül ederken, onun üzerinde gerçekleştiğini görmeyi istediğiniz şeylerin kollektif düşünceleridir. Düşünceleriniz ışığın birçok formları için bir hologram oluşturdu. Işığınızla, bir düşünceye sahip olduğunuzda ve düşüncelerinizle bir şey yaratırken, bir ışık demeti gönderirsiniz. Bu ışık demetlerinin birçoğu farklı açılarda karşılaştığında, bu parçacıktan hologram adı verilen üç – boyutlu bir nesne yaratırlar. Üçüncü Dünya’yı yarattığınız hologram, şimdi Dünya’nın orijinal hologramının üzerine kondurulma sürecindedir. Sizler Dünya gezegenini yeniden tasarlıyorsunuz.

Bir soru sorulmuştu, “Bize hasta Dünya’dan daha çok bahset. İyileştirmesi, kendine gelmesi ve sonraki seviyeye geçmesi için Dünya gezegenine nasıl yardım edebiliriz?” Size Dünya’nın hasta olmadığını çok açık bir şekilde anlattık. O hamile. Doğurmak üzere. Baktığınız şey budur. O sizin düşüncelerinizi doğuruyor. Üçüncü Dünya doğuyor; şimdi Güneşiniz vasıtasıyla almakta olduğunuz parçacıklarla tohumlar giriyor, henüz gerçekleşmeye başlamış olan olayların yeni keşiflerini görmeye başlıyorsunuz. Bu bizim perspektifimizden inanılmaz heyecan vericidir, çünkü siz gerçekte neler olduğunu görmek için günün her kısmında perdeyi çekiyorsunuz.

Orijinal Hologramın Üzerine Kondurulan Yüksek Titreşimli Hologram

Olayların ortaya çıkmaya başladığını deneyimleyeceksiniz. Kollektif temelde, iş/ticaret sektöründe, ayrıca hükümetleri de kapsayan organizasyonlarda gerçekleşen değişiklikleri göreceksiniz. Eğer şirketin temeli veya modeli güçlendirmenin çağına adapte olur ve kucaklarsa, o zaman o şirket gelişecektir. Birçok şirket ve organizasyon baş etmek zorunda olacağı bazı değişimler yaşayacak. Onların bu değişimlerle nasıl başa çıkacağı, çoğu durumda geleceklerini belirleyecek. Eğer kollektif yüksek titreşime adapte olamazsa, hızla parçalanacaktır. Şu anda deneyimlemekte olduğunuz ekonomik akış problemi bunun bir örneğidir. Bunun aynısının fazlasını göreceksiniz, çünkü yüksek titreşimli bir gezegene ve düşük titreşimli bir gezegene sahip olduğunuz zaman, hologram, orijinal hologramın üzerine kondurulur. Geçişi yapmak için yeterli yüksek titreşimden olmayan o unsurlar zorluk yaşayacaklar ve çoğu zaman dağılacaklar. Yine de, bu yolunuzda mükemmeldir, çünkü Shakti’nin yeniyi inşa edebilmesi için, Shiva’nın gelmesi ve her şeyi yok etmesi gereklidir. Büyük ölçekte gerçekleşen şey budur. Bunun her yerde gerçekleştiğini göreceksiniz – sadece ekonomik sistemlerde ve organizasyonlarda değil. Bunu birçok seviyelerde, insan gruplarında veya arkadaş gruplarında ve kendi çevrenizde göreceksiniz. Uyarı olmadan bir şeyler parçalanacak veya daha iyi bir şeye yer açmak için bir şeyleri kaybedeceksiniz. Bu süreçte yanlış olan bir şey yok, bu tam olarak sizin istemiş olduğunuz ve beklediğiniz şeydir. Bu kendinizin harekete geçirdiği Dünya’nın yükseliş işlemi ve tekamülüdür. Işığınızı her yere yaymak için bu fırsatı kullanın. Bu başlatıcıdır, ışığınızı kutlama zamanıdır. Dünya hamiledir ve yeni Dünya’yı doğuracak – yaratımlarınızı, tasarımlarınızı, ne yaparsanız yapın, hangi yöne gitmeye çalışırsanız çalışın, sizi destekleyecek bir yer. Kendiniz için sihirli bir çevre yarattınız. Bunun sonunda gelmesinden korkmayın. İleri adım atın ve tam olarak gereksinim duyduğunuz şeyi yaratın.

Dünya hamilelik geçirirken, bir kadının hamileyken yaşadığı gibi bazı hırçın zamanlardan geçecek. En olası olarak hamileliğinde hıçkırıklar olacak, ama onu besleyebilir ve onunla çalışabilirsiniz. Hamileliğinde onunla çalışabilirsiniz ve tam burada, tam şimdi kendi tasarımınızın bu sonraki tekamül sürecini getirmeye yardımcı olabilirsiniz. Bu, Dünya’da Cennet’in yaratılmasıdır. Şimdi kendi doğrunuza adım atmanızın ve enerjinizi tutmanız için orada beklemekte olan yüksek titreşiminize adım atmanız zorunlu oluyor. Bunu sadece siz yapabilirsiniz. Başka hiç kimse sizin için bu adımı atamaz. Hepinizi arkanızdan itebiliriz, ama eğer siz uçurumun kenarına yürümeye ve kanatlarınızı açmaya istekli değilseniz, uçabileceğinizi asla bilmezsiniz. Onun etrafında sihir yaratmadan bir şeyin içine giremeyeceğinizi asla anlamazsınız. Siz her zaman ona sahipsiniz. Sadece o veya bu şeye maruz kaldığınızı düşünebilirsiniz, ama bunu sadece orada düşerseniz deneyimleyebileceğinizi söylüyoruz. Öyleyse oraya gidin ve düşün. Oraya gidin ve hatalar yapın. Eğer bunlara hata demek istiyorsanız, bu iyidir. Ne olursa olsun, yaşamlarınızda bu noktada ileriye doğru istikamet, istediğiniz gibi realitenizi yaratmada fark yaratacak olan şeydir.

Yeni Kurallar

Zamanlar değişti, sevgililer. Artık burada durumların, koşulların bir sonucu olarak oturmuyorsunuz. Burada kendi anlaşmanızla oturuyorsunuz. Yaşamınızdaki her şey sizin kendi bilinç tasarımızınızladır. Sorumluluğu alın ve kendinize önce ışık, sevgi ve kahkaha getirin. O bardağı önce tutkunuzla doldurun, onu evren boyunca yaymanız için kapılar açılacaktır. Üçüncü Dünya’yı yaratmaya devam etmeniz için kapılar açılacaktır. Daha önce asla orda olmayan sihirli bir şey yaratmanız için kapılar açılacaktır. Zaman şimdidir.

İnanılmaz heyecanlıyız, çünkü evrendeki tüm gözler Dünya gezegenini izliyor. Şüpheciler Dünya gezegeninin kurallar, talimatlar, rehber bilgileri ve sizi yerinizde tutmak için ihtiyacınız olduğunuzu düşündünüz şeyler olmadan asla çalışmayacağını düşündüler. Bunun yerine, kuralları attınız ve “Hiç kural olmayan bir oyun oynayalım, başlangıç – talimatları olmayan bir oyun. Tamamen bize bağlı olan bir oyun oynayalım ve tutkumuzu bulup bulamayacağımıza bakalım, bulmayı istediğimiz her şeyi bulup bulamayacağımıza bakalım” dediniz. O şimdi hangi yöne giderseniz gidin sizin yolunuzda, önünüzdedir. Tam şu anda bakıp, “Pekala, işte bizim gittiğimiz yön ve şu andan itibaren beş yıl burada olacağım” demeniz kolaydır. Artık yaratımın eski formlarını kullanmamanızı istiyoruz, çünkü onlar sizi ciddi bir şekilde sınırlıyor. Buraya gitmeyi umuyorsanız, ruh bunun gerçekleşmesi için sizin için planları küçültmek zorundadır. Bırakın olsun. Kendiniz için sınırlar koymayın veya varış yeri için üzülmeyin. Varış yeri illüzyondur. Bu yolculuktur, bir noktadan diğerine sahip olduğunuz tüm deneyimler, önemli olan budur. Yaşamın ilgili olduğu şey o deneyimlerdir. Sizler rüyadan uyanmaya çalışan ruhlar değilsiniz. Uyanış kolaydır. Sadece ölürsünüz ve Yuva’ya gidersiniz. Problem yok. Burada kalmak ve günlük deneyimlerinizde fiziksel bedeninizde ışığı taşımak zorluğun olduğu yerdir ve bunu inanılmaz iyi yapıyorsunuz.

Kozmik Olaya Hazırlanmak

Kozmik olaylara tanık olacaksınız. Bu kozmik olayları izleyen bilim adamlarının heyecanlarını göreceksiniz; çünkü onlar büyük bir şeylerin inşa olduğunu görebiliyorlar. Onlar bunun ne olduğunu veya tam olarak hangi yönde olduğunu hala bilmiyorlar, ama başka hiç kimse de bilmiyor, çünkü siz henüz yaratılışı bitirmediniz. Sadece kapıyı açtınız. Bu sizin işinizdir, bizim değil. Bizler yolunuzda kalmanıza yardım etmek için burada değiliz. Ancak, gerçekte kim olduğunuzu ve başlangıçta neyi getirdiğinizi hatırlamanıza yardım etmek için buradayız. Bu, daha önce inşa ettiğiniz herhangi bir topluma benzemeyen, inşa ettiğiniz güçlendirilmiş bir toplumdur. Yasalar yerine geleneklerle kurulmuş bir toplumu hayal edebiliyor musunuz? Yarattığınız şey budur, sevgililer, sizi buradan alıp başka bir yere götürecek liderlere ihtiyaç olmadan her insanın kendi güçlenmesini taşıması için teşvik edildiği bir yer. Bu nedenle tanrıyı, küçük “t” ile söylemenizi istiyoruz, böylece yüksek bir kaide üzerinde oturup size hangi yönde gitmeniz gerektiğini söyleyen bir varlık yerine, elinizi tutup sizinle birlikte bir adımdan diğerine yürüyen bir varlık bulabilirsiniz. Yeni ilişkilerin zamanıdır. Tutkunuzun o alanına girebilmeniz için ve hatta bir şekilde korktuğunuz o alanlara girebilmeniz için gücünüzü almanızın zamanıdır.

Bir zamanlar, “Yaşamımdam istediğim her şeyi nasıl elde edeceğimi anladım. Bunu, başka insanların yaşamlarında istedikleri şeyleri elde etmelerine yardım ederek yapıyorum” diyen çok bilge bir adam vardı. Bu döngüdür. Bu, birlikte gelmiş olduğunuz süreçtir, çünkü sizler Işıkişçileri denilenlersiniz. Bu seçilmiş bir ünvandır, bizim size koyduğumuz bir unvan değildir, kendinize koyduğunuz bir ünvandır. O kapıları açmayı kabul edenlersiniz. İnsanlar uyanmaya başlarken, bizlerin sizin görkeminizi yansıttığımız şekilde sizin de onların görkemini yansıtabilmeniz için, o insanlara aynalar olmayı kabul edenlersiniz.

Bu noktaya kadar, çok hızlı geldiniz. Bunların hiçbiri beklenmiyordu ve sizi inanılmaz şekilde seviyoruz, çünkü sizler bizlersiniz. Siz Dünya gezegeninde tanrı’nın elisiniz. Dünyanızda ilahi olan bir beceriye sahipsiniz. Bu sizin doğanız. Burada sizinle olmaktan onur duyuyoruz. Bizim en büyük umutlarımızı ve hayallerimizi yarattınız ve şimdi bunu daha da ileri götürüyorsunuz.

Sizin için sadece üç küçük hatırlatmamız var. Birbirinize en büyük saygı ile davranın, çünkü tanrı’nın gözlerine bakıyorsunuz. Sahip olduğunuz her fırsatta birbirinizi besleyin ve yolunuz zorlaşırken, bunu başkalarıyla paylaşın ki onlar da kendi yollarını yumuşatabilsinler. Bunun burada Dünya gezegeninde oynadığınız güzel bir oyun olduğunu bilin ve birlikte iyi oynayın.

Espavo

The Group

http://lightworker.com

(ÇEVİRİ: Saffet Güler)